Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.12.625


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
84 odpovědí na toto téma

#61 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2011 - 9:10

LukasKotek napsal/a:
Prosím Vás mám prosbičku... Nefunguje mi patička, ať tam zadám jakýkoliv odkaz či něco jiného, absolutně nic se nezobrazi, ale pokud aktualizuji AutoStat na nejnovější verzi, tak to zase funguje a naopak mi nefungují odznaky BadgeGen... Pak mám u map okresů a krajů příliš nahňácané názvy krajů, počet nalezených keší v nich a procenta, tak že tam není žádná mezera a je to občas nečitelné, zmizela mi i vlaječka u české republiky u mapy evropy a u mapy okresů mám dvakrát centrum prahy - jednou "Hlavni mesto Praha" a podruhé "Hlavni misto Praha", pravděpodobně to dělá "e" s hackem, ale jeden čas to taky tak nebylo, tak nechápu... A tím se mi nezobrazuje na mapě správný počet, no prostě hromada chyb, nejspíše by se dalo upravit ručně v template, ale už jsem vyzkoušel snad všechno a pořád nic... Nevím si s tím rady, tak bych se rád zeptal, jestli někdo z vás si neví rady alespoň s něčím z toho všeho... :-(

Jednu radu mám, ptej se ve vlákně které s tím souvisí, tedy Autostatu případně GGstatu.
  • 0

#62 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2011 - 10:06

Díky, nevěděl jsem, kam tohle všechno hodit...
  • 0

#63 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 18:29

hlásím (asi) chybu v importu Na eventu GC25X46 a GC2DQ5B je log archivace, ale žádný import nenastaví stav "Archived" (jde to nějak ručně? ani Archivátor nezabral), log se v listingu objeví
  • 0

#64 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 18:34

dr.vota napsal/a:
hlásím (asi) chybu v importu
Na eventu GC25X46 a GC2DQ5B je log archivace, ale žádný import nenastaví stav "Archived" (jde to nějak ručně? ani Archivátor nezabral), log se v listingu objeví


Pravým - změnit bod - nahoře vlevo - archivovaný....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#65 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 21:45

jen se chci optat, jak to vypada s resenim toho bugu se znaky .- apod na konci nicku. dneska jsem zas stahoval GJ kese a az kdyz mi to dvakrat neslo jsem si uvedomil ze to vlastne nejde. Nejake docasne reseni aspon kdyby bylo. Dik moc :)
  • 0

#66 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2011 - 23:17

a co zkusit treba --> m\.e\.d\.v\.e\.d\.i\. ??
  • 0

#67 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 4:53

No napad se \ me napadl, ale neprisel jsem na to kam to mam uvest. V nastaveni v kolonce uzivatelske jmeno to nefunguje (jak prekvapive :/ ) a nenasel jsem jine misto kde by se to nechalo takhle tvrde napsat. Asi budu za hlupaka, ale kam to mam tedy umistit ? Dekuji :)
  • 0

#68 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 7:42

docasne reseni je docasne si zmenit nick na gc.com aby neobsahoval tecku na konci. GG sam nezmenis a pokusy s \ jsou zbytecne
  • 0

#69 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 8:24

ja jsem si to myslel ze to nedopadne dobre :/ skoda no, snad brzo vyjde aspon drobnej update kerej to opravi budou doufat :)
  • 0

#70 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 8:55

Taky se přidávám s prosbou o update...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#71 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 19:30

no myslel jsem ze kdyz se to bere regexem.. ale nemam to na cem zkouset, nick mam normalni :P
  • 0

#72 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 20:37

Si změň nick a vyzkoušej :) Ale vážně... když mně trochu poradíš jak to vyzkoušet, tak jsem pro. Nechápu moc přesně, jak to s těma reg. výrazama přesně myslíš a kam je zadávat atd. atp. Nejsem programátor/kodér/....
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 21:21

Regexem se to bere, ale specialni znaky jsou tam quotovany. Spis to bude nejaky problem s timz, es e vyhledava cele slovo a ne jen soucast slova vs. oddelovac slov na konci hledaneho vyrazu. Popravde, jsem z tech vasich nicku dost divoky... to nemuzete mit neco normalniho? :|
  • 0

#74 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 21:26

No já jsem chtěl Firestone bez pomlčky, ale to bylo už holt zabrané. Tak mě napadlo tam přidat jeden znak a bylo to...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#75 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2011 - 22:22

medvedi tenkrat taky byly obsazeni a mit za nickem medvedi139 napr me fakt nelakalo takhle to byla lepsi volba teda.....lepsi...ono psat ty tecky do logbooku je taky zatrest, ale ted uz je razitko tak to bude lepsi. Do ted ale vse normalne fungovalo tahle chyba se objevila az v nejnovejsi verzi. A koukal jsem min tady na foru je nas vic takovejch co mame na konci nicku znaky, ale asi nepouzivej GG :/ No v kazdem pripade budu poslusne cekat a doufat ze to odladis pac bych se nerad zas ucil s jinym softem :/
  • 0

#76 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 6:39

No kazdopadne zatim bychom mohli jet na starsi verzi GGcka, ne? Downgrade by mel byt resenim...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#77 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 7:11

Po té, co GS změnil vše co mohl, nevím jestli do staré verze GG půjdou importovat nové listingy.
  • 0

#78 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 7:19

Tak hlásím, že v2.5.11.624 to zvládá v pořádku a nálezy s daty a časy se naimportovaly.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#79 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 7:22

nejsem si jistej, ale neopravovala tuhle chybu importu novych listingu uz 624 ? 625 prinesla jen lepsi podporu datumu a nejaky opravy upravy ? Teoreticky by to jit mohlo, ale mozna jeste zkusim pockat na Halumu jestli neco jeho chytra hlava nevymysli a nevyjde update, pokud to bude vypadat spatne, tak asi downgrade no :/
  • 0

#80 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 7:23

Normalne si stahl instalacku starsi verze a preinstalovals to ? Nebo si sel na cisto ? Ja jen jestli se to nebude pri preinstalaci cukat nekde ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama