Přejít na obsah


Fotka

geoquack - offline klient pro android s využitím databáze GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
281 odpovědí na toto téma

#241 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 17:41

Koukal jsem do databaze ve snaze zjistit, proc mi geoquacksync pro gg nic nesynchronizuje, a zjistil jsem, ze GeoQuack ma trochu bordel v importu. 1) Parkovaci waypoint se dostal do tabulky kesi 2) Datum ukryti, datum posledniho nalezu a datum posledni aktualizace jsou v databazi ulozena jako ceska data (tj. dd.mm.yyyy), coz neodpovida tomu, jak to uklada geoget (yyyymmdd). U rucne pridanych final waypointu (ktere jsou spravne v tabulce waypointu) je to datum taky spatne. A problemy s geoquacksyncem jdu teprve diagnostikovat :) Nicmene by to mohlo mit spojitost s stemi spatnymi formaty datumu...
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#242 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 17:43

Tak jeste dalsi vec, uz asi zacinam prichazet na kloub tomu, proc to vubec nefunguje. Po nalezu se totiz neaktualizuje dtupdate, takze sync nepozna, ze ma kes aktualizovat. A cas nalezu se taky nema ukladat s dvojteckou mezi, ale jako int (hod * 100 + min).
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#243 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:19

Poslední verze GQS už pracuje se sloupcem dtupdate2. Nevím zda ho již GQ používá a aktualizuje. Zatím nebyl čas to vyzkoušet. Případně mi teda dej echo co zjistíš.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#244 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:47

Já se na to mrknu a opravím
  • 0

#245 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 14:07

Copak je předmětem poslední aktualizace?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#246 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 14:13

Valicek1 napsal/a:
Copak je předmětem poslední aktualizace?


Sesynchronizoval jsem detail keše a mapu, takže když si vybereš v detailu waypoint, tak se při přepnutí na mapu taky označí. A navíc je v pravém dolním rohu mapy ikonka na přepnutí z mapy do detailu vybrané keše. A detail si pamatuje naposledy otevřenou stránku.

Předmětem příští aktualizace už snad bude i seznam předmětů jednotlivých aktualizací :D
  • 0

#247 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2012 - 23:51

Ještě malý detail, když si otevřu keš a chci upravit již uložený waypoint (např. přidat poznámku), dost často se mi stane, že se u toho wp změní souřadnice.
  • 0

#248 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 10:37

Irwing_W napsal/a:
Ještě malý detail, když si otevřu keš a chci upravit již uložený waypoint (např. přidat poznámku), dost často se mi stane, že se u toho wp změní souřadnice.


O jeden bod nahoru nebo dolů? To je moje oblíbený bankovní zaokrouhlování. Opravil jsem v dnešní verzi. :)
  • 0

#249 Scibex

Scibex

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 6:40

Dobrý den, bohužel nenám čas na studování historie, proto prosím o zodpovězení následujícího, zda je zakomponována podpora Locusu. Marně hledám a zatím jsem v geoquacku nenašel. Pokud není, velice bych poprosil o zakomponování této funkce (např. jako v c:geo Navigovat-> Pomocí Locus). Mylsím si, že není třeba vynalézat vynalezené a offline mapy (navigaci) zvládá tento program skvěle. Klidně bych byl pro, aby vznikla nějaká verze "PRO" či dotovaná, která by nejen tyto fičury obsahovala, oproti free. Rád vývoj podpořím, protože nerad bych se dočkal jako u CGeo, že autora něco naštve, omrzí, začne mít jiné opravdu vydělávající a časem nedotované zájmy. Děkuji moc
  • 0
ZDARMA min. 2GB-8GB prostoru na síti pro Vaše synchronizace, inteligentní zálohy PC, telefonu, sdílení souborů zde. Registrací přes tento odkaz získáte dalších 250 MB.

#250 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 11:45

Scibex napsal/a:
Dobrý den,
bohužel nenám čas na studování historie, proto prosím o zodpovězení následujícího, zda je zakomponována podpora Locusu. Marně hledám a zatím jsem v geoquacku nenašel.
Pokud není, velice bych poprosil o zakomponování této funkce (např. jako v c:geo Navigovat-> Pomocí Locus).
Mylsím si, že není třeba vynalézat vynalezené a offline mapy (navigaci) zvládá tento program skvěle.

Klidně bych byl pro, aby vznikla nějaká verze "PRO" či dotovaná, která by nejen tyto fičury obsahovala, oproti free. Rád vývoj podpořím, protože nerad bych se dočkal jako u CGeo, že autora něco naštve, omrzí, začne mít jiné opravdu vydělávající a časem nedotované zájmy. Děkuji moc


No asi by to slo, ale ma to cenu ????
1. POkud budes mit Offline OSM mapu ci Google mapu spravne pojmenovanou -- tusim OSM_maps ci Google_maps ci tak nejak je mozne pouzivat tuto mapu v obou programech - jen jde o to spraven nastavit v Geoqacku cestu do adresare s mapou (ja je mam traba v Locus/maps).
2. Do Locusu prece existuje Addon Geoget for Locus ci jak se jmenuje, ktery ti z databaze (opet muze byt spolecna s gouqackem) naimportuje kese z vybraneho uzemi
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#251 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 19:12

O jeden nahoru, ale třeba i u více "složek" dané souřadnice. Verze 0.75. Neuvažuješ o možnosti přidat WP po kliknutí do mapy? Irwing_W napsal/a: Ještě malý detail, když si otevřu keš a chci upravit již uložený waypoint (např. přidat poznámku), dost často se mi stane, že se u toho wp změní souřadnice. O jeden bod nahoru nebo dolů? To je moje oblíbený bankovní zaokrouhlování. Opravil jsem v dnešní verzi
  • 0

#252 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 14:25

Irwing_W napsal/a:
O jeden nahoru, ale třeba i u více "složek" dané souřadnice. Verze 0.75.


To zaokrouhlování jsem opravil (verze 0.77) a o tom zadávání WP z mapy popřemýšlím, asi by to chtělo po mapě posunovat nějaký kurzor
  • 0

#253 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 15:26

Nepochodil jsem vedle u a.drake, tedy zeptám se tady. Co to udělá, když předhodím databázi waymarků?
  • 0

#254 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 15:28

sobikovi napsal/a:
Nepochodil jsem vedle u a.drake, tedy zeptám se tady. Co to udělá, když předhodím databázi waymarků?


Jsem zrovna nemocnej, nemůžu lovit a chodím jen do práce a domů k televizi, tak nějakou databázi někam uploadni, já se na to podívám :)
  • 0

#255 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 15:38

naceste napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Nepochodil jsem vedle u a.drake, tedy zeptám se tady. Co to udělá, když předhodím databázi waymarků?


Jsem zrovna nemocnej, nemůžu lovit a chodím jen do práce a domů k televizi, tak nějakou databázi někam uploadni, já se na to podívám :)

Díky moc za ochotu, máš SZ.
  • 0

#256 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 18:23

sobikovi napsal/a:
Nepochodil jsem vedle u a.drake, tedy zeptám se tady. Co to udělá, když předhodím databázi waymarků?


Nepredhazuj to quackovi :P Podle poslednich neoficilanich informaci by mela byt podpora pro waymarky v novem Locusu --az bude. Zatim tedy jen na urovni importu GPX z Geogetu - myslim na urovni struktuyry souboru, protoze oficialni GPX je trosku jiny. Ono to tedy funguje uz ted, ale tvari se to jen jako NEJAKY bod Kazdopadne ikonka by snad mela bejt a mozna i prirazeni fotky. Osobne sem do Locusu natahl gpx s vice nez 5000 waymarky (zatim tedy jen jako body) a slape to v pohode. Uz tak "lovim" mesic
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#257 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 18:57

No i kdyz je fakt ze mit to ve Wayquacku by nebylo marny.. Uz jen oznacovani nalezu bez nutnosti to pak tukat do databaze rucne :D No osobne si myslim ze bude zalezet na tom jak si soft poradi s typem Kese WAYMARK a s Kodem WM... pokud to bere v potaz. Zbytek uz je praktcky stejny jako u kesi. Pak uz by jen stacilo pro tyhle pripady dodelat Ikonku - treba jen Cervenou a Zlatou (tu pru odlovene).
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#258 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 21:08

Přidal jsem podporu waymarkingu - je to ve verzi 0.78 Pár věcí ještě není dořešenejch, například se nedá filtrovat, v příštích verzích se to usadí. Na market jsem verzi uploadnul teďka, takže tam bude za hoďku nebo za dvě...
  • 0

#259 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 21:44

naceste napsal/a:
Přidal jsem podporu waymarkingu - je to ve verzi 0.78
Pár věcí ještě není dořešenejch, například se nedá filtrovat, v příštích verzích se to usadí.
Na market jsem verzi uploadnul teďka, takže tam bude za hoďku nebo za dvě...


HEZKYYYY :-)

No aspon na zakladni prehled to funguje a to ze muze aplikace bezet "hezky" na pozadi tomu jen pomaha. Prinejhorsim budu mit WAYquack a A:drake :D

K tomu filtorvani - nalezene zobrazit/vypnout funguje a myslim, ze to bohate staci, protoze stejne ma asi vetsina lidi (vsech 100 waymarkeru) oddelene databaze kesi a waymarku, takze stejne musi jako prvni krok prehodit databaze a pak jsou filtry (krom te nalezenosti) celkem k nicemu.

Samozrejme by bylo idelani aby to umelo pracovat naraz se dvame databazema, ale to ai nevim zda vubec jde a jak by to bylo rychle. Proste mit v nastaveni moznost nastavit cestu k databazi kesi a soucasne i cestu k databazi waymarku.

Jeste zitra zkusim synchronizaci s Geogetem ohledne nalezu -- pac to byla ta nejvetsi pruda a uvidim.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#260 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 21:50

A dokonce i korektne funguje prolinkovani na www.wayamarking.org to je krasa -- u Locusu mi z nejakyho duvodu jeden ze dvou odkazu tvrdil, ze takovej vaymark neexistuje i kdyz link vypadal OK
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama