Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#121 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:02

Tak ted uz tam je taky, ale trvalo to skoro pul hodiny
  • 0

#122 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:03

mpik napsal/a:
Pro ty, co startují beta mapu s vypnutým postranním panelem a potřebují přepínat personalizaci. Dejte si někam do záložek toto:
javascript:document.getElementById("chkEnablePersonalization").click();
a půjde to přepínat i bez postranního pruhu. Doufám, že to ale opraví sami na GS. Nebo jen mě se nepamatuje nastavení zatrhovátka?


je nekdo kdo by to dokázal zapracovat do greasemonkey? Ideálne spolu s vypnutýma myfinds
  • 0
Užívej života...

#123 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:03

React67 napsal/a:

Kniga napsal/a:
Ehm kam zmizeli pratele? Nemuzu v profilu najit ? Ani nikd enmeuzu najit zadost o pratelstvi.. to zrusili ci co? blby, docela...


Nevím jestli jsem tě dobře pochopil ale vždyť to tu pořát je
http://www.geocachin.../myfriends.aspx

jsem debil, pro ctyri oci nevidim, aj to hledala a nenachazela super :)
  • 0

#124 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:10

sobikovi napsal/a:
Dle meho to zase takpva hruza neni a par veci jeste urcite doladej (mapa). Pokud jde o rozliseni, tak u mne ok, mozna by bylo fajn kdyby nekdo kdo tady breci ze je to nudle napsal jaky ma rozliseni.



1680*1050, a je to hnus

zahalasováno na trucfóru 3body
  • 0

#125 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:19

Tak nový profil se mi nelíbí, není moc přehledný :-(
  • 0

#126 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:23

myjed napsal/a:
Zhruba před půl hodinou se objevila nová keš GC2HJ98. Na starý mapě je vidět okamžitě , na nové až do této chvíle nic nevidím. :(


Ještě se k tomu vracím. Pokud zapnu Personalization, kak novou keš neuvidím vůbec. Pokud Person... vypnu. tak se keška objeví, ale jenom při měřítku 100 a 200, od 500 dál taky nic není vidět. Prohlížeče (Opera, Chrome plus) - není rozdíl.
  • 0

#127 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:30

zobrazeni kesi na nove mape neni az tak dynamicky (zobrazovani aktualniho kml), ale zobrazovani predrenderovanych dlazdic pro dane zoomy. je otazka jak rychle/casto se generuji..
  • 0

#128 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:54

dle tohoto by se měly renderovat každých 15 minut, ale nějak to neběží...

http://feedback.geoc...show-new-caches
  • 0

#129 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:25

Na pohled to nevypadá až tak zle ale je to nějak zplácnuté ze stran a o to více natažené do délky... Když je tady ta anketa o rozlišení monitorů tak doma 1280x1024, v práci 1680x1050
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#130 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:41

No tě pic. Nějak jsem ty beta mapy přechválil, už se mi začínaly líbit. Nová dnes publikovaná krabička bez personalizace není vidět, s personalizací vidět je, ale nereaguje na kliknutí. Disablované mysterky se tváří jako nedisablované. Proč tomu říkají beta? Vždyť je to jen nějaký pokus. Takže zpět ke staré mapě, kde po úpravě šířky mám pocit, jak když to prohlížím na mobilu. Inovace za každou cenu. Jediným výsledkem je, že nefungují skripty, které už na to byly napsány.
  • 0

#131 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:45

Já 1920x1200 a v práci 1680x1050, podle mě i kvůli třem procentům (pokud je to tedy pravda) je rozhodně blbost měnit něco, co funguje fajn jak na velkém, tak na malém rozlišení... Když to vezmu z ekonomického hlediska, i ty tři procenta jsou platící zákazníci a chtějí službu v určité kvalitě a nelze je opomíjet... Navíc je zde jasná tendence, že se rozlišení budou zvyšovat... Řešení se nabízí jiné, např. jiné css pro menší rozlišení (např. volitelné přes profil), ale jak už jsem jednou napsal, tohle není jeden, ale dva kroky zpět...
  • 0

#132 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:56

Možná už to tu bylo, ale nenašla jsem.. v Mozille 4 mi nejde stará mapa.. Beta jde (ale nezobrazuje se v ní, zda je cache disable a někdy musím kliknout několikrát, než se otevře cache...) Máte někdo stejný problém? (myslím s tou starou mapou a Mozillou - beta maps mě nebaví :( )
  • 0

#133 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:01

obludky oo77 napsal/a:
Máte někdo stejný problém? (myslím s tou Mozillou - beta maps mě nebaví :( )


Ano. Stejný problém. Prostě hnus. Staré mapy se mi líbily víc a ta nová Mozilla je příšerná. Dalo mi i práci, než jsem našla domeček a aktualizaci. Dá se zvyknout, ale při vracení se na předchozí stránky musím klikat zpět, nevidím tam nikde rolovací lištu.
  • 0
mishiczka1

#134 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:06

mishiczka1 napsal/a:

obludky oo77 napsal/a:
Máte někdo stejný problém? (myslím s tou Mozillou - beta maps mě nebaví :( )


Ano. Stejný problém. Prostě hnus. Staré mapy se mi líbily víc a ta nová Mozilla je příšerná. Dalo mi i práci, než jsem našla domeček a aktualizaci. Dá se zvyknout, ale při vracení se na předchozí stránky musím klikat zpět, nevidím tam nikde rolovací lištu.


jakou rolovací lištu? myslíš Historie?
musíš kliknout pravým vedle otevřeného okna a zaškrtnou "Hlavní nabídka"...
  • 0

#135 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:08

Nemyslím historii, tu mám permanentně vypnutou. Myslím listování vpřed a vzad. Na myšítku mám na straně mačkátka na to listování, ale někdy je třeba kliknout o hodně stránek vpřed nebo vzad a to klikání zdržuje a někdy dokonce nejde přeskočit určitou stránku, protože se to vrací. Edit : Ale klikla jsem pravým na ty šipečky a vyskočilo okno s "historií" místo té roletky, co tam bývala, takže i s tím se dá pracovat :)
  • 0
mishiczka1

#136 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:09

takovehle zasadni zmeny se vzdy setkaji s prevahou negativnich reakci, lidi si neradi zvykaji na neco noveho, ale za mesic uz si vetsina nevzpomene jak ten web vypadal :)
Vetsina webu se dela na pevnou sirku, jde hlavne o to ze pak ma clovek plnou kontrolu nad tim jak bude vypadat obsah. Pokud mate ted rozhazeny listing tak takto to pravdepodobne vypadalo u kazdeho s malym rozlisenim monitoru. Ted uz to budou videt vsichni stejne :)
Samozrejme pokud neco nefunguje tak je to horsi ale tak vsechno se da vychytat :)

jeste k te sirce webu - ono pokud by to bylo na celou sirku tak co tim ziskame, jen se bude lisitng blbe cist pres celou sirku monitoru kdyz dali pryc jeden sloupec. Mapa je hezky fullscreen a to je podle me podstatne. Prehledovym tabulkam by taky vetsi sirka slusela ale...
Ostane kdyby nekdo hodne touzil po plne sirce tak ono jde vzdy cokoliv :)
http://geotrophy.net/x/screen.png
  • 0

#137 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:11

Mě, jako BFU, teda nápad s pevnou šířkou přijde naprosto mimo. (WWW nevyrábím ani se neorientuji v trendech tvorby webových jámek) Ale třeba je to trendy. ;) Když už jsme u toho rozlišení monitoru. Já mám na NTB 1400x1050 v práci 1680x1050. A má drahá polovička má 16:9 NTB 1366x768. Když jsem to viděl, tak jsem šel do kolen. Dole lišta, status line prohlížeče, nahoře menu, uši panelů, adresní řádek, a pak 3 řádky z webovek. A teď si člověk do toho zobrazí listing a vidí 3 řádky po 3 slovech. Přeháním, ale ne moc. :@ A to nemluvím debilní módě lesklých displejů. Ještě si pamatuju dobu, kdy se kvůli odleskům dávaly polarizační filtry před monitory. Ach jo! Svět se v pr... obrací. :(
  • 0

#138 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:22

hexteam napsal/a:
takovehle zasadni zmeny se vzdy setkaji s prevahou negativnich reakci, lidi si neradi zvykaji na neco noveho, ale za mesic uz si vetsina nevzpomene jak ten web vypadal :)

To máš pravdu.

Vetsina webu se dela na pevnou sirku, jde hlavne o to ze pak ma clovek plnou kontrolu nad tim jak bude vypadat obsah. Pokud mate ted rozhazeny listing tak takto to pravdepodobne vypadalo u kazdeho s malym rozlisenim monitoru. Ted uz to budou vydet vsichni stejne :)

Aha! Takže to je usnadnění pro tvůrce webovek. Aby to bylo vidět všude stejně, udělám to na šířku toho nejmenšího displeje. :(

jeste k te sirce webu - ono pokud by to bylo na celou sirku tak co tim ziskame, jen se bude lisitng blbe cist pres celou sirku monitoru kdyz dali pryc jeden sloupec.

Mě osobně nevadí číst text přes celou šířku monitoru, naopak mě přímo točí zbytečné scrollování.
  • 0

#139 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:23

hexteam napsal/a:
takovehle zasadni zmeny se vzdy setkaji s prevahou negativnich reakci, lidi si neradi zvykaji na neco noveho, ale za mesic uz si vetsina nevzpomene jak ten web vypadal :)


já si nestěžuju.. mně se to líbí... Beta maps se mi moc líbí - hlavně to, že jsou full screen..
tedy by se mi moc líbily, kdyby fungovaly - kdyby zobrazily cache na první kliknutí a ne až na několikátý pokus a kdyby mi ukazovaly disable cache (protože pokusy o rozkliknutí bubliny, abych až pak zjistila, že je cache nefunkční, mě opravdu začínají vytáčet). ale snad je to jen mezikrok a příště se jim to podaří vychytat...

co se mi ještě líbí je, že mi zůstává nastavená Praha na mapě jako výchozí.. že už tam konečně není to provokativní jezero :D

v listingu nechápu ten rámeček "Please note: Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer. " .. párkrát jsem si ho všimla, dál ho neřeším...

jo.. a nezobrazuje se mi avatar.. ale to je drobnost.. :)

a líbí se mi, že ať jsem kdekoli, vidím, kolik mám nalezeno keší.. a nemusím při logování klikat jinam..
  • 0

#140 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:30

Třeba ta šířka nebyla zvolená jenom s ohledem na menší zařízení, ale i s ohledem na papír. Mě to připadá, že tisk teď odpovídá listingu na webu, což je jenom dobře. Dokonce to vypadá, že se dá listing tisknou přímo.
  • 0
MaFa




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama