Přejít na obsah


Fotka

Kačeři vyžírky, kteří jen loví a nic nezaložili


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#41 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:04

OOO pán je asi z Marsu... Musim souhlasit se Satanem a dál tuhle diskusi nečtu...
Vezměme to z druhý stránky - kdyby bylo míň toho póvlu, co jen běhá po světě a cpe keše ke každýmu rohu, bylo by zase mě, vyžírkovi, stokrát líp! Vůbec nevim, jak jste přišli na to říkat nějakému kačerovi "profík"
Buď nadhoď konkrétní nick, nebo jdi radši ven za krabičkama... (aspoň do PM, jestli se bojíš toho že by tě těma bodama co má umlátil k smrti, kdyby si ho prásknul...
edit: já tu nikoho s 5k+ co se roztahuje na fóru, nic pro GC neudělal a nezaložil ani jednu keš nevidim, takže brzdi...

A jestli jste si nevšimli, tak většina těch "profíků" jak jim říkáte sem na fórum mezi ten "póvl" už ani neleze - a jak to tak sleduju, dobře dělaj...
  • 0

#42 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:11

A co s tema, co nic neodlovili a jenom zakladaji?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#43 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:17

Tak ti jsou taky vyzirkove, ale volnych mist. :D
  • 0

#44 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:19

Panove, klid... Tohle je jasne troll vlakno http://cs.wikipedia....roll_(internet)
  • 0

#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:35

brzozin family napsal/a:
Ono někdy napsat radikální názor vyžaduje odvahu smířit se s tím, že to prostě někteří nepoberou, nebo to budou brát osobně nebo si jen budou potřebovat na někom vulgárně zchladit žáhu. Že?


Typicka ukazka projekce - v prvnim svem prispevku sis vulgarne zchladil zahu na "mnohych lidech" a potom ses divil, kdyz ti prave "mnoho lidi" zareagovalo opacne, nez sis predstavoval. Jak tu nekdo napsal uz drive, osobne nemam nic proti tomu, aby ses "vylil" pred dnem volna, ale prosim te, potom sem nepis. Ver mi, ze i zde plati ono otrepane "rano moudrejsi vecera".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:39

Vydesil me uz nadpis tohohle vlakna na hlavni strance a to jsem jeste netusil, co me ceka uvnitr :) Stejne jako ostatni i ja si myslim, ze krabicek je vic nez dost, ale tech zajimavych a dobrych uz je min. Kdyz budu velky optimista, tak dejme tomu, ze kazda pata je pro me zajimava. Pokud zacne platit pravilo o kterem mluvis, jediny vysledek bude, ze bude dobra kazda 10ta nebo 20ta. Muj nazor je takovy, ze by melo platit spis obracene pravidlo - dokud clovek neulovi alespon dejme tomu 50 schranek, nemel by mit pravo zakladat vlastni :) . Pokud je to nekdo napadity, muze v klidu behem toho mesice az dvou (50 schranek) v klidu dopilovavat svuj vytvor. Pokud je to clovek bez napadu jen s touhou neco zalozit, alespon ziska zakladni povedomi o tom, jak to vlastne vypada. A na zaver si nemuzu odpustit jeste jednu vec. POZOR: Jste li vztahovacna osoba, nepokracujte dale, nebot nazor zde napsany by mohl byt bran jako "utok a typicky cechacske jednani", coz muze zvysovat hladinu stresu.. Vic tu fora procitam nez do nich pisu, ale neprestava me zarazet jedna obrovska podobnost u velke spousty vlaken - 1) autor nadhodi tema k diskuzi 2) diskuze se odviji jinym smerem nez by si pral autor 3) autor zacne utocit na ostatni, coz vyvola zpetou reakci 4) autor se urazi a stahne do pozice: "tohle je muj nazor, tak me nechte byt" (coz trochu odporuje myslence "diskuze") ) nebo "Vy me proste nechapete"
  • 0

#47 stokurev

stokurev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:40

E-Ryc napsal/a:
Panove, klid... Tohle je jasne troll vlakno http://cs.wikipedia....roll_(internet)



To je dobré :D to jsem ještě neslyšel.... a pak že je to diskuze o ničem, alespoň se člověk dozví něco nového :D
K obsahu vlákna se raději nevyjadřuji neb jsem vyžírka a ještě k tomu zakomplexovanej začátečník :D
  • 0
Prostě mám rád výlety a nejsem vulgární, protože se můžeme někde potkat :)

#48 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:06

Ještě jsem popravdě nepotkal žádného kačera či kačerku, který/á by se choval stylem: já mám odloveno několik tisíc keší a jsem tudíž king a machr a ty jsi póvl, abych z toho musel mít nějaké nervy. :D Část myšlenky je dobrá, asi by ti co loví tisíce keší, mohli na základě svých četných zkušeností vyplodit nějakou pěknou kešku. Na druhou stranu mi více vadí, když má někdo založených spousty keší a pak se o ně nestará, takové keše jsou pak dlouhé měsíce disablované, zatímco autor vesele zakládá nové keše a pořádá eventy. Podle mého názoru by měl každý založit tolik keší, o kolik se může svědomitě starat. Což je třeba i odpověď na základní otázku této diskuze - třeba ti co keše nezakládají, vědí, že by se o ně z nějakých důvodů starat nemohli.
  • 0

#49 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:13

Tak ja mam skore 993/0, takze to je asi mireny na me. Jo, mam pocit ze bych nejakou pixlu mel polozit, abych jen nesbiral. Nebejt toho ze jsem z Prahy, asi by se to davno stalo. Jako Prazak ale skoro nemam kes kam polozit a nepripada mi ze bych tech 2000 kesi musel jeste zahustovat za kazdou cenu. Takze pokud nejakou udelam, musi stat za to. Vymejslim dve, jednu fakt extremni (tim nemyslim T5, ale silenost kterou jsem jeste nevidel), jednu normalnejsi. Pokud se mi podari je dotahnout tak aby byly fakt paradni, tak budou. Pokud ne, tak nebudou. Strkat v Praze filmovku za okap nebudu. A co si o tom mysli zakladatel tohodle vlakna nebo kdokoliv jinej je mi fakt uplne jedno.
  • 0

#50 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:14

To je zase téma,stejně tady nic nevyřešíte a akorát se budete hádat o blbostech,jako by nebylo lepší si tohohle tématu nevšímat a ono zmizí v historii
  • 0
Nejlepší je nedělat nic a poté si odpočinout. Lepší být pět minut srab než pak celej život mrtvej. Vzhůru,dolů!!! Chceš obelhat rodiče?Mluv pravdu!

#51 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:21

OMG to je základ na pěkný FLAME o totální hlouposti. Doporučuji zámek.

No a k tématu. Jen proboha to ne. Myslím, že obecně keší je dost a dost a přikláním se ke kvalitě než ke kvantitě. Nemám odloveno ještě moc, ale dokážu odhadnout, že tak 1/3 keší byla hodně dobrá, 1/3 ušla a zbytek byl opravdu jen "díky za bod". Při povinnosti každého kačera za 10 nálezů založit jednu keš by to tady bylo fakt asi hodně "díky za bod".

Co ale umím připustit je to, že občas zamrzí kritika takového kačera bez základu, že on by to jistě založil lépe a na lepším místě a dal by tam nejmíň regulárku atd. atd.
  • 0

#52 blatoplaz

blatoplaz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:35

GC neškodí ti co nezakládají, ale ti co zakládají a odfláknou to!
  • 0
Zážitky nemusí být dobré, ale silné!

#53 Kertag

Kertag

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:53

to brzozin family : máš naprostou pravdu a to si vem, že jsou hry, kde jsou na tom ještě hůř. Například neznám ani jednoho šachového velmistra, který by vymyslel novou šachovnici nebo figurky a kolik je golfistů, co postavili nové hřiště, na prstech jedné ruky bys je spočítal B)
  • 0

#54 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 10:00

Bez emocí a urážek napíšu, že mi takoví kačeři nevadí. Ať si klidně jen loví a nezakládají (udělají aspoň radost pěkným logem ownerům, protože ti zpravidla nepíší jen TFTC, Dík nebo tečku nebo jakýkolik jiný pseudolog).

Stejně tak mi nevadí pravý opak. Omezovat, že zakládat se dá pouze s 50 nalezenými kešemi je hloupost. Každý cacher nemá auto, nebo třeba ani kolo a už vůbec ne na rozhazování peněz za bus/vlak každý týden nebo třeba ani tolik času. Já osobně jsem první keš založil, když jsem měl uloveno sotva 10 keší, za chvíli bude keši rok a zatím každý, kdo se trochu v logu rozepsal, tak chválil.

Co mi ale vadí je kritika typu: "už dlouho jsem zde chtěl založit keš, ne jen microvku jak ty, ale regular". od cachera, který nic nezaložil. Stejně tak třeba: proč jsi zakládal keš na místě, kde už jedna kdysi byla?

Ať si každý loví a zakládá jak chce, ale hlavně ať keše neničí a má trochu úctu k ownerům.
  • 0

#55 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 10:04

Někdo loví, někdo zakládá, někdo dělá eventy. Hlavní se mi zdá, aby zakladač měl nápad. Buď na pěkné místo, nebo na obyčejné, ale se zajímavou historií, nebo na nějaký zajímavý námět na luštění (a pak místo může být kdekoli, ale hezké místo je lepší). Několikařádkový listing o ničem a mikrovka na cizích vratech v rušné ulici, to nemusím. Počet odlovů před založením první nemusí být rozhodující, někdo dřív lovil třeba v týmu. Nebo i začátečník může mít dobrý nápad. A že by chrti měli mít povinnost zakládat? Proč? Aby si každý založil vlastní powertrail?
  • 0

#56 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 10:46

Zhabza napsal/a:
Já osobně mám pocit, že keší je víc než dost. (Mnohem víc než dost) A že zakládat bezhlavě další je zbytečné. Až uzraje jedna z těch keší co mám v hlavě, potom založím, ale nazvat mě vyžírkou? To se mě dotýká. Jenom to prostě vidím jinak.

Ano, tak to je. Vzhledem k stavu naší české a vlastně i evropské populace, by bylo přínosnější, kdybychom věnovali víc času a péče vzniku a výcviku nových kačerátek. Hecovat ke zvýšené tvorbě keší je jak hecovat Indy do množení!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#57 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 10:52

mpik napsal/a: Počet odlovů před založením první nemusí být rozhodující ....

Presne tak, zvlastepak kdyz dnes neni problem posbirat po skarpach desitky kesi za den ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#58 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 11:00

kapsa napsal/a:
Presne tak, zvlastepak kdyz dnes neni problem posbirat po skarpach desitky kesi za den ....

V Praze. Jinde to problém být může. Někde je jich pár a začátečník to komplet vyloví za krátký čas.
  • 0

#59 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 11:11

mpik napsal/a:

kapsa napsal/a:Presne tak, zvlastepak kdyz dnes neni problem posbirat po skarpach desitky kesi za den ....

V Praze. Jinde to problém být může. Někde je jich pár a začátečník to komplet vyloví za krátký čas.

Jen v Praze ?? Omyl, skoro vsude ! Nebo je snad tech "bodosbernych" serii a powertrailu malo ??
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#60 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 11:37

Po přečtení tohoto výživného vlákna prostě musím: Apeluji na Adminy: Prosím o zařazení blicího smajlíka do galerky - tady by se hodil, jako málokde! Děkuji. Než bude dodán a aktivní, jakožto vyžírka vyžraná se jdu vyblít sám... P.S.: Není pravda, že zakladatel je nějaký omezenec, o tom žádná - naopak, jeho téma (s hodnotou 3.14+čovina) a postřehy jednoznačně svědčí o tom, že v sobě ukrývá velmi, ale opravdu velmi bohatý vnitřní svět... Bohužel mu to značně kazí pár typicky českých vlastností typu: závist, pokrytectví, absence empatie a soudnosti... Prostě všechno špatně...
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama