Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#21 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:54

zir37 napsal/a:
- Rozhasilo to statistiky, to se zase časem spraví (chudáci programátoři)

Ano, ale musím se ptát... Proboha PROČ? Proč např. zakázat (překrýt) u divů šířku? Problém je v tomhle u stylu:
.hasGSAKstats table div {
  width: auto !important;
}
To opravdu dokazuje, že to psal nějaký Lojza, co chtěl mít rychle hotovou nějakou část svého úkolü a bylo mu jedno, co to způsobí...
  • 0

#22 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:58

Ano, mne se to libi. Sice mi par veci chybi ... ale - GS ma pravo se svymi strankami delat co chce. A muze, ale i nemusi, vyshlechnout nazory na svym foru .. pochybuju, ze to tady nekdo z GS cte. Nadavali byste takhle pri kazde zmene treba webu idnesu?
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#23 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:01

Teď by mě ještě zajímalo, může stále BM logovat PMO keše, když se teď tak pěkně zobrazují na mapách? Nikdy jsem to nedělal, a tak se o to dřív ani moc nezajímal, ale když teď k tomu GS přímo vybízí, proč toho nevyužít.


romantic29 napsal/a:

zir37 napsal/a:
- Rozhasilo to statistiky, to se zase časem spraví (chudáci programátoři)

Ano, ale musím se ptát... Proboha PROČ?


Proč? To nevím taky, říkám že je to zbytečná změna.
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#24 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:02

brazajar napsal/a:
Ano, mne se to libi.
Sice mi par veci chybi ... ale - GS ma pravo se svymi strankami delat co chce. A muze, ale i nemusi, vyshlechnout nazory na svym foru .. pochybuju, ze to tady nekdo z GS cte.
Nadavali byste takhle pri kazde zmene treba webu idnesu?

Změna na idnesu by mě (a mnoho dalších) nijak neovlivnila, to ovšem nelze říci o tomhle... Mohla by se mi sice líbit více/méně, ale zvyknul bych si - tohle je opravdu krok zpátky, na který si také zvyknu, ale musím se stále ptát: PROČ?
  • 0

#25 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:12

romantic29 napsal/a:

zir37 napsal/a:
- Rozhasilo to statistiky, to se zase časem spraví (chudáci programátoři)

Ano, ale musím se ptát... Proboha PROČ? Proč např. zakázat (překrýt) u divů šířku? Problém je v tomhle u stylu:
.hasGSAKstats table div {
  width: auto !important;
}
To opravdu dokazuje, že to psal nějaký Lojza, co chtěl mít rychle hotovou nějakou část svého úkolü a bylo mu jedno, co to způsobí...


co takhle akceptovat, ze web je GS, kdezto stats ktery si tam tak usilovne cpeme (kazdej nejak) jsou 3rd party vec, ktera s GS nema nic spolecnyho, tudiz je na autorech tech statistik, aby se srovnali se zmenama samotnyho webu. Kdyz si poridim novou oktavku a nepujdou mi tam zarovky ze stodvacitky, tak taky nebudu nadavat skodovce, ale poridim si novou sadu zarovek..
  • 0

#26 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:17

romantic29 napsal/a:
1) musel jsem opravovat všechny listingy, prostě to všem ty listingy absolutně rozhodilo :-(

pekne si me vydesil, ze budu muset taky neco upravovat, nastesti tam nemam tolik html balastu :D

romantic29 napsal/a:
2) taková malá mapa - s tím ať jdou do háje, předtím jsem měl pěkně velikou roztaženou a přehlednou

tak to vazne nvm kam koukas...vetsi mapu jsem zatim na tech strankach nevidela :D

romantic29 napsal/a:
3) písmo hůře čitelné

dokud to prectu bez vejrani (u me nic neobvyklyho), tak mi to nevadi...ale neprijde mi, ze by to bylo horsi...

romantic29 napsal/a:
4) tragicky upravené kaskádové styly, které bohužel radikálně znehodnotily naše statistiky :-( - např. sloupečky a podobně :-(

jediny co mi to "zmrvilo" jsou sloupecky u rocnich odlovu...jinak dobry :-O

jinak co me vadi, je, ze uz mi nestaci jednou kliknout na "Go", vedle nehoz jsou v policku moje domovsky souradnice....ale musim to vypisovat :( zbytek si nejak zvyknu, ale ta pruhlednost je des, hruza, bes....fujtajxl (uz mam odhlasovano :D)

zir37 napsal/a:- Staré mapy začaly zobrazovat personalizaci, bohužel na GoogleChromu nefungujou

zajimavy...me ve spojeni gCH+ubuntu fungujou :) ale nez se k nejaky mape clovek vubec dostane... :/
  • 0

#27 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:24

mapy v chromaku jedou bez problemu... jinak ta pruhlednost je super, kdyz je podl listengem nejaky obrazek. Predtim to nemelo cenu tam neco davat, ale ted ;)B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:28

nosferatu: ale ted je text nad obrazkem v nekterejch pripadech temer necitelnej :D
  • 0

#29 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:29

Jediný, co mi opravdu vadí jsou zbytečně široký bílý okraje.
  • 0

#30 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:30

to petulinka: ale tak to ma u mysterek preci byt ne?! ;):pB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#31 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:36

romantic29 napsal/a:
...

Takovýhle drastický změny ve vzhledu přeci dělat nemůžou, to je proti zdravému rozumu...

...


To mě pobavilo. :-) Můžou. Jsou to jejich stránky. Klidně je můžou udělat růžový s černýma puntíkama a nám do toho může být putna.

Mně osobně to přijde modernější a líbí se mi to.

A HLAVNĚ. JE TO PŘECI O TOM, ŽE SE JDE VEN A TAM SE HLEDAJÍ KRABIČKY. STRÁNKY GS MŮŽOU BÝT SEBEHNUSNĚJŠÍ, O TOM TO PŘECI NENÍ...
  • 0

#32 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:37

Hmmm. Statistiky uplne nesmyslne preformatovane. A jsem sam, komu chybi na uvodni strance policko pro hledani nejblizsich kesi k HC?
  • 0

#33 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:39

Search option: search for nearest geocaches (filter out finds) je presne tam, kde ma byt, tedy alespon u me B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#34 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:53

A koukam na novou mapu - sice uz zapinani / vypinani typu funguje, ale jak tam dostanu seznam kesi, ktere jsou prave zobrazene??? :-(
  • 0

#35 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:55

No je to hnus, velebnosti... ale protože se chystám stejně předělávat všechny listingy, tak to zatím neřeším a počkám až si to trošku sedne... pak až budou nové verze doplňků do opičkáka bude zas dobře...
  • 0

#36 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:56

zLOST napsal/a:
co takhle akceptovat, ze web je GS, kdezto stats ktery si tam tak usilovne cpeme (kazdej nejak) jsou 3rd party vec, ktera s GS nema nic spolecnyho, tudiz je na autorech tech statistik, aby se srovnali se zmenama samotnyho webu. Kdyz si poridim novou oktavku a nepujdou mi tam zarovky ze stodvacitky, tak taky nebudu nadavat skodovce, ale poridim si novou sadu zarovek..

Nevidím jediný důvod to "akceptovat"... Ano jsou to jejich stránky, ale oni jsou zprostředkovatel a já jsem zákazník, je v jejich zájmu, aby byl zákazník spokojený, protože oni poskytují služby, za které já si platím... Já nemůžu podle podmínek nárokovat, aby něco vrátili zpátky, ale nespokojený si můžu být jak chci (i když mi to bohužel k ničemu není, kromě toho, že na feedback dám hlasy, aby to vrátili zpět). Jiná věc je ta, že někomu se nový vzhled líbí, někomu ne - to už je o názoru každého člověka ;-). Já respektuji názor těch, kterým se to líbí, tak prosím respektujte i můj...
  • 0

#37 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:56

PaWcz napsal/a:
Remcat tady je k ničemu.

Komu vadí, že je rozhozené formátování listingů (nefunguje fůra HTML věcí, například tabulky různé šířky atd.), tak může hlasovat tady.

Komu dělá potíže průhledné pozadí listingů, může se ozvat pro změnu zde.


Na chyby je zvláštní forum s odděleným balíkem hlasů:

http://feedback.geoc...eport-a-problem
  • 0

#38 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 11:15

původní vzhled se mě líbil víc, ale je to o zvyku. Jediné co mě opravdu vadí je nudlovitost stránky, ale to doufám opravěj, takhle je to fakt jak pro nějaké i zařízení.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#39 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 11:24

Hlasovat pro to, aby stránky nevypadaly jako nudle, můžete ZDE! Pokud se sejde dost hlasů, určitě o tom budou minimálně přemýšlet. Tak šup každý 3 hlasy :P
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#40 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 11:29

Souhlasim s tím, že nudlovitost je nejvetsi prasarna co udelali. Na ntb to jeste tak nepocituji, ale kdyz pripojim monitor tak je to peklo. Po okrajich obrovske nevyuzite plochy, mala mapy (a ja doufam ze naopak zvetsi mapy a to i u trackovatelnych predmetu :( ) logovani taky prtave. skoda toho no. snad se to opravi. neexistuje za to uz nejake hlasovani za optimalizaci pro vetsi rozliseni ? vzdyt v dnesni dobe je trend rozliseni zvysovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama