Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#101 droping

droping

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:23

Pratele, jestli vy vsichni, co nevidite dnesni logy jste nezapomneli, ze Americani maji obracene datum. Tudiz je pravdepodobne, ze jste nelogovali 4. kvetna, ale 5. dubna, schvalne kouknete - je to pripad zrovna Alf.gangu :)
  • 0

#102 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:27

Tak jsem na tom stejně. Log se odešle, ale není ani v profilu, ani v listingu. Jestli oni už si amíci neprosadili to ukrejvání logů se kterym tak před pul rokem otravovali.:) Používam Operu. EDIT: jsem vůl. viz předchozí prispěvek
  • 0

#103 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:29

Záhada s logy, které byly zalogovány za včerejšek je vyřešena. Datum je teď asi jinak, protože jsem vlastně zadala svůj log jako dubnový, místo květnový. Takže se zařadily níž a nejsou vidět jako nové. Jdu si ty datumy opravit. Takže v tomto není chyba na straně GC. A děkuju kamarádce kačerce, která na to přišla a poradila mi. Ona ví...;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#104 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:30

droping napsal/a:
Pratele,
jestli vy vsichni, co nevidite dnesni logy jste nezapomneli, ze Americani maji obracene datum.
Tudiz je pravdepodobne, ze jste nelogovali 4. kvetna, ale 5. dubna, schvalne kouknete - je to pripad zrovna Alf.gangu :)


Bylas rychlejší a ještě jednou díky!!! :)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#105 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:39

Bombis napsal/a:
Tak jsem na tom stejně. Log se odešle, ale není ani v profilu, ani v listingu.
Jestli oni už si amíci neprosadili to ukrejvání logů se kterym tak před pul rokem otravovali.:)
Používam Operu.

EDIT: jsem vůl. viz předchozí prispěvek


Tak to je nás tu víc... :D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#106 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:42

Alf Gang napsal/a:

droping napsal/a:
Pratele,
jestli vy vsichni, co nevidite dnesni logy jste nezapomneli, ze Americani maji obracene datum.
Tudiz je pravdepodobne, ze jste nelogovali 4. kvetna, ale 5. dubna, schvalne kouknete - je to pripad zrovna Alf.gangu :)


Bylas rychlejší a ještě jednou díky!!! :)


jo uz jsme si taky vsimla, ale predtim to bylo jinak ne? jeste stesti ze je dnes 5.5 :D to bych hledala i dnesni log... td poopravovat ty mince do haje :D
  • 0

#107 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:50

[quote]Kniga napsal/a:
Taky mám pocit, že to bylo předtím jinak, ale je fakt, že amíci mají datum otočené a ono zrovna toho 4.5. a 5.4. takové chybě nahrává...:D

Každopádně jsem ráda, že je to taková prkotina a snad ti "chytřejší" prominou, že se to tu řešilo...;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#108 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:56

Předtím tam názvy měsíců byly slovně. A když už je konečně umím, provedou mi tohle.
  • 0

#109 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:04

Tak si to nastav http://www.geocachin...references.aspx
  • 0

#110 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:07

Nekomu se to nelibi, nekomu jo a nekomu je to uplne jedno. B) Ja si myslim, ze je to na hovno, ale na kazdou zmenu se da zvyknout.B) Nic jinyho nam taky nezbyva, zeo!:D:D:D Zase na druhou stranu, kdyz si zavzpominame par mesicu zpet, tak pridani statistik do profilu byla docela prijemna zmena.;) Uvidime, treba se z toho vyklube casem neco dobryho.B)
  • 0

#111 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:21

Jedno malé bezvýznamné plus jsem přeci jen našla, když loguji TB, zadám do vyhledávače track number a otevřu log. No a tam už ho nemusím opisovat nebo kopírovat, prostě už tam je. Tak doufejme, že budeme nacházet další malá bezvýznamná plus dál a dál ;)
  • 0
mishiczka1

#112 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:30

mishiczka1 napsal/a:
Jedno malé bezvýznamné plus jsem přeci jen našla, když loguji TB, zadám do vyhledávače track number a otevřu log. No a tam už ho nemusím opisovat nebo kopírovat, prostě už tam je.
Tak doufejme, že budeme nacházet další malá bezvýznamná plus dál a dál ;)

joo paráda :) tohle dvojí zadávání mě dost sr..iritovalo
  • 0

#113 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:31

mr.mates napsal/a:
Tak si to nastav http://www.geocachin...references.aspx


super, děkuji
  • 0

#114 React67

React67

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:33

Mě se docela líbí nový vzhled i práce se stránkami. Hodně dobré se mi zdají nové mapy. Akorát ta deformace listingů není nejlepší a také nevyužité prázdné místo na krajích stránky (ale jen na větších širokoúhlých monitorech na 10.1 palcovém to bylo ideální.
  • 0

HTC Touch2 windows mobile 6.5 Profesional + Cachebox! + Opera mini + wherigo player


#115 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:41

Pro ty, co startují beta mapu s vypnutým postranním panelem a potřebují přepínat personalizaci. Dejte si někam do záložek toto: javascript:document.getElementById("chkEnablePersonalization").click(); a půjde to přepínat i bez postranního pruhu. Doufám, že to ale opraví sami na GS. Nebo jen mě se nepamatuje nastavení zatrhovátka?
  • 0

#116 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:41

sobikovi napsal/a:
Dle meho to zase takpva hruza neni a par veci jeste urcite doladej (mapa). Pokud jde o rozliseni, tak u mne ok, mozna by bylo fajn kdyby nekdo kdo tady breci ze je to nudle napsal jaky ma rozliseni.


2560 x 1600

ale malokdy prohlizecem jedu na full screen, mam ho tak pres pulku a jeste rada pouzivam ctrl + "+"

nudlovy vzhled mi nevadi, pruhledne pozadi me ted dvakrat zarazilo
stare mapy po ranu nesli, ted jdou, ale nova beta mapa (i pres zapinani personalizace) mi vyhovuje vic
vadi mi presun leveho meny do horniho rozbalovaciho

ale to je holt o zvyku
  • 0

#117 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:46

WAW napsal/a:

mishiczka1 napsal/a:
Jedno malé bezvýznamné plus jsem přeci jen našla, když loguji TB, zadám do vyhledávače track number a otevřu log. No a tam už ho nemusím opisovat nebo kopírovat, prostě už tam je.
Tak doufejme, že budeme nacházet další malá bezvýznamná plus dál a dál ;)

joo paráda :) tohle dvojí zadávání mě dost sr..iritovalo


A proč jste nepoužívali script pro opičku "GC Travel Bug List Order"?
Ten mi to dělal celou dobu.:D:D:D
  • 0

#118 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:56

Ehm kam zmizeli pratele? Nemuzu v profilu najit ? Ani nikd enmeuzu najit zadost o pratelstvi.. to zrusili ci co? blby, docela...
  • 0

#119 React67

React67

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:00

Kniga napsal/a:
Ehm kam zmizeli pratele? Nemuzu v profilu najit ? Ani nikd enmeuzu najit zadost o pratelstvi.. to zrusili ci co? blby, docela...


Nevím jestli jsem tě dobře pochopil ale vždyť to tu pořát je
http://www.geocachin.../myfriends.aspx
  • 0

HTC Touch2 windows mobile 6.5 Profesional + Cachebox! + Opera mini + wherigo player


#120 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:01

Zhruba před půl hodinou se objevila nová keš GC2HJ98. Na starý mapě je vidět okamžitě , na nové až do této chvíle nic nevidím. :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama