Přejít na obsah


Fotka

Kačeři vyžírky, kteří jen loví a nic nezaložili


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#21 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 July 2011 - 23:56

No to bych měl ten život dost chudý, kdyby tohle byla klíčová otázka mého života, nemyslíš? :-)) Mně třeba pro změnu znepokojuje, jak mi každý den přichází z banky SMS, kde mám stále méně a méně peněz. Celé noci nespím z toho, kolik koťátek do rána zemře. A podobně. :P
  • 0

#22 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 04 July 2011 - 23:58

Brzdil bych ve svých projevech. Pokud víš o někom kdo má 5000 nálezů a tady se vytahuje, tak jej jmenuj a nekritizuj bez jména! Teď zhruba shrnu tvůj proslov - kačer který hledá a ještě nezaložil jedimou krabku je tady "vyžírka". Jiným slovy špatný, povl a pod. a aby byl podle tvého gusta je třeba, aby založil alespoň jednu pixlu. Tedy budeme tady mít mnoho pixel, které byly založeny jenom proto, aby se o jedinci z řad kačersta neříkalo, že je "vyžírka", resp. abys ty neříkal, ž eje "vyžírka"! Mě to rozhodně připadá zcestné, nemorální a ujeté tímto způsobem nutit jednoho k zakládání keší jen proto, aby se o něm neřeklo, že je "vyžírka". Dle mého názoru je jednak pixel přehršel a za druhé založit keš špatnou a z donucení (rozuměj "vyžírka") je horší než nezaložit keš žádnou. Tohle je opravdu přehnané, že! brzozin family !!!!
  • 0
Ať Vás signál provází!

#23 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:00

V tom případě si řekněme, že i mezi kačerstvem se najdou deb...., ale nikdo nikoho nenutí se s takovým kačerem přátelit. A ti ostatní, kdo si na profíky nehrají - dřív nebo později keš založí. To je celé kouzlo a není třeba plýtvat energií...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#24 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:01

Lepší pět "vyžírků" (zajímavý slovo) než pět kešek o ničem. Pro detailisty: uvedený počet pět je jen příklad.
  • 0

#25 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:01

brzozin family napsal/a:
No to bych měl ten život dost chudý, kdyby tohle byla klíčová otázka mého života, nemyslíš? :-)) Mně třeba pro změnu znepokojuje, jak mi každý den přichází z banky SMS, kde mám stále méně a méně peněz. Celé noci nespím z toho, kolik koťátek do rána zemře. A podobně. :P


Víš co, jdi zachraňovat konto a koťátka vynech GC.
  • 0
Ať Vás signál provází!

#26 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:02

brzozin family napsal/a:
Nemyslím si, že si odporuju. Prostě se mi nelíbí kačeři, kteří dělají z toho, kolik keší odlovili a jak dlouho už GC dělají, nějaký fetiš, něco, co je povyšuje nad ostatní amatéry. A když pak ještě zjistíš, že ten člověk jen loví a nikdy nic neudělal pro ostatní kačery (třeba založením nějaké pěkné krabky), tak tě to prostě naštve. Howgh.

No vida, to už bych i chápal, ale proč jsi to nenapsal rovnou? :) (Teda ne že by to něco vyřešilo...)
  • 0

#27 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:04

brzozin family: myslím, že jsi měl moc alkoholu, vyspi se z toho
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#28 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:07

Ono někdy napsat radikální názor vyžaduje odvahu smířit se s tím, že to prostě někteří nepoberou, nebo to budou brát osobně nebo si jen budou potřebovat na někom vulgárně zchladit žáhu. Že?
  • 0

#29 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:10

No jo, tak ono se to hlavně chce naučit ty názory formulovat tak, aby je ostatní pobrali a nezačínat s "vulgátním chlazením žáhy" už sám v úvodním příspěvku. ... a už se toho prosím fakt jdi vyspat!
  • 0

#30 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:10

Zvláštní, ještě jsem tu na fóru neviděl nikoho, kdo by se zapojoval do diskuze a měl víc jak 5000keší. Takže zatím můžu kecat o 106 - ó pardon, já už vlastně něco založil. :o
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#31 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:16

alkes: Na tebe nemá smysl reagovat, tak se přestaň předvádět.
  • 0

#32 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:24

No čekal jsem konstruktivní diskusi. Zatím to vypadá, že se tady jen pár zamindrákovaných jedinců snaží urážet autora příspěvku. Jak typicky české.
  • 0

#33 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:30

vypadá to na ultimátní erekce na Slunci dnes... Napsal bych to zcela přímo, ale asi by se někdo zlobil ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#34 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:36

brzozin family napsal/a:
No čekal jsem konstruktivní diskusi. Zatím to vypadá, že se tady jen pár zamindrákovaných jedinců snaží urážet autora příspěvku. Jak typicky české.


Autor se urazil sám už v prvním příspěvku a to rozhodně není ryze české. Proto prosím autora vlákna aby neurážel čechy !!! a češství !!! Dále se ohrazuji proti tvrzení "že jsem zamidrákovaný jedinec" a žádám autora tohoto vlákna, aby přestal se svými invektivami proti ostatním. Z jeho příspěvků je možné posuzovat tak akorát na to, že "zamindrákovaný" je on sám.
Rád bych věděl důvod tohoto vlákna, neboť z příspěvků je zřejmé, že autor je se svými názory osamocen!

Tedy nejsem žádný "zamindrákovaný jedinec" a nesnažím se urážet autora tohoto příspěvku, spíše to vypadá, že se autor snaží urazit ostatní a je "zaminrákovaný".
  • 0
Ať Vás signál provází!

#35 tommyknocker74

tommyknocker74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 0:55

brzozin family napsal/a:
No čekal jsem konstruktivní diskusi. Zatím to vypadá, že se tady jen pár zamindrákovaných jedinců snaží urážet autora příspěvku. Jak typicky české.


Nevšiml jsem si, že by Tě někdo urážel. Na to sis docela dobře vystačil sám, aby ses shodil.
A co se týče vyžírků. GC je snad hra, kterou dělám pro radost. Kešek je všude dost a zakládat další jen proto, abych nějakou měl, je nesmysl. Až najdu nějaké pěkné zajímavé místo, klidně keš založím, ale nepotřebuji mít krabku v každým křoví...
  • 0

#36 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 1:24

brzozin family napsal/a:
Už delší dobu mně štvou někteří kačeři (a není jich málo), kteří ke GC přistupují z pozice ryzích konzumentů. Loví keše (někdy jako o život) aniž by sami byť jen jedinou založili. Tento ryze konzumní přístup se mi moc nelíbí. Vím, řeknete si, pravidlům to neodporuje, tak co je komu do toho. Jenže zamyslete se. Kdyby se takto sobecky chovali všichni kačeři, nebylo by co lovit. GC by prostě neexistoval.

Ono vymyslet a založit kešku stoji nemalé duševní a někdy i finanční prostředky. Chápu, že se mnohým lidem (já bych je nazval vyžírky) do toho nechce. A když pak vidíte, jak se někteří z těchto vižírků, kteří mají třeba několik tisíc kousků, povyšují nad nás póvl, který se zmohl sotva na 500, rupnou vám už nervy.

Jaký na tohle máte názor?


Bylo by ti milejší, kdyby každý kačer povinně za každých řekněme 200 nalezených keší založil nějakou díkyzabodovku ve výkalech nebo za okapem?
  • 0

#37 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 5:30

brzozin family napsal/a:
Nemyslím si, že si odporuju. Prostě se mi nelíbí kačeři, kteří dělají z toho, kolik keší odlovili a jak dlouho už GC dělají, nějaký fetiš, něco, co je povyšuje nad ostatní amatéry. A když pak ještě zjistíš, že ten člověk jen loví a nikdy nic neudělal pro ostatní kačery (třeba založením nějaké pěkné krabky), tak tě to prostě naštve. Howgh.


Lidi kolem geocachingu dělají fetiše z kde čeho :-) Nejen kolik mají keší, ale i kolik mají FTF, kolik CWG, kolik coinů nalezených, logovaných na eventech nebo doma v igeliťáku, kolik našlapali kilometrů, kolik mají hvězdiček, kolik mají zemí, kolik mají suvenýrů...
  • 0

#38 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 7:24

Brzozin. Nejenomze tady mrhas energii a časem ktery makanim jako šroub střadaš aby si mohl chodit lovit keše ale navíc jsi pako když se nad tím pozastavujes se svými čísly. Ve svém okolí znám nejméně 50 owneru kteří mají desetkrát víc nálezů než ty a mnoho víc založeno takže nechápu Bažante proč tu kvokaš :D Nehledě na to že tu jsou paka z obraceneho konce problému kteří zakládají jako zběsilý!( ajn cvaj drajn) Běž radši lovit a zakládat(doporučuji pro obě činnosti nějaký powertrail :)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#39 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 7:53

Nemyslím si, že si odporuju. Prostě se mi nelíbí kačeři, kteří dělají z toho, kolik keší odlovili a jak dlouho už GC dělají, nějaký fetiš, něco, co je povyšuje nad ostatní amatéry.

A proto chces udelat fetis ze zalozeni kese.

  • 0
MaFa

#40 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2011 - 7:56

brzozin family napsal/a:
Asi jsme se fakt nepochopili. Zřejmě jiná vlnová délka. Pokud někdo myslí, že chci, aby tady někdo zaplaveloval krajinu novýma pixlama, tak si fakt nerozumíme. Ale když někdo hraje GC pátým rokem, má odloveno 5000 keší, roztahuje se tady na fóru, jaký je to profík a sám se nezmohl ani na jedinou kešku, kterou by poskytl jiným kačerům k lovu, tak tvrdím, že je to vyžírka, který pro GC nehnul ani prstem.

Ovšem, doufám, že to někdo nevezme osobně. I když vidím, že už se tu takoví sbíhají.


Tak možná na rozdíl od zbytku Tě docela chápu, vlastně jsem tento problém neřešil do té doby, než mi "jeden z takových" švihnul need archived log na vlastní keš, která byla disablována kvůli plnému logbooku. Kontrolní otázka, myslíte si, že by tam doplnil náhradní papír ? Kdepak papír, a že by se ji pokusil alespoň sám odlovit ? Ano, správnou odpověď uhádnete. Neudělal z toho naprosto nic ! Ano, pomyslel jsem si, takového vyžírku, kdy mne na jazyk přišlo mnohem horší slovo, patří nakopat tak leda do zadele.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama