Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#141 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 8:54

DrakMrak napsal/a:
ještě přemýšlím jestli ty kanálovky a stromolezecký dělat jako odznáček je to hodně proměnlivé a nebo to opravdu nechat na série (muselo by se to dělat na procenta z aktuálních, a bylo by to hodně pohyblivé - nahoru a dolu)
Pro představu vybojuješ si cca 30 kanálovak ze 100 a najednou během času přibude 30 novejch co s tím
série jsou na toto vhodnější způsob zobrazení ....

neříkám, že to neudělám jen tu přemýšlím nahlas :-D


to máš jako s nočníma :-) taky se ti pořád posouvá jejich počet... já jsem rozhodně pro odznáček:) tedy co se týče kanálovek a "podzemních"... stromovky bych možná pustil k ledu, protože si neumím představit, kdo bude určovat, co zž je strom a co je např. jenom větší křoví :-)))
  • 0

#142 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 9:26

ono de spíš o to, že série ti to taky zobrazují i s procentem nálezů takže jestli má smysl to dablovat do odnznáčků ale jinak nemám problém jako udělat na to odznáček se vždycky dá to je jen momentální dilema ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#143 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 9:36

...já bych to nechal na série
  • 0

#144 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:05

to convert23: (rozhodně tvoje práce není marná ten bookmark je super) hele ono v sériich to co jsi udělal bude fungovat, bude to fungovat i pokud se udělá (pokud už neexistuje) stromolezecký bookmark. a možná idea... u sérii udělat něco jako BadgeGen symboly místo grafu nebo to třeba i pojmout jinak graficky ale prostě spojit to spíš se sériema by mi přišlo asi zajímavější než to motat do BadgeGen Nevýhody: rozhodí se to na dvě sekce BadgeGen a Série Výhody: - bude to mít větší smysl a logiku - můžem vytvořit vlastní symboliku na série ty grafy sou dost suchý :D (nápad na grafiku bych možná i měl) Série chci rozhodně překopat budou mít nastavovací xicht obdobný BadgeGenu... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#145 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:11

ještě dodatek - do Sérii by šlo vše z bookmarků (doufám i Night-Owl) - dle výběru v novém xichtu (zatím idea) - do BadgeGen by šly komplexnější odznáčky (takový ti bobříci něčeho) hlavně ale věci které se dají vyzískat z DB bez nutnosti něco zadávat a nejsou jakoby proměnlivé v čase ve smyslu zvolených mezí prostě jsou to jakoby úkoly
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#146 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:22

Já jsem to dělal kvůli tomu odznáčku, jelikož se mi zdálo, že ty podzemní jsou jakoby jiný druh keší. Na T5 Je taky odznáček. Ale dělej jak uznáš za vhodné.
  • 0

#147 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:24

no a když by byly u sérii taky odznáčky ?? jen by to možná vypadalo trošku jinak a bylo to na druhé stránce.... hele fakt zatím klid jsou to úvahy někdy je dobrý hodit na stůl možné alternativní nápady
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#148 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:41

Tak to by nemuselo být špatné. Ale mě šlo o to, že lidi se na odznáčky dívají ale na série se zatím moc nekouká, jelikož je to prostě jen seznam. A jak bys to řešil když si bude chtít někdo přidat svoje série? A celkově těch odznáčků je více než bude sérií. Nevím jestli mě bude tak těšit, že mám 7 ze 7 sérií. Pěkně by to vypadalo kdyby byli série součást´ odznáčku. Ale to už by byla moc pakárna. Ale představit si to dokážu. Nahoře normální odznáčky pod tím odznáčky za série a nakonec pásek.
  • 0

#149 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:55

No proto chci ten seznam zatraktivnit :-D mě se taky moc nelíbí ale byl to první nápad.... a dát to pod oznáčky pak už nebude třeba ani problém...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#150 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 19:51

ahoj...chci se poptat - v posledni verzi 4.0.5b (mam dojem) se zmenila hodnota u Matrixu...kombinaci mam 58 doted jsem mel Platinum a podle nove verze mam Ruby...Je to zamerna zmena nebo chybka?? diky
  • 0

#151 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 22:01

Zdravím, dnes jsem si stáhnul novou verzi a celkem jsem koukal, že je tam nový odznak "The CZ District Cacher" Vypadá fajn, ale asi se to počítá krapet blbě. Mně to napočetlo 37 ze 76 a přitom mám všechny okresy, na mapkách z GG se zobrazuje vše. Blbne to ještě někomu nebo jsem jediný?
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#152 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 22:08

The CZ District Cacher Počet odlovených okresů v České Republice. (max. je 76) Podmínkou pro získání jednoho okresu je mít v něm uloveno alespoň 5 keší. Podmínka 5 keší se mi zdá rozumná aby to nebylo zase tak jednoduché a bylo potřeba trošku na tom zapracovat hodnocení: B-10, S-12, G-15, P-20, R-28, Sa-40, E-56, D-76
  • 0

#153 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 22:12

ja05 napsal/a:
ahoj...chci se poptat - v posledni verzi 4.0.5b (mam dojem) se zmenila hodnota u Matrixu...kombinaci mam 58 doted jsem mel Platinum a podle nove verze mam Ruby...Je to zamerna zmena nebo chybka?? diky


Je to záměrné. Hodnoty by se měli srovnat s originálními odznáčky
http://www.badgegen.com/badges.html
  • 0

#154 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 22:13

convert23 napsal/a:
The CZ District Cacher

Počet odlovených okresů v České Republice. (max. je 76) Podmínkou pro získání jednoho okresu je mít v něm uloveno alespoň 5 keší. Podmínka 5 keší se mi zdá rozumná aby to nebylo zase tak jednoduché a bylo potřeba trošku na tom zapracovat

hodnocení:
B-10, S-12, G-15, P-20, R-28, Sa-40, E-56, D-76


Jo, takže to vypadá, že chybička se objasnila. Díky :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#155 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 22:47

convert23 napsal/a:

ja05 napsal/a:
ahoj...chci se poptat - v posledni verzi 4.0.5b (mam dojem) se zmenila hodnota u Matrixu...kombinaci mam 58 doted jsem mel Platinum a podle nove verze mam Ruby...Je to zamerna zmena nebo chybka?? diky


Je to záměrné. Hodnoty by se měli srovnat s originálními odznáčky
http://www.badgegen.com/badges.html

No čistě teoreticky sem se to snažil přiblížitr se standartními odznáčky...
Diamant je ale fakt za max to jest za těch 360 keší 5 v každým okrese...
Stížil sem to úmyslně přiznávám se bez mučení ale přišlo mi to za jednu keš docela laciné
navíc vím, že tu proběhla i soutěž kdo vybarví mapu okresů komplet to jest je tu určitá množina kačerů která má od každého okresu jednu keš... podmínka 5 z okresu mi nepřijde zase tak moc drastická...
tak ale zase klidně podlehnu názorům, že by to mělo být jinak :)
je to můj výmysl :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#156 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 23:30

Mě to až tak nevadí, přestože mám docela dost okresů s méně než pěti keškami. Ale přijde mi to zvláštní čistě proto, že se to liší od ostatních odznáčků (vlajky, travelling, Evropa, EU), u kterých vždy stačí jedna vylovená keška. Takže jsem spíš proti tomu limitu vyššímu než jedna, ale jak říkám, když se to nechá tak, tak s tím žádný problém nemám. Stejnak to vybarvím jednou všecko :P
  • 0

#157 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 23:34

Mě to příšlo fér ;-) neb to je všechno tak nějak dostupnější než evropa nebo EU ale není problém to změnit :-) ... přeci jen ty zahraniční už nejsou tak dostupné pro každého... ikdyž lidé z jené strany republiky to mají na druhou taky daleko :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#158 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 23:36

navrhněte představu jak by to mělo být a uvidíme ... úprava je jednoduchá :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#159 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 23:39

Jen to nech alespon nebude mít každej hnedka diamant :)
  • 0

#160 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 0:29

...jen ty okresy pěkně sjednoť s ostatními odznážky - 1 keška, 1 okres ...třeba já jsem z jihu Jižní Moravy a pro mě je mnohem obtížnější se dostat třeba do Ústeckého nebo Libereckého kraje než do okolních států v Evropě ...myslím že ta obtížnost je u každého jedince individuální, ale podmínky pro získání odznáčku by mohly být jednotné
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka