Přejít na obsah


Fotka

Prestante opruzovat s "Protahuji GC"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#121 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 23:27

dostik7 napsal/a:

Diky za techto par prispevku. Fakt jsem si pridapadal uchylny, kdyz jsem tady narazil na notoricke logovace, kteri me smazli, ze podle pravidel nemaji povinnost cist, natoz respektovat blahove mise cestovatelu. Co tady pisete mi jde z duse a notoricti logovaci discovered a visited logu me piji krev svoji bezohlednosti a ignoranci k ownerum, viz popis poslednich nekolika prispevku. Takze takove logy mazat, mazat!! :-)



Mazat, mazat......... Co tyto logy porušují, že by se měli mazat?
  • 0

#122 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 1:50

Alf Gang napsal/a:
A přitom stačí tak málo - číst!


To nestačí.Ještě je nutno něco mnohem důležitějšího - pochopit přečtené.
  • 0

#123 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 6:43

Alf Gang napsal/a:

kapsa napsal/a:
Stejně tak je smutné, když vidím, že GC nebo TB má naběhány tisíce kilometrů a přitom přiloženy třeba jen dvě - tři fotky .... :(

Tak to mě taky hrozně mrzí. Náš TB se dostal nedávno na Réunion a nemá odtamtud ani jednu jedinou fotku. Přitom to má u své mise napsané, že prosí foto. :(


Až příště najdeš cizí coin, který chce fotku, tak se zkus podívat na profil ownera, kolik udělal on fotek u cizích coinů. Většinou žádnou. Lidi už takoví jsou. Já fotky dělám, protože občas se dívám, co jsem měl za coiny a podle názvu nebo ikony si už nevzpomenu, co byl zač.
  • 0

#124 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 12:16

Protahuji GC
  • 0

#125 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 12:23

Jo, zapomněl jsem vložit svůj cestovní coin.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#126 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 14:15

No, jak to tady čtu, to jste mi dali docela ránu :-(((((((((((( Já si myslím jak hezky pomáhám coinům a TB cestovat, když jim napočítám vzdálenost aspoň jako Visited u keší, kam se nevejdou nebo se je tam bojím nechat (mluvím o TB bez mise, nebo s misí "procestovat co nejvíc keší", "urazit co nejvíc km" apod.), případně je tam nenechám prostě proto, že vím že stihnu zalogovat třeba až za 2 dny (po návratu z víkendu) a to by mi je dřív někdo grabnul, a nebo se chystám v nejbližších dnech na ještě vzdálenější/hezčí keš... Přijde mi škoda je ochudit o tu trasu kudy jsem s nimi šel/jel, případně i o celý výlet (zalogovaný posun by byl třeba 2km, přestože jsem s nimi mezitím byl 100km daleko, jen jsem tam nenašel dost velkou keš). Ještě nikdy mi nikdo nepsal, že by mu vadilo když loguji jejich TB kilometry navíc, naopak zhusta vidím že to tak dělají i kačeři přede mnou a po mně. A teď tu píšete že je to snad špatně? Na co potom ty trackovatelné předměty ale jsou, když se nemají trackovat? To abych je přestal přesunovat, abych náhodou neurazil :-(( Ale myslím si, že jsem pravidla četl dost podrobně (vícekrát) abych si troufl tvrdit, že tam žádný zákaz "Visited" logů není... To byste ostatně mohli na stejném základě zakázat i DNF, WN, NM a podobné "okrajové" logy. Já myslím že Geocaching je mimo jiné i o tom, že se vše loguje, tak proč ne Visited?
  • 0

#127 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 14:17

Citecka napsal/a:
Jo, zapomněl jsem vložit svůj cestovní coin.

… a ještě si tu vyvenčím trasovatelného psa! ;)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#128 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 14:18

JirkaRybka napsal/a:
... Já si myslím jak hezky pomáhám coinům a TB cestovat, když jim napočítám vzdálenost aspoň jako Visited u keší, kam se nevejdou nebo se je tam bojím nechat ...


Kačer bude pravděpodobně rád za nasbírané kilometry, ale není zapotřebí protahovat coin každou keší po dvou stech metrech. Když pojedu po dálnici z Brna do Prahy a vysbírám všechny drajvky, tak bohatě stačí, když ho protáhnu první a poslední. Když má coin za úkol projet co nejvíc keší, tak to je pak jiná.
  • 0

#129 konyk87

konyk87

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 15:22

Takže teraz mám napr pri sebe asi 5 cestovateľov, niektoré chcú navštíviť čo najviac keší a niektorým ich majiteľom to vadí, takže si mám pamätať, že u ktorého mám čo nastaviť? Proste kliknem na "All visited" a vec vybavená - niektorí sa tu sťažujete, ako keby vám o každom takomto logu prišiel mail a vy to nestíhať mazať... Samozrejme, pokiaľ idem na nejakom powertraile, tak to (už) nerobím a navštívim prvú a poslednú (a možno nejakú v strede), ale pokiaľ tie krabičky spolu nesúvisia, tak na tom nevidím nič zlé...
  • 0

#130 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 18:55

JirkoRybko, klíííd. :) To jen zase tro(t)li vyrazili na svatou výpravu proti zrzavosti veverek.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#131 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 19:25

Vše je o tom, dělat to s rozumem... Že asi nemá cenu protahovat TB/GC powertrailem... A tohle vlákno mělo původně předpokládám především o tom, že nemá cenu otravovat lidi s logy WN typu "protahuji GC/TB", když to jde dělat i jinak, pomocí editace tak, aby to neotravovalo autora keše.
  • 0

#132 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 20:59

konyk87 napsal/a:
Takže teraz mám napr pri sebe asi 5 cestovateľov, niektoré chcú navštíviť čo najviac keší a niektorým ich majiteľom to vadí, takže si mám pamätať, že u ktorého mám čo nastaviť? Proste kliknem na "All visited" a vec vybavená - niektorí sa tu sťažujete, ako keby vám o každom takomto logu prišiel mail a vy to nestíhať mazať...

Samozrejme, pokiaľ idem na nejakom powertraile, tak to (už) nerobím a navštívim prvú a poslednú (a možno nejakú v strede), ale pokiaľ tie krabičky spolu nesúvisia, tak na tom nevidím nič zlé...


Mě nejde o ty maily, u visited mi stejně nechodí. Ale v listingu coinu pak není moc zřetelné, ve kterých keších coin vlastně byl. Visited u Vlečky na Orlík neznamená, že coin byl v každé té keši. Přitom by stačilo dát visited jen u jedné keše.
  • 0

#133 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 21:00

Ale jinak jsem samozřejmě radši, když je tam milion visited, než když ho má nějaký loupežník v kapse.
  • 0

#134 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 20:59

Co říkáte na tento write note: Write note 12/04/2012 In: TB411GB Out: - od "Marazd" z 12/04/2012 v této keši http://coord.info/GC40AET ? Ani nemá log Found it, jen write note. To mi hlava nebere :(.
  • 0

#135 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 21:10

David F-M napsal/a:
Co říkáte na tento write note:
Write note 12/04/2012
In: TB411GB
Out: -

od "Marazd" z 12/04/2012 v této keši http://coord.info/GC40AET ?
Ani nemá log Found it, jen write note. To mi hlava nebere :(.


Na tom není nic divného... keš si odlovil, vložil TB.
Nezalogoval FoundIt, protože asi nemá ještě všechno zalogováno a udělal by si binec v pořadí nálezů, ale zalogoval TB, aby se na něj nečekalo a mohl cestovat.
Naprosto korektní jednání.
Uvidíš, že zaloguje později. Nebo se ho na to zeptej.. s tímhle si na fórum nemusel.
  • 0
www.povetrnik.cz

#136 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 21:12

Co je na tom zase tak zvláštního? Hádám, že posílal poznámku přímo z terénu, aby nějaký "rychlík" zase negrabnul TB dříve, než bude onen brouk vložen do krabičky i do virtuálně. Až přijde k PC, napíše normální log. Také to tak dělám. Spíš upozorni nick "lindik97", že se zřejmě omylem zalogoval k datu 30.října (3 týdny před publikací) ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#137 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 21:12

David F-M napsal/a:
Co říkáte na tento write note:
Write note 12/04/2012
In: TB411GB
Out: -

od "Marazd" z 12/04/2012 v této keši http://coord.info/GC40AET ?
Ani nemá log Found it, jen write note. To mi hlava nebere :(.

no a co na tom má být špatného? Tak zaloguje found později podle pořadí...
  • 0

#138 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 21:48

David F-M napsal/a:
Co říkáte na tento write note:
Write note 12/04/2012
In: TB411GB
Out: -

od "Marazd" z 12/04/2012 v této keši http://coord.info/GC40AET ?
Ani nemá log Found it, jen write note. To mi hlava nebere :(.

Proč ses s dotazem neobrátil v první řadě na autora onoho logu?
Třeba by ti to (po jeho odpovědi) už hlava brala. :P
  • 0

#139 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 22:08

Roman_Jaromer napsal/a:
Vše je o tom, dělat to s rozumem... Že asi nemá cenu protahovat TB/GC powertrailem...

A tohle vlákno mělo původně předpokládám především o tom, že nemá cenu otravovat lidi s logy WN typu "protahuji GC/TB", když to jde dělat i jinak, pomocí editace tak, aby to neotravovalo autora keše.


A ja zase tohle vlakno chapu jako vlakno diskutujici logy, ktere neprinasi cestovateli uzitek a tim je mysleno jak "protahuji:, tak zaplava visited nebo discovered logu. Samozrejme nezamenovat s cestovateli, kteri takove pekne logy vyzaduji, prosim. Ale dobre respektovat u takovych, ktere maji ve svem listingu napsano, ze o takove logy owner nestoji....
... ale co uz, dneska stejne nikdo listingy necte, natoz aby respektoval listingy a prani cestovatelu... hlavne, ze je to ale podle pravidel, no ne? :-(

Do budoucna bych navic navrhoval upravu pravidel ve smyslu, ze kazdy muze logovat co ho napadne a bez omezeni. S tim pak bude mit GC jeste mene prace, aby nemusel soudit znesvarene kacery.
  • 0

#140 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 7:12

Marazd napsal/a:

David F-M napsal/a:
Co říkáte na tento write note:
Write note 12/04/2012
In: TB411GB
Out: -

od "Marazd" z 12/04/2012 v této keši http://coord.info/GC40AET ?
Ani nemá log Found it, jen write note. To mi hlava nebere :(.

Proč ses s dotazem neobrátil v první řadě na autora onoho logu?
Třeba by ti to (po jeho odpovědi) už hlava brala. :P

Nejspíš to bylo proto že jsem si byl jistý že zde sklidím pochvalu za zveřejněni logu který není nejsprávnější a nedává smysl ale podle reakci na můj příspěvek jsem se nejspíše splet :(. Nechám se překvapit jak to dopadne :).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama