Přejít na obsah


Fotka

Kačeři vyžírky, kteří jen loví a nic nezaložili


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#61 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 12:02

E-Ryc napsal/a:
Panove, klid... Tohle je jasne troll vlakno http://cs.wikipedia....roll_(internet)

Souhlas,
Tohle hádání může bavit snad jen Satana a podobné psavce :o))
  • 0

#62 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 16:49

Jestli mi nejaci "vyzirkove" vadi, tak snad jen ti, co neumi ani slusne podekovat a nebo jeste lepe, napsat i nejaky delsi hezky log. Zakladam krabky ne proto, aby mi nekdo zalozil taky, ale abych udelal kolegum radost a odmenou jsou mi prave ty hezky logy. Ostatni je lepsi pro klid duse ignorovat. Radim autorovi vlakna to same.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#63 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 18:43

Vy tu řešíte vyžírky keší, ale ještě tu máme jednu skupinu vyžírků TB a GC. Dovolí si vyzvednou jej z keše a do jiné vložit a ani jeden svůj nemají v oběhu. Taková troufalost
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#64 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 19:47

Bubisovi napsal/a:
Vy tu řešíte vyžírky keší, ale ještě tu máme jednu skupinu vyžírků TB a GC. Dovolí si vyzvednou jej z keše a do jiné vložit a ani jeden svůj nemají v oběhu. Taková troufalost


No to je fakt, lidem bez vlastních vypuštěných TB a GC bych nedovolila se k jiným cestovatelům ani přiblížit, vyžírkové jedni! :D:D:D

A teď je ze mě lovec trollů, tím jsem vždycky chtěla být. :D
  • 0

#65 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 19:57

brzozin family napsal/a:
Už delší dobu mně štvou někteří kačeři (a není jich málo), kteří ke GC přistupují z pozice ryzích konzumentů. Loví (někdy jako o život) aniž by sami byť jen jedinou založili. Tento ryze konzumní přístup se mi moc nelíbí. Ono vymyslet a založit kešku stoji nemalé duševní a někdy i finanční prostředky.


Myslím, že jako asi v každém oboru se někdo prostě cítí na to, aby něco založil (bez ohledu na to, zda oprávněně) a někdo (většina) se na to necítí nebo vlastní zakládání prostě nepovažují za důležité. Pro sebe za důležité, to je totiž jediné kritérium u záliby, kterou dělá každý dobrovolně.

Někdo prostě rád předvádí, co umí vymyslet, udělat atd... Z takových lidí jsou pak třeba herci nebo hudebníci, z jiných (ale v jistém smyslu podobných) zas ti, kdo zakládají keše.

Myslím, že to je normální jev v každé činnosti a nehodnotím to negativně, ale neutrálně.
  • 0

#66 retro2004

retro2004

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 19:58

No a nejvetsi vyzirky jsou ti co zameruji pomoci cizich satelitu a sami zadnej nevypustili. Fuj!
  • 0

#67 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:08

Uvodni prispevek by se s jistym sebezaprenim dal pochopit, ovsem brecet na verejnem foru, ze mam na konte min a min penez? Bez na brigadu.
  • 0
Podpis

#68 femar22

femar22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)
  • LocationOstrava

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:09

retro2004 napsal/a:
No a nejvetsi vyzirky jsou ti co zameruji pomoci cizich satelitu a sami zadnej nevypustili. Fuj!


:D Tak, tak...:D
  • 0

#69 femar22

femar22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)
  • LocationOstrava

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:10

Pratele, je to jen hra...
  • 0

#70 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:19

Tady se člověk vždy tak pobaví ;)
  • 0

#71 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:21

No je fakt ze vloni mi jeden kacer napsal do logu, ze je na me uz zdalky videt, ze jsem dobry kacer podle pomeru zalozenych a odlovenych kesi a ted me tedy fakt moc mrzi, ze se s vami vyzirkove, kteri chodi i na me kese nemohu rovnat :(. Je mi z toho tak smutno, ze si snad hned disabluju vsechny kese, jen kdyz s vami budu moci dale kamaradit. Jedine co zatim ulehcuje memu cernemu svedomi je skutecnost, ze jsem zatim neudelal zadny event, alespon neco :P Jen tak mimodek, to fakt nekdo mohl myslem vazne???
  • 0

#72 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:22

Myslím že keší je u nás až moc a kdo loví a nezakládá, tak českému geokešingu prospívá a rozhodně bych ho nenazval vyžírkou. A každému vyhovuje něco jiné, jeden jen loví, druhý zakládá a loví málo, někteří jsou někde mezi a někdo dělá reviwera. Podle tvé logiky je "vyžírka" také ten, kdo jen zakládá, ale žádnou keš neschválil.
  • 0

#73 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:25

Dík za pobavení, trochu jsem se nudila :D
  • 0

#74 netata

netata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:33

Už dlouho jsme se takhle nenasmáli! Jo, a ze všeho nejlepší je příspěvek od Retro2004:) P.S., speciálně pro zakladatele vlákna: naše body jsou 3386 versus nula:o
  • 0

#75 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:33

Budu radsi, kdyz bude vice kaceru "vyzirek", nez tech, co s par nalezy budou delat machry a zalozi kes o nicem, na hnusnem miste. Je stokrat lepsi kvalitni a pekne pripravena kes, nez kdejake mikro za okapem. To co posledni dobou vznika tady v Brne je povetsinou pravy opak a to je pak lepsi, aby takove kese radeji ani nevznikaly.
  • 0

#76 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:44

Mám rád vyžírky. Raději ať nevznikají nové keše, než to, co někteří poslední dobou předvádí. Nekazilo by to tolik zábavu a neplýtval bych časem na slušně řečeno "keše o ničem". Bohužel, tato zábava (a potažmo i prostor) začíná být přesycena hráči a je logické a naopak vhodné, aby větší část hráčů nové keše nezakládala.
  • 0

#77 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:50

Slovo vyžírka znamená, že něco vyžere (a na mě pak už nezbude). Což v tomto případě, že někdo furt loví asi neplatí. Leda, že by vyžírkou byl ten co furt zakládá kešky a vyžírá tak místo v přírodě. Tedy tohle je zase vlákno-perla.
  • 0

#78 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:51

Hmmm tak jsem si to tu přečetl a je mi smutno. Bohužel jako na všech sociálních fórech je i zde každý kontroverzní názor okamžitě důvodem k urážkám, sprostým výpadům a velice rychlému odsouzení autora. Najednou tady všichni vědí, co jsem za člověka. Přitom mně nikdo neznáte. Ale proč byste se s tím měli obtěžovat. Vždyť urážet, dehonestovat zesměšňovat, to jde všem dobře. Umí to géniové i nuly. Píšete, že jsem závistivý, zapšklý atd. Ale vaše hysterické logy svědčí spíš o tom, že takoví jste vy. Naštěstí lidé, kteří mně znají, o mně hovoří jinak. A já se naštěstí obklopuji lidmi jinými, než jsou ti, kteří si na mně tady chladili komplexy. To, že nemám rád vyžírky v životě ani v GC přetrvává.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama