Přejít na obsah


Fotka

Kačeři vyžírky, kteří jen loví a nic nezaložili


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#1 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:08

Už delší dobu mně štvou někteří kačeři (a není jich málo), kteří ke GC přistupují z pozice ryzích konzumentů. Loví keše (někdy jako o život) aniž by sami byť jen jedinou založili. Tento ryze konzumní přístup se mi moc nelíbí. Vím, řeknete si, pravidlům to neodporuje, tak co je komu do toho. Jenže zamyslete se. Kdyby se takto sobecky chovali všichni kačeři, nebylo by co lovit. GC by prostě neexistoval. Ono vymyslet a založit kešku stoji nemalé duševní a někdy i finanční prostředky. Chápu, že se mnohým lidem (já bych je nazval vyžírky) do toho nechce. A když pak vidíte, jak se někteří z těchto vižírků, kteří mají třeba několik tisíc kousků, povyšují nad nás póvl, který se zmohl sotva na 500, rupnou vám už nervy. Jaký na tohle máte názor?
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:17

Jasně! Mělo by se těm vyžírkům zablokovat logování nálezů nad 1000, dokud nezaloží aspoň 10 keší! Aspoň bude k lovení víc odpadů-sra*kokeší.
  • 0

#3 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:18

Já osobně mám pocit, že keší je víc než dost. (Mnohem víc než dost) A že zakládat bezhlavě další je zbytečné. Až uzraje jedna z těch keší co mám v hlavě, potom založím, ale nazvat mě vyžírkou? To se mě dotýká. Jenom to prostě vidím jinak.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#4 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:23

1) Jako by těch krabiček bylo málo :| 2) Když maj CWG, nebo něco jiného a směňují, NP. 3) Když ve spěchu kešky neničí, respektive nezavřou L&L krabku obráceně (min jednou sem se s tím setkal) tak je to jejich věc ne?
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#5 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:27

Pánové, takové reakce jsem čekal. Tvrdý útok. Jasně. Jen do mně. Už se těším, jak mně tady všichni vynadají. Já přece nejsem pro to, aby se zakládaly keše a la mikroška pohozená u popelnice. Takových je fakt dost. Samozřejmě nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Já to taky vidím jinak. Nerad se někoho dotýkám, ale je velice pohodlné lovit si výsledky práce někoho jiného. Ono nejde jen o založení, ale taky o to se o tu keš starat. Čili zase platí staré rčení inspektora Trachty: Jedni orají a vláčejí a druzí sklízejí. Ono to tak totiž nechodí jen v GC. Zhabza: rozhodně jsem nemyslel kačery, kteří třeba připravují nějakou moc pěknou kešku, ale ještě ji nepustili. Měl jsem na myslí jiný typ kačerů. Tak to neber osobně :-)
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:27

Mam na to nazor takovy, ze kdyz prestanes hrat tuto hru, tak prudce prospejes svemu zdravi. I kdyz stresovat se jenom z takovych veci, to by ti mozna vetsina obyvatel zavidela.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:29

Haha,myslíš, že se nějak stresuju? Prostě mám nějaký názor, který se ti asi nelíbí. Takže jsem hned rozklepaný uzlíček nervů. Hmmm brilantní postřeh.
  • 0

#8 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:31

brzozin family napsal/a:
Už delší dobu mně štvou někteří kačeři (a není jich málo), kteří ke GC přistupují z pozice ryzích konzumentů. Loví keše (někdy jako o život) aniž by sami byť jen jedinou založili. Tento ryze konzumní přístup se mi moc nelíbí. Vím, řeknete si, pravidlům to neodporuje, tak co je komu do toho. Jenže zamyslete se. Kdyby se takto sobecky chovali všichni kačeři, nebylo by co lovit. GC by prostě neexistoval.

Ono vymyslet a založit kešku stoji nemalé duševní a někdy i finanční prostředky. Chápu, že se mnohým lidem (já bych je nazval vyžírky) do toho nechce. A když pak vidíte, jak se někteří z těchto vižírků, kteří mají třeba několik tisíc kousků, povyšují nad nás póvl, který se zmohl sotva na 500, rupnou vám už nervy.

Jaký na tohle máte názor?

Asi žijeme každý na jiné planetě, protože vůbec nerozumím tomu, cos napsal.
  • 0
Vložený obrázek

#9 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:31

brzozin family

Kam bys ty pixly ještě chtěl strkat prosimtě. Už tak jich je jak... Spíš bych na to zakládání zavedl nějaký maximální limit.:D

Pánové, takové reakce jsem čekal. Tvrdý útok. Jasně. Jen do mně. Už se těším, jak mně tady všichni vynadají.

Jak se do lesa volá... :) Moc si to bereš.
  • 0

#10 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:34

A já, když jsem keš adoptoval jsem nevyžírka pouze podmíněně?:-)) Tohle fakt není důvod řešit. Nic nevyřešíš a jak jsi sám správně řekl, je to každého věc. A jak vidíš, keší je hromada a navíc si myslím, že v drtivé většině kačeři keš založí rádi. Jen to holt není jako pochodující útvary na spartakiádě...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#11 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:37

Asi jsme se fakt nepochopili. Zřejmě jiná vlnová délka. Pokud někdo myslí, že chci, aby tady někdo zaplaveloval krajinu novýma pixlama, tak si fakt nerozumíme. Ale když někdo hraje GC pátým rokem, má odloveno 5000 keší, roztahuje se tady na fóru, jaký je to profík a sám se nezmohl ani na jedinou kešku, kterou by poskytl jiným kačerům k lovu, tak tvrdím, že je to vyžírka, který pro GC nehnul ani prstem. Ovšem, doufám, že to někdo nevezme osobně. I když vidím, že už se tu takoví sbíhají.
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:39

Koukam, ze dotycny nejenom nechape ironii, ale navic i bryskne umi cist mezi radky i to, co tam napsano nebylo. BTW sice jsem nekoukal na tvuj profil, ale i presto si dovolim tvrdit, ze ja mel zalozene cache v dobe, kdy tys ani nevedel co znamena zkratka GPS. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:43

LOL zajimavy posun z obecneho "mnohym lidem" na nekoho konkretniho, blize neupresneneho, ale s 5k nalezy a 0 zalozenymi. Priste mozna rovnou napis, ze te stve ten a ten konkretni vyzirka a nehazej hned "mnohe lidi" do jednoho pytle. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:44

Áááá profík. Takže pokud tu hru nehraju X let a nemám odloveno Y keší, tak mám právo akorát držet kušnu :-))) Protože nechci, aby se to zvrhlo v nějaké osobní útoky psychologa amatéra, který mně vůbec nezná. Tak raději už nic dalšího nenapíšu. Snad jen, že se docela bavím.
  • 0

#15 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:46

Víš, to já právě nechci někoho očerňovat. Už to tady na fóru párkrát bylo a nelíbí se mi to. Prostě jsem jen nahodil téma, nad kterým dumám k obecné diskusi.
  • 0

#16 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:47

Já to nemyslím jako útok na brzozin family, ale moje osobní zkušenost je taková, že nejlepší je se na nějaké "profíky" vykašlat, ať si machrujou když je to baví a v klidu si lovit. Myslím, že těch slušných, co se chovají normálně a i zakládačů je drtivá většina.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:47

Zajimave, ze ted pises presny opak sveho tvrzeni. Neboli kdyz mam X a nemam Z, tak jsem vyzirka. Takze to koukam posuzujes podle toho, jak se ti to hodi do kramu, ze? Pokud se dobre bavis, tak vitej v klubu :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:48

Anupev: Tak v tom jsme naprosto za jedno. Ale to přece neznamená, že mně chování takových lidí nemůže vadit.
  • 0

#19 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:52

Nemyslím si, že si odporuju. Prostě se mi nelíbí kačeři, kteří dělají z toho, kolik keší odlovili a jak dlouho už GC dělají, nějaký fetiš, něco, co je povyšuje nad ostatní amatéry. A když pak ještě zjistíš, že ten člověk jen loví a nikdy nic neudělal pro ostatní kačery (třeba založením nějaké pěkné krabky), tak tě to prostě naštve. Howgh.
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:53

Vidis to, mne kuprikladu znepokojuje to, ze rocne zemre na silnicich cca 1200 lidi. A jsem si jist, ze ostatni znepokojuji take urcite dulezitejsi veci, nez ptakoviny typu, jestli ma Franta odloveno 30 nebo 300 a zalozeno 0 nebo 10 kesi. Pokud je tvou "zivotni starosti" pouze takovy nesmysl, tak ti opravdu uprimne zavidim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka