Přejít na obsah


Fotka

GEOGET - statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#21 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 13:32

Nevím, jestli jsem v tom úplně správném vlákně, ale lepší jsem nenašel a nové zakládat nechci. :)

Nevíte, jestli proběhla nějaká změna na GC.com, co se týká lomezení délky profilu? Dosud se mi statistika vygenerovaná v Geogetu vždy vešla do profilu celá. Ani jsem nikdy nikde nečetl (ani nenašel) informaci, že by to bylo nějak omezené. Dnes jsem vygeneroval novou statistiku (aniž bych něco měnil). Je však useknutá ještě před koncem. Viz v mém profilu. Pro jistotu jsem celou operaci zopakoval, abych vyloučil náhodnou chybu v procesu. Výsledek je však stejný. Proto si myslím, že to omezili nějakým počtem znaků.
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 15:53

A na localhostu (tvem PC) je ten soubor se statistikama kompletni?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 17:31

Mně poslední dobou prohlížeč řve, že skript je moc pomalý a chce po mně abych tahání statistik přerušil - musí se ale dát Storno, aby pokračoval dál. Není to tento případ ?
  • 0

#24 Benny.La

Benny.La

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 18:16

Tak přidám taky trošku do mlýna zase z jiného soudku.Dneska jsem si aktualizoval statistiky a všiml jsem si že se mi nezměnila nejvýše nalezená keš i když jeden z nových nálezů je výše.Nějak extra mi na tom nesejde je jsem zvědavý čím by to mohlo být.Nevíte někdo?
  • 0

#25 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 18:41

a urcite ma ta kes tag elevation s vyplnenou hodnotou ty vejsky?
  • 0

#26 Benny.La

Benny.La

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 19:00

Tak to netuším.A kde bych to měl najít jestli je to vyplněno??
  • 0

#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 19:54

1) pouštěls makro Elevation ? Ať už ručně nebo v rámci Autostatu ? Pokud ne, tak ho pusť 2) poklepej na příslušnou keš v GeoGetu, a podívej se na upravený listing. Pod atributy je několik řádků s tagy a dalšími informacemi - musí tam být Elevation s příslušnou hodnotou. 3) nebo si nech zobrazovat sloupeček s tagen Eleveation
  • 0

#28 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 20:40

S474N napsal/a:
A na localhostu (tvem PC) je ten soubor se statistikama kompletni?

Was ist das? Já jsem lama, na mě se musí jednoduchou češtinou. :) O jaký soubor jde a kde ho najdu?

Soubor jsem sice nenašel, ale napadlo mě spustit zkušební statistiku (bez nahrávání). Je to useknuté stejně. Takže asi je opravdu problém u mě. Nejsem si však vědom toho, že bych od pátku, kdy jsem spouštěl statistiku naposled (a byla ještě celá), něco v Geogetu měnil. Nemůžou za to třeba automatické aktualizace woken?
  • 0

#29 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 20:57

Tak problém vyřešen. Ono se to stále nemá rádo z jiným než tím debilním americkým formátem data. Zapomněl jsem, že jsem to o víkendu zkušebně ve svém účtu změnil. Tak už jsem to vrátil zpět.
  • 0

#30 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 21:25

Ahoj mám problém. Mám své temlate které používám už půl roku. Nyní jsem si trochou hrál s geogetem a nyní mám opět původní vzhled, i když načítám s template, které mám uložené na disku. Prosím o radu. zdenekkolarusti@seznam.cz klidně e-mailem printnu fotky, jak to vypadalo. Měl jsem to i hezky upravené
  • 0

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 22:57

Asi ten svůj template ve skutečnosti nepoužíváš. Máš to přes Autostat nebo to nastavuješ všechno ručně ?
  • 0

#32 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 10:19

No vše dělám přes autostat.. a mám tam cestu k template, vždy to fungovalo. Nevím co s tím nyní je. Je mi to docela líto, měl jsem to hezké. Tenkrát jsem dostal od někoho template, já ho vzal dosti krkolomě upravil totalcmd/ F3 a pak uložil. Pak jsem ho nahral -ukazal cestu odkud si ho má tahat... ale pak včera jsem ho oditoval ve Wordu, abych tam přidal seznam CWG a TB, a pak už to nešlo. je tam ta základní Asi šablona . já to měl hezky, že se proklikávalo jako třeba mapy tabulky přátelé cwg a tak . Teď je to v jedné straně věechno. Pomůžeš?
  • 0

#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 10:25

Tak se podivej, jaky template ten Autostat pouziva. Kdyz se kouknes do toho, ktery si myslis, ze je pouzivan, je to tam opracvdu tak, jak chces?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 10:26

TerZdeK napsal/a:
No vše dělám přes autostat.. a mám tam cestu k template, vždy to fungovalo. Nevím co s tím nyní je. Je mi to docela líto, měl jsem to hezké. Tenkrát jsem dostal od někoho template, já ho vzal dosti krkolomě upravil totalcmd/ F3 a pak uložil. Pak jsem ho nahral -ukazal cestu odkud si ho má tahat... ale pak včera jsem ho oditoval ve Wordu, abych tam přidal seznam CWG a TB, a pak už to nešlo. je tam ta základní Asi šablona . já to měl hezky, že se proklikávalo jako třeba mapy tabulky přátelé cwg a tak . Teď je to v jedné straně věechno. Pomůžeš?


Ve Wordu ? To snad nemyslíš vážně !! Word není textový editor, to je editor dokumentů. Ten ti v tom mohl napáchat pěkný brajgl. Nemáš zálohu té minulé verze ? Pokud ne, tak by se to na to chtělo znovu podívat Wordem, ale opatrně a hlavně to pak vyexportovat do normálního textového tvaru. Radši to někomu svěř....

Mimochodem, autostat tam má čudl pro editování, má název "Šablona" a ten spouští Notepad, takže je to relativně bezpečné. Ale v tomto okamžiku by se na to měl opravdu kouknout někdo kdo ví co dělá.
  • 0

#35 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 13:39

Já vím, že jsem to podělal. Ale nešlo mi to editovat v notapadu.. Když hodím odkaz na uloz.to nebo jinam, přímo na template budeš schoůný se na to mrknout? Budu to ještě testovat, ale zálohované to mám, a stejně to nefunguje. Asi bude problém v jiném nastavení. Jinak jak pracovat s tou šablonou. Ta edituje přimo načtené template?
  • 0

#36 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 14:40

TerZdeK napsal/a:
Já vím, že jsem to podělal. Ale nešlo mi to editovat v notapadu.. Když hodím odkaz na uloz.to nebo jinam, přímo na template budeš schoůný se na to mrknout? Budu to ještě testovat, ale zálohované to mám, a stejně to nefunguje. Asi bude problém v jiném nastavení. Jinak jak pracovat s tou šablonou. Ta edituje přimo načtené template?


Bez problému, nebo zazipuj a pošli mejlem.

Jo, otevře notepad se šablonou co je tam v tom políčku nastavená
  • 0

#37 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 18:09

zaslán e-mail Děkuji
  • 0

#38 Benny.La

Benny.La

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 18:16

Arne1 napsal/a:
1) pouštěls makro Elevation ? Ať už ručně nebo v rámci Autostatu ?

Pokud ne, tak ho pusť

2) poklepej na příslušnou keš v GeoGetu, a podívej se na upravený listing. Pod atributy je několik řádků s tagy a dalšími informacemi - musí tam být Elevation s příslušnou hodnotou.

3) nebo si nech zobrazovat sloupeček s tagen Eleveation




Tak jsem to našel hodnota tam vyplněná je ale ty metry určitě nesedí.Keška je určitě víc jak v 1000m a hodnota tam je 833.Tuto hodnotu zadává owner keše??
  • 0

#39 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 18:33

Benny.La napsal/a:

Arne1 napsal/a:
1) pouštěls makro Elevation ? Ať už ručně nebo v rámci Autostatu ?

Pokud ne, tak ho pusť

2) poklepej na příslušnou keš v GeoGetu, a podívej se na upravený listing. Pod atributy je několik řádků s tagy a dalšími informacemi - musí tam být Elevation s příslušnou hodnotou.

3) nebo si nech zobrazovat sloupeček s tagen Eleveation




Tak jsem to našel hodnota tam vyplněná je ale ty metry určitě nesedí.Keška je určitě víc jak v 1000m a hodnota tam je 833.Tuto hodnotu zadává owner keše??

Která keška?
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 18:33

Benny.La napsal/a:
Tak jsem to našel hodnota tam vyplněná je ale ty metry určitě nesedí.Keška je určitě víc jak v 1000m a hodnota tam je 833.Tuto hodnotu zadává owner keše??

Ne, je to dotahovaný z geografických dat, ale jsou v horách dost nepřesná... Přepiš ručně hodnotu tagu a je to.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama