Přejít na obsah


Fotka

Doručování emailů ze gc.com na seznam


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
197 odpovědí na toto téma

#61 DamirCZ

DamirCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:40

Sice tomu torchu nerozumím, když byla chyba na straně GC, proč musel Seznam znovu povolovat doručování zpráv, ale budiž, tak třeba i něco dorazí z GC na Seznam. Kdyžtak dejte někdo vědět, jestli to funguje nebo stále ne? 23.9. 2011, 16:36 - dnes v 16:36 Dobrý den, situace ohledně nedoručování zpráv z Geocaching.com byla prověřena administrátory. Chyba byla shledána na straně Geocaching.com, avšak možnost doručování zpráv byla z naší strany opět povolena. Pokud se ale situace bude v budoucnu znovu opakovat, je nutné, aby se na nás obrátil přímo zástupce Geocaching.com v případě, že z jejich strany bude zájem situaci řešit. Děkuji. V případě odpovědi smažte prosím ve zprávě veškerý text předchozí komunikace a ponechte předmět. S přáním pěkného dne --------------------------------------------------------- Martin Klimčík Helpdesk Seznam.cz, a.s. tel.: +420 234 694 430 fax: +420 234 694 115 helpdesk@firma.seznam.cz http://www.seznam.cz
  • 0

#62 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:42

totální blábol. Co chcete, když to psal helpdesk a ne administrátor.
  • 0

#63 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:43

Strejda Gůgl o notifikačních udělátkách říká:

http://www.gmailnoti...elp_options.php
http://www.williamra...conNotifier.htm
http://windows7.gmailnotifier.com
  • 0

#64 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 7:49

Všechny Vás zdravím, v tomhle nejsem moc dobrej a potřeboval bych poradit. Na gmail jsem si založil nový email, který jsem si přidal k tomu původnímu, ale ten starý nemůžu v gc.com v nastavení nijak editovat ani ho smazat. Ve statusu mi ten starý pořád hlásí, že je ověřený a nový, že je neověřený. Jak to mám změnit?
  • 0
Takos

#65 Slepic

Slepic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 8:03

2takos: Zadáš si editaci e-mailů, napíšeš tam nový e-mail (v tomto případě ten gmail). Jak tam má napsáno, že je neautorizovaný, měl byl Ti na ten mail přijít autorizační mail, pokud ne, zkus si ho vyžádat z novu. V tom autorizačním mailu máš odkaz, na něj klikni a mail je autorizován:) Pak se vrátíš na geocaching.com a pokud chceš smazat e-mail na seznamu, nastavíš jako primární gmail - a voilá - můžeš smazat gmail:)
  • 0

#66 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 8:10

Díky moc
  • 0
Takos

#67 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 11:43

Pokud by vam na gmail nepřišel notifikačni email tak se koukněte do spamu - mě tam spadly ty notifikačni mejly
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#68 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 18:50

Měl jsem taky nastaven notifikační mail na seznam.cz. Když jsem jej v svém profile na gc.com změnil na gmail, tak mě tam začaly chodit notifikace z waymarking.gom ale logy z návštěv mé jediné kešky :( stále na gmail nechodí. Edit: tak nic jsem neřekl, chyba byla mezi klávesnici a židlí ;)
  • 0

#69 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:03

Do spamu to chodí, ale jeste jsem nenasel jak to nastavit, aby tam nechodily.
  • 0

#70 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:40

sundin napsal/a:
Do spamu to chodí, ale jeste jsem nenasel jak to nastavit, aby tam nechodily.

Zmáčkni u toho mejlu tlačítko, že to není spam. A ono se to naučí.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#71 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:41

Melo by stacit email vybrat a oznacit "neni spam", pripadne zopakovat pokud by to bylo znova oznaceno za spam. System se to nauci a zacne to hodnotit spravne. Pripadne je k tomu urcite napsana napoveda...
  • 0

#72 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 21:05

OK zkusím to. Díky za radu.
  • 0

#73 Worfsson

Worfsson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 23:52

I já už mám za to, že jsem čekal moc dlouho. U Groundspeaku urgováno 2x různými způsoby - žádná odpověď. Nicméně je tu ještě jedno řešení pro ty, kteří se úplně nechtějí rozloučit se seznamem. V nově založeném účtu u gmailu si nastavte přeposílání veškeré pošty (nebo jen té z adresy "noreply@geocaching.com" ) na svojí adresu u seznamu. Tam se objeví přeposlané maily pod původní hlavičkou; stejně jako vám chodily předtím. Přeposílání funguje zcela bez problémů. Originální maily na gmailu pak můžete mazat manuálně, nebo si nastavit jejich automatické smazání hned po přeposlání na seznam.cz. U mě plná spokojenost - vlk se nažral a koza zůstala celá B).
  • 0

#74 JiMikl

JiMikl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 10:19

Dával jsem seznamu.cz týden, maximálně dva. Doba hájení uplynula. Z diskuze jsem nabyl přesvědčení, že pro SEZNAM jsou gc uživatelé obtížný hmyz, který způsobuje velký provoz s minimálním komerčním profitem a proto tomu nejspíš cíleně zatrhli tipec. Z vlastní zkušenosti. Přechod na gmail, zaregistrování všeho potřebného, přesměrování na původní seznamáckou poštu a první došlý mail od GS, záležitost několika minut. Naprostá spokojenost. Všechno funguje jako dřív. A když už jsem začal pelíškama.... A komu si myslíš sezname, že jsi tím prospěl,.... co ?
  • 0

#75 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 18:58

Ahoj, jak tedy je s těma notifikacema? Fungují, nebo ne? Měl jsem mail na seznamu, nic nechodilo. Tak jsem si zřídil gmail, s tím že si tam nechávám posílat i ten seznamácký. Snad jsem to změnil i na GC.com (mám ho v profilu jako primary a výchozí, ale žádný potvrzující mail mi nepřišel) Ale nechodí mi upozornění ze sledovaných keší , ani z mého Gc:-((( Je chyba někde u mě, nebo to nechodí anu na Gmail??
  • 0

#76 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 19:13

Me to dlouhodobe chodi, zkus si zkontrolovat, zda si email na gc.com zadal spravne - neni tam preklep.
  • 0

#77 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 19:18

vitablondak napsal/a:
Ahoj, jak tedy je s těma notifikacema? Fungují, nebo ne? Měl jsem mail na seznamu, nic nechodilo. Tak jsem si zřídil gmail, s tím že si tam nechávám posílat i ten seznamácký. Snad jsem to změnil i na GC.com (mám ho v profilu jako primary a výchozí, ale žádný potvrzující mail mi nepřišel) Ale nechodí mi upozornění ze sledovaných keší , ani z mého Gc:-((( Je chyba někde u mě, nebo to nechodí anu na Gmail??

Já měl gmail už chvíli, ale až teď jsem jej začal používat. Taky jsem byl zklamán, že ani po změně mi nechodí logy z keší - dokud jsem je nenašel ve složce SPAM - po označení, že to opravdu není spam mi logy chodí normálně..
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#78 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 19:35

Já zkouším různé adresy a nic mi nechodí, ani oznámení o pohybu mých coinů.
  • 0

#79 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 19:37

Díky za rady. Jsem trubka:-(( No jo, no, blonďák...:-))) Nějak mi tam ten gmail neproklouznul na Gc.com , a já pak dal jako výchozí mail Gcm, který mám taky... A tam jsem ta upozornění měl... Takže teď "nastavuju znova" ten gmail. A čekám na ověření. Zatím nejde dát jako výchozí:-)) S tím spamem jsem to měl také tak. To byl první krok, který jsem zdolal. Hafo mailů "přetažených" ze seznamu tam skončilo:-)) To jsem ale odhalil:-)
  • 0

#80 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 19:50

Tak aby toho nebylo málo... já mám e-mail na VOLNY.CZ a z cca 15 notifikací logů na mých keších mi došly od pátku do neděle pouze tři!!! Myslím, že problém bude na straně Graundspíku!
  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama