Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1129 odpovědí na toto téma

#201 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 7:49

Tak jsem zkusil jeste jedno zoufale heslo a ono to kupodivu sezralo :o :o :o :o :o . No potespanbuh. Myslim, ze by to chtelo se podivat na hesla, tam nude zakopan nejaky maly psik.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#202 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 10:12

Diky za odzkouseni, jeste si s tim budu muste pohrat, ale hlavne ze to zakladni funguje :) Kazdopadne registraci je potreba provest vzdy, pred tim tam byl pouze formular, ktery odesilal data na mail, tedy zadna registrace s heslem nemohla existovat. Na ty parametry hesla se jeste podivam, ale melo by tam byt minimalni delka 5 znaku bez dalsich pozadavku.
  • 0

#203 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 10:25

hexteam napsal/a:
A ted proc to prekopani. V prvni rade je zprovoznena registrace. A to zatim hlavne kvuli vyplnovani skore do tabulek. Nyni tedy nemusite cekat, az se dokopu k aktualizaci statistik, staci se prihlasit a skore aktualizovat :) Tabulky jsou tedy nyni prazdne. Budu rad, kdyz to vyzkousite, jestli to nema nejake mouchy :)

Hezké :) Teď to jen všechno odlovit...
  • 0
Užívej života...

#204 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 10:38

Uz jsem to psal drive hexteamu, ale bez odezvy:

alternativni kes pro Lupciansky hrad (Slovenske hrady)

http://coord.info/GCYGRV
  • 0

#205 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 16:49

Primo na vrcholu Kralickeho snezniku je cache SNIEZNIK GCVY7B je sice od polskeho autora. Ale zas je primo na vrcholu a myslim, ze dokonce na ceske strane.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#206 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 17:56

Solim napsal/a:
Primo na vrcholu Kralickeho snezniku je cache SNIEZNIK GCVY7B je sice od polskeho autora. Ale zas je primo na vrcholu a myslim, ze dokonce na ceske strane.

Kdepak, asi tak 5 metrů v Polsku :( Vrchol je sice na území ČR, ale keš je v sutinách stržené rozhledny a ta je na PL území.

A ještě.
Králický Sněžník - Lichtensteinova chata nemá výšku 1424, ale asi o 60m nižší (z hlavy si nepamatuju). Teda jestli to neberete jako nej. bod pohoří, ale to mě pak příjde trochu zmatečné.
BTW, earthka Pramen Moravy bude o pár metrů výš a blíž k vrcholu.
  • 0

#207 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 19:02

Diky vsem, alternativy doplneny. Poslka keska muze byt. Udane vysky jsou tusim vysky tech kopcu, nikoliv poloha kesky.
  • 0

#208 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 19:12

krky: pravda, chyba, opraveno, diky.
  • 0

#209 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 21:48

hexteam napsal/a:
zde je souhrny bookmark vsech kesk v GP



:) krásný :)
a bylo by moc troufalé, kdybych zkusila požádat o "zvlášť vše v ČR" a zvlášť ostatní?
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#210 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 23:09

napišmi do SZ tvůj mejl a jakmile zítra bude často to GPX pošlu
  • 0

#211 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 7:58

Mám jednu připomínku ke slovenským kopčekom: Nejvyšší vrchol Veporských vrchů je bezesporu Fabova hola, která má vlastní kešku, ovšem za Veporské vrchy je vybrán Klenovský Vepor, jenž je o 100 m nižší.
  • 0

#212 kangaroo.team

kangaroo.team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 14:22

Napadlo nás a psali jsme to už i ke keším filmových míst....bylo by fajn udělat geopuzzle po keškách založených na místech kde se točily zajímavé filmy nebo seriály - projekt Filmová místa: http://www.filmovamista.cz/
  • 0

#213 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 20:13

kangaroo.team napsal/a:
Napadlo nás a psali jsme to už i ke keším filmových míst....bylo by fajn udělat geopuzzle po keškách založených na místech kde se točily zajímavé filmy nebo seriály - projekt Filmová místa: http://www.filmovamista.cz/


Toho by bylo ale strašně moc. 35 věcí na jedny pucle. A kolik že je v téhle sérii? Určitě přes 100 ne?
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#214 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 20:51

kangaroo.team: no ono dokonce o Vanocich vzniklo jedno pracovni GP - mista kde se natacely (nejen) pohadky
  • 0

#215 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 20:53

honzak83: GP sestavil Rikitan, takze mu odpoved prenecham :)
  • 0

#216 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 7:30

já jsem asi nepochopila to zadávání nalezených puzzle do statistiky :( dřív jsem ručně dopsala počet nalezených......teď to není kam napsat a přitom se mi nijak automaticky počet nalezených kostelíků nezvýšil... registrovaná tam jsem... tak nevím kde co dělám špatně :( Díky
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#217 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 8:29

Na webu vpravo nahore je odkaz na prihlaseni. Pote, co se prihlasis nickem a heslem, tak se ty odkazy zmeni a objevi se tam Upravit udaje. Pod timto odkazem je forumalar, kde je mimojine moznost zmenit pocet ulovenych dilku. Po odelsani se to hned promitne do tabulek.
  • 0

#218 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 9:55

jo aha!!! Díky moc :) :) já myslela že to je jen na úpravu hesla a tak :) :) díky!!
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#219 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 21:27

Pravda, ono tak tak puvodne bylo, jen jsem to o GP rozsiril, asi ten odkaz trochu prejmenuju.
  • 0

#220 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 21:05

Milancer napsal/a:
Chtelo by to najit nahradnika za jednoho z rekordmanu.
GC19MRV je jiz v propadlisti dejin a zatim nema nastupce.
Najde se nekdo z okoli Prelouce, kdo by zalozil elektrarne dustojnou kes?


uz jsem to psal ve vedlejsim vlakne tykajicim se zijicich archivovanych kesi - tato archivalie je na miste ve sve puvodni podobe, takze nez se najde nastupce muze zatim provizorne slouzit....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama