Přejít na obsah


Fotka

Doručování emailů ze gc.com na seznam


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
197 odpovědí na toto téma

#41 Gastowski

Gastowski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 8:12

Validační mail z Geocaching.com totiž skončí ve spamu.Takže na Gmailu, záložka doručená pošta, rozbalit dalších 6, potom spam a tam jsou validační maily.
  • 0

#42 Funman77

Funman77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 8:12

Dpman napsal/a:
Kde přesně jste prosím měnili kontaktní email na geocaching.com ?
Podařilo se mi email změnit ale ne validovat.

Validovat ho musíš přes puvodní mail. Příjde ti mail, kde musíš potvrdit validaci kliknutím na odkaz.
  • 0

#43 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 8:15

Tak to je asi neřešitelný. Odkaz na validaci je jen u nového emailu a na seznam mi nic nechodí.
  • 0

#44 Gastowski

Gastowski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 8:21

Na puvodním mailu nic validovat nemusíš, na Seznam můžeš klidně zapomenout.
  • 0

#45 Funman77

Funman77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 8:21

Dpman napsal/a:
Tak to je asi neřešitelný. Odkaz na validaci je jen u nového emailu a na seznam mi nic nechodí.

Blbě jsem to napsal. Validace ti příjde na ten nový mail...
  • 0

#46 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 8:55

DamirCZ napsal/a:
No tak já tedy vážně nevím. Pak by bylo možná dobré, aby se M@x ještě jednou s MŽ spojil, aby si to ujasnili a nečekal na logy do vánoc :) (ale vzhledem k možství kačerů - snad se jim musí ozývat spousty dalších...). Psal jsem jak na Seznam.cz, tak na Groundspeak a zatím nic. Tak to zatím vypadá na "Seznam, Geocaching neznám :)". No co, dávám jim ještě den, maximálně dva a pak sbohem Sezname.


JJ... jeden by řekl, že je tam bombarduje se stejným problémem x lidí a oni tedy něco udělají.. ale chyba lávky. Mně jejich operátor napsal, že jsem první, kdo si stěžuje:D:D Tož to beru tak, že operátor vždycky zjisti, že je vše v pořádku, požádá o komunikační logy a tím končí a vzájemně si žádné info nepředávají...
  • 0

#47 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 9:05

Dpman napsal/a:
Kde přesně jste prosím měnili kontaktní email na geocaching.com ?
Podařilo se mi email změnit ale ne validovat.

Mi přišel validační mail na nový gmail normálně do doručené pošty a to během pár sekund po tom, co jsem zadala validaci na gc.com
  • 0

#48 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 9:40

NO každopádně je čas udělat seznamu definitivně pápá. Lenost přesměrovat email z gc.com byla poslední věc, která mně tam držela.
  • 0

#49 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 10:12

no ja nevim, vzdycky mi prislo, ze je tu na foru docela dost ajtaku, to tam nekdo z vas prosim vas nemuze napsat a domluvit se s nima? ja to tu ctu a moc nevim, co vlastne kdo chce a mam pocit, ze pro nekoho, kdo tomu rozumi to nemuze byt tak slozite. A nebo se pletu?
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#50 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 10:47

nosferatu XIII. napsal/a:
no ja nevim, vzdycky mi prislo, ze je tu na foru docela dost ajtaku, to tam nekdo z vas prosim vas nemuze napsat a domluvit se s nima? ja to tu ctu a moc nevim, co vlastne kdo chce a mam pocit, ze pro nekoho, kdo tomu rozumi to nemuze byt tak slozite. A nebo se pletu?


Hmmm, myslím že se opravdu pleteš. Nedoručování je téměř jistě způsobeno obranými pravidly proti spamování a zneužívání emailu obecně. Z hlediska těchto pravidel je činnost zeměmluvových mailserverů jistě podezřelá - odesílají např. nárazově velké množství notifikačních emailů o nových keších.

Představa, že administrátoři Seznamu budou měnit svá obecná pravidla zuby nehty chránící jejich servery před přetížením kvůli skupině kačerských uživatelů, je mírně řečeno bláhová...

Smiřte se s tím, že nemají zájem to řešit a přestaňte ztrácet čas a nervy planými diskuzemi s podporou, co používá jen nacvičené nikamnevedoucí otázky a odpovědi. Přechodem máte vše za pět minut vyřešeno a to bez ztráty kytičky. Ostatně navíc ani nic nerušíte, mosty nepálíte. Když vám někdy bude fakt po Seznamu smutno, tak to přepnete za pár vteřin zpátky...B):D
  • 0

#51 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 11:12

nosferatu XIII. napsal/a:
no ja nevim, vzdycky mi prislo, ze je tu na foru docela dost ajtaku, to tam nekdo z vas prosim vas nemuze napsat a domluvit se s nima? ja to tu ctu a moc nevim, co vlastne kdo chce a mam pocit, ze pro nekoho, kdo tomu rozumi to nemuze byt tak slozite. A nebo se pletu?


... a další důvod, ajťáci to většinou neřeší. Buď jim to chodí na jejich servery kde vědí co se děje, nebo používají spolehlivé free. A řešit problémy jiných uživatelů na jakémsi seznamu se asi nikomu nechce.
Na druhou stranu - před několika dny jsem tady utrousil ajťácké moudro na jakou adresu na GC.COm by se mělo psát, obávám se že to všichni spolehlivě zaignorovali.
Navíc jsem si osobně zkusil na gc.com zaregistrovat testovací účet na Seznamu abych si pro zajímavost ověřil zda to skutečně nechodí - nechodilo. Dál nemám důvod se tím zabývat.
  • 0

#52 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 11:15

Dpman napsal/a:
Tak to je asi neřešitelný. Odkaz na validaci je jen u nového emailu a na seznam mi nic nechodí.


Jak bylo řečeno - jedna validace (ta hlavní) je validace nového emailu na GS. Validační email zašle Zeměmluv na nový email (zde Gmail). Přijde hned, potvrdíš a je to...

Druhá validace pak je (může být, pokud to potřebuješ) při nastavení odesílání z Gmailu pod jménem původního seznamového odesílatele. Tam Gmail pošle na Seznam validační email pro potvrzení, že nejde o nějakou nefér akci.
  • 0

#53 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 11:20

Presne tak... Navic je mozne zaplatit si domenu (za cca 150Kc/rok) a pomoci google apps mit emailovou adresu ve tvaru cokoliv@vase.domena. Tu vam nikdo nikdy nevezme a muzete si ji v pripade potreby presmerovat kam chcete.
  • 0

#54 DamirCZ

DamirCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 13:32

Pro případné optimisty a fandy Seznamu.cz. Seznam stále čeká na logy... Doporučil jsem jim komunikaci přímo s Grounspeakem a přidal kontaktní e-mail, třeba se časem domluví.
  • 0

#55 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 14:31

tak co se mi podarilo zjistit: Pelikan:Tento problém prověřujeme, ale z naší strany není žadná blokace tohoto serveru. Potřebujeme, aby se s námi spojil poskytovatel této služby k dalšímu řešení této situace. nosferatu: jiz jsem jim psal, aby se s vami zkusili spojit, ale na netu jsem nenasel zadny relevatni e mail na seznam, na nekoho, kdo to dela. POuze tuto on line podporu. Existuje nejaky mail na vas /mysleno podpora email seznam)? Tomáš Pelikán: Relevantní k řešení těchto problému je tato online podpora. Bohužel žádný email neexistuje takze proste myslim, jakoze nevim... EDIT: jestli mate nekdo volani zadarmo, zkuste:Online podpora Telefon: +420 234 694 430 Po - Pá od 8.00 do 18.00 ten jejich online chat je des, prijde mi to, ze u toho jeste svaci, pac doba, nez prijde odpoved je vazne na minuty...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#56 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 14:43

pochybuju že se s nima američani budou chtít bavit po nějakém online chatu, který má navíc provozní dobu když mají v USA noc ;) Nemít emailový kontakt na podporu emailového poskytovatele je diletantství.
  • 0

#57 Krakono

Krakono

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 19:02

Tak jsem si založil nový email na Gmailu a funguje to, tak jak má. Nevíte, existuje nějaký program jako Seznam Pošťák? Díky
  • 0

#58 vargosz.cz

vargosz.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 19:54

Krakono napsal/a:
Tak jsem si založil nový email na Gmailu a funguje to, tak jak má. Nevíte, existuje nějaký program jako Seznam Pošťák? Díky


Kdysi jsem používal Google talk - je to spíš klient na chat, nebo hovory přes gmail, ale zobrazuje v ikoně (u hodin) že máš nepřečtený mail. Případně se koukni po miniaplikacích na plochu, nevzpomenu si teď jak se přesně jmenuje, ale určitě tam něco najdeš...
  • 0
He?

#59 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:26

já na upozorňování mám addon ve firefoxu, ten mi stejně běží nonstop
  • 0

#60 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:27

Krakono napsal/a:
Tak jsem si založil nový email na Gmailu a funguje to, tak jak má. Nevíte, existuje nějaký program jako Seznam Pošťák? Díky

Upozorňovátek na emaily existuje spousty. Přímo v browseru upozorňuje i samotný Gmail pop-up okýnkem (Nastavení - Obecné - Upozornění na ploše) případně signalizuje počet nepřečtených emailů na uchu listu (Nastavení - Laboratoř - Ikona nepřečtené zprávy). Obojí doporučuju...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama