Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#81 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:16

[quote]Adrian_S napsal/a:
[quote]zLOST napsal/a:
[quote]
pokud tam mas nekde tabulky s definovanyma rozmerama bunek, tak mas smolika. javascriptem to vykillujou. podobne uzasne se chovaj obrazky...[/quote]

Tak já používám jedině program NVU 1.0 (html editor) se kterým kešuji už od začátku této "karíéry"...
To, když to upravovali poprvé nebo po třetí, vždy jsem to s ním opravil.. Teď už to půjde fakt složitě..
A na GSAKa nebo nějaké jiné programy (stejně se nevyznám, který je na co :) ) nechci přestupovat..

By mě stejně zajímalo, proč si vždycky vymyslej opravy, které jsou pak na několik málo věcí.. :([/quote]

ja se s tim peru u statistik a zatim snad i uspesne. uvidime na co jeste narazim
  • 0

#82 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:29

jeden opraveny FF skriptik, co da horni listu vyhledavani kesi dle kodu a zaroven prida dalsi stahovaci seznam YOUR STUFF s nekterymi polozkami, ktere jsou takhle rychleji pristupne.

http://gmscripts.loc...int_Finder.html
  • 0

#83 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:39

Ha, jeste jeden efekt uzke nudle. Na http://www.geocachin...my/default.aspx jsem mel seznam logu co polozka, to jeden radek textu v tabulce. Ted je to vzdy na vysku 2 radky, protoze ani text "Jihomoravsky kraj, Czech Republic" se v te nudli nevejde na radek jeden.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#84 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:40

Dain a Olik: tak to je super vec, ted jsem to zkousel a facha to super. DIk za tip!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#85 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:41

Mi se docel anelíbí i to, že na hlavní stránce chybí přímo odkaz na hledej v okolí domácích souřadnic, a pokud je někd eodkaz na mapu tak je to na betamapu kterou nemám moc rád (myslím že má špatně řešenou grafiku ukon kešek, často něco přehlídnu). V Betamapách je sice odkaz na Original maps, kteýr funguje, ale ve FireFoxu se mi nenačtou protože to zahlásí nějakou chybu v javascriptu. Zajímavé je, že ve staré IE6 to jde normálně i přesto, že je to zastaralý prohlížeč který GS nepodporuje. Doufám že toto spraví a v FF to bude chodit normálně i s personalizací. A pokud jde o problém s rozlišení monitorů, je sice fakt že širších monitorlů není tolik, ale když předtím to nedělalo problém téměř žádnému rozlišení tak proč to lámat přes koleno a omezovat to. Navíc je pro mobilní uživatele pohodlnější kliknout normálně přímo na odkaz, než nejdřív rozbalit lištu, ve které jsou stejně jen dva nebo tři odkazy kvůli čemuž je naprosto zbytečné takové řešení.
  • 0

#86 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:41

Alf Gang napsal/a:

odisek napsal/a:
Nejvíce mi vadí to že když si chci zalogovat keš tak to vidím jen já.V mích odlovených keší to není vidět Log u keše taky není vidět jen mi to prostě přičtš bod.Máte někdo stejný problém ?
Celkově se mi tato inovace stránek vůbec nelíbí :(


Já mám stejný problém - psala jsem to tu v 15:16, ale bohužel bez odezvy...:(

Zkusil jsem k jedné své dát WN a okamžitě se objevilo.
  • 0

#87 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:53

Ahoj, nejde mi stáhnout pomocí GJ 2.2.2 listingy a nejde mi to ani ručně...uložil jsem si html dokument jedné keše a zkusil jsem to naimprotvat do GG ručně, ale seklo se mi to...čert vem statistiky a vzhled, ale tohle je velkej problém...píše to, že to má chybu parsování
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#88 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:54

Aranyafëa napsal/a:
V Betamapách je sice odkaz na Original maps, kteýr funguje, ale ve FireFoxu se mi nenačtou protože to zahlásí nějakou chybu v javascriptu. Zajímavé je, že ve staré IE6 to jde normálně i přesto, že je to zastaralý prohlížeč který GS nepodporuje. Doufám že toto spraví a v FF to bude chodit normálně i s personalizací.


mne to teda bezu problemu beha. FF 3.6.17
  • 0

#89 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:55

Osobně mě vzhled nevadí spíš naopak je takovej modernější... Výhrady proti nudlovitosti mít můžu ale vzhledem k nástupu různých tabletů a jiných podobných mobilních zařízení chápu i nudlovitost (spíš bych někde uvítal čudlík který přepne z nudlovitosti na wide a naopak - ale k tomu se asi dopracujeme časem)... Průhledný podklad to mě asi momentálně potrápilo nejvíc u dost stránek to znečitelní listing je holt potřeba citlivě zvolit co dát za podklad a co ne... malá úprava popř smazání podkladu bylo otázka minutky. Statistiky z geogetu mám už rok na svých stránkách a nezapleveluji s tím GC.COM tudíž se mi nic nerozházelo a vše funguje jak má... mapa je pořád beta bude se to lepšit ale chvilku to ještě potrvá ale to je vývoj kdo nic nevyvíjel neví co to je obzvlášť pustit velké změny mezi tolik lidí.... Jinak ale se mi zdá celé GC.COM celkem výrazně svižnější a to vidím jako celkem velké pozitivum Co všechno to bude znamenat pro vývojáře 3rd aplikací se taky uvidí.... A ti co remcají na to, že se jim rozhodily stránky plné HTML no zaplaťpanbů, že se to stalo někteří totiž to HTML neumí použít a pak si třeba takovou stránku vytisknout je obrovský problém takže třeba se chytnou za nos a konečně to udělají lépe a radostněji... K vývoji ... kdo nic nikdy nevyvinul ať neremcá není to tak jednoduchý udělat nějakou změnu a zároveň se zavděčit všem... určitě ještě dojde k úpravám a změnám ale všechno nejde hned... a stojí to slušný prachy :-) zatím se v tom nimrám a pomale absorbuji novou logiku věci uvidíme.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#90 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:56

montezuma2 napsal/a:
Ahoj, nejde mi stáhnout pomocí GJ 2.2.2 listingy a nejde mi to ani ručně...uložil jsem si html dokument jedné keše a zkusil jsem to naimprotvat do GG ručně, ale seklo se mi to...čert vem statistiky a vzhled, ale tohle je velkej problém...píše to, že to má chybu parsování


to ti nepujde do te doby, nez autor GJ vyrobi novou verzi, ktera bude prizpusobena novym strankam.
  • 0

#91 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:59

montezuma2 napsal/a:
Ahoj, nejde mi stáhnout pomocí GJ 2.2.2 listingy a nejde mi to ani ručně...uložil jsem si html dokument jedné keše a zkusil jsem to naimprotvat do GG ručně, ale seklo se mi to...čert vem statistiky a vzhled, ale tohle je velkej problém...píše to, že to má chybu parsování


Cim to asi muze byt, kdyz je cely soubor uplne prekopanej, ze?

DrakMrak: pravda, pravda, me osobne se to docela libi, ale hlavne aby byla moznost volby "wide" a celkove to chce jeste ucesat. Jinak konecne to vypada jako soudoba stranka a ne web z roku 1994.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#92 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:04

Dain a Olik napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
V Betamapách je sice odkaz na Original maps, kteýr funguje, ale ve FireFoxu se mi nenačtou protože to zahlásí nějakou chybu v javascriptu. Zajímavé je, že ve staré IE6 to jde normálně i přesto, že je to zastaralý prohlížeč který GS nepodporuje. Doufám že toto spraví a v FF to bude chodit normálně i s personalizací.


mne to teda bezu problemu beha. FF 3.6.17


Hmmm já mám 3.6.16 tak zkusím aktualizovat, ale jinak nastavení javascriptu mám v pořádku.
  • 0

#93 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:14

Aranyafëa napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
V Betamapách je sice odkaz na Original maps, kteýr funguje, ale ve FireFoxu se mi nenačtou protože to zahlásí nějakou chybu v javascriptu. Zajímavé je, že ve staré IE6 to jde normálně i přesto, že je to zastaralý prohlížeč který GS nepodporuje. Doufám že toto spraví a v FF to bude chodit normálně i s personalizací.


mne to teda bezu problemu beha. FF 3.6.17


Hmmm já mám 3.6.16 tak zkusím aktualizovat, ale jinak nastavení javascriptu mám v pořádku.


Vřele doporučuju přejít na FF 4 B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#94 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:22

DrakMrak napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
V Betamapách je sice odkaz na Original maps, kteýr funguje, ale ve FireFoxu se mi nenačtou protože to zahlásí nějakou chybu v javascriptu. Zajímavé je, že ve staré IE6 to jde normálně i přesto, že je to zastaralý prohlížeč který GS nepodporuje. Doufám že toto spraví a v FF to bude chodit normálně i s personalizací.


mne to teda bezu problemu beha. FF 3.6.17


Hmmm já mám 3.6.16 tak zkusím aktualizovat, ale jinak nastavení javascriptu mám v pořádku.


Vřele doporučuju přejít na FF 4 B)


nejde to ani po aktualizaci, načte to stránku v pořádku a jakmile to načítá tu mapu tak vše zmizne a napíše zo jenom "false". v adres řádku to napíše "javascript:void(pm=true);buildPMFilter();"
  • 0

#95 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:24

DrakMrak napsal/a:Vřele doporučuju přejít na FF 4 B)

Tak to ja zase pro zmenu "vrele" zrazuju. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#96 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:35

Aha, už mi došlo proč mi to nejelo. Měl jsem v greasemonkey stále zapnutý script na PM filtr keší, a protože to ted už asi nefunguje, tak ten mi to bloknul nebo prostě jak vyhodil chybu tak se stránka nenačetla. Stačilo ho vypnout a už to jede :) Ale jak koukám, ta mapka je tak třetinové velikosti do šířky oproti předchozí verzi,strašně malá.... stejně jako úzké listingy a všechno
  • 0

#97 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:39

me hlavne stve ze mi nefunguje zapsani vcera odlovenych kesi... pocitadlo poskocilo a dokonce o jedno vic nez melo :( ale jinak je v preledu ani na strankach tech kesi me logy nejsou :( snad to spravi... dnesni nalez v pohode...
  • 0

#98 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:48

Kniga napsal/a:
me hlavne stve ze mi nefunguje zapsani vcera odlovenych kesi... pocitadlo poskocilo a dokonce o jedno vic nez melo :( ale jinak je v preledu ani na strankach tech kesi me logy nejsou :( snad to spravi... dnesni nalez v pohode...

Jsem ráda, že se tu konečně objevují stejné případy, už jsem si začínala myslet, že to mám jen já. Zatím jsem zjistila, že ti, co mají PM svoje logy normálně vidí. Já mám jen BM a sice mi počítadlo poskočilo, smajlíky mám na mapě, v listingu označeno, že jsem keš odlovila, ale log tam nemám. A ve svém seznamu odlovených končím datumem před novou úpravou, nové se mi tam už neukazují. :@
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#99 odisek

odisek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:21

Alf Gang napsal/a:

Kniga napsal/a:
me hlavne stve ze mi nefunguje zapsani vcera odlovenych kesi... pocitadlo poskocilo a dokonce o jedno vic nez melo :( ale jinak je v preledu ani na strankach tech kesi me logy nejsou :( snad to spravi... dnesni nalez v pohode...

Jsem ráda, že se tu konečně objevují stejné případy, už jsem si začínala myslet, že to mám jen já. Zatím jsem zjistila, že ti, co mají PM svoje logy normálně vidí. Já mám jen BM a sice mi počítadlo poskočilo, smajlíky mám na mapě, v listingu označeno, že jsem keš odlovila, ale log tam nemám. A ve svém seznamu odlovených končím datumem před novou úpravou, nové se mi tam už neukazují. :@


Keše odlovené,které jsem zapsal včerejší datum.Šly uplně dolu ještě před publikaci.Stačí předešlý log zespoda smazat a zapsat dnešní datum a mělo by to být cajk
  • 0

#100 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:21

Jsem zklamaná. Asi i proto, že nemám ráda změny ve věcech, které jsem se musela učit, zvykat si na ně, tzv. ošahat a tak. Nelíbí se mi průhlednost listingů, je to hnus. Tabulka v listingu se mi divně rozhodila. Hnus. Mapa beta se mi nelíbí, hnus. A JAK VIDÍM, NENÍ TO JEN MŮJ PROBLÉM. Takže se připojuji k nespokojeným názorům. A FF4 je taky hnus :D
  • 0
mishiczka1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama