Přejít na obsah


Fotka

Neuznani logu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#21 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1158 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2011 - 20:30

no neco podobneho se deje zde http://coord.info/GC20ZT1
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#22 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2011 - 21:47

nosferatu XIII. napsal/a:
no neco podobneho se deje zde http://coord.info/GC20ZT1


Tak to je opravdu MEGAHUMUS, jdu se vyblít :o:o:o:o:o
  • 0

#23 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2011 - 22:07

Tak třeba v Karvine na mysterce "Hudební" http://coord.info/GC2GM9C owner povoluje Found It na sve ukradene keši. Je to sice mysterka ale GC je přece o nálezech kešek a ne o luštění. Takže nechápu... Ale to je tak asi jediné co stím můžu dělat že... Kdyby to navíc dělali zelenáči s desítkami nálezů, ale profík z třemi ticíci... :D B)
  • 0

#24 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:06

Právě ti "profíci" se honí často jen za body. Mě osobně by nenapadlo zapsat si bod za keš, kterou jsem nenašel. Jednou jsem na Slovensku našel jako první keš, kterou někdo vymudlil přede mnou, owner mi nabídl, abych si zapsal find it, ale nevyužil jsem toho zapsal didn´t find. To prostě k geocachingu patří, že se občas nějaká keš nenajde. Není všem dnům konec, jednou se člověk na místo vrátí a odloví si jí...
V živé paměti mám, ale log na Opatovickém rybníku, kde jsem hlídal kdo si vyzvedne TB, který jsem tam umístil na ostrůvku a pobavily mě dva logy hned za sebou, ve kterých se dva výtečníci přiznali, že nejenže ani samotnou keš na ostrově nezahlédli, ale dokonce ani nevlezli do vody a přesto si tuto keš s obtížností 5 zalogovali. Všechno je o lidech a spousty lidí jsou prostě nečestní a pokřivení bez trochy sebekritiky.
  • 0

#25 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:15

alkes - díky. :-)
  • 0

#26 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:25

golici napsal/a:
Tak třeba v Karvine na mysterce "Hudební" http://coord.info/GC2GM9C owner povoluje Found It na sve ukradene keši. Je to sice mysterka ale GC je přece o nálezech kešek a ne o luštění. Takže nechápu... Ale to je tak asi jediné co stím můžu dělat že... Kdyby to navíc dělali zelenáči s desítkami nálezů, ale profík z třemi ticíci... :D B)


Bud te laskavosti a starej se o svoje logy a ne o moje.
Vzhledem k tomu, ze misto neni nicim zajimave, byl jsem tam 2x pokazde jsem nemel narok odlovit, a vylustit jsem vylustil, tak si s to klidne lognu jako found. Takze neres co delam jak ja a starej se o sebe!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#27 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:26

Or_Mi

Ale dá.:)

klikaci text
  • 0

#28 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:29

alkes napsal/a:
Hlavně pamatujte na to, že to má být v první řadě hra a ne úředničina.:)
to akim.cv: A byly tužky v těch zmíněných keších?


Jak může někdo bez tužky jít lovit kešky? To už jsem pochopil od své úplně první keše, že nejzákladnější pomůcka kačera je píšící propiska. :D
  • 0

#29 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:33

Or_Mi

To by ses divil. Navíc ono se klidně dá jít lovit cache dokonce s několika tužkami a přijít k ní s žádnou.:) Mimochodem stejně tak patří tužka k základnímu vybavení cache... ale má se to s tím asi tak jako se základním vybavením cachera, holt občas není.

Jak jsem už psal, geocaching má být v první řadě hra, ale jestli se vám i v lese stýská po úřadech a poštách, tak jak je libo.:D
  • 0

#30 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 21:53

Zbytečně se hádáte. Vše se dá vysvětlit. Dokonce i Found it log před FTF logem. Dotyčný ho přeci nebude mazat, když to má tak daleko a bod je bod. Každý jak ho to baví ... B)
  • 0

#31 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1173 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 0:01

polerok napsal/a:

golici napsal/a:
Tak třeba v Karvine na mysterce "Hudební" http://coord.info/GC2GM9C owner povoluje Found It na sve ukradene keši. Je to sice mysterka ale GC je přece o nálezech kešek a ne o luštění. Takže nechápu... Ale to je tak asi jediné co stím můžu dělat že... Kdyby to navíc dělali zelenáči s desítkami nálezů, ale profík z třemi ticíci... :D B)


Bud te laskavosti a starej se o svoje logy a ne o moje.
Vzhledem k tomu, ze misto neni nicim zajimave, byl jsem tam 2x pokazde jsem nemel narok odlovit, a vylustit jsem vylustil, tak si s to klidne lognu jako found. Takze neres co delam jak ja a starej se o sebe!

No to jsi se tedy odkopal. Fujtajbl :-)
  • 0

#32 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 6:32

Hamaci napsal/a:

polerok napsal/a:

golici napsal/a:
Tak třeba v Karvine na mysterce "Hudební" http://coord.info/GC2GM9C owner povoluje Found It na sve ukradene keši. Je to sice mysterka ale GC je přece o nálezech kešek a ne o luštění. Takže nechápu... Ale to je tak asi jediné co stím můžu dělat že... Kdyby to navíc dělali zelenáči s desítkami nálezů, ale profík z třemi ticíci... :D B)


Bud te laskavosti a starej se o svoje logy a ne o moje.
Vzhledem k tomu, ze misto neni nicim zajimave, byl jsem tam 2x pokazde jsem nemel narok odlovit, a vylustit jsem vylustil, tak si s to klidne lognu jako found. Takze neres co delam jak ja a starej se o sebe!

No to jsi se tedy odkopal. Fujtajbl :-)


Sice je to divné logování, ale v podstatě má pravdu.

Co je komu do toho, jak někdo jiný loguje ? Myslím, že to je vztah mezi ownerem keše a tím, co ji našel a nebo si myslel, že ji našel.

Já mam na několika keších problém s nedalekým turistickým notesem a to by jste nevěřili, kolik lidí je schopno podepsat se na jakýkoliv nalezený kus papíru a logovat found it. A to ani nemluvím o logování nálezu, když v zimě najdou jen štítek na sloupu, který řeší zimní odlov jiné keše. Ale abych na jaře věnoval několik večerů tomu, abych si odškrtával ty správně zalogované a ty ostatní, to fakt nemám zapotřebí. Na to je kačerů, co nechápou ani základy pravidel už trochu moc.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#33 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 6:44

polerok napsal/a:

golici napsal/a:
Tak třeba v Karvine na mysterce "Hudební" http://coord.info/GC2GM9C owner povoluje Found It na sve ukradene keši. Je to sice mysterka ale GC je přece o nálezech kešek a ne o luštění. Takže nechápu... Ale to je tak asi jediné co stím můžu dělat že... Kdyby to navíc dělali zelenáči s desítkami nálezů, ale profík z třemi ticíci... :D B)


Bud te laskavosti a starej se o svoje logy a ne o moje.
Vzhledem k tomu, ze misto neni nicim zajimave, byl jsem tam 2x pokazde jsem nemel narok odlovit, a vylustit jsem vylustil, tak si s to klidne lognu jako found. Takze neres co delam jak ja a starej se o sebe!


At se dívám do pravidel jak se dívám, tak nikde nemůžu najít že Found It je za vyluštění, všude čtu že podmínkou je odlovení krabice a fyzický zápis v logbooku. Ale možná pro "profíky" s 3-mi tisíci nálezů platí jiná pravidla... :D:D:D
  • 0

#34 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 7:04

... takže návod pro ostatní je vyluštit doma u PC, fyzicky nenajít, ale lognout FI. A že nikomu není nic do toho jakým způsobem jiní logují ? To je jako říct sportovci, který bere doping, že ostatním to nevadí, ať v klidu pokračuje.
  • 0

#35 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1158 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 7:12

to rozarka: z toho si nic nedelej, to ze nikomu neni nic do toho, jak si to kdo hraje, je tu strasne oblibene motto, dokonce to mel nekdo i v podpisu. To chce klid a hlavne z toho nedelat "urad" (to ze pak z toho bude bordel na koleckach je preci jedno, vzdyt si kazdy muze hrat jak chce B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#36 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 7:17

Rozarka napsal/a:
... takže návod pro ostatní je vyluštit doma u PC, fyzicky nenajít, ale lognout FI.

A že nikomu není nic do toho jakým způsobem jiní logují ? To je jako říct sportovci, který bere doping, že ostatním to nevadí, ať v klidu pokračuje.


Ale tohle je hra, ne závody. Navíc hra s naprosto neporovnatelnými výsledky jednotlivých hráčů.

Navíc, je mi fuk, jak kdo co loguje, pokud po něm zůstane keš celá. Letos už mám třetí krabici na kompletní výměnu. To je to co mi vadí, ne to, kolik a jak si kdo čeho logoval.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#37 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 7:26

a právě proto, že nezávodím, nemám potřebu takto logovat ;)
  • 0

#38 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 8:06

Já mam na několika keších problém s nedalekým turistickým notesem a to by jste nevěřili, kolik lidí je schopno podepsat se na jakýkoliv nalezený kus papíru a logovat found it.


Tohle ti rozhodne verim. Vzdy, kdyz jdu okolo Stammelova smrt, tak se kouknu jak na kes, tak do toho nedalekeho notesu, ktery prestoze je vyrazne oznacen napisem "toto neni kes", tak je z vetsiny popsan kacerama, logujicima kes.
  • 0

#39 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 8:31

Rozarka napsal/a:
a právě proto, že nezávodím, nemám potřebu takto logovat ;)

ano přesně tak,v rámci pravidel si tuhle hru můžeme hrát každý jak chceme. někdo závodí někdo si hraje jen tak. Jinak řečeno: Je to jen hra a nikomu neni nic do toho jak si ji hraju.

to Admin. doporučuji takováto témata rovnou zamykat
  • 0

#40 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1224 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 8:54

kolombo napsal/a:
... je mi fuk, jak kdo co loguje, pokud po něm zůstane keš celá. Letos už mám třetí krabici na kompletní výměnu. To je to co mi vadí, ne to, kolik a jak si kdo čeho logoval.


Jenže ono to všechno navzájem souvisí. Když má hra jasně daná pravidla, tak porušování (nebo tolerance k porušování) jednoho z nich, které zcela izolovaně nevypadá jako úplně podstatné, vede k rozvolňování pravidel všech.. To je úplně obecný jev a platí v mezilidských vztazích všude.

V tomto konkrétním případě tolerance k podvodným logům samozřejmě vede pak i např. k uvolnění pravidel zacházení s keší či TB, což už jsou jednak nějaké materiální hodnoty, ale hlavně stojí i nějaké to úsilí a čas a takové chování nám pak už pochopitelně vadí víc.

Takže ti, co prasí hru např. "jen" logováním "ze břehu na ostrov" a jakkoliv jinak na první pohled "neškodlivě", nemají žádný morální nárok komukoliv jinému vyčítat prasení jiného druhu, např. že se prasecky chová k jejich TB nebo keši.

To je tu furt nářků těch "zasloužilých" na chování nováčků, ale příklady často poskytují hodně mizerné...

PS: prase nechť mi promine, holt se to mezi lidma tak říká...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama