Přejít na obsah


Fotka

Symbian Aplikace CacheMe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
173 odpovědí na toto téma

#81 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 10:32

bucifal-cz napsal/a:
Musovi - rychlost jsem nějak nepostřehl....


je u mě moc pomalá od spuštění než se načte mapa a potom se mě neposouvá mapa, aktuální poloha se posouvá dle pohyby(ta modrá tečka), ale mapa ne a kurzor polohy najede mimo displej a pak se sekne
  • 0

#82 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 16:19

Divný.Teď sem s tim byl venku a vše funguje jak má..i do stran
  • 0

#83 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 21:11

Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo stejný problém jako já. U aplikace CacheMe mi trvá čím dál tím déle, mež se mi vůbec načte. Zpočatku naskakovala okamžitě, teď už to trvá asi minutu, než naskočí. Víte někdo, co s tím?
  • 0

#84 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 21:17

lenushka75 napsal/a:
Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo stejný problém jako já. U aplikace CacheMe mi trvá čím dál tím déle, mež se mi vůbec načte. Zpočatku naskakovala okamžitě, teď už to trvá asi minutu, než naskočí. Víte někdo, co s tím?

normalka, opet cekame diky zmenam GS na novou verzi. Nedes se, prijde:-) snad to pak bude rychlejsi, stejny problem je napr. i u c:geo u androidu..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#85 task

task

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 8:23

Škoda pro Nokii C5-03 to neni:(
  • 0

#86 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 11:25

jakto? c5-03 ma annu ne? ja myslim ze by to melo jet.. co Ti to hlasi?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#87 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 10:11

Včera se mi aktualizoval software (N 701- S. Belle), čímž se vyřešila rychlost načítání aplikace, ale zase mi to hlásí Login failed a u keše mám jen řádek navigation. Logy, listing a nápověda zmizely. Máte to tak ještě někdo, nebo je to tou aktualizací?Znovu přihlášení na účet to nevyřeší, přihlášená v aplikaci jsem.
  • 0

#88 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 13:02

jakou verzi máš?
  • 0

#89 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 13:24

zkusila si reinstall aplikace? mne na belle frci v cajku (az na standartni vady)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#90 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 16:21

Mám verzi sftw 112.010.1404. Reinstall jsem nezkoušela. Počkám na aktualazci CacheMe v. 0.9 a pokud nepomůže, pak to zkusím reinstalovat. Budu znovu platit těch 50,- Kč na Ovi? Asi jo, že?
  • 0

#91 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 16:47

nene, mas v ramci nakupu 5 povolenejch reinstallu, takze bych moc necekal.a udelal to hned, podle me po update software je to jedina cesta jak to zprovoznit;-) zkus to a dej vedet, dystak mrknu po nejakym jinym reseni.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#92 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 16:48

taky sem.po prechodu na belle delal znovuinstalace, nesla mi spousta aplikaci co na ančí fungovala v cajku
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#93 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 17:11

tak tak,jak píše mafian...odinstaloval jsem si to a zase nainstaloval...5x je to grátis.Jen teď jsou všechny ikonky jako tradičky,ale už do ovi poslaly další opravný balíček viz : http://www.harbaum.o...me/index.shtml;)
  • 0

#94 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 18:49

Jenom otázka: Jestliže máme 5x stažení zdarma, po šesté si musím koupit api znovu?
  • 0

#95 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 21:54

přeinstalováno, bohužel beze změny :-(
  • 0

#96 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 9:10

musim se zeptat:jsi si opravdu jista ze tam mas spravny logovaci udaje? opravdu jista?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#97 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 9:16

V N8 mám bellu od nokie, odinstaloval jsem staré cacheme a z odkazu http://www.harbaum.o...eme/index.shtml jsem si stáhl a nainstaloval nové cacheme a mám jeden problém a to takový, že se mě v mapě nezobrazují žluté multiny a modré s otazníkem, nevíte někdo co s tím? Dík
  • 0

#98 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 10:35

opravdu na 200%. Zkoušela jsem zadat i chybné a pak znovu správné a nic. Pořád se ukazuje nahoře žlutý řádek a Login failed.:(
  • 0

#99 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 17:22

A je to v troubě. Aktualizovala jsem na verzi 0.9 a všechno funguje, jak má. Háček je v tom, že jako neplacený člen se mi zobrazí denně jen 3 kešky a navíc se opět všechny zobrazují jako tradičky.
  • 0

#100 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 19:10

Taky mám ten samý problém.ukazují se mi jen tradičky.I několik ne jen tři .Multiny aj. se vůbec neukazují...zatím sem nikde nenašel proč....ach jo :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama