Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Neloguji na co nemám


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#61 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 10:03

Jde mu o to, ze ten podvodník si to zalogoval 3x - jasně to píše v původním příspěvku. Ale tady se hned najde někdo, kdo bude vykřikovat 'a o co ti déééé? to je jeho věc, podvádí sám sebe...' a podobné blbosti. Začíná mi být jasné, kde ti tisícovkaři ty své nálezy nabírají!
  • 0

#62 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 10:06

MyKes napsal/a:

Lanc napsal/a:

MyKes napsal/a:
Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Čerstvě zavřená ertka... a tak si jí zapíšeme všichni z tepla domova...a ještě 3x???

http://www.geocachin...f34821e04&log=y

a o co ti jde? skalu tam nechal :)
když se archivuje krabička a zustane na miste tak se taky loguje



O skálu ani krabičku mi nejde... vkládal jsem sem otisk obrazovky a nějak se to nechce vložit. Bavíte se tu o logování keší na které někdo nevyleze, ale pod stromem byl. Benjo zaloguje keš rychle před archivaní a ještě třikrát...no takhle se honí body :)


Ale on to asi má být jen žertík...že ano...ha ha :)
  • 0

#63 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 10:16

MyKes napsal/a:

Lanc napsal/a:

MyKes napsal/a:
Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Čerstvě zavřená ertka... a tak si jí zapíšeme všichni z tepla domova...a ještě 3x???

http://www.geocachin...f34821e04&log=y

a o co ti jde? skalu tam nechal :)
když se archivuje krabička a zustane na miste tak se taky loguje



O skálu ani krabičku mi nejde... vkládal jsem sem otisk obrazovky a nějak se to nechce vložit. Bavíte se tu o logování keší na které někdo nevyleze, ale pod stromem byl. Benjo zaloguje keš rychle před archivaní a ještě třikrát...no takhle se honí body :)

tak benjova logovani jsem si opravdu nevsimnul
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#64 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1353 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 10:19

Velmi zajímavé :D
  • 0
Užívej života...

#65 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 10:39

puczmeloun napsal/a:
Velmi zajímavé :D

ale no fuj kytara... *blicísmajlík*
  • 0

#66 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1353 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 11:32

dr.vota napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
Velmi zajímavé :D

ale no fuj kytara... *blicísmajlík*

Kdyby to aspon byla kytara... *blicísmajlíkkteremuuzjefaktblbe*
  • 0
Užívej života...

#67 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 11:39

MyKes napsal/a:

Ale on to asi má být jen žertík...že ano...ha ha :)


Než tu začnete házet špínu na Benja, tak jedna důležitá informace. Celý to je jen žert!
Když jsme se setkali na novém wigu Zaklínač v FTF skupince včetně Benja a Maxinohy (ownera zeměkešky), tak se Maxinoha zmínil, že zeměkešku bude archivovat právě kvůli tomu, že mu ji logují od PC z domova. Tak Benjo navrhl, že mu ji chválně zalogujeme jako žert právě od PC. Já na to zapomněl, on nikoliv.
Takže prosím neházet špínu na někoho, kdo to bere jako srandu a za pár dní logy smaže...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#68 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 11:50

weri napsal/a:
za pár dní logy smaže...


Nesmaže, protože daná keš je zamknutá...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#69 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 12:00

weri napsal/a:
..... se Maxinoha zmínil, že zeměkešku bude archivovat právě kvůli tomu, že mu ji logují od PC z domova....


Tak to je nesmysl jak hrom. Maxinoha nearchivoval kvuli tomu, ze by mu kes nekdo logoval jako gaucovku, ale jen proto, ze nedokazal prenest pres srdce, ze uz na EC nemuze vymahat fotky. Cele to bylo jen o fotce. Podle me naprosto zbytecna archivace dobre EC.
  • 0

#70 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 12:01

Paullow napsal/a:

weri napsal/a:
za pár dní logy smaže...


Nesmaže, protože daná keš je zamknutá...


vzdycky se da domluvit s reviewerem a poprosit ho o smazani tech logu.
  • 0

#71 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 12:26

k-lord napsal/a:

weri napsal/a:
..... se Maxinoha zmínil, že zeměkešku bude archivovat právě kvůli tomu, že mu ji logují od PC z domova....


Tak to je nesmysl jak hrom. Maxinoha nearchivoval kvuli tomu, ze by mu kes nekdo logoval jako gaucovku, ale jen proto, ze nedokazal prenest pres srdce, ze uz na EC nemuze vymahat fotky. Cele to bylo jen o fotce. Podle me naprosto zbytecna archivace dobre EC.


To se ale nevylučuje. Nemohl vymáhat fotky, tj. jediný důkaz u této zeměkešky, že tam někdo opravdu byl. Pokud měl pocit podle logů, že mu to logují z domova, tak proč keš nearchivovat.
Nevím jak ty, ale já keš zakládám kvůli tomu, aby měli ostatní co lovit a já měl radost z pěkných logů.
Až mě budou logy na keši spíše rozčilovat, že si to loguje kdekdo, kdo tam nebyl, tak keš půjde do archivu. Tohle je přímo případ u této zeměkešky.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#72 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 12:43

weri napsal/a:

k-lord napsal/a:

weri napsal/a:
..... se Maxinoha zmínil, že zeměkešku bude archivovat právě kvůli tomu, že mu ji logují od PC z domova....


Tak to je nesmysl jak hrom. Maxinoha nearchivoval kvuli tomu, ze by mu kes nekdo logoval jako gaucovku, ale jen proto, ze nedokazal prenest pres srdce, ze uz na EC nemuze vymahat fotky. Cele to bylo jen o fotce. Podle me naprosto zbytecna archivace dobre EC.


To se ale nevylučuje. Nemohl vymáhat fotky, tj. jediný důkaz u této zeměkešky, že tam někdo opravdu byl. Pokud měl pocit podle logů, že mu to logují z domova, tak proč keš nearchivovat.
Nevím jak ty, ale já keš zakládám kvůli tomu, aby měli ostatní co lovit a já měl radost z pěkných logů.
Až mě budou logy na keši spíše rozčilovat, že si to loguje kdekdo, kdo tam nebyl, tak keš půjde do archivu. Tohle je přímo případ u této zeměkešky.


A právě proto, to co udělal Benjo není vtip, ale škodolibost;)
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#73 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 12:45

weri napsal/a:

MyKes napsal/a:

Ale on to asi má být jen žertík...že ano...ha ha :)


Než tu začnete házet špínu na Benja, tak jedna důležitá informace. Celý to je jen žert!
Když jsme se setkali na novém wigu Zaklínač v FTF skupince včetně Benja a Maxinohy (ownera zeměkešky), tak se Maxinoha zmínil, že zeměkešku bude archivovat právě kvůli tomu, že mu ji logují od PC z domova. Tak Benjo navrhl, že mu ji chválně zalogujeme jako žert právě od PC. Já na to zapomněl, on nikoliv.
Takže prosím neházet špínu na někoho, kdo to bere jako srandu a za pár dní logy smaže...


Vysvětlení je na světě... díky ... žádnou špínu jsem neházel. Jen se ptám na to co vidím v archivované keši. Nic víc ... a když je to žert, tak se mu tu může alespoň zasmát víc lidí :)
  • 0

#74 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 13:02

weri napsal/a:
To se ale nevylučuje. Nemohl vymáhat fotky, tj. jediný důkaz u této zeměkešky, že tam někdo opravdu byl. Pokud měl pocit podle logů, že mu to logují z domova, tak proč keš nearchivovat.
Nevím jak ty, ale já keš zakládám kvůli tomu, aby měli ostatní co lovit a já měl radost z pěkných logů.
Až mě budou logy na keši spíše rozčilovat, že si to loguje kdekdo, kdo tam nebyl, tak keš půjde do archivu. Tohle je přímo případ u této zeměkešky.


Mam 3 EC a samozrejme jsem je zakladal pro ty, kteri misto chteji navstivit a kes si nasledne zalogovat. I ja mam nekdy pocit, ze je nekdo logoval bez navstevy, pote co si nejakym zpusobem zjistil odpovedi, ale ani tak by me nenapadlo je archivovat. Proc? To bychom museli archivovat 99% techto kesi. Vzdy se najde nejaky magor, co misto nenavstivi. Ale nebudu ochuzovat o zazitek tu vetsinu poctivych.
A v pripade teto kese, slo o spatny autoruv pocit. Misto jsem navstivil, vyfotil se, zaslal spravne odpovedi a zalogoval s tim, ze foto nebudu moci pridat hned, ale az za par dni (coz se stalo). I tak mi Maxinoha log smazal. Nasledna debata o pravidlech vedla k archivaci. Takze o pocitu to fakt nebylo.
  • 0

#75 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 14:37

k-lord: jenom smazal? To jsi bridil, kvuli me vypl dokonce i svuj server. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#76 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 14:48

Můj log bez přiložené fotky byl na téhle EC taky rychle smazán. Do dvanácti hodin po zalogování, bez upozornění. Podotýkám, že Maxinohův "Archive log" pod listingem předtím nebyl. Nějaká dočasná chyba asi (protože jsem si všimnul červeného "archived" řádku pod záhlavím, hledal jsem příslušný log asi deset minut procházením logů pěkně hluboko do minulosti, protože mě ta archivace překvapila, nevěděl jsem o ní ani den před návštěvou zoo, kdy jsem se na listing díval naposledy a archivovaná nebyla - alespon to zrovna nebylo vidět - a ten archive log jsem opakovaně nenašel. Přitom je docela čerstvý, zobrazil se mi až po uzamčení listingu).
Přitom důkazní fotku mám, odpovědi jsem odeslal, jenže v době, kdy mi autor log mazal, neměl jsem fotky jseště ani přetažený do poče. Kdybych si náhodou sám nevšimnul, že mi chybí bod ve statistice a nepídil se, kde mi co chybí, ani bych si už poctivě odlovenou earthku nestačil znovu zalogovat. Takhle je tam můj log jako poslední, bohužel, než jsem dojel z práce domů, abych foto nahrál, bylo zamčeno - nemožnost nahrát foto, editovat log... Teď vypadám jak jeden z těch podvodníků, kteří zapříčinili její konec :(
  • 0

#77 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2011 - 0:35

Jojo, koukám, že pár lidí to nepochopilo, takže pro uvedení do kontextu: Maxinoha ten večer na novém wigu povídal, že archivoval tuto earthku, protože bez fotek už to bylo o ničem a lidi si to logují od compu, aniž by tam vůbec chodili. A stěžoval si, že je to děs, že i když ji archivoval, tak mu ji stejně dál lidi logují, jako by se nechumelilo, tak že ji asi bude muset dát zamknout. Tak jsem tam poslal ty tři findy jako srandičku, s tím že je po pár dnech zase smažu. Byl to skoukromý vitp, ale forum koukám nezklamalo a pár lidí, co neznalo kontext, si tu zase otřelo ústa (vid voto). Jen teda ty logy u Barrandáku od Mykese a navázaných jsem bral jako pokračování žertu na úrovni a ted vidím, že to z této strany taky pochopeno nebylo. No nic, po zamčení logy asi půjdou smazat leda přes Groundspeak, přeci jen nechci, aby mi ted ve statsitice navždy svítilo 7013 finds on 7010 unique caches. :-) Tak zdravím a těm, co to zprvu nepochopili, nezbývá než poradit, at berou věci víc s nadhledem a nehledají ve všem rovnou akorát malost. ;-)
  • 0

#78 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2011 - 5:57

Viburnus napsal/a:
Můj log bez přiložené fotky byl na téhle EC taky rychle smazán. Do dvanácti hodin po zalogování


Dvanáct hodin je sakra málo. Často se mi stane, že earthku ulovím s někým jiným a pak čekám, až mi mailem pošle fotku.
  • 0

#79 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2011 - 8:26

Smrk: to mas tak, kdyz se proste nekdo "trese" na vymaz logu, potom hleda libovolne malicherny duvod proto, aby se mohl uspokojit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#80 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2011 - 8:44

Benjo5 napsal/a:
No nic, po zamčení logy asi půjdou smazat leda přes Groundspeak, přeci jen nechci, aby mi ted ve statsitice navždy svítilo 7013 finds on 7010 unique caches. :-)
Tak zdravím a těm, co to zprvu nepochopili, nezbývá než poradit, at berou věci víc s nadhledem a nehledají ve všem rovnou akorát malost. ;-)


Jestli chceš logy smazat, ozvi se mi na aqualung.reviewer@gmail.com
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama