Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:48

Abych nebyl tak prisny, tak jeste dalsi 3% pouziva nejaka blizka okolni rozliseni. Porad je to nic proti tomu, ze treba 15% pouziva prave 1280x1028. Mluvim o statistikach webu Geogetu, takze se da predpokladat, ze kazdy jeho uzivatelna ten gc.com leze taky. ;)
  • 0

#62 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:51

Mám 1680x1050 a nudle se mi příliš nelíbí. Zase mi na straně přibylo místo pro excel a luštění, takže vyrovnáno. Nepříjemný (pro mé oči) je průhledný listing, ale i s tím se dá žít. Nebudu tolik šetřit naše lesy, zdá se. Seznam keší na beta mapě mi chybí také, Jirko. Ale už dlouho řeším mapy pomocí GeoKuk, Geogetu a teď se chystám hrnout všechno do Kindlu. Tedy až po auditu, dřív nemám nárok. Celkový dojem? Doučím se, novinky mi nic nového nepřinesly a nové mapy stále neobsahují finálky multin, mysterek a dalšího harampádí. Tak co. ;)
  • 0

#63 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:52

Vseobecne se mi celkem nový design líbí, což o to, radši bych ale kdyby GS makal na rozsirování PQ o slíbené cásti, napred dodelal mapy a dalsích spoustu prohlasovaných vecích z feedbacku. Takhle se zase zabije spousta casu na opravách bugů...

Jinak psal jsem to vedle, ale jedna vec me jakožto pisatele dlouhých logů dosti sejří a to je nemožnost roztáhnout si logovací okénko, tak zase muzem za neco na feedbacku hlasovat...

http://feedback.geoc...ntal-expandable

ale koukám, že spolu se zmenou je feedback zahlcen a nedá se v tom vyznat, takze zatím trapné 4 bodíky :D...
  • 0
Užívej života...

#64 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:53

Zřejmě je to posun směrem k netbookům a tebletům. Kdo by četl listingy na velkém monitoru doma u PC. In je číst listing na pařezu v lese :).
  • 0

#65 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 13:55

taxoft napsal/a:
Ale uz jsem to psal i na forum - to nikdo nepostrada seznam zobrazenych kesi???


Já postrádám, už jsem i hlasoval na "report a problem".


dostik7 napsal/a:
me se na nove mape nedari otevrit listing u kesi. Nemuzu kliknout na ten tooltip, co by se mel objevit u ikonky. Ykusil jsem to zadat do pozadavku k reseni na gc.com, ale zatim nic.


Používám IE a pomohlo vymazat cookies a všechny dočasné soubory.
  • 0

#66 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:06

Hm hlavně že monitory se rozšiřuji a geocaching se zvrckává do nudle. Nechopim proč. Pak ještě nechápu proč tam cpou reklamy i když máme premium účet. To jim ty prachy nestačej??
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#67 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:09

SpeedyGT napsal/a:
Hm hlavně že monitory se rozšiřuji a geocaching se zvrckává do nudle. Nechopim proč. Pak ještě nechápu proč tam cpou reklamy i když máme premium účet. To jim ty prachy nestačej??


hlavně na ty mapě mě to docela vadí :/
  • 0

#68 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:10

SpeedyGT napsal/a:
Hm hlavně že monitory se rozšiřuji a geocaching se zvrckává do nudle. Nechopim proč. Pak ještě nechápu proč tam cpou reklamy i když máme premium účet. To jim ty prachy nestačej??


tech par kacek, co jim das, je asi nevytrhne..
  • 0

#69 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:12

MichalS & Flower napsal/a:
Zřejmě je to posun směrem k netbookům a tebletům. Kdo by četl listingy na velkém monitoru doma u PC. In je číst listing na pařezu v lese :).



Jiste, proto pridaji siroky pruh nahoru, aby se toho na stranku veslo jeste mene... Zda se, ze ergonomie je uz sproste, nebo alespon politicky nekorektni slovo... Grrr.
  • 0

#70 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:15

Kdyby jeste nekomu chybel ten seznam kesi zobrazenych na mape, pripadne i s dalsi funkcnosti, tady je odkaz na forum, hlasujte, treba se to ujme: http://feedback.geoc...-maps?ref=title
  • 0

#71 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:15

Je to na p**u! :@:@ Ruční statistika a listingy v keších se mi zase znovu rozhodili a ať to upravuju jakkoliv, tak je to marné, protože ten prostor pro "listing" je fakt malý.. :( Kdo to má furt předělávat?? Od té doby, co jsem kačerem, už předělávám listingu snad po 5x!! Je to normální?? Není.. :(:( Achjo.. tak to, abych si rezervoval sobotu na úpravu stránek :(
  • 0

#72 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:16

Nový vzhled mě ani tak netrápí, jako spíš jiný problém, který s novými úpravami mám. Nevím, kam tento problém napsat, aby někde někomu nepřekážel, ale protože to má souvislost s novými úpravami - asi, tak to zkusím napsat sem, takže na mě prosím hned nevrčte.;)

Včera jsem měla 5 nových nálezů, které jsem díky výpadku mohla zalogovat až dnes. V počítadle u nicku a ve status baru se mi těch 5 nálezů ukazuje. Ale nemám je v seznamu kešek zde:
http://www.geocachin...my/default.aspx
A co hůř - nenašla jsem je ani když do jednotlivých listingů vlezu z mapy. Mám tam ale uvedeno:
Tuto keš jsi našel: Tuesday, 05 April 2011
Což je dnešní datum.
Přitom jsem u všech pěti měnila datum na správné včerejší.
A ani u jedné není v listingu můj log!! :o

Kolegyně mi psala, jí to funguje normálně, tak nechápu, co jsem dělala špatně, že mi to dnes udělalo tohle a hlavně - co s tím mám dělat??
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#73 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:17

No podle toho co predvadi bych to spis videl tak, ze to nejsou schopni naprogramovat. Kdyz se na mape kesi zobrazuji PMO cache i BM. :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#74 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:17

Adrian_S napsal/a:
Je to na p**u! :@:@
Ruční statistika a listingy v keších se mi zase znovu rozhodili a ať to upravuju jakkoliv, tak je to marné, protože ten prostor pro "listing" je fakt malý.. :(

Kdo to má furt předělávat?? Od té doby, co jsem kačerem, už předělávám listingu snad po 5x!! Je to normální?? Není.. :(:(
Achjo.. tak to, abych si rezervoval sobotu na úpravu stránek :(


pokud tam mas nekde tabulky s definovanyma rozmerama bunek, tak mas smolika. javascriptem to vykillujou. podobne uzasne se chovaj obrazky...
  • 0

#75 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:21

[quote]zLOST napsal/a:
[quote]
pokud tam mas nekde tabulky s definovanyma rozmerama bunek, tak mas smolika. javascriptem to vykillujou. podobne uzasne se chovaj obrazky...[/quote]

Tak já používám jedině program NVU 1.0 (html editor) se kterým kešuji už od začátku této "karíéry"...
To, když to upravovali poprvé nebo po třetí, vždy jsem to s ním opravil.. Teď už to půjde fakt složitě..
A na GSAKa nebo nějaké jiné programy (stejně se nevyznám, který je na co :) ) nechci přestupovat..

By mě stejně zajímalo, proč si vždycky vymyslej opravy, které jsou pak na několik málo věcí.. :(
  • 0

#76 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:24

Nejvíc mi tam asi chybí ta postranní lišta...:|
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#77 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:39

S474N napsal/a:

Paja.V napsal/a:
Já si nemyslím, že bych byl až takový exot. Mám notebook (15.4"), ale pro chvíle, kdy jsem s ním u stolu, mi přijde daleko pohodlnější pracovat na velkém monitoru...a takových lidí je určitě spousta. Vždyť kdo s desktopem má monitor s nízkým rozlišením? Opravdu znám jen pár lidí, co běží na staré LCD kostce (1280x1024) a spoustu těch, kdo mají vězší monitory. A do budoucna to bude určitě ještě výraznější.


Ale to neni o tom, koho ty znas nebo co ty mas. Haluma ti napsal, ze ze statistik provozu jeho webu to rozliseni V REALU pouzivaji 3% lidi. To, jestli ty znas vetsinu z tech 3% je preci naprosto irelevantni.


...stejně jako je třeba pro mě naprosto irelevantní, že tu druhá půlka lidí brečí a chce zpět starou mapu. Pro mě je třeba ta nová lepší a tu starou ať si klidně zruší. Proč bych nemohl hlasovat pro to, co se mi zdá lepší a přirozenější? Nepotřebuju stránku, která bude mít na šířku skoro 2000 px. Ale současný stav je podle mě zase opačný extrém.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#78 X-JAM

X-JAM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:48

Ano, ano je to hnus velebnosti..hnus....neprehledne, navic nekonzistentni, nevim po jake dobe propaguji FOUNITy do přehledu, ale online to urcite neni(coz bylo) , atd...atd...atd..Napr. dnesni logy nikde nevidim :o :@
  • 0

#79 odisek

odisek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:55

Nejvíce mi vadí to že když si chci zalogovat keš tak to vidím jen já.V mích odlovených keší to není vidět Log u keše taky není vidět jen mi to prostě přičtš bod.Máte někdo stejný problém ? Celkově se mi tato inovace stránek vůbec nelíbí :(
  • 0

#80 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:08

odisek napsal/a:
Nejvíce mi vadí to že když si chci zalogovat keš tak to vidím jen já.V mích odlovených keší to není vidět Log u keše taky není vidět jen mi to prostě přičtš bod.Máte někdo stejný problém ?
Celkově se mi tato inovace stránek vůbec nelíbí :(


Já mám stejný problém - psala jsem to tu v 15:16, ale bohužel bez odezvy...:(
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka