Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nebezpečná keš.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#61 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 15:24

Podporuji Trhačovy příspěvky v tomto vláknu. Nejde tu o hledače, ale o pocity ownera po případném neštěstí na jeho nebezpečné keši. A kompetentně tu o tom nemůže psát nikdo, protože pokud vím, dosud se v Česku nic tak tragického nestalo, takže nemáme koho se zeptat, jaké ty pocity jsou. Možná snad přeživších organizátorů horolezeckých výprav, na kterých se někdo zabil. Ale je to dost odlišné, tam alespoň vědí koho zvou. Tady je pozvánka veřejně a dlouhodobě vyvěšena pro všechny. A ještě poznámky k argumentům "varování v listingu" a "každý musí posoudit nebezpečí sám": - Určitě hodně velké procento kačerů předem listingy tradiček nečte a loví jen s bodem v GPS, kde ani obtížnost nemusí být. - Nebezpečnost nemusí být někdy v terénu předem vidět.
  • 1

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 15:47

Danar2004 napsal/a:napadá mě, zda s takovýmito pošuky, jenž jsou nebezpeční nejen sobě, ale i druhým, chci sdílet své zážitky, potažmo se na ně spoléhat ;). Možná to souvisí s evolucí a zavání Darwinovou cenou ;)

Presne tak, odpadnou v ramci dlouhodobeho zkvalitnovani lidskeho genofondu. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 15:52

kdyz uz nekam lezu cumim pod nohy kam a do ceho slapu kdyz du v noci a nevidim no tak tam kam nevidim neslapu a kdyz jo tak je jasny ze si za pripadnou ujmu na zdravi muzu sam pac sem blbej a nedavam pozor kdyz pudu na prochazku nikdo mi predtim taky nerekne bacha nebo davej pozor na to a to :) kdyz uz nekam des tak holt musis predvidat :) tot muj nazor :)
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#64 remisa

remisa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 17:19

Dívám se že jsem rozjel slušnou diskuzi :) Díky moc všem za názory. Šlo mi právě o moje pocity, co kdyby se tam někdo.... Každopádně sám jsem lovil horší místa, listing a vše v něm mám připraveno víc než pečlivě, teď už jen pár drobností a vyslat ji revívrovi ... a Brno těš se :)
  • 0

#65 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 19:53

remisa napsal/a:
Dívám se že jsem rozjel slušnou diskuzi :) Díky moc všem za názory. Šlo mi právě o moje pocity, co kdyby se tam někdo.... Každopádně sám jsem lovil horší místa, listing a vše v něm mám připraveno víc než pečlivě, teď už jen pár drobností a vyslat ji revívrovi ... a Brno těš se :)


Zajímavý závěr diskuse. Říkáš, udělal jsem si alibi a jedeme dál....

Schválně, kdo se těší ? :D
  • 0

#66 remisa

remisa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 20:06

Jo, myslím že tyhle 4 stránky tématu mi udělali celkem slušný alibi. A keš nezakládám proto, aby se tam někdo zabil. Naopak doufám že by se mohla víc než líbit. Jen prostě ta T4,5 nebude zadarmo...
  • 0

#67 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 21:24

remisa napsal/a:
Jo, myslím že tyhle 4 stránky tématu mi udělali celkem slušný alibi. A keš nezakládám proto, aby se tam někdo zabil. Naopak doufám že by se mohla víc než líbit. Jen prostě ta T4,5 nebude zadarmo...

no, když vidím název tématu, který jsi zvolil, tak bys ještě měl potom napsat, o kterou konkrétní riskantní zhovadilost se jedná....abych se jí vyhnul a nešel na ni ani omylem. Díky předem
P.S. a mohl bys ještě napsat, jaký máš skutečný nick na geocaching.com, RemiSA to zřejmě nebude, že bychom se podívali, jaké máš zkušenosti s lovem a zakládáním, když se hrneš rovnou do 4,5
  • 0

#68 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 21:49

Tady máte odkaz na tu Noční můru, co jsem vzpomněl jako ilustrativní příklad: http://www.geocachin...96-05bba4a8085e
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#69 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 22:15

Morální zodpovědnost za úraz při odlovu mé cache bych cítil, kdybych někoho kvůli cachi nechal lézt po lámavé zvětralé skále nebo ho vystavil nějakému jinému objektivnímu nebezpečí (vím o cachi, která byla přemístěna z vrcholu komína na jiné místo poté, co si několik lidí stěžovalo, že se jim ten komín povážlivě rozpadá pod rukama). Pokud se někdo zrakví tam, kde ostatní bez problémů projdou, potom to je - cynicky řečeno - jeho chyba. Něco jako kdyby někdo vyrazil bez patřičného vybavení na ferratu.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#70 remisa

remisa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 6:15

dr.vota napsal/a:

remisa napsal/a:
Jo, myslím že tyhle 4 stránky tématu mi udělali celkem slušný alibi. A keš nezakládám proto, aby se tam někdo zabil. Naopak doufám že by se mohla víc než líbit. Jen prostě ta T4,5 nebude zadarmo...

no, když vidím název tématu, který jsi zvolil, tak bys ještě měl potom napsat, o kterou konkrétní riskantní zhovadilost se jedná....abych se jí vyhnul a nešel na ni ani omylem. Díky předem
P.S. a mohl bys ještě napsat, jaký máš skutečný nick na geocaching.com, RemiSA to zřejmě nebude, že bychom se podívali, jaké máš zkušenosti s lovem a zakládáním, když se hrneš rovnou do 4,5

No probrali jsme co bylo potřeba. Děkuji za diskusi, téma zavírám než se to přesune někam zbytečně jinam.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama