Přejít na obsah


Fotka

GEOGET - statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#41 Benny.La

Benny.La

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 18:53

Díky chvilku mi to dalo ale hotovo
  • 0

#42 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 10:16

Poradí někdo proč se mi nezobrazují obrázky u CWG? A jak lze omezit několikanásobné nálezy na mých keších. Ve statistikách nálezů mých keší....je jeden co má 2...A přitom mam jen jednu keš.
  • 0

#43 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 11:03

convert23 napsal/a:
Poradí někdo proč se mi nezobrazují obrázky u CWG? A jak lze omezit několikanásobné nálezy na mých keších. Ve statistikách nálezů mých keší....je jeden co má 2...A přitom mam jen jednu keš.


ha ha zatím jsem na to také nepřišel. Mám stejné problémy:)
  • 0

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 11:25

CWG netusim, ale vicenasobne nalezy si proste rucne promaz na serveru GC.com a potom tyhle kese aktualizuj i u sebe v databazi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 16:11

convert23 napsal/a:
Poradí někdo proč se mi nezobrazují obrázky u CWG? A jak lze omezit několikanásobné nálezy na mých keších. Ve statistikách nálezů mých keší....je jeden co má 2...A přitom mam jen jednu keš.

Zkus na začátek generování statistiky (za START) zkopírovat "
HTML <p style="font-size: 0px;">Generator: FindStatGen</p>
Někde se to tady řešilo, snad jsem se trefil - "ošidíš" tím zobrazení statistiky na GC.com, zobrazní jinak blbne u CWG, které jsou zobrazená v záložkách..
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#46 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 22:24

A zjistil jsem že mi to dělá jen ve firefoxu....v IE se CWG zobrazí normálně
  • 0

#47 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 22:28

plavcik : moc dík pomohlo to ;)
  • 0

#48 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 11:05

Ahoj odborníci, jsem spokojený uživatel geogetu a autostatu, nicméně mám se statistikami jeden problém. V seznamu vlastních keší mi to při každém spuštění statistik řekne vždy pouze 10 logů found it, i když jich je mnohem víc (jen na jedné z nich je 27, nepočítaje tu druhou). Tím samozřejmě nemyslím seznam těch, co to ulovili, ale opravdu statistiku celkových logů všech keší. Vypadá to, jako by to bylo nějak omezeno na 10, ale nic takového jsem nikde v šablonách nenašel. Nenapadá někoho co s tím? Díky, Toni
  • 0

#49 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 11:10

A máš v Autostatu zatrženo "stáhnout logy z vlastních keší" ? Nebo jinak, máš své keše stažené a když je otevřeš, vidíš u nich všechny logy?
  • 0

#50 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:54

Chová se to divně. V databázi vidím u každé keše 5 logů. Když jednu keš vymažu a dám znova stáhnout geogetem, řekne to, že stáhl 27 logů, ale pak když se podívám do databáze, tak jich tam je zase jen 5. Tak nevím, co si o tom myslet...
  • 0

#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:57

Mysli si co chces, ale je to spravne :-D U kazde kese se ti uchovava ze stazenych logu pouze ten pocet, ktery mas nastaveny v Nastaveni. Vyjimkou jsou vlastni kese, tam se uchovavaji vzdy vsechny logy (tedy pokud GG pozna, ze je to tvoje kes).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 13:12

dík za info, to zní rozumně, když to zvýším v nastavení, tak se to projeví... asi i chápu důvod, proč se mu to nelíbí, ale na druhou stranu geoget je stahuje správně a autostat správně generuje statistiku (no musel jsem to přidat do šablony), takže bych čekal, že to zná... tedy asi správná otázka zní, jak teda říct GG, že tyhle keše jsou moje, ať si u nich pamatuje všechny logy?
  • 0

#53 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 13:20

A on geoget nepozná tvoje keše? Nemáš je podbarvené fialově? Tak to máš asi něco špatně. Jsi u těchto keší jako owner? Nebo je tam zapsán někdo jiný, třeba tým? Podívej se na to - pravá myš, Změnit bod, Autor.
  • 0

#54 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 13:23

nejsou nahodou ty kese adoptovany?
  • 0

#55 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 13:31

V nastaveni Geogetu si nastavujes svoje jmeno na gc.com. muzes dokonce uvest i vice ruznych jmen, ktere to ma poznavat jako tvoje vlastni. A jedno z techto jmen se musi vyskytovat ve jmene autora kese. (muze se tam toho vyskytovat vic... to nevadi.)
  • 0

#56 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 14:07

GeoGet nic nestahuje, ten jen importuje to, co bylo stazeno jinak (nepocitam PQ). GeoGet take vubec nic netusi o tve statistice, kterou generujes jinym programem a pro ktery upravujes sablonu. A ze GG pozna tebe jako ownera, jeste neznamena, ze te u te kese spravne identifikuje GgStat. Pokud ne, slouzi k tomu prikazy jako OWNERID a podobne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#57 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 14:24

uh, reakcí hodně, všechno jsem prozkoušel (hledání ještě dřív než jsem položil dotaz, ale nic kloudnýho jsem nenašel). - GG očividně nepozná, že keše jsou moje, autoři jsme dva, což je ten problém - podbarvení bylo žluté, když jsem změnil autora, tak zfialovělo, po znovunačtení keše se ovšem autor změní na původní, takže to stejně nepozná, že jsem to já a zahodí logy, které přesahují nastavení - jestli stačí podmnožina mého username, tak by to mělo jít, přihlašuju se toni-az, keše jsou toni-az,astragoth - je mi jasné, že když řeknu v šabloně ggstatu, že moje keše jsou nějaké jiné, tak to GG nepozná, ale myslel jsem, že GJ to ví od GG, nicméně to asi nemá cenu řešit... mně stačí zjistit, jak to teda tomu GG říct, že má považovat moje keše za moje. Klidně mi stačí odkaz na jiné fórum :) -
  • 0

#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 14:30

pokud bude u ownera kese oddelovacem mezera misto carky, myslim, ze te to pozna. Vyzkousej. A proc GJ ma zjistovat, zda jsi nebo nejsi vlastnikem? GJ je jen pro stahovani, toho to nezajima (trochu chaos, co? ;)).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 14:56

chaos to je, začínám se trochu orientovat, ale úplně ono to ještě není... GJ sice jen stahuje, ale má na to dotaz Vlastní keše, a to bych vzhledem k tomu, že jen stahuje, čekal že mi řekne ten GG, ne? jak to GJ může vědět, že má stahovat jen ty moje? Mezeru vyzkouším, dobrý tip
  • 0

#60 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 19:45

GJ je naprosto samostatny program, vubec ke svemu behu (tedy ke stahovani dat) nepotrebuje GG, takze od nej nic nebere. To, o cem ty pluvis, jsou pluginy pro snadnejsi pouziti GJ pod GG. V tom pripade pluginy na prihlaseni k uctu, a tedy na stahovani vlastnich kesi, pouzivaji grounspeak.config.pas.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama