Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#401 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 15:51

Diky za super Megaevent, bylo tam nadherne. Jen dotaz, aktivacni kod na tricko nejak nejde vygenerovat. Jde to nekomu? Nebo kdy to pujde? Diky.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#402 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 15:59

geo.scorpions napsal/a:
Díky za pochopení, ale už jsem to tu psal několikrát. Není to moje rozhodnutí. Náš tým pouze nabídl coiny k vidění a discovernutí.


Díky za skvělou akci, celý den neměl chybu!!!! ;)

Ohledně seznamu geocoinů - myslím, že toto se řešilo ještě před ME a třeba mě osobně nedělá problém si opsat pár kódíků (vybrala jsem si pár, co mě asi nejvíce zaujaly - ale samo všechny coiny byly úžasné). Jestli chce někdo discovertovat všechny coiny, má možnost - holt ho to bude stát trošku práce (nebo by snad chtěl mít tisíc ikonek zadara?)... ale nikdo ho nenutí, že? Nechápu, proč se to řeší pořád dokola, zbytečně.

Takže se nenech vytočit, nemá to cenu;)
  • 0

#403 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 16:40

1gato1 napsal/a:
Diky za super Megaevent, bylo tam nadherne. Jen dotaz, aktivacni kod na tricko nejak nejde vygenerovat. Jde to nekomu? Nebo kdy to pujde? Diky.


já aktivoval včera večer a šlapalo to (teda kolem 23:00)
  • 0

#404 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:14

Sedmitecka: mozna sedis doma a dloubes se v nose, ale ja mam prijemnejsi veci, jak stravit svuj cas. A jsem presvedcen, ze vetsina lidi co tam byla, je na tom stejne. Tak proc v dnesni moderni dobe resit jinak nez elektronicky?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#405 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:29

S474N napsal/a:
Sedmitecka: mozna sedis doma a dloubes se v nose, ale ja mam prijemnejsi veci, jak stravit svuj cas. A jsem presvedcen, ze vetsina lidi co tam byla, je na tom stejne. Tak proc v dnesni moderni dobe resit jinak nez elektronicky?


Ta arogance je až neskutečná. Já mám lepčí práci, ale CHCI a ostatní se starejte...... Kurňa když něco chceš, tak pro to něco udělej. sedni si na prdel a zaloguj si to z fotek. Pakliže tomu ten čas obětovat nehodláš, tak se asi budeš muset spokojit s faktem, že nebudeš mít 1500 ikonek coinů. Fakt nechápu, proč by kvůli tvému chtíči měl Radek nebo kdokoli investovat byť jenom jednu vteřinu svého času na to aby ti vyhověl a to neberu v potaz, že důvod proč tomu tak nebude ti geo.scorpion jasně řekl. Imho, kdyby čirou náhodou někdo ten seznam vytvořil, tak budeš hledat někoho, kdo to za tebe zaloguje ??? Máš přeci mnohem příjemnější čas jak trávit svůj čas.
Smiř se s tím, že seznam mít nebudeš a zaloguj si to až ti dojdou ty příjemnější věci na trávení svého času a neotravuj s tím tady okolí, když už tu bylo řečeno, že SEZNAM PROSTĚ NEBUDE
  • 0

#406 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:39

A+T: prvne by sis mel mozna otevrit okno a zhluboka se nadechnout. Svuj nazor jsem Radkovi napsal a ted jsem reagoval na nekoho jineho, ktery do toho opetovne ryl. Ver mi, ze ten seznam bude, i za cenu, ze ho budu muset udelat sam, ale BUDE :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#407 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:43

Presne tak jak rika A+T. Ten seznam nemaji/nedostali ani organizatori/poradatele a ja musel skemrat po okoli, aby jsem dostal alespon fotky, protoze jsem se k nafoceni nedostal. Nicmene pokud te to zajima, tak za posledni hodinu mi prislo pres 500 discovered logu. Takze se zkus poptat svych znamych, protoze ten seznam si uz nekteri vyrobili...
  • 0

#408 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:46

Blexa: dik za neafektovanou reakci, samozrejme uz jsem rozhodil echo. Dokonce se jeden clovicek nabidl, ze by to z tech fotek zpracoval. Misto, aby se tu domluvilo 10 lidi s tim, ze kazdej zpracuje 4 fotky, tak se tu clovek docka akorat reakci, jakych se tu dockal.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#409 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:54

Jestli tím příjemnějším časem, který máš na mysli je tlachání na fóru, tak to ovčech chápu. To proč seznam nechce Radek vytvořit již vysvětlil a jestli ho vytvoříš (o čemž silně pochybuji, protože by ti jistě uteklo nějaké vlákno na fóru kam by jsi mohl zase něco přínosného napsat) a publikuješ i přes to, tak to bude jenom tvoje vizitka. Jinak s tím oknem to byl super nápad. Díky, hned se mi lépe dýchá. Konečně první užitečná rada od tebe. Díky. Jen tak dál.
  • 0

#410 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 17:57

A+T: vis, ja i muj pocitac zvladame multitasking, takze o to, co delam nemusis mit strach. Jo a ten seznam se uz pomalicku dava dohromady, takze o to strach mit taky nemusis. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#411 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 18:05

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nezbyly nějaky CWG Mega Eventu. To svoje jsem asi někde nechtěně vyměnil a dost mě to štve. Jo a k tomu problému s geocoiny co tu řešíte. Existují programy co zkopírují text z fotografie.
  • 0

#412 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 19:08

S474N napsal/a:
A+T: vis, ja i muj pocitac zvladame multitasking, takze o to, co delam nemusis mit strach.

Jo a ten seznam se uz pomalicku dava dohromady, takze o to strach mit taky nemusis. :)


Kdyby byly fotky a k tomu seznam, bylo by to super. Trackovací čísla mne zajímají možná pouze u geocoinů, které neznám.
Prostě bych pouze rád věděl, jaký geocoin se skrýva po systémovým jménem na Geocaching.com.
  • 0

#413 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 19:10

Tak uz jsem tricko take aktivoval, asi to chtelo zkouset a zkouset.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#414 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 19:32

Takze aktualne se vec ma tak, ze mam k dispozici kody z OCR, je to aktualne 1313 kodu z vystavky (aktualne je tam 145 chyb, obvykle zamena 0 za O apod., ted se to dava do cajku). Potom mam k dispozici 145 kodu (poradatele a auta) a dalsich cca 40 kodu rucne sesbiranych na miste - jiz taky v el. podobe. Jakmile to ocistim o duplicity a vyresim ty chyby, tak to hodim do SQL a pocitam, ze v prubehu zitrka bude k dispozici komplet cely ocisteny seznam. Kdokoliv byl na eventu mi pote muze napsat a velmi rad to poslu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#415 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 20:04

S474N napsal/a:
Takze aktualne se vec ma tak, ze mam k dispozici kody z OCR, je to aktualne 1313 kodu z vystavky (aktualne je tam 145 chyb, obvykle zamena 0 za O apod., ted se to dava do cajku). Potom mam k dispozici 145 kodu (poradatele a auta) a dalsich cca 40


Nedávej to ale dohromady, například já už mám zalogováno co jsem potkal a budu doplňovat pouze to z výstavy.
  • 0

#416 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 20:16

Arne1: bohuzel, jinak to nejde, je toho moc a duplicit muze byt spousta. Sam asi ale uz vis, co mas zalogovano, tak si to potom muzes odecist.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#417 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 1:03

S474N napsal/a:
A+T: prvne by sis mel mozna otevrit okno a zhluboka se nadechnout. Svuj nazor jsem Radkovi napsal a ted jsem reagoval na nekoho jineho, ktery do toho opetovne ryl.
Ver mi, ze ten seznam bude, i za cenu, ze ho budu muset udelat sam, ale BUDE :D


Tím seznamem jen otrávíš sběratelé geocoinů a ti již příště žádný geocoin na žádnou výstavu nepůjčí takže akorát ublížíš všem geocacherům.
  • 0

#418 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 5:20

To s tim otravenim je taky pravda, nicmene mne spis strasi myslenka/predstava, ze nekdo bude podle seznamu ty mince logovat jeste za par mesicu. Dle mne by byl idealni stav kombinace polerokova skriptu a zasifrovana databaze nekde na serveru na kterou by si skript sahal a za 14 dni se odstavila. Ano, dal by se odchytavanim komunikace ziskat seznam, ale kdo a proc by to delal?
  • 0

#419 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 5:26

Chtěl bych moc poděkovat za uspořádání ME,bylo to super. Pak k rozpravě o coinech: 1.Hodilo by se samostatné vlákno. 2.to maxinoha:vystavovatelé s tímto určitě počítali,tak naivní snad nejsou. 3.Já osobně zaloguju jen ty, co jsem měl fyzicky v ruce.Rozhodně nemám nic proti nějakému seznamu coinu,to je každého věc jestli to bude logovat.Ten seznam by ale měl mít možnost získat jen ten, kdo se ME opravdu zůčasnil,ikdyž tady s tím požadavkem jsem asi naivní já :)
  • 0

#420 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 6:15

Maxinoha: muzes mi rict, KDE je konkretne problem? Jaky je rozdil v tom, jestli to nekdo bude opisovat rucne a nasledne logovat nebo jestli ty kody bude mit v el.podobe? Odpovim za tebe, pro ownera mince NAPROSTO zadny, pro me, jakozto logujiciho, NAPROSTO zasadni z hlediska uspory casu. Ja zadnou nevyhodu pro ownery opravdu nevidim, ale rad se necham poucit. Argumentace stylem, ze se k seznamu muze dostat nekdo nepovolany, je stejne tak rizikove, ze se ten nepovolany dostane k fotkam kodu. A omezovat, ci dokonce buzerovat toho, ktery na eventu byl kvuli takovemu duvodu mi prijde nejenom nelogicke, ale i naprosto zcestne. Pokud nekdo nechce, aby jeho trackables byly logovany, tak je bud nemel vystavovat nebo alespon mel zakryt tracking no. Stejne na eventu bylo nekolik minci bez kodu (respektive s kodem XXXXX).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama