Přejít na obsah


Fotka

Dáváte favorites bodíky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#41 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:29

Musím přiznat, že z reakcí mám docela dobrý pocit... Je škoda, že mnoho PM nerozdá body zpětně, tím řada starších keší zůstává zcela zbytečně pozadu. Osobně jsem zklamán z hodnotícího systému na gc.cz, moc jeho výstupy nevidím i když hodnotím a šance ho využít je dle mého promarněná. Možná by stačilo málo a dalo by se z toho vytěžit pro místní server trochu víc, aby nebyl jen debatním forem. Je škoda, že není jednotný systém, protože každý hodnotí v různých systémech, hodnocení nejsou vidět na gc.com, ale jen v solo systémech a celkově je to hodně nepřehledný.
  • 0

#42 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:39

FP uděluji a beru to jako poděkování autorovi za jeho práci(z vlastní zkušenosti to vím). Pro každého jsou FP opravdu něco jiného. A proto je jejich udělování subjektivní. A je také rozdíl, v jakém místě se daná keš nalézá. V Praze s více nálezy bude mít keš více FP než někde ve vesnici Horní Dolní se stovkou nálezů. Přitom může být sebelepší. Za sebe říkám, že jsem rád, že udělují i jiní, protože při svých lovech si vybírám keše s více FP a při návštěvě ME v Plzni jsem si vybral keše s nějakými FP . A většina z nich mě opravdu mile překvapila a počet FP odpovídal. Nakonec jsem tam pár svých FP taky udělil.
  • 0

#43 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:40

Dávám a snažím se je dávat poctivě. Myslím, že by mohli klidně mít možnost hlasovat i BM. Cosi to o keši říká, i když už jsem se setkal s dobře ohodnocenou nic mic keší a obráceně. Jiné metody hodnocení už nepoužívám, tak bych se přimlouval za větší používání.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#44 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:54

Taky dávám. A když se tak dívám jakým dávám FP a jaké mám uvedené v Best bookmarku, asi ten bookmark smažu. Jsou tam skoro samé mysterky, kdežto do FP pronikly i tradičky.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#45 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:10

Jak už jsem psal, bodíky dávám rád, zajímavé je se podívat , kdo je dostává. Udělal jsem si takovou malou statistiku. Momentálně je z 26492 aktivních keší v ČR v první dvacítce nejpopulárnějších keší (pokud dobře počítám) 17 keší z Prahy, 2x vlečka na Orlík a bonusovka z Jihočeského kapra. Skladba je též zajímavá. 11 tradiček, 3 multi, 2mysterky, 2wiga a po jednom letterboxu a virtuálce. Zajímavá je i kombinace D/T. 3x 4+4,5 D a v terénu po jedné 4 a 4.5 a jen jedna 5. Je to hlavně o popularitě, moc náročné a moc dlouhé keše nemají ani tolik nálezců co má Václavák bodíků. V tom celkovém souhnu je to něco jako Zlatý slavík, mainstreamový popík se občas prosvětlí undergroundovým Styxem apod. Mohu hodnotit i osobně, jako rodilý pražan mám k těmto keším lepší přístup než mimopražští, z 20 nejvíce obodovaných jich mám 12 nalezených a sám jsem na nich rozdal 7 bodíků. Co z toho vyplývá? Sám nevím, snad jen to, že je třeba srovnávat srovnatelné. Pojedu li někam na víkend a vyjedu si PQ, na body se určitě podívám. Čím bude keš náročnější, tím budu bodům víc věřit.
  • 0

#46 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 12:14

Jo dávám a s tím je spojená má otázka: Nedávno mi vypršelo PM a pár keší sem odlovil bez něho a následně zalogoval. Znovu sem si PM aktivoval a myslel sem si, že se mi připíšou nějaké volné bodíky za tyto nalezené kešky a ono nic, tak se chci zeptat jestli je to normální, nebo jestli je to nějakej bug.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#47 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 12:52

Je to normální, počítají se jen keše nalezené jako PM
  • 0

#48 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 13:00

Ale když to zavedli a byl jsi v ten okamžik PM, tak ti dali body i za dobu kdy jsi byl BM. Buď to od té doby změnili, nebo přerušení PM berou jinak.
  • 0

#49 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 13:07

no právě proto se divím... Škoda no.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#50 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 17:50

Dáváme hezkým kešulkám, dokud jsme PM:)
  • 0

#51 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 18:26

ano, davam je kesim ktere se mi libi/libily
  • 0

#52 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 19:36

Davam. Je to jedna z mala moznosti jak (krome textace logu) ownerovi podekovat za hezkou cache.
  • 0

#53 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 19:55

Ano. A protože jich mám trvale nějak málo, tak s velkou rozvahou :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#54 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 21:17

Ja je pouzivam, hlavne proto ze kdyz nekam jedem tak si filtruju cache prave podle FP, jine kriterium oblibenosti tu neni zejo, tak je to pro me dost smerodatny
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#55 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 21:28

Ja davam FP opravdu hezkym krabickam. I kdyz se mi krabicka pomerne libi, tak FP nedostane. Hlavni kriterium je pro me: V tu chvili neco unikatniho. Takze dnes mi jich z cca 80 FP zbyva cca 50 na rozdeleni. Daval jsem i dozadu (nemel jsem tolik nalezu).
  • 0

#56 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 23:46

Rád je dávám, ale ještě raději dostávám ;). Určitě to je dobré hodnocení. Když někam jedu, tak se favority a jejich % poměr dívám, pak mnohdy objedtují třeba 3 drive-in a radši si vyšlápnu někam bokem.
  • 0

#57 73paja

73paja

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 18:22

Ano, dávám FP, ale v poslední době je jen málo keší, které si je zaslouží.
  • 0

#58 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 18:43

Dávám je tam, kde jsem z něčeho mimořádně nadšený,potěšený:) Asi tak by se to dalo vystihnout.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#59 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 18:52

73paja napsal/a:
Ano, dávám FP, ale v poslední době je jen málo keší, které si je zaslouží.

Tak s tím bych si dovolil nesouhlasit. Vzhledem k tomu, že mám poslední měsíc práce nad hlavu a spíš si kešky vybírám (jasně, že jsou výjimky), nějak mi klesl počet FP z 30 na 15. To aby člověk kvůli tomu začal navštěvovat PWT... Ale možná je to i tím, že z návalu brněnských tic-tacovek jsem rád, za každou "originálnější" krabičku, jako je ptačí budka atd - proste tam kde musel autor ukázat nějakou práci...
  • 0
Užívej života...

#60 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 16:43

Brzy se chystáme na odlov 2 000. keše. Projíždím kešky podle favorit bodíků, ale protože nejsme PM, tak si to nemůžu seřadit. Mohl by mi někdo, prosím, poslat top pražských keší podle bodíků nebo doporučit nějaké móc pěkné kešky v Praze? D/T střed, takže žádný lezení ani dolů ani nahoru, spíš nějaká propracovaná schránka na celkem pěkném místě. Moc děkuji.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama