Přejít na obsah


Fotka

Vrátí se virtuálky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
108 odpovědí na toto téma

#61 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 15:50

Opicakuz napsal/a:
Takze se vlastne vraci podminkove kesky. :-)


To prave ne, ono to s keskami nebude mit nic spolecneho. Proste dalsi cast gc.com jako jsou treba trackables nebo benchmarky.
  • 0

#62 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 16:06

haggaeus napsal/a:
Takova "integrace" s gc.com mi projde nejpodobnejsi benchmarkum, ty taky jsou na gc.com, ale maji sve vlastni vyhledavaci a logovaci interface a nepocitaji se do nalezu.

Moc tuto aktivitu nesleduji, takže tak nějak nevidím, jaký je rozdíl mezi waymarkem a mezi virtual keší ? Liší se to ve výsledku nějak, že lidi volají po novém systému ? Bude se zážitek z virtuálky nějak lišit od zážitku z waymarku ?
  • 0

#63 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 16:08

MedoMys napsal/a:
Moc tuto aktivitu nesleduji, takže tak nějak nevidím, jaký je rozdíl mezi waymarkem a mezi virtual keší ? Liší se to ve výsledku nějak, že lidi volají po novém systému ? Bude se zážitek z virtuálky nějak lišit od zážitku z waymarku ?

Nebude, ale cekalo se , ze bude vic "bodu" za kesky. A nakonec to vypada ze nebude :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#64 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 16:16

MedoMys napsal/a:
Moc tuto aktivitu nesleduji, takže tak nějak nevidím, jaký je rozdíl mezi waymarkem a mezi virtual keší ? Liší se to ve výsledku nějak, že lidi volají po novém systému ? Bude se zážitek z virtuálky nějak lišit od zážitku z waymarku ?


uz jsem to psal vys.
pokud vytrhnes jednu virtualku a jeden wm, tak to vyjde nastejno.
ale jako celek je to uplne jina flozofie.
  • 0

#65 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 16:16

k-lord napsal/a:

Opicakuz napsal/a:
Takze se vlastne vraci podminkove kesky. :-)


To prave ne, ono to s keskami nebude mit nic spolecneho. Proste dalsi cast gc.com jako jsou treba trackables nebo benchmarky.


Jasně, ale myšlenka je udělat podmínky (ač bez krabice).
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#66 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 18:44

Já jen doufám v několik věcí (nezávisle na sobě): - budou tvrdá pravidla zakládání (ale když je nebudou kontrolovat revieweri, tak se pravidla nejspíš dodržovat nebudou) - bude složitý systém zakládání (potom nechci vidět na fóru ty stovky dotazů "Mám dva nálezy a chci si k domu dát virtuálku. Jak na to?") - nebudou se zobrazovat na mapě mezi keškama (myšleno pro stav, že by virtuálek vzniklo moc - pokud ano, tak díky bohu za geokuk a podobný SW) - anebo si jich lidé nebudou moc všímat (což je lehká utopie) To bylo jen takové malé zamyšlení nad tématem (protože jsme strašně zvědavej jak to GS ve finále vyřeší).
  • 0

#67 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 18:50

A ještě mě napadlo, že by se to mohlo udělat systémem: Pokud by nějaká virtuálka za určitý počet nálezů nedosáhla určitého průměrného hodnocení, tak by se třeba za týden automaticky archivovala. Ale to je jen takový blábol a hurá do hospody.
  • 0

#68 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 20:04

Kdyby se raději začali zabývat tématem "Update Wherigo a make it usable" to má taky hodně hlasů. A "Planned status" je tam snad už rok a půl :( Navíc mohou od chlapců z Urwigo projektu koupit za pár milionů krásné a přehledné řešení, a dotáhnout to k dokonalosti. :)
  • 0

#69 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 20:56

Tak já Vám řeknu jedno jednoduché řešení, které uspokojí všechny ;) Ať se klidně virtuálky vrátí, ale nezapočítávají se do bodobé statistiky :D :D :D Řešení je to krásné a čisté a tímto opatřením tyto keše budou navštěvovat jen opravdoví fajnšmekři :)
  • 0

#70 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:15

Koukám, že diskuze začíná přetavovat kešky opět do podoby bodů. Lidi, je to jedno, žádnou ligu stejně nevyhrajete.
  • 0

#71 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:35

semik75 napsal/a:
Earthek uz mame jako sracek. Zakladaji se na mistech kde uz je tradicka, zakladaji se pomalu u kazdeho kamene...

Obavam se ze s tema virtualkama to dopadne podobne. Jako raritka je to fajn, ale jinak o ne nestojim.

I kdyz... je to vlastne bod. Takze sem snima. ;)



Ja bych to s tema srackama moc neprehanel. Zatim je u nas "jen" 349 EC hovinek ke dnesnimu datu. Takze s tema duchama to treba ani tak sileny nebude.
A muj nazor na ne? At se vrati, uz se na ne tesim!!! Sem s nima!!!! Hned si jednoho zalozim!!!!!:D:D:D
  • 0

#72 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:53

Vážení, lovili jste už někdy nějakou virtuálku ? Asi ne... Ono se to totiž neloví od stolu. Zajeďte si třebas do Budapešti nebo Ostřihomi. Tamější multi-virtuálky vás povodí po zajímavých místech a od normální multiny se to liší jenom tím, že na konci není ta krabka.
  • 0

#73 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 9:10

Arne1 napsal/a:
Vážení, lovili jste už někdy nějakou virtuálku ? Asi ne...
Ono se to totiž neloví od stolu. Zajeďte si třebas do Budapešti nebo Ostřihomi. Tamější multi-virtuálky vás povodí po zajímavých místech a od normální multiny se to liší jenom tím, že na konci není ta krabka.


Já lovil, a můžu říct, že je to různé keš od keše, nicméně v naprosté většině případů mě obtěžoval (mnohdy nesmyslný) úkol zadaný mi většinou v jazyce, který tak úplně neovládám, tedy jsem vůbec nechápal, co se po mě chce spočítat, na co zjistit odpověď, atd.. To člověka spíš otráví, než nadchne. A když jsem již v zahraničí, tak si chci užívat atmosféry kolem, a ne listovat ve slovníku a počítat nesmyslné veličiny jako počet okenních tabulek, či se trápit nad infotabulí, ze které nevím díky hatmatilce ve které je napsána stejně ani hlavu patu. Případně u virtuální multiny jsem pak obtěžován naproti plánu lítání bůh ví kde, aniž bych o to vlastně stál a dle typu nejde hned poznat, jestli odpověď najdeš na místě, nebo budeš muset škrtnout návštěvu X dalších plánovaných míst... Ano, jde to řešit domácí přípravou, ale na tu musíš mít čas ;-)
  • 0

#74 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 9:22

Autacek napsal/a: Já lovil, a můžu říct, že je to různé keš od keše, nicméně v naprosté většině případů mě obtěžoval (mnohdy nesmyslný) úkol zadaný mi většinou v jazyce, který tak úplně neovládám, tedy jsem vůbec nechápal, co se po mě chce spočítat, na co zjistit odpověď, atd.. To člověka spíš otráví, než nadchne. A když jsem již v zahraničí, tak si chci užívat atmosféry kolem, a ne listovat ve slovníku a počítat nesmyslné veličiny jako počet okenních tabulek, či se trápit nad infotabulí, ze které nevím díky hatmatilce ve které je napsána stejně ani hlavu patu. Případně u virtuální multiny jsem pak obtěžován naproti plánu lítání bůh ví kde, aniž bych o to vlastně stál a dle typu nejde hned poznat, jestli odpověď najdeš na místě, nebo budeš muset škrtnout návštěvu X dalších plánovaných míst... Ano, jde to řešit domácí přípravou, ale na tu musíš mít čas ;-)

Totez ale plati i pro vetsinu multin a mysterek .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#75 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 9:31

wabicek napsal/a:
hlavne ale budou mit pry nova pravidla, takze bych se nejakeho previrtualkovani nebal. tesim se na ne.


Jak nebál? Vždyť to jsou duchové..... bubububububu
  • 0

#76 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 10:34

Smrk napsal/a:

wabicek napsal/a:
hlavne ale budou mit pry nova pravidla, takze bych se nejakeho previrtualkovani nebal. tesim se na ne.


Jak nebál? Vždyť to jsou duchové..... bubububububu


Koukám, už máš jednu z nich připravenou, jen sepsat listing. :-)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#77 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 17:05

Body budou!
Jeremy je nechtel, ale byl prevalcovan ostatnimi.
V linku viz vyse par dalsich detailu.
  • 0

#78 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 11 srpen 2011 - 18:03

haggaeus napsal/a:
Body budou!
Jeremy je nechtel, ale byl prevalcovan ostatnimi.
V linku viz vyse par dalsich detailu.


Ugh, what guidelines? :P
Jeremy a jeho firma mě dostávají čím dál víc :|
Jsem zpruzenej neustálým oddalováním věci, ale na druhou stranu stále natěšen a zvědav...
  • 0

#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 20:52

že by ta debata byla nějak srozumitelná, to bych neřekl.
  • 0

#80 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 20:59

Hm, jsem zvedav do kdy to tak vydrzi, nez se objevi novy pozadavek na zruseni podminek ci fotek u virtualek. Zrusi fotky u EC kvuli tomu, ze to zasahuje do soukromi, ale tady to vadit nebude? Zrusi podminky u mysterek, protoze nejsou smyslem GC, ale tady smyslem budou? Je videt, ze delaji pravidla podle toho, kolik lidi si co vyrve a ne podle toho, zda maji smysl nebo ne. No jsem na to zvedav.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama