Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Neloguji na co nemám


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#41 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 18:50

Já každou naleznutou keš osobně držel v ruce a mám z toho radost. Nehraji na počet bodů, ale pro zábavu. A pokud někdo i v tomto podvádí, což nechápu je to jen jeho věc, nezajímá mně to. Spíše mně vadí jak jsou někdy keše poničeny, nedokonale zamaskovány atd. Důležité je podle mně jen to, aby keš byla odlovitelná i pro další poctivé kačery.
  • 0

#42 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 19:51

Já si s dovolením podepíšu niximora. Je pár krabic, kde v logbooku su, ale na webu sem nelogoval.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#43 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 21:13

Vláček:

To je bezva, tak to řeknu všem svým kamarádům, že až se budou logovat u kešky, kterou bych zvládnul taky (což kromě pár pětkových jsou prakticky všechny), ať mě tam rovnou připíšou.
Škoda, že nelovím kvůli bodům, to by to krásně narůstalo.


Prosím tě, přečti si mou polemiku s Blexou. Opravdu myslíš, že jsem měl na mysli tebou uvedený příklad?

Jinak se už vzdávám. Zjevně nejsem schopen srozumitelně vysvětlit proč si myslím, že by člověk neměl logovat keše, které neodlovil. Přesto jsem o tom bytostně přesvědčen.
  • 0

#44 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 22:12

Pinokio.CZ napsal/a:
Když pojedete na výlet na rozhlednu, taky si ty schody vydupou všichni a neřeknou jednomu, podívej se tam za nás.... Jenže na tu rozhlednu má smysl mnohdy vystoupat. Pokud pojedete do muzea, též tam nepošlete jednoho vyslance, patrně tam jedete proto, protože se tam chcete podívat.

Z toho mi nějak vychází, že vyzvednout si osobně kešku smysl nemá. No, něco na tom bude.

A teď si to analogicky doplňte do našeho příkladu se stromem. Proč se štrácháte na místo pro keš ? No, především abyste se do té keše zapsali, pro výsledek.

Aha, takže patříš k těm 4% (viz poslední anketa), kteří loví kešky kvůli bodům. Zbytek loví z úplně jiných důvodů, ale to bys nepochopil. Třeba proto, že cestou je něco zajímavého nebo abych si dokázal, že na ten strom vylezu.

nedejbůh když najde někdo jiný, máte po zážitku ?

Ano, mám po zážitku. Zejména, když je keška zajímavě uložená.

Necháte si snad keš schovat se slovy, neříkej mi kde byla, budu si ji tu dalších 15 minut hledat sám ? Tak takového geokolegu neznám !

Já jo a hned celou skupinu.

Příjemným bonusem je, když vůbec cesta na místo samo stojí za to a v okolí keše je na co koukat

To je přístup lovců bodů. My ostatní chodíme tam, kde to za to stojí (inspirací může být listing) a příjemným bonusem je právě ta keška.
  • 0

#45 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 22:28

Pro me za me, at se kazdy loguje podle sve chuti. My to delame tak, ze kazdy, ktery ve skupine najde hlasi, ze nasel a necha i ostatni najit. To samozrejme plati, pokud neni okoli zamudleno, pak ostatni delaji krovi "j Pokud jde o vlastni odlov, tak jeden za skupinu je az az, protoze vetsina krabicek, ktere jsem ja videl, vic nebo min poskozuje svoje okoli. A to nemusi byt jenom na strome. Schvalne se pokazde podivejte na okoli kesky... Me teda daleko vic vadi downtrade, ktery je vsude kolem a se kterym taky nic neudelam/e a jen pro radost vyhledavam predmety do krabicek, ktere jinym udelaji radost.
  • 0

#46 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 7:53

No a to jste ještě zapomněli na BF :-) Když nemám na to abych mysterku vyluštil, ale najdu jí BF... Když je lezecká keš, ale já přijdu s žebříkem... Když si keš na ostrově odlovím v zimě kdy je to po ledu terén 1,5... :-) Můžu logovat??? Co v případě když má někdo buňky aby vyřešil pětkovou mysterku, ale nemá fyzičku na její pětkovej terén? Dá se dohromady s někým kdo to má obráceně a odlověj spolu. Ale asi si pak každej musí napsat jen půl bodu :-) Hergot, je takovejch keší a takovejch kačerů, že si každej může vybrat co mu pasuje a myslím že většina to tak dělá. A že občas někdo využije příležitosti a má nějakou keš "zadarmo"...??? No a, je to jeho věc a jeho svědomí. A myslím si že nějakej "vyžírka", kterej si nechá jen podávat se brzo proflákne a bude mít smůlu. Co kačer (nebo skupina kačerů podobného smýšlení) to jinej názor. Takže to neřeším a jen se bavím, jak se dokážou lidi hádat (no, živě diskutovat) o pí.... :-)
  • 0

#47 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 8:06

Gleep: na to oznaceni "kacer vyzirka" pozor. To je totiz kacer, ktery sam konzumuje, ale svoje vlastni kese nezaklada. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#48 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 8:20

Fast Hippo napsal/a:
Ano, v pripade stromovych kesi vyssi obtiznosti si myslim, ze tam klidne muze kazdy vylezt sam. Pokud tim strom trpi, necht tam neleze nikdo a napise ae ownerovi, ze kes by bylo treba premistit/zrusit.


A kdy tim strom netrpi? Stromove cache by se meli zrusit vsechny!
B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#49 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 8:55

Koukam, ze si priste radsi trikrat rozmyslim, nez nejakou debatu rozvirim...
  • 0

#50 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 12:12

Fast Hippo napsal/a:
Koukam, ze si priste radsi trikrat rozmyslim, nez nejakou debatu rozvirim...

A co jsi jineho cekal? :o
Tyhle nesmyslne debaty uz tu byly mockrat, a vzdy koncily vzajemnym osocovanim a napadanim, a nakonec nastesti zamkem od pepy. Divim se, ze se tato udrzela nezamcena tak dlouho...
  • 0

#51 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 10:29

S474N napsal/a:
Gleep: na to oznaceni "kacer vyzirka" pozor. To je totiz kacer, ktery sam konzumuje, ale svoje vlastni kese nezaklada. :D:D

Ono je možná lepší, že nezakládá každý. Stačí už to, že zakládají ti, co na to evidentně nemají:D
  • 0

#52 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 10:56

Jedna, co na to neměla...

http://praha.idnes.c...praha-zpravy_ab
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#53 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 11:13

Taky jsem na to myslel, když jsem tu zprávu četl. Smutné. :(
  • 0

#54 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 11:46

hm, ze by http://coord.info/GCKPKN ?
Ale proc ne, jen at se dale owneri predhaneji, kdo udela vetsi hardcore cache a jen vice vydirajicich vetvicek v listingu typu "at si tam kazdy vyleze sam, jinak logy mazu" apod. ...
Kefalin, lidi je jako srac.k

:|
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#55 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:23

Můj názor je že tohle nemělo nic společného s keší. Na Točník jsem jezdil léta a myslím, že neštěstí se stalo na jiné skále, než na té, co je keška. Tipnul bych to na skálu u vodní nádrže. Ale jak píši, je to jen můj názor.
  • 0

#56 Pavlik12

Pavlik12

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 22:09

A jak se zakladatel vlákna staví ke keším, u nichž je odlov ve skupině prakticky nutností a z provozně/bezpečnostně/logistických důvodů musí jeden člen party zůstat na povrchu (například nejmenované kanalizační kousky)?
  • 0

#57 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 8:09

Pavlik12: neni to jedno? Resime tu stejne nesmrtelnost chrousta, neb si to stejne kazdy bude delat podle sebe.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#58 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 9:51

Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Čerstvě zavřená ertka... a tak si jí zapíšeme všichni z tepla domova...a ještě 3x???

http://www.geocachin...0c-07b2497d2035
  • 0

#59 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 9:53

MyKes napsal/a:
Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Čerstvě zavřená ertka... a tak si jí zapíšeme všichni z tepla domova...a ještě 3x???

http://www.geocachin...f34821e04&log=y

a o co ti jde? skalu tam nechal :)
když se archivuje krabička a zustane na miste tak se taky loguje
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#60 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 10:02

Lanc napsal/a:

MyKes napsal/a:
Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Čerstvě zavřená ertka... a tak si jí zapíšeme všichni z tepla domova...a ještě 3x???

http://www.geocachin...f34821e04&log=y

a o co ti jde? skalu tam nechal :)
když se archivuje krabička a zustane na miste tak se taky loguje



O skálu ani krabičku mi nejde... vkládal jsem sem otisk obrazovky a nějak se to nechce vložit. Bavíte se tu o logování keší na které někdo nevyleze, ale pod stromem byl. Benjo zaloguje keš rychle před archivaní a ještě třikrát...no takhle se honí body :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama