Přejít na obsah


Fotka

Found It bez zalogovani?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#61 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2011 - 23:12

no a ja se taky pridam: uz jen cekam, kdy se najde owner, ktery napise: "vzhledem k tomu, ze cache byla znicena a nemam logbook ke kontrole, vsem od xx.yy.zzzz. mazu logy" a vcil mudruj :D:D:D:DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#62 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 12:55

REVIZ napsal/a:
No možná kdyby jsi věděl, co znamená to slovo Hidden v podpisu u plavcika, tak tohle rozhodně nenapíšeš. Takhle jsi trouba maximálně sám. Jazzová.[/quote]

REVIZ napsal/a:
No právě, to je mystérka co? Jen na to přijít a ani ji potom nemusíš logovat. Přidal jsem ti další hint a zároveň se ale snižuje obtížnost, teď je to tak za půl hvězdy...
[/quote]

Tůj tón se i hrubě nelíbí, půl hvězdy máš leda pouze tak ty, zapíchlé v šedé mozkové kůře. Než z tebe opět budou padat perly hodné šlápnutí do šalamounova hovna, zkus si ujasnit, co je statusbar a co podpis.
  • 0

#63 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 13:46

Pinokio.CZ napsal/a:Tůj tón se i hrubě nelíbí, půl hvězdy máš leda pouze tak ty, zapíchlé v šedé mozkové kůře. Než z tebe opět budou padat perly hodné šlápnutí do šalamounova hovna, zkus si ujasnit, co je statusbar a co podpis.

No ale to já netušil, že už víš co to je statusbááár. Jo to bylo taky v tom instruktážním videu? Tak to jó, panáček už je ve vyšším levelu. Neškodí si ale občas přečíst co se tam píše, než někoho začneš urážet. Jestli ty nebudeš jeden z těch, co rychleji píšou, než přemýšlejí. Hele a co kdybys místo urážení ostatních, třeba skočil někam do lesíka odlovit nějakou tu krabku a zklidnit hormony? Jo a nezapomeň si vzít tužku, ona totiž všude néni, tak ať z toho potom nemáš zbytečný trauma, až ti nějakej owner tvůj log mázne...:D:D:D
  • 0

#64 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 14:57

nosferatu XIII. napsal/a:
no a ja se taky pridam: uz jen cekam, kdy se najde owner, ktery napise: "vzhledem k tomu, ze cache byla znicena a nemam logbook ke kontrole, vsem od xx.yy.zzzz. mazu logy"
a vcil mudruj :D:D:D:DB)

Hledej v historii nekde u jména Witko a Wendy :D Nekdy i nepredstavitelne muze být pravdivé...
  • 0
Užívej života...

#65 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 15:29

puczmeloun napsal/a:
Hledej v historii nekde u jména Witko a Wendy :D Nekdy i nepredstavitelne muze být pravdivé...

jo W a W - od nich mě pobavil log u keše GC2YX90 hodnocení T5, D4,5 -
August 6 by WitkoAWendy (1115 found)
Keš není na souřadnicích které autor udává. Popis z listingu nedokázalo rozluštit ani cca 15 lovců a tím pádem se nejedná o tradicní keš ale mysterku. Keš nenalezli ani dva zkušení potápeci s veškerou výbavou. Prosím reviewra o osobní kontrolu této keše!!

je fakt, že ji tam hledali plně vybavení potápěči a nenašli, ale pak ji našel adreb jen tak bez ničeho.. byl jsem se tam dnes podívat, a napočtvrté jsem ji našel. ono k takto hvězdičkovaným keším nevedou vydlážděné cestičky a se špkama ukazujícíma kde keš je.
proto tam jsou takové dvě, jedna jednodušší GC2YX87 a pak tato. napadla mě ješte dát jednu doprostřed,ale tam by se mi blbě dělala údržba :D:D
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#66 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 18:52

To CzechTir: Myslim, ze pravda je nekde napul. Ty zijes v urcite sve utkvele predstave a mas dost sverazny vyklad pravidel. Jednoduse jak overit, zda-li se v tomto pripade o tradicku jedna ci nejedna by bylo vzit clun a zmerit to na gpsce nad kesi. To, co mas v listingu je spise zadani Letterboxu a v tom pripade by proti tomu nikdo nemohl nic mit. Takhle pochybuju, ze souradnice kese jsou Tebou merene a ne odhadnute.
  • 0

#67 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 19:39

majkeld napsal/a:
... Takhle pochybuju, ze souradnice kese jsou Tebou merene a ne odhadnute.

no asi tě zklamu, ale ty souřadnice jsou měřené... čím jsem dělal fotky v listingu? Nokií 5230 a ta má co? GPS. asi (určitě) není tak dokonale přesná jako Oregon nebo to co všichni taháte, ale zde ji nikdo presněna stejné místo, kde ji vzal nedá. Jenže to kačeři nedávají ani tradičky na suchu...kolikrát je najdu i o několik metrů jinde, než jsem je dal já.
a už vidím někoho jak pod vodou čumí do GPS nebo najde nulu a pak se potápí kolmo dolů..
ta jednička je lehce nalezitelná, tato je prostě hůř..
jo a pobavila mě v tom logu ta poznámka o osobní kontrole keše reviewrem.. jako že by sem letěl z Práglu a šel ji hledat osobně? na tý fotce je vidět, jak ta keš chytla patinu od řas, za ty týdny, co utekly od uložení k publikaci...takže je sama o sobě hůř vidět než byla původně..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#68 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 20:49

Hele TIRaku, Witko sice obcas pise nesmysly a zbytecne se vzteka, tohle ovsem neni ten pripad. Stravili jsme tam setsakra dlouhou dobu a ono ani tak nejde o to jak dobre je zamerena, .ale o to, ze v rybnice kde je na dne pul metru bahna kes nema co delat...nebo alespon necekej privetive reakce. Potapeli jsme se a museli se pritom drzet za ruce, viditelnost 0, nalez je otazkou nahody a podivnym popisem lov rozhodne neulehcujes. Zmateny a nesrizumitelny popis kritizoval i Berda, proste k mysterce ma ta kes bliz. Jo a pokud budes cist nezaujate, tak te jiste napadne, co je mysleno kontrolou od rewievera
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#69 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 21:00

Proč tady spamujete vlákno na jiné téma? Sice je to zajímavá diskuse, ale založte si vlastní vlákno. Třeba "TIRák versus celý svět". K tématu : found it bez zalogování bych asi neřešila. Mám doma první popsaný logbook a akorát zkoumám hezká razítka a známé nicky. Jinak to neporovnávám s tím na netu B)
  • 0
mishiczka1

#70 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 21:59

[b]puczmeloun napsal/a:
Hledej v historii nekde u jména Witko a Wendy :D Nekdy i nepredstavitelne muze být pravdivé...

Ale neudelal to, jen vyhrozoval. Tak by snad bylo poctivejsi to taky pripsat ne?
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#71 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 22:05

k Sandbergu - podvodní keše NEJSOU na dně, ale tak metr od něj, podle toho jak se mi povedl úvaz... jak jsem tam dnes byl, tak je ta voda fakt špinavější než byla tehdy.. no počkám na STF a pak ji přesunu, ať FTFkaři oprávněně neremcají že oni to měli složité ..
a k tématu - nedávám všechny své keše na zem, to asi víte. ono já ty zahrabané někde v listí ani sám moc nemusím...a několikrát se mi objevily logy typu viděli jsme ji,a je na nás moc vysoko/necítíme se na to v našem věku/bla bla bla a logují Found it. to nejsou Hardky, no ty jsou některé vidět až když jste pomalu u nich, na těch 10-20m ze země ne, ale "normální keš, kolem 2-3m výšky.
jo, kdybych chtěl, můžu je tu jmenovat konkrétně. ale když je to baví a ten BOD je těší.. logy nekontroluju a kontrolovat nebudu, mám dost svých starostí. jen to jen hra.
faktem je, že bych si prostě nezalogoval keš, kterou bych fyzicky nedržel v ruce a do logbooku aspon neotiskl, palec, když už bych neměl čím psát. případně tam nedal nový papír, jako už několikrát stejně jako to lidi dělají na mých keších - díky jim. ale ono najet 14tis km měsíčně je rozdím proti 9tis, co jsem jezdil dřív. poslední kolečko. KH Praha - Řím - Anzio - Opole -KH 3500km za 5 dní..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#72 kryspins family

kryspins family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 19:10

Tak tedka i na mojí keši Terén 4..... viděli jsme ji logujeme nalezeno http://coord.info/GC2B5FF mám to smáznout ?
  • 0

#73 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 19:34

kryspins family napsal/a:
Tak tedka i na mojí keši Terén 4..... viděli jsme ji logujeme nalezeno

http://coord.info/GC2B5FF

mám to smáznout ?

A to o té pomůcce si z listingu teď smazal, nebo pro oči nevidím?
Vzhledem k tomu, že je to mysterka, kterou očividně celou a rádi prošli, dokonce tam svou krev nechali, asi bych to neřešil. Ta obtížnost 4 se mi k tomu pohádkovému motivu taky moc nehodí ;)
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#74 kryspins family

kryspins family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 19:39

Ta keška je pohádková...o kočce jo a to o té pomůcce jsem smazal, když člověku dvakrát ukradnou žebřík..... mě spíš mrzí že nejdřív nenapsali ,pak bych to samo a s radostí uznal. moje chyba že to v listingu zůstalo zapomenuto,ale takhle
  • 0

#75 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 20:12

sovidoupe napsal/a:

[b]puczmeloun napsal/a:
Hledej v historii nekde u jména Witko a Wendy :D Nekdy i nepredstavitelne muze být pravdivé...

Ale neudelal to, jen vyhrozoval. Tak by snad bylo poctivejsi to taky pripsat ne?

V tom pripade se omlouvam, ze byl príspevek napsán tak tendencne, ale jelikoz nejsem z Pardubic a mám jen letmé útrzky od pardubicáků, ci brnenské náplavy, mel jsem za to, ze ona sílená debata zkoncila mazáním... Pokud ne, jsem rád, ze Witko není zas az takový blázen - tzn. ze steká, ale nekouse...
  • 0
Užívej života...

#76 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 20:29

puczmeloun: tak bycha, to o tom psovi, to je moje! A jsem na to hrdej :) k. family: to mohli, ja bych to tak udelal, (protože tu ctyřku bych určitě nedal :-), ale jsou to začatečnici, navic počítali v nejhoršim s pomuckou, když jim log smazneš, jen jim to znechutis....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#77 kryspins family

kryspins family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 20:44

plavcik napsal/a:

k. family: to mohli, ja bych to tak udelal, (protože tu ctyřku bych určitě nedal :-), ale jsou to začatečnici, navic počítali v nejhoršim s pomuckou, když jim log smazneš, jen jim to znechutis....

Log jsem jim nesmazal,napravil jsem chybu v listingu aby se mi to neopakovalo,že někdo projde kolem kešky a logoje nalezeno,
To jsem si mohl zalogovat tuhle

http://www.geocachin....aspx?wp=GC1G5M

Vždyt sem jí z toho mostu taky viděl,nakláněl se a nedosáhl
  • 0

#78 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 20:59

Tak já na té čtyřkové byl GC2B5FF a dá se odlovit i v kalhotech , tak nevím když na ní nemám tak jí nemůžu logovat. Dnes jsem zrovna dělal takovej přehled sám pro sebe keší které sem našel , ale nedosáhl na ně mám tak asi dest. Tak jsem je táké nelogoval, dnes jedna v Plzni, už sem byl unavenej a nechtěl sem riskovat koupání. Raději jsme to otočili a šup na jinou. Je to jenom hra , každej si ji udělá takovou jakou chce:)
  • 0

#79 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 14:00

Přiznávám, že v jsme něco takového taky udělal :-t. V jedný z počátečních keší jsem se nezalogoval do notýsku, protože byl plný a uvažoval jsem stylem "mám se zapsat do notýsku, v notýsku není místo , "není se kam zapsat"->nezapisuju se ".Během dalších lovů a brouzdání po netu jsem získal spoustu dalších informací a už bych to neudělal, jednou jsem nechával kus papíru, když byl LB mokrý a jinak jsem vlastně zjistil, že i v normálně "plném" logbuku se dá někde ukrást kousek místa na datum a nick, i když to není na poslední stránce.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#80 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 16:44

Nekra napsal/a:
Přiznávám, že v jsme něco takového taky udělal :-t. V jedný z počátečních keší jsem se nezalogoval do notýsku, protože byl plný a uvažoval jsem stylem "mám se zapsat do notýsku, v notýsku není místo , "není se kam zapsat"->nezapisuju se ".Během dalších lovů a brouzdání po netu jsem získal spoustu dalších informací a už bych to neudělal, jednou jsem nechával kus papíru, když byl LB mokrý a jinak jsem vlastně zjistil, že i v normálně "plném" logbuku se dá někde ukrást kousek místa na datum a nick, i když to není na poslední stránce.

no ono jde taky o to, PROČ se nešlo zapsat: pokud byl plný logbook, mokrý či jinak nepoužitelný, je to chyba ownera a pokud kačer nějak doloží, že keš měl skutečně v ruce, neměl by mít owner problém. stává se to, i mě,nikdo nemůžu být 24h denně u každé keše a mlátit přes pracky ty, co neumí zavřít a dotáhnout šroubovitý závěr keše.
pak je druhá sorta lidí, co keš sice vidí, ale nezapíší se, protože se k ní nedostanou.stromovky, mostovky, a podobně. v tom případě je found it drzostí. ale kdy je ten bod baví...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama