Přejít na obsah


Fotka

Smartphone na geocaching...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#61 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 10:08

Jestli na to nějak moc nepospícháš, tak bych s tím počkal alespoň do letošního podzimu. To by pro něj měl vyjít update na Android 2.3, který by si měl s dvoujádrem poradit o něco lépe než 2.2 co tam je nyní. A samozřejmě v té době může být Optimus 2x i levnější ;) Co se týče problémů, tak co píší lidé na AndroidForum.cz je to tak 50:50, někdo si stěžuje, někdo naopak chválí.
  • 0

#62 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 11:10

O tomhle telefonu moc nevím, protože jsem ho neměl před koupí ani v hledáčku, ale pročti si třeba tohle: http://androidforum....tim-t13043.html
Mimoto, každej telefon má nějaký vady, některý jich mají méně, některé více.
  • 0

#63 Aaahz

Aaahz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 13:26

Tak jsem nakonec poridil Samsung Galaxy S II. Telefon je super, uz jsem s nim (pres c:geo) odlovil par kesi (i mimo mesto) a naprosta spokojenost. C:geo je ale trosku pomalejsi (mam tu verzi opensource)- trva mu ted dlouho, nez se nactou kese na aktivni mape. Zkusim jeste aplikaci od groundspeaku...
  • 0

#64 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 13:44

Mám ten samej a také naprostá spokojenost. Jen ta výdrž baterie, při kešování není nic moc. Ale to je problém každého mobilu. Ale používám ho jen když potřebuji získat aktuální informace o keších. Jinak Dakota 20. ;)
  • 0

#65 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 15:12

Ahoj, mam v umyslu koupit si novej telefon, starej uz dosluhuje, navic je pro geocaching uplne na houby, ma nekdo zkusenosti s nekterym z levnych smartphonu s androidem (napr. Samsung Galaxy 5 - to je muj zhavej kandidat, dobrej pomer cena vykon), mam na mysli jak platny mi bude v terenu - jaka bude jejich presnost, kdyz nechci pouzivat internet pro zjisteni polohy satelitu. Diky za odpoved
  • 0

#66 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 23:56

HANSMATT Podle mně je jediná nevýhoda mobilů, výdrž baterie. Teď se ozve dost lidí a začne psát že GPS je daleko odolnější vůči vodě pádu atd. Jistě, že je, ale pokud se k mobilu chováš jak máš, tak mimo již zmíněné výdrže baterie poslouží velmi dobře. Takže pokud chceš mobil a ne "čistokrevnou" GPS, klidně do něj jdi.
  • 0

#67 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 9:37

ja mam Nokia n8+handy geocaching a reknu Ti ze me zatim stacila uplne na vsechno.mam tam teda samozrejme net zadarmo,takze pouzivam vse online..jediny co me mrzi je ze nezobrazuje obrazky. Samozrejme ze doma flam prupravu a u rebusu tisknu papirovej log.co se ale tyce sipky je presna vetsinou na metr,v horsich terenech tez nezklamala.v kombinaci s ovimaps a cache me(obe zdarma)mi zatim vystacila na vse.ze zacatku jsem pouzilal htc desire hd a c:geo ma tez krasny prostredi a moznost nacteni mapy primo,ale sipka me pekelne honila(treba to nebyla vlastnost,ale ja to dohromady nedal).
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#68 radek67

radek67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 16:28

Mám HTC Sensation a k luxusnímu kešování mi stačí jen Locus Pro + G4L. Vybereme lokalitu a jedem, žádný tisk listingů apod. Mapy mám offline na kartě a tech pár KB pro stažení nejbližších keší není problém. Pokud jedeme na celý den, v kapse nosím pro jistotu náhradní baterii a externí bluetooth GPS, co jsem dřív používal na PDA. Přece jen je podstatně přesnější, než vestavěná v jakémkoliv telefonu. Toto řešení samozřejmě není pro outdoorové nadšence, protože je potřeba dobíjet každý den. Mně ale vyhovuje na 100%.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama