Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#361 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 21:56

Důležitá informace ! Psi si sebou klidně přivezte, na zámecké nádvoří psi smějí pouze na vodítku a s náhubkem. Pro pejsky bude připraveno několik misek s vodou ;););) Do výstavní galerie psi bohužel nesmí. Díky za pochopení.
  • 0

#362 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 22:00

Tímto vyhlašuji STOP STAV pro soutěž TOP KAČER 2011. Děkujeme všem za účast v soutěži !!! Předání veškerých cen a trofejí proběhne v sobotu na ME. Enjoy !!! B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
  • 0

#363 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 22:47

LINK NA VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP KAČER 2011"

LINK: http://files.cz-geoc...KAČER 2011.docx

Prvních 200 kačerů, či týmů, kteří se najdou v tomto seznamu si mohou na zámeckém nádvoří v Nebílovech vyzvednout speciální CWG zdarma. Nevyzvednutá CWG budou postoupena do tomboly. Při předávání bude každý výherce vyfocen, kvůli snadnějšímu dohledání případných podvodníků, kteří by se vydávali za někoho jiného.
  • 0

#364 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 7:03

geo.scorpions napsal/a:
LINK NA VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP KAČER 2011"

LINK: http://files.cz-geoc...KAČER 2011.docx

Prvních 200 kačerů, či týmů, kteří se najdou v tomto seznamu si mohou na zámeckém nádvoří v Nebílovech vyzvednout speciální CWG zdarma. Nevyzvednutá CWG budou postoupena do tomboly. Při předávání bude každý výherce vyfocen, kvůli snadnějšímu dohledání případných podvodníků, kteří by se vydávali za někoho jiného.


Jééé, já na tom seznamu nejsem, jsem letos to kešování nějak flákal :D

Takže gratulace všem, co se najdou na tom seznamu a nezapomeňte si nechat nějaký ten PT i na další ročník soutěže ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#365 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 7:10

weri napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
LINK NA VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP KAČER 2011"

LINK: http://files.cz-geoc...KAČER 2011.docx

Prvních 200 kačerů, či týmů, kteří se najdou v tomto seznamu si mohou na zámeckém nádvoří v Nebílovech vyzvednout speciální CWG zdarma. Nevyzvednutá CWG budou postoupena do tomboly. Při předávání bude každý výherce vyfocen, kvůli snadnějšímu dohledání případných podvodníků, kteří by se vydávali za někoho jiného.


Jééé, já na tom seznamu nejsem, jsem letos to kešování nějak flákal :D

Takže gratulace všem, co se najdou na tom seznamu a nezapomeňte si nechat nějaký ten PT i na další ročník soutěže ;)

Já taky ne. Navíc jsem propásl všechny přidané eventy, dále nebudu natištěný na billboardu, o GC a CWG nemluvě. Tak doufám, že na mě zbyde alespoň jedna jednohubka :D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#366 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 10:09

...od pondělí do včerejška jsem se na seznamu propadl o nějakých padesát míst a vypadl z první dvoustovky :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  • 0

#367 Zbynislav

Zbynislav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 10:34

Ahoj, mám dotaz ohledně obsazenosti GeoBusu z Plzně hlaváku do Nebílov. Psal už email, zda je ještě volné místečko, ale odpověď jsem dosud nedostal. Neví to tady někdo zasvěcený?
  • 0

#368 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 12:03

Jsem průvodčí v geobusu a nějaká volná místa tam ještě včera byla, více zase poví Radek... Jinak když jsem u toho, tak žádám, aby jste měli pesátikoruny a ne bankovky, aby jsme se při odjezdu nezdržovali vracením... Děkuji...
  • 0

#369 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 13:47

Plánujeme také přijet na ME, ale jsme z Severních Čech (Varnsdorf) a cesta trvá více jak 3,5h a nemůžeme to stihnou do 8:30. Bylo by možné přijet na ME okolo 9-10h ? Díky za odpověď pb-karan.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#370 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 13:52

geo.scorpions napsal/a:
LINK NA VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP KAČER 2011"

LINK: http://files.cz-geoc...KAČER 2011.docx

Prvních 200 kačerů, či týmů, kteří se najdou v tomto seznamu si mohou na zámeckém nádvoří v Nebílovech vyzvednout speciální CWG zdarma. Nevyzvednutá CWG budou postoupena do tomboly. Při předávání bude každý výherce vyfocen, kvůli snadnějšímu dohledání případných podvodníků, kteří by se vydávali za někoho jiného.


Je možné vyzvednout v zastoupení pro ty kteří na ME nebudou ?
  • 0

#371 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:09

geo.scorpions napsal/a:
LINK NA VÝSLEDKY SOUTĚŽE "TOP KAČER 2011"

LINK: http://files.cz-geoc...KAČER 2011.docx
...

hmmm...neudělali soudruzi z NDR někde chybu při exportu dat do toho wordu?

1 FilemoniCZ pm890150002011-08-31 21:17:01

co ten shluk pm a čísel s datumem...? :|
  • 0

#372 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:20

pb-karan napsal/a:
Plánujeme také přijet na ME, ale jsme z Severních Čech (Varnsdorf) a cesta trvá více jak 3,5h a nemůžeme to stihnou do 8:30.
Bylo by možné přijet na ME okolo 9-10h ?
Díky za odpověď pb-karan.

Kde se píše o vyzvednutí CWG právě v 8:30 ? Z Olomouce to není na pár minut :(.
Já to pochopil tak, že CWG je možné vyzvednout po celý den, minimálně do 18h, kdy začínají doprovodné akce.
  • 0

#373 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:28

pozorjed napsal/a:

pb-karan napsal/a:
Plánujeme také přijet na ME, ale jsme z Severních Čech (Varnsdorf) a cesta trvá více jak 3,5h a nemůžeme to stihnou do 8:30.
Bylo by možné přijet na ME okolo 9-10h ?
Díky za odpověď pb-karan.

Kde se píše o vyzvednutí CWG právě v 8:30 ? Z Olomouce to není na pár minut :(.
Já to pochopil tak, že CWG je možné vyzvednout po celý den, minimálně do 18h, kdy začínají doprovodné akce.


GeoScorpions napsal:

3 - VSTUP
Zámecké brány se Vám otevřou nejdříve v 8:00 hod, nejpozději však v 8:30 hod.
U vstupu dostane každý návštěvník na ruku identifikační štítek, (děti razítko) jenž budou sloužit jako celodenní vstupenka pro jednu osobu. Po opuštění zámeckého nádvoří se můžete se na akci kdykoli vrátit. POZOR !!! Ze zámeckého nádvoří nelze odcházet prostorem vstupu !!! Zámecké nádvoří lze opustit pouze vedlejší brankou. Vzhledem k velkému množství návštěvníků zde bude zavedený jednosměrný provoz. Prosíme všechny návštěvníky, aby si připravili peníze za vstupné (149 Kč dospělý a 49 Kč dítě) předem a nejlépe přesně, aby se u vstupu do zámku netvořily velké fronty.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#374 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:41

pb-karan napsal/a:

pozorjed napsal/a:

pb-karan napsal/a:
Plánujeme také přijet na ME, ale jsme z Severních Čech (Varnsdorf) a cesta trvá více jak 3,5h a nemůžeme to stihnou do 8:30.
Bylo by možné přijet na ME okolo 9-10h ?
Díky za odpověď pb-karan.

Kde se píše o vyzvednutí CWG právě v 8:30 ? Z Olomouce to není na pár minut :(.
Já to pochopil tak, že CWG je možné vyzvednout po celý den, minimálně do 18h, kdy začínají doprovodné akce.


GeoScorpions napsal:

3 - VSTUP
Zámecké brány se Vám otevřou nejdříve v 8:00 hod, nejpozději však v 8:30 hod.
....

což znamená, že se otevře přibližně mezi osmou a půl devátou a pak už bude otevřeno až do večera OMG
  • 0

#375 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:48

Tak to se omlouvám že jsem to nepochopil. Jen mi přišlo že to tak vyznělo.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#376 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:55

GeoScorpions napsal:

3 - VSTUP
Zámecké brány se Vám otevřou nejdříve v 8:00 hod, nejpozději však v 8:30 hod.
U vstupu dostane každý návštěvník na ruku identifikační štítek, (děti razítko) jenž budou sloužit jako celodenní vstupenka pro jednu osobu. Po opuštění zámeckého nádvoří se můžete se na akci kdykoli vrátit. POZOR !!! Ze zámeckého nádvoří nelze odcházet prostorem vstupu !!! Zámecké nádvoří lze opustit pouze vedlejší brankou. Vzhledem k velkému množství návštěvníků zde bude zavedený jednosměrný provoz. Prosíme všechny návštěvníky, aby si připravili peníze za vstupné (149 Kč dospělý a 49 Kč dítě) předem a nejlépe přesně, aby se u vstupu do zámku netvořily velké fronty.

Odpověď dobrá, ale stále z ní není poznat, do kolika se vydávají bonusové CGW. Na stránkách o eventu se píše, že nevyzvednuté propadnou do tomboly. V kolik je tedy potřeba CWG vyzvednout ?
  • 0

#377 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 15:03

200 ks CWG - TOP Kačer se budou vydávat od otevření brány do 16,45 hod., protože od 17,00 začíná losování tomboly. Myslíme, že 8 a 1/4 hodiny je dostatečná doba pro vyzvednutí. Za ME-team Veronika
  • 0

#378 roco888

roco888

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 17:05

Zdravím geokačerstvo! Vzhledem k tomu, že mi vybouchla doprava a dosud také nemám odpověď na geobus, tak se ptám nenašlo by se jedno místo v nějakém geovozidle z Prahy anebo z Plzně? Pokud z Plzně, tak bus Student Agency tam dorazí v 8.25, tzn. odjezd z Plzně tak v 8.30. Přispěju na PHM. Pokud se někdo ozvete, tak prosím SZ. Díky.
  • 0

#379 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 17:14

roco888: na stojáka se tam jistě vejdeš...
  • 0

#380 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 17:24

Rezervace busu vyřídíme dnes večer, ale pomalu se plní místa k sezení, vydržte, už přesouváme věci na ME do Nebílov, tak poštu budeme vyřizovat večer. Prosím o pochopení. Díky Veronika
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama