Přejít na obsah


Fotka

geoquack - offline klient pro android s využitím databáze GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
281 odpovědí na toto téma

#261 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 8:41

Ahoj, díky za opravu editace waypointů. Zdá se, že to teď funguje. Mám ještě další nápady pro vylepšení: 1) Přidat možnost přechodu z prohlížení keše přímo na mapu a obráceně z mapy na posledně otevřenou keš. 2) V mapě přidat možnost zvolit umístění, na které se vycentruje obrazovka při otevírání bez zapnuté gps. 3) Přidat funkci řešitele vzorečků - napíšeš/ z listingu zkopíruješ vzoreček na finállku+upravíš, nadefinuješ proměnné a pak při odlovu jen přiřazuješ k proměnné hodnotu. Něco podobného měl umět Pocketdrake (na Windows Mobile 6.x), v návodech to měli popsané, ale mě se to nikdy nepodřilo rozchodit. Jinak díky za super práci. Až pojedeš přes Hradec, máš u mě nějaké topivo, nebo panáka, abych alespoň trošku podpořil :-)
  • 0

#262 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 8:59

Irwing_W napsal/a:
Něco podobného měl umět Pocketdrake (na Windows Mobile 6.x), v návodech to měli popsané, ale mě se to nikdy nepodřilo rozchodit.


Tato funkce funguje skvěle, ale je pro ty, kteří nějak přispěli na vývoj, ať již finančně nebo přispěli prací. Je to také napsané na wiki.
  • 0

#263 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 9:09

Tak bud delam neco spatne, nebo se mi proste Nalez u Waymarku do PC pres QUACK SYNC Plugin neprenese - no jeste budu delat pokusy Ale mozna jen delam neco spatne s pluginem -- kdyz tam zkopiruju celou databazi je to OK
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#264 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 9:36

naceste napsal/a:
Přidal jsem podporu waymarkingu - je to ve verzi 0.78
Pár věcí ještě není dořešenejch, například se nedá filtrovat, v příštích verzích se to usadí.
Na market jsem verzi uploadnul teďka, takže tam bude za hoďku nebo za dvě...

Dostal jsem se k netu až teď, díky moc za implementaci waymarků.
  • 0

#265 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 10:15

Dobesch napsal/a:
Tak bud delam neco spatne, nebo se mi proste Nalez u Waymarku do PC pres QUACK SYNC Plugin neprenese - no jeste budu delat pokusy

Ale mozna jen delam neco spatne s pluginem -- kdyz tam zkopiruju celou databazi je to OK

Já tedy databázi waymarků via nalezeno aktualizuji snadno a rychle přes GJ.
  • 0

#266 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 10:20

sobikovi napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Tak bud delam neco spatne, nebo se mi proste Nalez u Waymarku do PC pres QUACK SYNC Plugin neprenese - no jeste budu delat pokusy

Ale mozna jen delam neco spatne s pluginem -- kdyz tam zkopiruju celou databazi je to OK

Já tedy databázi waymarků via nalezeno aktualizuji snadno a rychle přes GJ.


Tak to delam neco spatne. Myslel sem, ze sice nalezene stahnu, ale protoze GJ nepracuje u WM s Logy (teda pokud se nepletu) tak se mi v databazi jako nalezene neoznaci. TO nasledne delam rucne. Pokud je na to pri importu nejaka ficura a ja neco prehlizim budu rad za radu.

Navic kdyz uz ty WM v databazi jednou mam prijde mi zbytecny to pres GJ tahat znova - stejne to nic noveho neprida --snad jen aktualizuje posledni nalez
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#267 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 10:31

GJ má samostatnou dávku, která stáhne seznam navštívených waymarků, nic dalšího nestahuje. Takže já si přes GJ stáhnu tento seznam a pak označím vše, dám navštíveno a hotovo...
GG neumí zpracovat automatické označení nalezeno a dotažení datumu a času, ale to mi je u WM jedno.

Ale nezaplácávejme zbytečně toto vlákno debatou o waymarkingu, založil jsem sousední vlákno http://www.geocachin...800#post_336800
  • 0

#268 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 12:03

Tak to jo -- ja se patlal i s datem a casem :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#269 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 12:14

Irwing_W napsal/a:
Ahoj,
díky za opravu editace waypointů. Zdá se, že to teď funguje. Mám ještě další nápady pro vylepšení:
1) Přidat možnost přechodu z prohlížení keše přímo na mapu a obráceně z mapy na posledně otevřenou keš.
2) V mapě přidat možnost zvolit umístění, na které se vycentruje obrazovka při otevírání bez zapnuté gps.
3) Přidat funkci řešitele vzorečků - napíšeš/ z listingu zkopíruješ vzoreček na finállku+upravíš, nadefinuješ proměnné a pak při odlovu jen přiřazuješ k proměnné hodnotu. Něco podobného měl umět Pocketdrake (na Windows Mobile 6.x), v návodech to měli popsané, ale mě se to nikdy nepodřilo rozchodit.
Jinak díky za super práci. Až pojedeš přes Hradec, máš u mě nějaké topivo, nebo panáka, abych alespoň trošku podpořil :-)


1. Tohle tam víceméně je - když je na mapě vybraná nějaká keš, tak se v pravém dolním rohu zobrazí ikona kompasu - ta vede na detail kešky, zpátky na mapu se člověk dostane tlačítkem zpět
2. Můžu udělat možnost, že se mapa po spuštění nebude centrovat na polohu dle GPS, ale "zůstane" na posledním zobrazení.
3. Vždycky jsem si vystačil s papírem a kalkulačkou, ale můžu to tam udělat, jen musím promyslet, jaká bude funkčnost.

Dobesch napsal/a:
Tak to jo -- ja se patlal i s datem a casem :D

Takže se waymarky synchronizují nebo tam mám ještě nějakou chybu?

Dobesch napsal/a:
Samozrejme by bylo idelani aby to umelo pracovat naraz se dvame databazema, ale to ai nevim zda vubec jde a jak by to bylo rychle. Proste mit v nastaveni moznost nastavit cestu k databazi kesi a soucasne i cestu k databazi waymarku.

Pracovat s více databázema mě nenapadlo, byl by to asi docela velkej zásah do střev. Nešlo by mít v jedné databázi geogetu jak waymarky tak geokešky?
  • 0

#270 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 12:27

naceste napsal/a:
Takže se waymarky synchronizují nebo tam mám ještě nějakou chybu?


No me to datum a cas primo pres Plugin do databaze neprida, ale nevylucuji ze neco delam blbe ja - u kesi sem to zatim nezkousel takze ani nevim jak presne to ma fungovat.

naceste napsal/a:
Pracovat s více databázema mě nenapadlo, byl by to asi docela velkej zásah do střev. Nešlo by mít v jedné databázi geogetu jak waymarky tak geokešky?


Jo to by slo, to urcite neni problem, ale spis ze spousta lidi to ma v Geogetu oddeleny (kdyz zkolabuje jedno maj aspon to druhy a navic i kvuli rychlosti a objemu dat -- ja mam Waymarky stazeny z kraju Praha, Stredni cechy, Liberec, Hradec kralove a je jich pres 5000) a osobne nejsem priznivec toho mit "spojeny" dve ruzny veci v jednom baliku
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#271 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 12:32

Z mno0ha praktickych duvodu je to dobre mit oddelene. Kese a waymarky jsou rozdilne veci, u kazdeho te zajimaji trochu jine udaje a tak. V geogetu si snadno prepnes databazi, ono ti to samo prehodi konfiguraci sloupecku a filtru... mnohem pohodlnejsi, nez kdybys to mel dohromady. Na druhou stranu, v PDAcku v terenu by cloveka fakt zajimalo videt oboje najednou, ale s nejakym jednoduchym prepinanim toho, co chci zrovna videt a co ne. Navic, lide si cpou do Geogetu i jina data nez jen kese a waymarky. Udelat z toho univerzalni prohlizecku cehokoliv v GG, to muze byt zajimave, ne? Osobne bych si to predstavoval tak, ze by mi v tom PDAcku byly nabidnuty vsehcny databaze, ktere to v nejakem adresari najde, a ja bych si nekde jednoduse mohl zaskrtavat/odskrtavat, se kterymi z nich zrovna chci pracovat. Byt to znamena, ze nektere operace budes muset delat ne nad jednou databazi, ale opakovane v cyklu nad vsema otevrenyma databazema. Vic prace, ale bylo by to cool. ;)
  • 0

#272 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 13:06

Koukam ze HaLuMa uz tu lobuje nejen za GeoQuack a WayQuack, ale prihriva si "kavicku s bromem" i s ROPQuackem. No musim priznat, ze u jeho kavicky si rad prihreju jedno KD (konzervovana davka):D On to vubec neni spatnej napad. Coz mi pripomina, ze ho jednou budu muset na nejakym eventu odchytit, zbromickovat :D a vytahnout rozumy ohledne naplneni Geogetu Ropickama. Ze vzoroveho prikladu to vypada super a tek bych rad podrobnosti abych neobjevoval objevene B). A abych nebyl off-topic -- co takhle podpora vektorovejch map ??? Pomer "velikost/uzitnost" je obdivuhodna
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#273 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 15:21

V tuto chvili si neprihrivam ani tak vlastni polivcicku, jako spise vasi polivcicku, protoze ja sam Android ani nemam. ;)
  • 0

#274 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 15:32

Tak jsem dneska přes den vyrazil s poslední verzí do ulic na nějaké ty WM :D a parádička... díky. Problém ale byl vrátit aplikaci z pozadí zpět, vždy spadla :( Problém trochu s čitelností, to malé písmo na tmavém pozadí není fakt výhra, ale dá se. Osobně preferuji tmavé písmo na světlém pozadí.
  • 0

#275 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:28

Ahoj, dělá to jenom mě, nebo máte někdo stejný problé? V. 0.79, HTC Wildfire S: při vypnuté navigaci pokud kliknu na mapu aplikace spadne. Když navigaci zapnu (ať gps, nebo bts) mapy v pořádku jedou. Irwing_W
  • 0

#276 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 8:03

Irwing_W napsal/a:
Ahoj, dělá to jenom mě, nebo máte někdo stejný problé? V. 0.79, HTC Wildfire S: při vypnuté navigaci pokud kliknu na mapu aplikace spadne. Když navigaci zapnu (ať gps, nebo bts) mapy v pořádku jedou.
Irwing_W


Nemám problém, pošli hlášení o chybě a já to opravím
  • 0

#277 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 19:43

naceste napsal/a:

Irwing_W napsal/a:
Ahoj, dělá to jenom mě, nebo máte někdo stejný problé? V. 0.79, HTC Wildfire S: při vypnuté navigaci pokud kliknu na mapu aplikace spadne. Když navigaci zapnu (ať gps, nebo bts) mapy v pořádku jedou.
Irwing_W


Nemám problém, pošli hlášení o chybě a já to opravím


Jen upřesním: navigace musí být zapnutá a zaměřená (nalezeny souřadnice) Je možné, že to má spojitost s aktualizací aplikace google mapy. Hlášení samozřejmě posláno.
  • 0

#278 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 11:56

Irwing_W napsal/a:

naceste napsal/a:

Irwing_W napsal/a:
Ahoj, dělá to jenom mě, nebo máte někdo stejný problé? V. 0.79, HTC Wildfire S: při vypnuté navigaci pokud kliknu na mapu aplikace spadne. Když navigaci zapnu (ať gps, nebo bts) mapy v pořádku jedou.
Irwing_W


Nemám problém, pošli hlášení o chybě a já to opravím


Jen upřesním: navigace musí být zapnutá a zaměřená (nalezeny souřadnice) Je možné, že to má spojitost s aktualizací aplikace google mapy. Hlášení samozřejmě posláno.


Tak jsem to opravil, zároveň to ve chvíli, kdy je vyplá GPS, nastavuje pozici na poslední známou pozici, kdy byla GPS zaplá
  • 0

#279 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 19:58

Funguje perfektně a vítám novou funkci.
  • 0

#280 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 19:16

Ahoj, opět se hlásím s nápadem, jak vylepšit Tvůj program. V hlavním menu je možnost prohlížení posledních keší. Šlo by přidělat funkci vyčištění seznamu všech, resp. jednotlivých posledních zobrazených keší? Obdobná funkce je u seznamu nálezů. Díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama