Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.12.625


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
84 odpovědí na toto téma

#41 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 20:54

Ahoj, nebyla by možnost tu hlášku co se teď objevuje při prázdném seznamu nějak odškrtnout a zrušit? Vím že má svůj účel ale mně tam nějak .... vadí ;) Ještě bych měl jeden dotaz k nastavení "Po spuštění" - jestli by se nedala přidat možnost "Načíst naposledy otevřený seznam" - tedy načíst stav v jakém byl Geoget ukončený.
  • 0

#42 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:19

to jako myslíš, že by zopakoval celou eventuelní řadu příkazů pro načítání, nebo že by si uložil seznam toho co je zobrazeno ? A opravdu si myslíš, že to potřebuješ ? Je to asi úhel pohledu, mně většinou zajímá okolí HC, pokud se chystám jinam tak většinou nepotřebuju se vracet k přesně tomu samému výběru. A pokud ano (třebas pro doplnění údajů o keších kdesi daleko), tak většinou mám schovaný referenční bod a 50km kolem něj mi bohatě stačí. Tu hlášku prakticky nevidím, protože filtr Výchozí mi zobrazí 50 km okolí.
  • 0

#43 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 23:34

Arne1 napsal/a:
to jako myslíš, že by zopakoval celou eventuelní řadu příkazů pro načítání, nebo že by si uložil seznam toho co je zobrazeno ?

B je správně - myslím tím, že by si Geoget uložil a pak načetl seznam toho, co je zobrazeno před ukončením programu.

A opravdu si myslíš, že to potřebuješ ?

Kdybych si to nemyslel, nepsal bych o tom. Využívám to poměrně často. Samozřejmě, teď přes "Uložit seznam jako" a pak "CTRL+O".
  • 0

#44 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 7:42

ahoj Tome, minimalne 50% prace by slo vyresit pres GGS skript. a koukam, ze by se ani nemusel programovat, ale dal by se naklikat v Combine. takze bys jen pred zavrenim GeoGetu dal Ctrl+S a ulozil si aktualni seznam vzdy jako treba "last.ggt" a pak si upravil zastupce GeoGetu aby pri spusteni nacet ten seznam "last.ggt" a po startu by ho mel sam nacist ;)
  • 0

#45 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 9:44

Bůůů... netuší někdo, jestli půjde něco provést s tím mým problémem, že mně to nepřiřazuje datum a čas nálezu? Že by v tom hrála opravdu roli ta má čárka za nickem ?!?!
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 9:45

Jeste nebyl cas se ani podivat, jestli a jak vadi ta carka, ani co se s tim da delat. Za 24 hodinovou podporu mne fakt neplatite. ;) Takze vydrz.
  • 0

#47 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 9:54

Jasně, takhle jsem to vůbec nemyslel. Navíc k tématu jsi se nevyjádřil Ty, ale jiný kačer, takže jsem si nebyl jistý, jestli je to jen domněnka, nebo fakt, že je to právě tím. Každopádně jsem to nemyslel vůbec zle a díky moc za zájem o problém!
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 10:06

Firestone- napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Muzou to byt uplne jine vlivy... zmenil se treba kod na rozpoznani tveho jmena.

Takze co mas nastaveno jako tvoje jmeno v konfiguraci GG?


Jestli myslíš tohle nastavení (viz. obr)...

Jinak zkoušel jsem ještě ony inkriminované kešule z databáze GG smazat a natáhnout přes makro znova, ale jen se nahrajou, ale jakoby s ignorováním mého logu (=> opět bez data a času nálezu).

určitě stahuješ se všemi logy?
A určitě máš aktualizovaný GG a GJ?
  • 0

#49 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 10:19

Včera se mi povedlo objevit takový menší problém:
Když si chci vyexportovat jen několik keší ze seznamu, dělám to tak, že si je označím, dám * a zbytek smažu. Jenže po odmazání toho zbytku mi najednou zmizí "pluska" na rozbalování waypointů a nejde to ani přes Seznam - Rozbalit waypointy. A když jsem takto včera vyexportoval keše, přes plugin GPX pro nejnovejsi Garminy, tak mi chyběly právě waypointy ... má někdo stejný problém?


edit: Vyřešeno, waypointy se musí rozbalit ještě před invertováním seznamu a smazáním keší
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#50 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2011 - 10:43

dr.vota napsal/a:
určitě stahuješ se všemi logy?
A určitě máš aktualizovaný GG a GJ?


Poslední GG i GJ mám -- resp. nevyskakuje mně žádné info o tom, že je k dispozici nová verze obou kusů SW.
A jestli stahuju se všemi logy... inu používám k tomu makro "Keše - označit nové...". Zkusím na to ještě po práci na svém PC mrknout, jestli není problém ve stahování logů a aplikovat makro čistě ke stažení logů. Myslím, že tam takové je na to (jestli si to pamatuju dobře).

EDITED: Vyzkoušeno i aplikování pluginu "Stáhnout listingy se všemi logy", ale stále nic :(
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#51 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 21:14

Zdravím mám podobný neli stejny problem jako Firestone-. Dám v GJ oznacit nove nálezy (poslednich 40) GJ zacne pracovat detekuje spravne pocet nalezu zacne stahovat jednotlive listingy stahne je zacne import probehne import vyskoci na me pridano "pocet kesi", ale v nalezenych se nezobrazili. Zacal jsem patrart v seznamu vsech a tam jsem je nasel, jen se k ni nestahlo zadne datum a cas nalezu, Na GC.com jsem datum a cas v nastaveni formatu nemenil, ale pro jistotu jsem vyzkousel i vsechny ostatni formaty a ani u jednoho mi to neoznacilo nalezy. V nastaveni GG ani GJ jsem take nic nemenil. Stejne jako Firestonovi mi nefunguje ani varianta stahnout listing se vsemi logy. Mel bych mit posledni verze, pokud tedy neexistuji nejake beta, na ktere neupozornuje GG pri zkontrolovaní aktualizace pluginu. u predchozi verze GG vse fungovalo, respektive jsem nezaznamenal zadny problem. Nějaké nápady ?
  • 0

#52 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 22:20

Zkus ty dotycne natvrdo vymazat - prave tlacitko a Trvale smazat a potom znova naimportovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#53 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 22:51

Smazani jsem zkousel, ale nepomohlo.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 6:42

Ted nesjem u pocitace, abych to proveril, ale protoze se v posledni verzi zmenil kod na porovnavani vaseho jmena, je tam mozna nejaky problem, pokud mate ve jmene nejaky ne-alfanumericky znak. Je to tak?
  • 0

#55 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 7:25

Ja mam pomlcku na konci nicku. Pokud je to teda tim...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#56 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 8:35

Firestone- napsal/a:
Ja mam pomlcku na konci nicku. Pokud je to teda tim...


Také máme v nicku pomlčku a nyní jsem to zkoušel a funguje to naprosto bez problémů.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#57 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 8:40

Medvedi maji zase na konci nicku tecku. Ja bych to videl za jasny pripad tvrdeho regexu ;-)
  • 0

#58 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 8:52

vin-lin napsal/a:

Firestone- napsal/a:
Ja mam pomlcku na konci nicku. Pokud je to teda tim...


Také máme v nicku pomlčku a nyní jsem to zkoušel a funguje to naprosto bez problémů.....


...aby to nebylo tim, ze Vam to jede OK kvuli tomu, ze mate pomlcku uprostred slova :) Ale to ted jen tak hadam...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#59 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 9:03

jo znak na konci nicku by to asi mohl delat, zkousel jsem natahnout u sebe v pc posledni logy nekoho jineho a fungovalo to :(
  • 0

#60 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2011 - 2:08

Prosím Vás mám prosbičku... Nefunguje mi patička, ať tam zadám jakýkoliv odkaz či něco jiného, absolutně nic se nezobrazi, ale pokud aktualizuji AutoStat na nejnovější verzi, tak to zase funguje a naopak mi nefungují odznaky BadgeGen... Pak mám u map okresů a krajů příliš nahňácané názvy krajů, počet nalezených keší v nich a procenta, tak že tam není žádná mezera a je to občas nečitelné, zmizela mi i vlaječka u české republiky u mapy evropy a u mapy okresů mám dvakrát centrum prahy - jednou "Hlavni mesto Praha" a podruhé "Hlavni misto Praha", pravděpodobně to dělá "e" s hackem, ale jeden čas to taky tak nebylo, tak nechápu... A tím se mi nezobrazuje na mapě správný počet, no prostě hromada chyb, nejspíše by se dalo upravit ručně v template, ale už jsem vyzkoušel snad všechno a pořád nic... Nevím si s tím rady, tak bych se rád zeptal, jestli někdo z vás si neví rady alespoň s něčím z toho všeho... :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama