Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#41 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:22

ja s tim pri 1200x1024 problem nemam.. a pocitam, ze se koukaj do statistik s cim tam lidi lezou
  • 0

#42 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:22

Je to na pikaču. Nevidím logiku v tom, měnit něco, co funguje.
  • 0

#43 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:22

Zahlasováno, ale nějak nechápu co máte stále s tou mapu: http://img810.images...2928/mapagy.jpg
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#44 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:36

Chci se zeptat,beta mapa neumí rozlišit disable kešku,jako na alfe zešednutím ikonky? Jestli je to problém už odzačatku tak sorry,jsem lama a všiml jsem si toho až teď.
  • 0

#45 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:37

Vlevo Personalisation, rozkliknout, zaskrtnout, co chces/nechces videt. Ale uz jsem to psal i na forum - to nikdo nepostrada seznam zobrazenych kesi???
  • 0

#46 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:41

taxoft napsal/a:
Vlevo Personalisation, rozkliknout, zaskrtnout, co chces/nechces videt.

timhle resis diasble kese? tak muzese jeste jednou a pro blbe? me to nejde a nevim kde zvolit...
btw. u PMO kesi je podbarveni funkcni..bez nastavovani
  • 0

#47 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:53

mě to taky nefunguje a možná to bude tím jak GS nastavil jednotlivé regiony protože se mi sem tam objeví něco v azbuce. mapa je opravdu mala ale to bude asi prohližečem
  • 0

#48 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:59

me se na nove mape nedari otevrit listing u kesi. Nemuzu kliknout na ten tooltip, co by se mel objevit u ikonky. Ykusil jsem to zadat do pozadavku k reseni na gc.com, ale zatim nic. To je tedy dilo! Dam si na cas pohov, protoze tenhle zpusob ladeni softwaru je tragicky. Kazdy den se tio chova jinak a bugy neubyvaji.
  • 0

#49 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:02

Cesi jsou notoricti stezovatele :) Me ty zmeny nijak nepoburuji a vse co bezne pouzivam mi funguje. To ze ma listing jednotnou sirku vnimam jako plus, protoze obcas se nasel expert co tam hodil obrazky velky jak krava...
  • 0

#50 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:04

Dle meho to zase takpva hruza neni a par veci jeste urcite doladej (mapa). Pokud jde o rozliseni, tak u mne ok, mozna by bylo fajn kdyby nekdo kdo tady breci ze je to nudle napsal jaky ma rozliseni.
  • 0

#51 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:06

sobikovi napsal/a:
Dle meho to zase takpva hruza neni a par veci jeste urcite doladej (mapa). Pokud jde o rozliseni, tak u mne ok, mozna by bylo fajn kdyby nekdo kdo tady breci ze je to nudle napsal jaky ma rozliseni.

1920x1200.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#52 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:08

neměl bejt letos konec světa? třeba už to začalo :)
  • 0

#53 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:17

sobikovi napsal/a:
Dle meho to zase takpva hruza neni a par veci jeste urcite doladej (mapa). Pokud jde o rozliseni, tak u mne ok, mozna by bylo fajn kdyby nekdo kdo tady breci ze je to nudle napsal jaky ma rozliseni.


1920x1080
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:18

Paja.V napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Dle meho to zase takpva hruza neni a par veci jeste urcite doladej (mapa). Pokud jde o rozliseni, tak u mne ok, mozna by bylo fajn kdyby nekdo kdo tady breci ze je to nudle napsal jaky ma rozliseni.


1920x1080

aha :)
no to se potom nediv ;)
  • 0

#55 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:22

honny napsal/a:
1920x1200.


Kdyz se koukam na statistiky z meho webu, tak tohle rozliseni pouzivaji 3% navstevniku. Globalni pohroma! Realita je takova, ze vetsina takto velke monitory nema! A ta vetsina na tech zmenach vydelala.

To je opravdu nutne mit vsechno roztazene na celou obrazovku a z kazdeho odstavce mit jednu dlouhou radku? ;) Vis proc noviny nemaji radku pres celou stranku a jsou psane ve sloupeccich?
  • 0

#56 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:23

Já si nemyslím, že bych byl až takový exot. Mám notebook (15.4"), ale pro chvíle, kdy jsem s ním u stolu, mi přijde daleko pohodlnější pracovat na velkém monitoru...a takových lidí je určitě spousta. Vždyť kdo s desktopem má monitor s nízkým rozlišením? Opravdu znám jen pár lidí, co běží na staré LCD kostce (1280x1024) a spoustu těch, kdo mají vězší monitory. A do budoucna to bude určitě ještě výraznější.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#57 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:31

HaLuMa napsal/a:

honny napsal/a:
1920x1200.


Kdyz se koukam na statistiky z meho webu, tak tohle rozliseni pouzivaji 3% navstevniku. Globalni pohroma! Realita je takova, ze vetsina takto velke monitory nema! A ta vetsina na tech zmenach vydelala.

To je opravdu nutne mit vsechno roztazene na celou obrazovku a z kazdeho odstavce mit jednu dlouhou radku? ;) Vis proc noviny nemaji radku pres celou stranku a jsou psane ve sloupeccich?


Take mam rozliseni 1920x1200 (dokonce hned dva kusy, ale jedno okno pres oba prece jen neroztahuji ;)) a takhle to vypada:

Pred updatem
Po updatu

A to uz po predchozim updatu to strasne roztahli na vysku a ted jeste navic srazili sirku. Skoda, ze nemam nikde schovany listing, jak hezky vypadal pred 2 lety.

Je ovsem pravda, ze daleko vic me stve rozbalovaci menu. Na PC to zdrzuje a na mem PDA dokonce nefunguje!

EDIT: Koukam, ze uz DrakMrak stihl vyhodit pred mym screenshotem obrazek z pozadi, jinak byl s pruhlednym listingem a pouzitym obrazkem v pozadi text necitelny.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#58 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:36

Paja.V napsal/a:
Vždyť kdo s desktopem má monitor s nízkým rozlišením? .


Já, dokonce dva. Jednak mi přijde příjemnější jezdit očima po menší ploše, jednak mám na stole taky jiné věci :) Do budoucna dozajista budou monitory přes celou stěnu a při čtení jednoho řádku textu se kolem nich bude chodit - což vyřeší i problém se stoupající mírou obezity u sedavých profesí :)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#59 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:39

HaLuMa napsal/a:

honny napsal/a:
1920x1200.


Kdyz se koukam na statistiky z meho webu, tak tohle rozliseni pouzivaji 3% navstevniku. Globalni pohroma! Realita je takova, ze vetsina takto velke monitory nema! A ta vetsina na tech zmenach vydelala.

To je opravdu nutne mit vsechno roztazene na celou obrazovku a z kazdeho odstavce mit jednu dlouhou radku? ;) Vis proc noviny nemaji radku pres celou stranku a jsou psane ve sloupeccich?

Vím, DTP sem se věnoval.

Sobík se ptal, odpovídám. Mně nevadí ta nudle jako taková, rozhodilo to pár listingů... Ale mohli ji nechat aspoň jako původní. ;)

// co sem tak zběžně kouknul do statistik svých neIT webů, první 4 místa jsou nějak takhle:
1024x768
1280x800
1366x768
1280x1024
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#60 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:40

Paja.V napsal/a:
Já si nemyslím, že bych byl až takový exot. Mám notebook (15.4"), ale pro chvíle, kdy jsem s ním u stolu, mi přijde daleko pohodlnější pracovat na velkém monitoru...a takových lidí je určitě spousta. Vždyť kdo s desktopem má monitor s nízkým rozlišením? Opravdu znám jen pár lidí, co běží na staré LCD kostce (1280x1024) a spoustu těch, kdo mají vězší monitory. A do budoucna to bude určitě ještě výraznější.


Ale to neni o tom, koho ty znas nebo co ty mas. Haluma ti napsal, ze ze statistik provozu jeho webu to rozliseni V REALU pouzivaji 3% lidi. To, jestli ty znas vetsinu z tech 3% je preci naprosto irelevantni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka