Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#1 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:22

Ahoj, jsem sám, koho opravdu velice nasral nový vzhled GC.com? Vadí mi především: 1) musel jsem opravovat všechny listingy, prostě to všem ty listingy absolutně rozhodilo :-( 2) taková malá mapa - s tím ať jdou do háje, předtím jsem měl pěkně velikou roztaženou a přehlednou 3) písmo hůře čitelné 4) tragicky upravené kaskádové styly, které bohužel radikálně znehodnotily naše statistiky :-( - např. sloupečky a podobně :-( Takovýhle drastický změny ve vzhledu přeci dělat nemůžou, to je proti zdravému rozumu... A nebo maji naprosto neschopné programátory a designéry, kteří nebyli schopní domyslet důsledky :-(... Každodně tím mnoha kešerům přidělali neskutečně mnoho práce :-(... Vědět to o měsíc příve, tak si za tohle fakt neprodlužuji PM...
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:25

geocaching už není o hledání krabiček a pěkných procházkách ale o boji s GS. Odpověď na tvou otázku. Ano nasral.
  • 0

#3 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:29

No tohle, mě se v statistikách úplně rozhodily nálezy na mapě Prahy...jasně že mě to taky nasralo, měli to nechat jak to bylo:@
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#4 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:31

A v My found to na mě po aktualizaci řve "chyba v autorizoivaném stáhnutí kešky"...to fak pěkně zmrvili...:@:@:@
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#5 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:31

Kliiid decka, tohle bude zase nejake "preview" a za par dni to hodi z vetsiny zpatky.
  • 0

#6 svetobeznik

svetobeznik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:31

Nelíbí, nelíbí, nelíbí :(
  • 0
I used to have a life.... Now I am a geocacher.

#7 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:32

No silene... :@ Hlavne ta uzka kratka nudle na sirokem monitoru... Pokud nekdo prijde na to jak to ve Firefoxu vratit pomoci "opice" zpatky, tak ji snad zacnu pouzivat... :D
  • 0

#8 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:34

to romantic29. je te naseru taky, u vsech cachi mam listingy naprosto v poradku :DB) jinak jsem rad, ze alfamapa funguje. Design je zajimavy, mohlo to byt horsi. B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:36

Hlavně nefunguje GCVote, VIP list... prostě nic :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:38

Hm, taky mám všechno v pořádku, asi má každý jinou verzi podle zásluh :D
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#11 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:39

A statistiky z GeoGetu nefungují v záložkách...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#12 qdo

qdo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:39

presne co pise nosferatu XIII. vsechny listingy ok, designg je lepsi modernejsi a myslim ze ho jeste poladi co se tyka barev (nevyrazne sloupce, radky), jedine co mi vadi je sirka, ale snad to taky zmeni. celkove spokojenost.. a neremcejte porad na vsechny zmeny!
  • 0
HTC ONE + Etrex 30

#13 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:41

Ta uzka nudle asi bude optimalizace pro ajfoun (ten taky nemam rad) :) Za posledni rok mam opravdu pocit ze groundspeak je tu od toho,aby kacerum zneprijemnoval zivot. Ach jo. Zas to chvili potrva,nez ty nove silenosti neci sikovne rucicky napravi.
  • 0
Medvidek

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:41

romantic29 napsal/a:
Ahoj,
jsem sám, koho opravdu velice nasral nový vzhled GC.com?

Vadí mi především:
1) musel jsem opravovat všechny listingy, prostě to všem ty listingy absolutně rozhodilo :-(
2) taková malá mapa - s tím ať jdou do háje, předtím jsem měl pěkně velikou roztaženou a přehlednou
...

Ač mne předchozí změny obvykle nenadchly, tak tentokrát to tak špatné není.
ad 1) jaký sis to udělal, takový to máš :) (u mě dobrý)
ad 2) jak - malá mapa? Já vidím beta mapu větší než byla ta stará
  • 0

#15 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:42

montezuma2 napsal/a:
A v My found to na mě po aktualizaci řve "chyba v autorizoivaném stáhnutí kešky"...to fak pěkně zmrvili...:@:@:@


jen prejmenovali policka v prihlasovacim formulari, takze bude muset klama udelat update. s tim se celkem dalo pocitat
  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:43

Pohroma pro široké monitory. Připadám si jak když na to koukám hradní střílnou. Klasická mapa už zná smajlíky, ale na té nudli už je nepoužitelná. Beta mapa zůstala betou, takže pořád si nepamatuje pro příště stav zatržítka Enable personalisation. Já se snad tu umaštěnou opici naučím. Jo, a i BM členům se taď na mapě ukazují PM keše. Pěkné.
  • 0

#17 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:44

Samozřejmě pokud máte použité jen základní html, tak to listingy nerozhodí, ale zkuste kouknout třeba na tohle:
http://www.geocachin...0d-d9fb8a2769b8
Lepší? V čem? Tahle úzká nudle? Tohle je krok o pár let zpět... Asi nemáte velký širokoúhlý monitor s vysokým rozlišením... Ale dost lidí ho má...
  • 0

#18 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:45

Remcat tady je k ničemu.

Komu vadí, že je rozhozené formátování listingů (nefunguje fůra HTML věcí, například tabulky různé šířky atd.), tak může hlasovat tady.

Komu dělá potíže průhledné pozadí listingů, může se ozvat pro změnu zde.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#19 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:45

Mé shrnutí: Designově i funkčně zbytečná změna. Něco se zlepšilo, spousta toho rozházelo, práce navíc, ro jo. Ale nedá se říct, že by mě to přímo nasralo. - Design se nezlepšil, ale ani nijak výrazně nezhoršil. - Listingy se mi nerozházely, jen se trochu změnilo písmo (k horšímu), ale problémy některých nechápu - Mapy mám roztáhlý skoro na celou obrazovku, nevím, jaký problé s tím kdo má (možná u velkých monitorů) - Staré mapy začaly zobrazovat personalizaci, bohužel na GoogleChromu nefungujou - Nové mapy se trochu zlepšily - Rozhasilo to statistiky, to se zase časem spraví (chudáci programátoři)
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#20 OnderCZ

OnderCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:45

Klasika jako vždy. Na nějakém hodně navštěvovaném webu se něco změní a lidi hned nadávají. Pořád stejné. Stejně si budete muset jako vždy zvyknout a pokud si nezvyknete, tak je to váš problém. Jinak ten vzhled není špatný, ano, pár věcí je potřeba ještě doladit, ale mně se to docela líbí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama