Přejít na obsah


Fotka

Neuznani logu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#41 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 8:56

zmijovkar napsal/a:
To je tu furt nářků těch "zasloužilých" na chování nováčků, ale příklady často poskytují hodně mizerné...

Lol :D :D :D

A teď abych znova vyplnil ten dotazník, co tu nedávno koloval.

edit: Ještě raděj aby nedošlo k mýlce... se zbytkem určitě souhlas.
  • 0

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:02

polerok napsal/a:
Bud te laskavosti a starej se o svoje logy a ne o moje.
Vzhledem k tomu, ze misto neni nicim zajimave, byl jsem tam 2x pokazde jsem nemel narok odlovit, a vylustit jsem vylustil, tak si s to klidne lognu jako found. Takze neres co delam jak ja a starej se o sebe!


Opravdu? Takze neni treba fyzicky zapis v logbooku, to slysim totiz poprve.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:04

WAW napsal/a:

Rozarka napsal/a:
a právě proto, že nezávodím, nemám potřebu takto logovat ;)

ano přesně tak,v rámci pravidel si tuhle hru můžeme hrát každý jak chceme. někdo závodí někdo si hraje jen tak. Jinak řečeno: Je to jen hra a nikomu neni nic do toho jak si ji hraju.

to Admin. doporučuji takováto témata rovnou zamykat


sam pises "v rámci pravidel" a pravidla prece hovori jasne
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#44 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:13

OK, Takze priste se vykaslu na nejake kryti, ve chvili, kdy na me bude co nejvice lidi cumet tak ji vyndam, na miste zloguju, nebudu se ani pokouset poodchazet ani kryt, hlavne, kdyz budu zapsany na tom kusu papiru. Pak to tam nejak flaknu z5, "pravidla" budou mit radost a ja budu mit klid. Skoda, ze to tak nedelam, nemusel bych bych tady ted cist kraviny....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:21

polerok: proc kolem sebe kopes jako male dite? Geocaching je o hledani krabicek na zadanych (ci vypoctenych,...) souradnicich a naslednem zapsanim se do logbooku, coz jednoznacne prokazuje tvuj nalez. To, jestli nekde bylo malo nebo moc lidi je naprosto bezpredmetne a pokud cache (logbook) fyzicky nemam v ruce, tak se proste zadne FI nekona. Docela me prekvapuje, ze nekdo s 3k nalezy toto nevi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:27

Ano a proto priste nebudu hledet na nejake kryti a starat se aby krabicka vydrzela, ale hlavni priorita se od ted stava drzet krabici v ruce a zapsat se na kus papiru B) EDIT: Jdu si radsi neco ulovit ven. A vyzkouset tuto novou strategii :P
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#47 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:32

Poleroku, promiň, ale takhle se vyjadřovat může jen blb :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#48 OnderCZ

OnderCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:34

To je jak do větru. :( A proč bys neměl hledět na krytí? Prostě, když je u keše přemudleno, tak se člověk musí smířit s tím, že tu krabičku prostě v tu chvíli neodloví, i když třeba na 100% ví, kde přesně je. Také se mi to stalo na některých keších, tak prostě se na to místo musím vrátit jindy. A když je to někde daleko od HC, tak to se prostě někdy nedá nic dělat, prostě ta keš zůstane neodlovená. Jinak souhlasím s tím, ať si každý loví, jak chce, ale mrzí mě tyhle nesmyslné hony za každým bodem.
  • 0

#49 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:35

S474N napsal/a:
polerok: proc kolem sebe kopes jako male dite? Geocaching je o hledani krabicek na zadanych (ci vypoctenych,...) souradnicich a naslednem zapsanim se do logbooku, coz jednoznacne prokazuje tvuj nalez.

To, jestli nekde bylo malo nebo moc lidi je naprosto bezpredmetne a pokud cache (logbook) fyzicky nemam v ruce, tak se proste zadne FI nekona.

Docela me prekvapuje, ze nekdo s 3k nalezy toto nevi.


Mozna prave proto ma tolik FI :D
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#50 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:35

Tak mě napadlo, že kdybych zalogoval všechny keše, kde jsem byl na místě nebo v její blízkosti, ale z různých důvodů jsem se nemohl fyzicky zalogovat, tak by mi hned pěkně naskočil počet nálezů:)
  • 0

#51 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:35

Polerok

Když je krabčka na frekventovaném místě a chceš ji mít odlovenou, tak tam holt musíš jít v nějakou rozumnou (z hlediska ostatních tedy spíš v nerozumnou :) ) dobu. Jinak zkrátka smůla a DNF.
  • 0

#52 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:37

polerok napsal/a:
Ano a proto priste nebudu hledet na nejake kryti a starat se aby krabicka vydrzela, ale hlavni priorita se od ted stava drzet krabici v ruce a zapsat se na kus papiru B)

EDIT: Jdu si radsi neco ulovit ven. A vyzkouset tuto novou strategii :P


Uff... překvapuje mě, že ani po 4 letech si vůbec nepochopil o čem ten Geocaching je!

Souhlas s Citecka a OnderCZ
  • 0
www.povetrnik.cz

#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:39

polerok napsal/a:
Ano a proto priste nebudu hledet na nejake kryti a starat se aby krabicka vydrzela, ale hlavni priorita se od ted stava drzet krabici v ruce a zapsat se na kus papiru B)

EDIT: Jdu si radsi neco ulovit ven. A vyzkouset tuto novou strategii :P


Předpokládám, že to platí i pro chování ke keším, které jsi založil ty a o které se staráš.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:45

polerok napsal/a:
Bud te laskavosti a starej se o svoje logy a ne o moje.
Vzhledem k tomu, ze misto neni nicim zajimave, byl jsem tam 2x pokazde jsem nemel narok odlovit, a vylustit jsem vylustil, tak si s to klidne lognu jako found. Takze neres co delam jak ja a starej se o sebe!


polerok napsal/a:
Ano a proto priste nebudu hledet na nejake kryti a starat se aby krabicka vydrzela, ale hlavni priorita se od ted stava drzet krabici v ruce a zapsat se na kus papiru B)

To je ale hnus, kdybych měl logovat i to co nenajdu, tak už mám 2x víc nálezů...Na tvým místě bych se styděl, že neznám nebo nechci znát a dodržovat pravidla, profíku vykutálený:D:D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#55 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:49

alkes napsal/a:

Polerok

Když je krabčka na frekventovaném místě a chceš ji mít odlovenou, tak tam holt musíš jít v nějakou rozumnou (z hlediska ostatních tedy spíš v nerozumnou :) ) dobu. Jinak zkrátka smůla a DNF.

Priznam se, ze me fascinuje, ze se s timhle jeste nekdo nesmiril. :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#56 Playletka

Playletka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:53

Hanba by mě fackovala, kdybych měla logovat něco, kde nejsem zapsaná. Ani neloguju, když nemám tužku. Holt asi to je smutný odraz české společnosti zlodějíčků a podvodníčků.
  • 0

#57 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:54

honny napsal/a:

alkes napsal/a:

Polerok

Když je krabčka na frekventovaném místě a chceš ji mít odlovenou, tak tam holt musíš jít v nějakou rozumnou (z hlediska ostatních tedy spíš v nerozumnou :) ) dobu. Jinak zkrátka smůla a DNF.

Priznam se, ze me fascinuje, ze se s timhle jeste nekdo nesmiril. :)


Anebo čekat a čekat a čekat, až nastane ta rozumná (z hlediska ostatních nerozumná) doba a pak odlovit. Zrovna včera na jedné kešce v Teplicích... kousek od ní se piknikovalo, tak jsem se posadil na lavičku a čekal, čekal a čekal... a dočkal se:-)
  • 0

#58 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 9:59

Hmm, pro jednu krabku, kterou mám 240 km od HC jsem byla v rozmezí několik let už třikrát a pokaždé bylo nekompromisně zamudleno. A furt ji ještě nemám zalogovanou, nejsem já divná? :P
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#59 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 10:39

polerok napsal/a:
Ano a proto priste nebudu hledet na nejake kryti a starat se aby krabicka vydrzela, ale hlavni priorita se od ted stava drzet krabici v ruce a zapsat se na kus papiru B)

EDIT: Jdu si radsi neco ulovit ven. A vyzkouset tuto novou strategii :P


A co takhle kdybys to delal jako vsichni normalni lidi? Ze bys byl schopnej se smirit s neuspechem. Co by se jako stalo kdybys nemel 3061 bodu, ale jen 3060, zato ovsem poctivejch? Mas tohle zapotrebi? Nebo by jich pak nebylo ani 3060, ale treba jen 2 tisice? Nebo kolik vlastne?

Teda ze se nelustej mysterky a kseftujou souradnice, ze se na obtiznejch kesich podaval logbooky tem co to nedaj, s tim vsim jsem se sice tezko, ale preci jen nejak vyrovnal, s tim ze GC ma tedy jedno jedine pravidlo a to je fyzicky zapis v kesi a ze holt ostatni je na kazdem kacerovi. A ted koukam ze se najdou experti, kteri nejsou schopni dodrzet ani to jediny a zcela jednoduchy pravidlo ktery existuje a ktery chape i trilety dite. A co vic, nejen ze je hanba nefackuje, ale jeste maj kecy. To je fakt sila.
  • 0

#60 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2011 - 11:10

Myslim si, ze nekdo s tolika nalezy by mel jit zacatecnikum spise dobrym prikladem. Jakmile totiz nekdo s 50 nalezy uvidi, ze kaceri s tisici nalezy loguji bezne i bez nalezu krabicky vemou si z toho priklad. Jim to pak muze pripadat, ze toto je normalni a zacnou to delat uplne bez ostychu. Existuji urcite pripady, kdy se da FI log tolerovat i bez zapsani v logbooku, ale vzdy by to melo mit dobry duvod. To co uvadi Polerok (zamudlenost mista) se da akceptovat jen u cizincu (s fotkou mista), kteri dane misto asi uz nebudou mit moznost navstivit.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama