Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.34


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
182 odpovědí na toto téma

#61 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 18:26

Sypu si popel na hlavu, nejak tam chybi rozbaleni textu logu, proto to nadava. Takze slova to nepocita, nicmene jinak ta chyba nicemu nevadi. V dalsi verzi uz to bude fungovat spravne. Zajimavy, ze si pred DrakMrakem nikdo nestezoval, kdyz ta chyba uz je tam dlouho.
  • 0
MaFa

#62 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 19:06

...ale tuhle chybu to začalo házet až po poslední aktualizaci, takže nebyl důvod ke stížnosti
  • 0

#63 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 19:07

Sally&eL napsal/a:
...ale tuhle chybu to začalo házet až po poslední aktualizaci, takže nebyl důvod ke stížnosti


Jo, a nějaký výsledek počtu slov to spočítá. Dokonce vypadá pravděpodobně.
  • 0

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 19:13

Me to zadny takovy chyby pred aktualizaci taky teda nepsalo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 19:53

Drakovi to chyby psalo a pocitat to mohlo jenom nesmysly - ten log je komprimovanej. Zrejme s prechodem na perl 5.14 si to stezuje castejc.
  • 0
MaFa

#66 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 22:05

jéééé tak tu chybu tam mám taky. Před aktualizací to tam nebylo, to určitě... no a kdo by ta slova počítal..
  • 0

#67 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 22:53

tak sem prošmejdil svoji DB tak 12 mejch krabek dělá 4 chyby ale jen na třech listinzích to jest na jednom mám chyby hned dvě zatím netuchám proč analyzuju to na první pohled nic nevidno....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#68 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 0:20

Au. Tak jsem upgradoval a jsem tu zase s puvodni, uz jednou vyresenou chybou. :-( Ted to nefunguje s "unicode", "utf8" ani "utf-8".
Pokud nekdo muzete, zkuste to prosim, uz jsem nad tim stravil tolik casu:-(
INCLUDEHTML unicode http://jonas.bochan.cz/_gc/Moje_tbgc.php

  • 0

#69 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 9:27

Nejlepsi bude, kdyz zacnes hledat zpusob jak se bez teto funkce obejit. Tahle jedna funkce hodne dramaticky zvysuje velikost exe souboru a vyuziva ji tak maximalne 5 lidi. Takze se asi v nove verzi GgStatu prestane vyskytovat.
  • 0
MaFa

#70 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 13:16

Funkce HTMLINCLUDE? To si nemyslim, vzdyt ji vyuziva treba i Trackable List... edit: tedy INCLUDEHTML :-)
  • 0

#71 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 13:33

Trackable List vyuziva INCLUDE a to je velky rozdil. Nejjednodussi by asi bylo stahnout tu html stranku (mel by to snad zvladnout i geojarry) a pak ji vlozit pomoci INCLUDE.
  • 0
MaFa

#72 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 17:01

Aha, tak to jo. Ja jsem ho mel pres INCLUDEHTML. Jaky je tedy mezi nimi rozdil? INCLUDEHTML bych mel chapat spis jako INCLUDEHTTP? Jde o protokol, nebo i o koncovku?
  • 0

#73 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 17:53

MaFa napsal/a:
Sypu si popel na hlavu, nejak tam chybi rozbaleni textu logu, proto to nadava. Takze slova to nepocita, nicmene jinak ta chyba nicemu nevadi. V dalsi verzi uz to bude fungovat spravne. Zajimavy, ze si pred DrakMrakem nikdo nestezoval, kdyz ta chyba uz je tam dlouho.


No ono se to normálně neobjevovalo jen když jsi pustil přímo PERL tak pak to vychrstlo ty chyby asi tam byl potlačen výstup chyb :-) nebo nevím....
až tahle verze to blije i normálně :-)
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#74 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 17:54

kdybych se v tom nerejpal na nic bych asi ani nepřišel :-D verze 32,32 beta,33 nic nevypisovala jen nechodila na Win7/32 tahle chodí a navíc háže chybky B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#75 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 18:45

Aha, tak to jo. Ja jsem ho mel pres INCLUDEHTML. Jaky je tedy mezi nimi rozdil? INCLUDEHTML bych mel chapat spis jako INCLUDEHTTP? Jde o protokol, nebo i o koncovku?

INCLUDE vlozi obsah souboru
INCLUDEHTML vlozi obsah URI
Pokud mas HTML ulozene na tvem disku, INCLUDE bohate staci, GgStatu je uplne jedno co je uvnitr, proste to precte, prekoduje a zase posle ven.

Tak jsem na to juknul a ve verzi 1.1.34 INCLUDEHTML proste nefunguje, zustal mi tam navic jeden komentar. Takze bude fungovat v dalsi verzi a funguje v predchozi verzi.
  • 0
MaFa

#76 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 18:47

kdybych se v tom nerejpal na nic bych asi ani nepřišel verze 32,32 beta,33 nic nevypisovala jen nechodila na Win7/32 tahle chodí a navíc háže chybky

Tady je videt k cemu ty statistiky jsou, nikdo si nevsiml, ze to nikdy nepocitalo ty slova spravne.
  • 0
MaFa

#77 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 19:01

MaFa napsal/a:
Tak jsem na to juknul a ve verzi 1.1.34 INCLUDEHTML proste nefunguje, zustal mi tam navic jeden komentar. Takze bude fungovat v dalsi verzi a funguje v predchozi verzi.

Tak to nevadi, jednu verzi preziju:-) Otazka, jestli ji teda nekdy v budoucnu hodlas vypustit, a nebo ji tam za cenu vetsiho objemu nechas. Jak to vidis? Ja bych se primlouval za zachovani. Komu v dnesni dobe vadi par kB navic? Zrovna takovahle funkce podle me dava dost velky potencial. Kolik lidi ji pouziva asi zjistime tezko. Ale urcite vic nez 5:-)
Ale je to samozrejme na tobe...
  • 0

#78 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 19:08

MaFa: tak vono jeste aby tomu clovek neveril a prepocitaval to rucne.:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#79 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 19:19

MaFa napsal/a:

kdybych se v tom nerejpal na nic bych asi ani nepřišel verze 32,32 beta,33 nic nevypisovala jen nechodila na Win7/32 tahle chodí a navíc háže chybky

Tady je videt k cemu ty statistiky jsou, nikdo si nevsiml, ze to nikdy nepocitalo ty slova spravne.


lol proto si je pro odznáčky počítám sám ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#80 X-JAM

X-JAM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 11:57

Ahoj všichni. Měl bych dotaz - dají se nějde nastavit milníky ? Celou dobu je mám stejné, dokonce většinu označenou #CCC v logu. Včil se mi to nějak rozhodilo a potřeboval bysem to vrátit. Existuje nějaký tag či něco podobného, kde by se to dalo nastavit napořád ?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama