Přejít na obsah


Fotka

GEOGET - statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#61 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 11 September 2011 - 14:05

GJ zjistuje tve vlastni kese podle toho, jakym jmenem se do GJ prihlasujes. Takze pokud se zalogujes jako toni-az V GJ, tak je stahne. Doporucuji postup: - v nastaveni GeoGetu si uved vice uzivatelskych jmen jako vlastnich. Napis tam "toni-az, toni-az,astragoth". Tim reknes GG, ze i tyto kese jsou tvoje. On je zfialovi a bude u nich uchovavat vsechny logy - v sablone GGstatu si pomoci MYCACHESOWNER nadefinuj rovnez jako vlastni kese i "toni-az,astragoth". GGstat tak pozna ze jsou kese tvoje a bude pro ne generovat spravne statistiku.
  • 0

#62 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 12:52

Díky za informace, nakonec prošla varianta, že jsem přejmenoval vlastníky keší na toni-az + astragoth, a to funguje jak psali gordici. Sice ještě trochu bojuju se statistikama, ale tam vím, kde se to mění, protože to jsem řešil už kdysi...
  • 0

#63 hugo48

hugo48

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 13:12

Zdravím, už asi týden mám problém, když spustím autostat, aby mi nahrál nové statistiky na profil, tak vše probíhá stejně jako vždycky, nikde žádný problém, ale pak když najede profil, tak zjístím, že se na něm nic nezměnilo a vše je, tak jak to bylo dříve. Přitom v geogetu mám přes Geojarry nové nálezy stáhlé. Nikde jsem nic nepřenastavoval, prostě jsem to zapl jako vždy. Jinak mám nejaktuálnější verzi, jak geogetu, tak všech pluginů v něm. Díky za jakékoliv rady, či nápady.;)
  • 0

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 13:18

A vygenerovany soubor GgStat.html je spravny (jsou v nem aktualizovane data)?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 hugo48

hugo48

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 13:47

Taktéž je neaktuální..je to to samé jako samotný profil.
  • 0

#66 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 17:11

No tak v tom pripade tam mas problem. Kdyz spustis Autostat, tak v zahlavi okna ti to pise presne jakou verzi?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#67 hugo48

hugo48

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 17:35

Jedná se o verzi 3.0.0.1.
  • 0

#68 thanyk

thanyk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 18:18

Zkus zaktualizovat na aktualni 3.0.1.1
  • 0

#69 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 18:53

hugo48: no tak to je vono, musis VZDYCKY BEZVYHRADNE pouzivat nejnovejsi dostupne pluginy i program samotny.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#70 hugo48

hugo48

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 21:43

Aktualizoval jsem na 3.0.1.1 a bohužel je to pořád to samé ale. A jinak aktualizace kontroluji při každém zapnutí geogetu, ale pokud mi sám ani u žádného s pluginů nenabídne a napíše, že mám u všech aktuální verzi, tak nezjistím, že už je jiná.
  • 0

#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 21:44

A i presto, ze si aktualizoval. Tak pri spusteni Autostatu ti v zahlavi okna uz sviti nova nebo puvodni verze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 hugo48

hugo48

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 21:52

Už nová. 3.0.1.1. Teď jsem i kontroloval jestli je vše nastaveno i podle návodů a je to tak, jak by to mělo být. Geoget už používám skoro rok. Nevím no.
  • 0

#73 hugo48

hugo48

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2011 - 22:17

Ještě jsem teď tady našel v nastavení nějakou Konzolu chyb ve skriptech. Kde je toto: ~~~ 14.9.2011 23:07:56 C:\Users\Tomáš\AppData\Roaming\GeoGet\script\AutoStat\AutoStat.ggp.pas ~~~ [Hint] C:\Users\Tomáš\AppData\Roaming\GeoGet\script\AutoStat\AutoStatLibGcCz.pas(10:3): Variable 'CZKRAJE' never used [Hint] C:\Users\Tomáš\AppData\Roaming\GeoGet\script\AutoStat\AutoStatLibGcCz.pas(10:3): Variable 'CZOKRESY' never used Nevím jestli to s tím může mít něco společného.
  • 0

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2011 - 7:03

hugo48: tohle nikam nevede, zprovozni si TeamViewer a ozvi se soukrome.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#75 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2011 - 17:46

Zdraví kačerky/kačery, kteří mi budou ochotni pomoci v řešení problému se statistikami. Na veřejném profilu mám umístěné mapy krajů a okresů a u nich tabulky se jmény jednotlivých krajů/okresů a počty keší v nich nalezených. Problém je, že v tabulkách vždy jedna chybí. Mám nalezeno 132 keší, z toho 2 v cizině, součet by tedy měl dát 130, avšak já napočítal 129. Dřív jsem si myslel, že je to chybějícím logem u PMO keše, ale tak to není. Tuší někdo, kde může být zakopaný pes?
  • 0

#76 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2011 - 18:59

LYNX_LYNX napsal/a:
Zdraví kačerky/kačery, kteří mi budou ochotni pomoci v řešení problému se statistikami. Na veřejném profilu mám umístěné mapy krajů a okresů a u nich tabulky se jmény jednotlivých krajů/okresů a počty keší v nich nalezených. Problém je, že v tabulkách vždy jedna chybí. Mám nalezeno 132 keší, z toho 2 v cizině, součet by tedy měl dát 130, avšak já napočítal 129. Dřív jsem si myslel, že je to chybějícím logem u PMO keše, ale tak to není. Tuší někdo, kde může být zakopaný pes?


Vím přesně v čem to je. Jeden log je navíc. Měl jsem stejný problém. A nakonec jsem měl u jedné keše 2 logy s úplně jiným datumem. :) Hledej a bude vše OK:)
  • 0

#77 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2011 - 20:10

Podla MyFound to nie je problem duplicitneho logovania, pozri si to tu , mozno Ti to pomoze.
http://mozigo.risko....nx_zal_stat.htm

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#78 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2011 - 20:28

co zas dela MoZiGo ve vlakne GeoGetu?!

LYNX_LYNX: GeoJarry -> Keše - zobrazit vícenásobné nálezy
  • 0

#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2011 - 20:29

Vyfiltruj si v GeoGetu jen nalezené, přidej si sloupce s tagem pro kraj a okres (pokud to nemáš) a koukni se na to. Tipl bych, že některá keš na hranici krajů polygonama nezapadla ani do jednoho.
  • 0

#80 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2011 - 6:14

Tož je to možné?! Po Spuštění dávky v GJ se nic nestane, vyběhne opět prázdné okno i s uvodním splashscreenem (Seznam je prázdný). A všechny sloupce v kategorii území jsou naplněné (ovšem názvy krajů bez diakritiky, kdysi se to tu řešilo). Dle Klamovy statistiky mam v Moravskoslezském kraji nalezeno 63 keší, dle databáze GG 62, ale celkem nálezů 132. A teď babo raď, co s tím? :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka