Přejít na obsah


Fotka

DEAD-DROP cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 12:46

Ja si myslim, ze je to naprosta zhovadilost. Clovek jde ven, aby vypadl od pocitace a tohle ho nuti zase dalsi pocitac s sebou tahat a navic jeste pripojovat. Navic bych se i dost bal o samotnou kesku, respektive o samotny couhajici USB port. To proste moc lidi nevydrzi a nekdo to driv nebo pozdeji ulomi. A to neresim vubec to vymazani nicku z TXT souboru.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 iq18

iq18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 16:16

mysterka - souřadnice najdete ve flešce ve zdi.
  • 0

#43 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 18:23

Varianta mysterka zní nejlíp - udělej to jako to někteří autoři řeší s CHIRPem: 1. jedna ze stagí bude dead-drop flash disk 2. pokud uživatel nebude chtít připojovat flešku (nebo se tato rozbije, nebo jí někdo zformátuje), dej do listingu (nebo předchozí stage) náhradní úkol/šifru, obtížností a náročností odpovídající nastrčení USB kabelu na konektor A je to - bez bolesti, bezproblémově schvalitelné RW a nekonfliktní.
  • 0

#44 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 18:44

Lepší než Fleška bude (micro)SDHC karta která se dá nacpat do každého mobilu. Tam zavirovaní nehrozí. Měl jsem takovou v plánu ale z technickych důvodů to nemohu provest. Vzhledem k nízké IT nebezpečnosti by ti to mohlo u Skupce(nebo jiného RW) projít.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#45 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 18:46

Akože nehrozí? Však to je úplne to ísté ako s USB.
  • 0
Sony Ericsson Xperia mini ST15i + Holux M-1000C, Android 2.3.4 (Locus Free, c:geo, WhereYouGo)

#46 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 18:56

R4ZoR napsal/a:
Akože nehrozí? Však to je úplne to ísté ako s USB.

Ajeejee :( Telefon,NENÍ počítač. Takže nehrozí a kdo si strčí takovou Flashku do svého počítače tak si tím zároveň potrestá vlastní blbost. Žádný mobil snad kromě WM neumí s PC soubory pracovat(ano otevřít jdou například v Androidu aj. ale nehrozí zavirování nebo pád systému)
Použil bych tu microSD zcela v klidu.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#47 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 19:05

Ta (micro)SDHC karta bude asi hodně funkční, když každému druhému upadne při obratné manipulaci do bahna :-) Ale jinak ano, jako součást mysterky, co tomu vlastně brání? Určitě by to nebyla první keš, ke které musím dotáhnout ntb.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#48 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 19:15

zlicinaci napsal/a:
Ta (micro)SDHC karta bude asi hodně funkční, když každému druhému upadne při obratné manipulaci do bahna :-) Ale jinak ano, jako součást mysterky, co tomu vlastně brání? Určitě by to nebyla první keš, ke které musím dotáhnout ntb.

Máš recht! Kačeři dokáží zničit vše,od titěrné SDkarty až po pět hektarů lesa v Beskydech.
Co zkusit třeba ještě jiný druh data nosiče(obyčejný zalaminovaný papír)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#49 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 19:24

W&W napsal/a:

R4ZoR napsal/a:
Akože nehrozí? Však to je úplne to ísté ako s USB.

Ajeejee :( Telefon,NENÍ počítač.

A co to teda je? Má to procesor, paměť, dokonce komunikační rozhraní, operační systém .....
  • 0

#50 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 20:02

Zavirovat to prostě nejde, protože žádný OS v telefonu z karty nespouští nic automaticky sám. Viz autorun ve Windows... To by musel až uživatel, a ještě k tomu nějaký program, kde se sem tam nějaká ta breberka už najde. Do samotných dat, pokud vím, zatím nic škodlivého naroubovat nejde...
  • 0

#51 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 20:05

No hlavne je to snad o systemu. Tezko nejaky firmware v mobilu spusti kod urceny pro Windows a naopak.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#52 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 20:07

No to mne ani nenapadlo, že by se o tohle někdo pokoušel :D
  • 0

#53 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 20:16

Zle som čítal, vôbec som si nevšimol to s mobilom. Prepáčte za spam teda.
  • 0
Sony Ericsson Xperia mini ST15i + Holux M-1000C, Android 2.3.4 (Locus Free, c:geo, WhereYouGo)

#54 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 20:26

Jarous1 napsal/a:
Zavirovat to prostě nejde, protože žádný OS v telefonu z karty nespouští nic automaticky sám. Viz autorun ve Windows...

Úmyslně, jako autorun, snad ne ...

Jarous1 napsal/a:
Do samotných dat, pokud vím, zatím nic škodlivého naroubovat nejde...

Slovo "nejde" je poněkud odvážné. Raději jej nahraď pojmem "já zatím neumím" ...

S474N napsal/a:
No hlavne je to snad o systemu. Tezko nejaky firmware v mobilu spusti kod urceny pro Windows a naopak.

To je fakt. Ale i pro Android už je pěkná řádka malware. Zatím se to autoři jen učí... Zavirovaný mobil může způsobit ještě víc škod, než zavirované PC.
  • 0

#55 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 20:53

Prokeš. Mám HTC Wildfire. v případě jakéhokoliv problému. tl. On+Volume down(hardreset) Telefon je poté plně funkční ze zálohy na moji SD do tři minut. jediné o co v té chvíli přijdu jsou sms v telefonu a seznam hovorů. A IMHO i tak je to pořád jen pseudopočítač v tom smyslu jak píše Satan. Sorry že to tu píšu ale ta informace zdali dělat či nedělat takovou keš je pro mě dost důležitá(koukám že moji závislost na GC neovlivní ani fakt že jsem si nechal úmyslně zablokovat účet,achjo)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#56 vejvar

vejvar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 21:47

ad mystery se souradnicema na flashce pokud bys zazdil flashku ktera ma na boku "zamecek" proti prepsani (zamcenou) tak zadne nebezpeci nehrozi ne?
  • 0

#57 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 21:59

vejvar napsal/a:
ad mystery se souradnicema na flashce
pokud bys zazdil flashku ktera ma na boku "zamecek" proti prepsani
(zamcenou) tak zadne nebezpeci nehrozi ne?

Svatá pravda a i kdyby k poškození počítače došlo(oxidace,zkrat apod) tak je to věc pouze uživatele. Stejně tak jako například Rewiever,Owner nemůžou za to když pujdeš na nějakou tradicku a někdo ti zatím na parkovišti vysklí okýnko a ukradne rádio. Teď jsem si vybavil jedno Wherigo kde je jedna stage elektronická ale stačí 9V baterka a to co máte zjistit se ukáže na diodách v binárním kódu.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama