Přejít na obsah


Fotka

Symbian Aplikace CacheMe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
173 odpovědí na toto téma

#61 bart.etc

bart.etc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 15:10

Jsem na tom stejně, nedávno jsem stáhnul a zaplatil. Teď nic nefunguje.
  • 0

#62 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 19:44

Taky sem si teď udělal aktualizaci a nejde..no kurňa to naštve jako
  • 0

#63 Hozna

Hozna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 15:05

A neví někdo kdy to opraví ?
  • 0

#64 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 18:48

Aktualizace 15-02-12: dobrý věc: Je to možné přijmout na nové mapy. Na špatné věci: Některé omezení nové mapy bude mít dopad i CacheMe. Např. nebude možné filtrovat vlastní nálezy, které patří cache z výsledku. Také to nemusí být vždy možné určit typ cache jednotlivých cache, ale realizace ukáže, jak ofter se to stane. Také nové mapy funguje úplně jinak a hlavní části analyzátoru musí být od základu přepsat. To bude pravděpodobně otázka 2-3 týdnů. zprávy
  • 0

#65 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 21:33

To je na pytel, sice tam jdou dát GPX, ale to můj mobil jaksi neutáhne načíst.
  • 0

#66 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 21:35

Chlapina napsal/a:
To je na pytel, sice tam jdou dát GPX, ale to můj mobil jaksi neutáhne načíst.


Mě se metodou pokus-omyl podařilo zjistit, že můj mobil (Nokia E7-00) utáhne GPX :P (Originál PQ - export z GeoGetu) o maximálně 500 keších.
Pokud jich je víc, CacheMe se chvíli tváří jako by načítal a pak spadne.:@
Sice je to dost nepohodlné a zdlouhavé, pokud chceš více keší, musíš udělat několik exportů s různými názvy a pak načítat vždy jen ten potřebný, ale alespoň něco.
Doufám že se to podaří brzy opravit v programu.
  • 0

#67 joker1-9

joker1-9

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 19:37

Dobrý den, nemáte prosím někdo info kdy by již mohla být nová verze Cache me k dispozici? hláška Host requires authentication mě už dost znervózňuje. děkuji
  • 0

#68 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 4:40

Jokere - taky čekám každým dnem kdy na OVI vyjde oprava ...............Na 2/23/12 se aktualizace 0.8.15 obnovit 99% funkčnosti byly předloženy Ovi Store, a by se mělo ukázat v obchodě, brzy poté, co Nokia hodnotil. Tato verze ještě má určitá omezení v všechny keše se zobrazí jako tradičních dovozců na mapě, je ve vlastnictví cache nemůže být skryty na mapě a související traťové body nejsou zobrazeny na mapě). To bude snad být stanovena později. Tato stručná zpráva je určena k vám nejdůležitější funkce zpět okamžitě.
  • 0

#69 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 19:32

na OVI se objevila nova verze ktera by mela chyby opravovat, tak hurra do testovani:)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#70 Hozna

Hozna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2012 - 19:39

Uz to zase nejde :-(
  • 0

#71 Hozna

Hozna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 19:00

Tuší někdo jestli ta verze 0.8.16 konečně bude na OVI ? Měl jsem radost že už to konečně chodí ale zhruba od 2.3. to zase nefunguje. Z jejich stránek jsem pochopil, že už to na OVI poslali dávno ale pořád nic :(
  • 0

#72 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 21:56

14 dni vetsinou trva nez to OVI schvali (coz je trochu s podivem s ohledem na to jake sracky do obchodu pousti..) vydrzat pionier:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#73 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 12:56

Já sem měl taky 8.15 .Pak sem si stáhl z jejich stránek nějaký update a nešlo nic.....Včera mi to sice psalo že 16cka na ovi už je ale psalo to že to nejde stáhnout.Tak jsem odinstaloval z mobilu a nahrál zpět a je tam 8,15 a funkční ( no funkční,všechny jsou tradičky )..ale jede to
  • 0

#74 Hozna

Hozna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 13:57

Tak jsem to zkusil přesně jak píšeš a šlape to. Dík Doufám, že to v 8.16 dotáhnou do podoby před změnou na GC.com
  • 0

#75 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 14:07

Živý přístup dilema
Pravděpodobně jste si všimli, pokud jste CacheMe uživatel: geocaching.com web CacheMe je přístup prochází neustálou změnu, která na oplátku přeruší CacheMe GcBrowser funkci každou chvíli. I když i opravit problémy okamžitě, QA na Nokia Ovi / vyžaduje vždy 6-8 dny, dokud pevně verze se objeví v obchodě. Jestli je problém, celá 6-8 dny cyklus se opakuje. Navíc nedávné změny na webu byly docela zásadní a je to jasné, zda původní uživatelské rozhraní lze obnovit tuto cestu.
K dispozici jsou nyní dvě možnosti: buď pokračovat v této precedure. Nebo alternally použít GcLive API groundpeak zajišťuje přesně tento typ aplikace. Oba přístupy mají nevýhody: Současný přístup pravděpodobně nikdy nebude tak rychlý a přesný jako předchozí verze byly. Pomocí GcLive API poskytuje non-premium pouze pro členy přístup k tradiční cache a pouze umožňuje přístup k podrobnosti až 3 cache denně. Je možné sledovat oba přístupy, jak získat přístup ke GcLive API vyžaduje přijmout licenci, která umožňuje přístup k Geocaching.com služeb jiným způsobem než prostřednictvím rozhraní API sám.
CacheMe bude velmi pravděpodobné, že přechod na GcLive API brzo k obnovení uspokojivé a spolehlivé uživatelské prostředí pro většinu svých uživatelů, i když to bude nevýhoda pro ty z vás, které si nemůže dovolit geocachingové prémiové členství.
Testovací verze
Poslední aktualizace CacheMe obnovit 99% funkčnosti byl předložen Ovi Store, a by se mělo ukázat v obchodě brzy po telefonu Nokia přezkoumala to. Tato verze ještě má určitá omezení v všechny keše se zobrazí jako tradičních dovozců na mapě, je ve vlastnictví cache nemůže být skryty na mapě a související traťové body nejsou zobrazeny na mapě) a vyrovnávací pozice na mapě nejsou příliš přesné.
Můžete si demo verzi zde. Dejte si ale pozor: Ovi Store umožňuje pouze odinstalovat a znovu nainstalovat program, platí až pětkrát. Poté budete muset zaplatit znovu. Takže pokud jste odinstalovat verzi z Ovi Store dočasně spuštění tohoto dema, můžete použít jednu ze svých pěti pokusů zdarma ke stažení. Bohužel vývojáři nemají žádný vliv na toto pravidlo.

Googlí překlad posledních informací. Jinak doporučuji sledovat přímo stránky programu, jsou ovšem v angličtině (strýček google přeloží):
http://www.harbaum.o...eme/index.shtml
  • 0

#76 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 15:08

Aktualizovala jsem si program na verzi 8.16 a přestali se mi zobrazovat mapy. Keše vidím, do listingů se dostanu,naviguje mě to,ale ty mapové podklady tam prostě nemám. Nevíte čím by to mohlo být?
  • 0

#77 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 16:37

To je difný ale...mě mapy v 8.16 jdou
  • 0

#78 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 21:19

Ahoj, do telefonu jsem dal Bellu a poté aktualizoval cacheme 08.16 a je cache strašně pomalá oproti té původní na anně, dělá to i vám, nebo je to jen u mě? Díky
  • 0

#79 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 8:51

tak jsem si s tím trochu hrála a zjistila, že když si v nastavení zvolím google mapy, tak mi to nefunguje, ale když si zvolím nokia mapy, tak to jede bez problémů.
  • 0

#80 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 10:24

Musovi - rychlost jsem nějak nepostřehl....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama