Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kalhoty na geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#21 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:53

@zlicinaci - na to jsem zapomněl, mám TNF s BlockVentem ( http://www.hudy.cz/o...&fA5=1&fPt=7709 ) Nemůžu si stěžovat, navíc cena bez té první jedničky byla taky slušná B)
  • 0

#22 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 20:25

Zdravim Díky za všechny typy na nákup vhodných kalhot na geocaching. Máte nějaké zkušenosti s nákupem maskáčů v Praze? A druhý dotaz: Máte zkušenosti se značkou Bushman? Myškin
  • 0

#23 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 20:47

V Praze ne, ale v Přelouči je super armyshop, seženeš tam všechno, od ešusů a kalhot až po tanky a rakety (a srandu si nedělám, to tam fakt prodávaj, i když vyřazený):D;). Do Přelouče z Prahy hodina a čtvrt vlakem
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#24 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 21:39

Myškin napsal/a:
Zdravim
Díky za všechny typy na nákup vhodných kalhot na geocaching. Máte nějaké zkušenosti s nákupem maskáčů v Praze? A druhý dotaz: Máte zkušenosti se značkou Bushman?
Myškin


Bushmana jsem měl vždycky rád, ale jeho trvanlivost mne zklamala, je to spíš módní oblečení pro outdoorsexuály. Co se týče armádního zboží, jednoznačně doporučuji Holoubkov http://www.us-armyshop.cz/. Po dálnici D5 kousek a pěkná ostrovní keška nedaleko… :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#25 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 21:49

Doporučuji kalhoty 5.11 Nic lepšího na trhu asi není. Kdo vám dá záruku na kalhoty, že.
  • 0

#26 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 5:10

Souhlasim s Trhacem, Bushman mi prijde tak pro lidi, cosi koupej SUV, off road a pokud mozno Hummera, aby s tim jezdili maximalne v Praze po Prikopech a vydali drsne :oB) Maskace v Praze : ja preferuji "svuj" army shop (viz predchozi prispevek),ale v Praze je dle meho docela dobry army shop kousek od stanice Smichovske nadrazi (kdyz cekas na bus smerem na Zbraslav, tak je videt pres tu hlavni ulici naproti v te vedlejsi). Zkus to treba i tam.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#27 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:42

Bushmany jsem si zacal kupovat kdyz to tu zacalo kolem roku 2000 prodavat, tak to byly super kalhoty na cestovani "ne moc outdoor". Dneska mam nakoupeno nekolik odepinacovejch nohavic a jsem s nima spokojenej, ale urcite to neni na nejaky brutal outdoor kesovani! Rozhodne nesnesou to co jakykoli obycejny maskace... ! Jo, kdyz na to tak vzpominam, taxem se v platacich od Bushmana i zenil.. ;) Armyshop v Praglu doporucuju v Opletalce za VS kolejema Jednota...
  • 0

#28 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:01

MildaPajda napsal/a:
Dneska mam nakoupeno nekolik odepinacovejch nohavic...


Mně zbyly doma jen ty nohavice, poněvadž jsem je využíval méně. Není to rip-stop materiál, jak se trochu škubne, skoba se šíří jak prasklina v ledu. To samý u vestiček. Bohužel, střihově jsou šik, ale plátno jde rychle do kopru.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#29 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:05

Chryseis napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Velmi jsem si oblíbil:
Kalhoty U.S.pilot,
nové,cena 950.-
http://www.armyveci..../?pageshowing=2
Jsou velmi pohodlné a z příjemného materiálu. Nosím je skoro pořád. Sedím v nich i v práci.
Nevýhoda je, že jsou velmi nasákavé.


Jo, od těch mám dámskou variantu a nemůžu si stěžovat. Až je rozervu, určitě si koupím další stejné.



A kde jsi sehnala ty damske? :)
  • 0

#30 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:12

Myškin napsal/a:
Zdravim
Díky za všechny typy na nákup vhodných kalhot na geocaching. Máte nějaké zkušenosti s nákupem maskáčů v Praze? A druhý dotaz: Máte zkušenosti se značkou Bushman?
Myškin


Armyshop v Anglické ulici, kousek od I.P.Pavlova - seženeš na sebe cokoliv a levně.
  • 0

#31 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:17

Kniga napsal/a:

A kde jsi sehnala ty damske? :)


Mám správně dojem, že jsi z Brna? V armyshopu na Minské.
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#32 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:41

JJ, su z Brna, super diky :) az budou prachy zajdu se tam mrknout :)
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:27

Dpman napsal/a:
Doporučuji kalhoty 5.11
Nic lepšího na trhu asi není. Kdo vám dá záruku na kalhoty, že.


Osobne znacku 5.11 doslova miluji (bez jejich tactical bermud si opravdu realne nedovedu predstavit "letni zivot") a rozhodne tuto znacku mohu doporucit - maji vse propracovano do nejmensich detailu, i kdyz primarne jsou urceny spise pro "sluzebni ucely" v kombinaci se zbrani (noseni, ukryti, specialni kapsy pro zasobniky/strelivo a dalsi doplnky).

Bushmany se s tim nedaji vubec rovnat, protoze ty nic nevydrzi. To bych rekl, ze je pouze radoby znacka, jak zde nekdo napsal, pro outdoorsexualy :-)

Jo a pokud nekdo shani opravdu kvalitni kalhoty, tak mohu taktez doporucit i znacku BECKUM Workwear. Jsou to tedy sice primarne pracovni kalhoty, ale jejich zpracovani a pouzite materialy hovori za vse. Kuprikladu stehna zesilena kevlarem, kolena navic jeste i nejakou dalsi velmi zdrsnenou latkou, moznost vlozeni vlozky pred kolena, atd. Mam je uz nekolik let a jsou to opravdu "drzaci". Mam tuto piskovou variantu EBT 07
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 10:49

S474N napsal/a:
5.11
BECKUM Workwear

Kupuješ na netu nebo se to dá někde vyzkoušet? (Brno)
  • 0

#35 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 11:04

mike_btk: oboje jsem jako prvni v poradi kupoval osobne v Praze (5.11 v Action Zone a BECKUM v nejake prodejne s pracovnimi potrebami na Barrandove - bylo to na prime osobni doporuceni techto kalhot, proto jsem do nich sel) a asi bych doporucoval spis vyzkouset. Jinak dalsi uz objednavam normalne pres net, protoze velikost uz mam vyzkousenou a overenou. Jinak u 5.11 (CZ zastoupeni) mam 8% slevu na veskery sortiment.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#36 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 11:52

Já nosím na keše M65-ky z Minské, nebo když vím, že nebudu úplně jako prase, tak klidně Wranglery z výprodeje v Globusu. Na léto mám potom normální woodland nebo digital kraťasy z ripstopu z armyshopu.

S474N napsal/a:
Jo a pokud nekdo shani opravdu kvalitni kalhoty, tak mohu taktez doporucit i znacku BECKUM Workwear. Jsou to tedy sice primarne pracovni kalhoty, ale jejich zpracovani a pouzite materialy hovori za vse. Kuprikladu stehna zesilena kevlarem, kolena navic jeste i nejakou dalsi velmi zdrsnenou latkou, moznost vlozeni vlozky pred kolena, atd. Mam je uz nekolik let a jsou to opravdu "drzaci". Mam tuto piskovou variantu EBT 07


BECKUM sice jsou kvalitní, ale nešel bych do nich. Když jsem jezdíval ještě stavět expozice na veletrhy, tak je ze začátku měli všichni (přesně ty co máš, nebo taky stejně šitej model s odepínacíma nohavicema). Vydrží fakt hodně, nicméně napodruhé do nich šel už jen málokdo. Všichni pak raději kupovali SNICKERSy, Helly Hansen, nebo ještě jednu značku, kterou si nemůžu vzpomenout.
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 12:14

REVIZ: jenom pro zajimavost, v cem jsou konkretne BECKUM spatne? Respektive v cem nevyhovovali tem lidem?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:17

2 S474N: No především si stěžovali právě na ten kevlar na zadku a na stehnech, kterej sice asi jen tak nezničíš, ale ukrutně se pod ním potíš. Samozřejmě se ale dělají i modely bez. Co vím, tak problémy ještě byly s těma kapsama na vycpávky na kolenech, kdy u BECKUM jsou (nebo byly) otevírací zespoda (kdežto třeba u SNICKERS jsou shora, krytý takovým lemem aby ti tam nepadal bordel). Když v nich máš pak narvaný vycpávky, tak to občas při chůzi zlobí, zvlášť když máš jetej nebo špinavej ten sucháč, kterým se to zapíná. Já mám od začátku Snickersy, který jsem viděl na jednom skopčákovi na IFA v Berlíně a který jsem si jako první z té skupiny koupil a neměnil bych... Ono teda i samotní Holanďani, pro který jsem dělal z BECKUM postupně začali přecházet na ostatní značky.
  • 0

#39 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 14:03

Muj model teda kevlar na zadku nema, jenom zepredu na stehnech. Co se vycpavek kolen tyce, tak nedokazu posoudit, neb je nemam/nevyuzivam. Jinak pro porovnani, kolik staly ty tvoje?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#40 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:21

Možná staré rifle, původně měli být rifle pracovní oblečení. U těch ještě starších můžeš ušmiknout v libovolné délce nohavice a máš i letní. Popřípadě ještě riflovou bundu :)
  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama