Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#181 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 12:53

dr.vota napsal/a:

mysakmorce napsal/a:
...
moje řeč.. :-) stačí, že mám diamant za kraje... kdybych měl diamantové všechny, co bych dělal? :-)

třeba si ještě správně nastavil link odsud na profil na gc.com? :D


tak sice jsem to odkládal až jako novoroční předsevzetí.. ale když tobě se nedá odolat :-)
  • 0

#182 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 12:54

weri napsal/a:

mysakmorce napsal/a:
moje řeč.. :-) stačí, že mám diamant za kraje... kdybych měl diamantové všechny, co bych dělal? :-)


Já si myslím, že diamantové nebude mít všechny jen tak někdo... třeba "The Geocacher" s 15 000 odlovenými kešemi nebo "The Caching Veteran" s provozováním našeho koníčku nejméně 15 let je pro velkou část kačerů stále hooodně nedosažitelný B)


nesmíš mě brát doslova :)
  • 0

#183 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 13:00

weri napsal/a:
Co se týče myšlenky odznáčku za vylovení daného území, tak to zní zajímavě a nemuselo by to být zase "tak těžké" udělat, pokud by se splnili dva předpoklady:
a) mít v databázi celou republiku. Již nyní lze udělat mapičku s procentuálním vylovením daného kresu. Vypočte se to tak, že vydělí počet odlovených keší počtem keší v databázi z daného kraje. Jediný zádrhel je, že byslo nutné mít v db celou republiku, respektivě kraje, které by nás při tvorbě statistik zajímali.
B) muselo by se to nastavit na % zastoupení, nedávat počet keší, ten se pořád mění.


Je to slozitejsi. K celkovemu poctu je treba pricist i vsechny nalezene a jiz archivovane (z dane oblasti). Jinak by se mohlo stat, ze budes mit nalezeno vic nez je zivych kesi, vysledkem bude vic nez 100 % a presto jeste budes mit co lovit. Alespon takto jsem to udelal do GgStatu pro kraje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#184 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 14:24

dr.vota napsal/a:

noe1 napsal/a:
Myslím, že z důvodů konzistence by bylo lepší dodržet systém, který už léta funguje u států a u zemí - tudíž aspoň jedna odlovená keš. Stejně jako u krajů a států jde podle mne o prokázání návštěvy daného okresu, který by se uměle neměl omezovat povinným počtem odlovených keší - tím počtem mícháš hrušky s jabkama. Každé jiné číslo bude jen další umělá překážka. To jako bys u matrixu uznával kombinaci, až by jí někdo měl odloveno 3x - což je pochopitelně nesmysl.
...

souhlas

I já se přikláním k zachování stejného způsobu. A nejen proto, že bych zase neměl všechny okresy :D.
  • 0

#185 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 15:53

Já jsem pro limit 5 keší, aspoň to bude pracnější a nebude možné získat vyšší stupně odznaku za 2-3 dny cestování vlakem.
  • 0

#186 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 16:40

Myslím, že když v jednom okrese najdu jednu, tak jich tam najdu i pět. Je mi to celkem jedno, výsledek mi to moc nezmění. Asi nebudu dělat, že bych jel vlakem přes republiku, vystoupil v každém okresním městě a ulovil si tam místní nádražní krabičku.
  • 0

#187 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 17:35

jo a u států taky zavedeme vyšší limity, než jednu? Já jen třeba když jsme předloni jeli do Moldavska, tak tam byly celkem jenom 4 (slovy ČTYŘI) keše v celém státě, a loni ve Vatikánu jen 2 (DVĚ). Takže jako bude stát nezapočítatelný? Nevymýšlejte zase ptákoviny. Prostě u okresů jako u krajů, jako u států...jedna znamená, že jsem tam byl. A basta.
  • 0

#188 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 18:13

Souhlas s dr.vota. Lehkým vynásobením počtu okresů x 5 zjistíš,kolik že keší bys musel odlovit pro plné pokrytí naší vlasti. Jedna na okres bohatě stačí.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#189 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 1:24

...a vůbec by se měl udělat v odznáčkách pořádek a začít používat dvojí metr. Jak k tomu přijdu, že když mám třeba v Liechtensteinsku odlovené jenom 2 keše ze 129 tak mám hned Diamond? Neměl bych na něj mít nárok třeba až od pěti nalezených?

...dost srandy :D. Ale když už jsem nakousl ty státy. Byl by problém dodělat i jiné malé státy kde není co řešit? Monako, Andorra, Gibraltar,... Myslím že s tímhle nemusíme čekat až co vymyslí kluci od GSAKu
  • 0

#190 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 1:34

...a když už jsem se tak rozepsal, tak ještě jedna otázka Proč u Unique Types in a day slučuješ všechny typy eventů do jednoho, když mají každý svůj odznáček?
  • 0

#191 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 19:04

Sally&eL napsal/a:
...a když už jsem se tak rozepsal, tak ještě jedna otázka

Proč u Unique Types in a day slučuješ všechny typy eventů do jednoho, když mají každý svůj odznáček?

Protože to tak je v plánu u GSAKu HOWGH tenhle odznáček je v předstihu ;) dál sem to neřešil zatím pokud to ve finále dopadne jinak asi to upravím ale zatím co tak vím je to takhle :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#192 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 19:23

gord napsal/a:

weri napsal/a:
Co se týče myšlenky odznáčku za vylovení daného území, tak to zní zajímavě a nemuselo by to být zase "tak těžké" udělat, pokud by se splnili dva předpoklady:
a) mít v databázi celou republiku. Již nyní lze udělat mapičku s procentuálním vylovením daného kresu. Vypočte se to tak, že vydělí počet odlovených keší počtem keší v databázi z daného kraje. Jediný zádrhel je, že byslo nutné mít v db celou republiku, respektivě kraje, které by nás při tvorbě statistik zajímali.
B) muselo by se to nastavit na % zastoupení, nedávat počet keší, ten se pořád mění.


Je to slozitejsi. K celkovemu poctu je treba pricist i vsechny nalezene a jiz archivovane (z dane oblasti). Jinak by se mohlo stat, ze budes mit nalezeno vic nez je zivych kesi, vysledkem bude vic nez 100 % a presto jeste budes mit co lovit. Alespon takto jsem to udelal do GgStatu pro kraje.

jojo to už jsem řešil u sérii není to tak jednoduchý neb je to živý organizmus a keší furt ubejvá a přibejvá...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#193 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 19:33

Jinak k těm 5 nebo 1 záměr byl udělat to pestřejší :) no ok shodím to na bez limitu a možná malinko přitvrdím hodnoty viz návrhy výše.... si o 10 polepším :D všera sem jeden přidal ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#194 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 20:38

Ahoj, já bych nechal jednu keš do okresu, funguje to tak u zemí a krajů, tak bych to nechal i tady.
http://blog.3am.cz/2...-favourite.html Standardní kolečko, Autor > 3AM > já > forum :) další nové odznaky, nová práce, díky. Máš to u nás.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#195 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 20:40

jojo dám to za 1 sice to holt celkem hromádka lidí bude mít rovnou za diamant ale nechť... mě to neva já mám ještě co dohánět :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#196 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 20:52

Arogant napsal/a:
http://blog.3am.cz/2...-favourite.html Standardní kolečko, Autor > 3AM > já > forum :) další nové odznaky, nová práce, díky. Máš to u nás.


Nové odznáčky vypadají moc pěkně, grafik si s tím opravdu vyhrál ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#197 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 20:56

Arogant napsal/a:
Ahoj, já bych nechal jednu keš do okresu, funguje to tak u zemí a krajů, tak bych to nechal i tady.
http://blog.3am.cz/2...-favourite.html Standardní kolečko, Autor > 3AM > já > forum :) další nové odznaky, nová práce, díky. Máš to u nás.


no jo ale FP zatím nemám z čeho vzít a vložený fotky asi budu taky celkem těžko shánět mám obavy, že zatím netuším co s tím FP by měly být časem snad vXML pak by to jít mělo ale ty fotky nevím du zkoumat data :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#198 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 21:04

FP zatím ručně zadat do GG ke každé vlastní keši do sloupečku tágu FP to nebude problém jen ti co mají hodně založených keší s tím zatím budou mít hoňku lol
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#199 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 9:46

Tak zase posunuto kousek kupředu...
1. přidán odznáček - The Favourite Cacher
2. přidán odznáček - The Shutterbug
3. opraveny okresy na 1-keš za okres ale drobet přitvrzeny podmínky aby se to vyrovnalo s EU atd...
4. drobná kosmetika

K odznáčku The Favourite Cacher - je to odznáček za počty Favorite Points [FP] na vašich keších...
Aby to fungovalo musíte mít v GeoGetu TAG favorites a do tohoto tagu naplnit ke každé vlastní keši body a to buď ručně, nebo pomocí geojarry, nebo pomocí live rozhraní...
pokud vlastní keše nemáte tak nic :D

Odznáček The Shutterbug (fotoamatér) se plní ručně v rozhraní BadgeGenu zatím jinak naplnit nelze takže ručičkama prosím do nové kolonky a údaj se nachází na gc.com ve vaší galerii a je to počet fotek který jste přidali k logům

B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#200 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 11:58

"Shutterbug" mam 49fotek a ono je 0-49 nic :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama