Přejít na obsah


Fotka

Found It bez zalogovani?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#101 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 17:17

Pánové ,díval jsem se před chvílí opět na profil toho SIMANTEAM alias SAVARICI a opět mu přibyly logy. Nic by na tom nebylo zajímavého, kdyby ty logy neměl na tradičkách v Peru, Arizoně atd. a jeho poděkování za keš je HALELUJA. Nepřipomíná vám to někoho? Ten borec si ze všech očividně dělá čurinu a hrozně se tím baví.
  • 0
bobasso

#102 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 17:25

Jo někoho mi to připomíná,před necelým rokem si takhle "zalogovali" kromě jedný mojí keše i powertrail v rakousku. Že Cherubine a Onovy:D
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#103 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 17:57

bobasso napsal/a:
Pánové ,díval jsem se před chvílí opět na profil toho SIMANTEAM alias SAVARICI a opět mu přibyly logy. Nic by na tom nebylo zajímavého, kdyby ty logy neměl na tradičkách v Peru, Arizoně atd. a jeho poděkování za keš je HALELUJA. Nepřipomíná vám to někoho? Ten borec si ze všech očividně dělá čurinu a hrozně se tím baví.

Nějakou dobu ho ignorovat a když ho to postupně přestane bavit tak v tichosti smáznout. Jenom je problém, že zprávu o smazání svého logu dostane do mailu.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#104 Tramontanela

Tramontanela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 18:05

Jak se tak dívám tak Savarici je kačer teoretik a je zalogován taky na multině http://coord.info/GC11JJQ Diana GmbH a v logbooku není.Divím se že ho to baví logovat jen tak po netu a přitom zase na druhou stranu vytvořil keš http://coord.info/GC38XYW Prosba Lesa i když souřadnice téhle keše měl podle logu na netu 50 m od původních souřadnic které on zaměřil.
  • 0

#105 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 18:40

Začíná to dostávat grády... Když sleduju diskuzi o něm na FB, nevím, jestli se mám smát nebo brečet..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#106 berx.cz

berx.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 18:46

No pravdou je, že můj dobrej geokolega SAFAŘÍK je vcelku kliďas. On ten SAVARIK mu převzal i logo a to už málo kdo rozliší. Navíc mu tím kazí i jméno. Kačer Šafařík je naše Tišnovská celbrita a on si z něho dělá srandu, to mi fakt vadí. A až já jednou založím nějakou pořádnou keš, tak se nebude stačit divit. Zatím se jen učím, ale vadí mi, když si někdo dělá takhle krutou pravdu s kamarádů.
  • 0

#107 Tramontanela

Tramontanela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:13

berx.cz napsal/a:
No pravdou je, že můj dobrej geokolega SAFAŘÍK je vcelku kliďas. On ten SAVARIK mu převzal i logo a to už málo kdo rozliší. Navíc mu tím kazí i jméno. Kačer Šafařík je naše Tišnovská celbrita a on si z něho dělá srandu, to mi fakt vadí.

A až já jednou založím nějakou pořádnou keš, tak se nebude stačit divit. Zatím se jen učím, ale vadí mi, když si někdo dělá takhle krutou pravdu s kamarádů.

Jo Berxi tak to je fakt už jsemto SAFARIKOVI psal že je to s tím logem o přeshubu a štve mně to taky to mi věř.
  • 0

#108 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:28

Koukám, že Savarici mají i predFTF v Arizoně.
Šikulové :D
  • 0

geowest.png


#109 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:42

asi ještě taky nepochopil rozdíl mezi will attend a attended
http://www.geocachin...a2-45f6531c4379
:D
  • 0

#110 Tramontanela

Tramontanela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:48

Jezci-sokolov napsal/a:
Koukám, že Savarici mají i predFTF v Arizoně.
Šikulové :D


No to je prča cooo jen se bavte plantážníci :@ ale naštve to.
  • 0

#111 Tramontanela

Tramontanela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:54

A teď blbá otázka kdyby ho zablokoval reviewer?
  • 0

#112 Tramontanela

Tramontanela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 20:13

Jestli je to tak tak díky za odpověď na blbou otázku :D
  • 0

#113 safarici

safarici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 20:28

Lidi, serte na toho cloveka, jsou vanoce, proc si je kazit nejakym dalsim blbem, jako byste jich kolem sebe nemeli dost ;-) Jinak pani nadlesni s tim nic delat nemuzou, nemaji zadne paky. Na Groundspeak jsem poslal oficilani zadost at ho bloknou z porusovani pravidel, tak uvidime, jak zareaguji pani z emeriky, zatim jen od vcerejska dosel zdvorilostni mail, jako ze se na to rychle mrknou... JAN alias Safarici - ti jedini a spravni ;-)
  • 0

#114 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 21:02

Ahoj, mám takový asi špatný pocit. Ale jednou v životě jsem zalogoval keš, do které jsem se nezapsal. Byla to Sněžka a my se na ni chystali sto let. Ale tehdy pršelo a krabka zamrza. To ze jsme ji nenápadne 4 hodiny dolovali .. nakonec vyfotili... musel tam byt found it... protože za tu snahu a kraba v ledu v dlani:)))) :o
  • 0

#115 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 23:18

safarici napsal/a:
Lidi, serte na toho cloveka, jsou vanoce, proc si je kazit nejakym dalsim blbem, jako byste jich kolem sebe nemeli dost ;-)

Jinak pani nadlesni s tim nic delat nemuzou, nemaji zadne paky. Na Groundspeak jsem poslal oficilani zadost at ho bloknou z porusovani pravidel, tak uvidime, jak zareaguji pani z emeriky, zatim jen od vcerejska dosel zdvorilostni mail, jako ze se na to rychle mrknou...
JAN alias Safarici - ti jedini a spravni ;-)


No mě přišel mail od zeměmluvu s linkem na log
(Geocache log
GL749F7A ▼
Found it savarici found [Traditional Cache] Hledac
Thursday, 22 December 2011Kralovehradecky kraj, Czech Republic
Archivováno
HALELUJA),

ale log v rozkliknutých lozích pod mojí keší není. A na tom linku je napsáno "archivováno" ... tak nevim co to přesně znamená. Samozřejmě Savarici zápis ve fyzickém logbooku nemají. A to jsem tu keš včera založil.
  • 0

#116 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 23:29

tomozzy napsal/a:

safarici napsal/a:
Lidi, serte na toho cloveka, jsou vanoce, proc si je kazit nejakym dalsim blbem, jako byste jich kolem sebe nemeli dost ;-)

Jinak pani nadlesni s tim nic delat nemuzou, nemaji zadne paky. Na Groundspeak jsem poslal oficilani zadost at ho bloknou z porusovani pravidel, tak uvidime, jak zareaguji pani z emeriky, zatim jen od vcerejska dosel zdvorilostni mail, jako ze se na to rychle mrknou...
JAN alias Safarici - ti jedini a spravni ;-)


No mě přišel mail od zeměmluvu s linkem na log
(Geocache log
GL749F7A ▼
Found it savarici found [Traditional Cache] Hledac
Thursday, 22 December 2011Kralovehradecky kraj, Czech Republic
Archivováno
HALELUJA),

ale log v rozkliknutých lozích pod mojí keší není. A na tom linku je napsáno "archivováno" ... tak nevim co to přesně znamená. Samozřejmě Savarici zápis ve fyzickém logbooku nemají. A to jsem tu keš včera založil.

to znamená, že už ten log někdo smazal, nejspíš reviewer (od savarici o tom pochybuji)
  • 0

#117 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 23:37

pokud někomu z vás v posledních dnech (a bacha, loguje klidně do roku 2004) zalogoval Found na keši profil
http://www.geocachin...f8-a8ff66955073
vystupující pod jménem SIMANteam nebo savarici,
tak ho prostě bez kontroly smažte, je to podvod.
  • 0

#118 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 0:03

dr.vota napsal/a:

tomozzy napsal/a:

safarici napsal/a:
Lidi, serte na toho cloveka, jsou vanoce, proc si je kazit nejakym dalsim blbem, jako byste jich kolem sebe nemeli dost ;-)

Jinak pani nadlesni s tim nic delat nemuzou, nemaji zadne paky. Na Groundspeak jsem poslal oficilani zadost at ho bloknou z porusovani pravidel, tak uvidime, jak zareaguji pani z emeriky, zatim jen od vcerejska dosel zdvorilostni mail, jako ze se na to rychle mrknou...
JAN alias Safarici - ti jedini a spravni ;-)


No mě přišel mail od zeměmluvu s linkem na log
(Geocache log
GL749F7A ▼
Found it savarici found [Traditional Cache] Hledac
Thursday, 22 December 2011Kralovehradecky kraj, Czech Republic
Archivováno
HALELUJA),

ale log v rozkliknutých lozích pod mojí keší není. A na tom linku je napsáno "archivováno" ... tak nevim co to přesně znamená. Samozřejmě Savarici zápis ve fyzickém logbooku nemají. A to jsem tu keš včera založil.

to znamená, že už ten log někdo smazal, nejspíš reviewer (od savarici o tom pochybuji)



Tak to je dobře!!
  • 0

#119 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 0:07

Event který se teprve bude konat, během dne zalogováno jak HALELUJA (will attend 14:39) tak Díky za keš (attended 22:45) a FI log je taky fuč
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#120 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 2:34

dr.vota napsal/a:
pokud někomu z vás v posledních dnech (a bacha, loguje klidně do roku 2004) zalogoval Found na keši profil
http://www.geocachin...f8-a8ff66955073
vystupující pod jménem SIMANteam nebo savarici,
tak ho prostě bez kontroly smažte, je to podvod.

Tak už vystupuje jako safarici! Jak můžou existovat 2 profily safarici?
To mi připadá ještě hustší, než to, že Tiskar94 mohl zaarchivovat cizí cache.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama