Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1129 odpovědí na toto téma

#161 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 21:26

No u tech stromu me jedine napadlo, zda to neudelat trochu jinak, ne konkretni stromy, ale jeden dilek jeden druh, tedy treba dilek za dub letni a k nemu kesky u vsech pamatnych dubu l. a vybrat fotku nejakeho pekne reprezentanta nebo fotku listu. Navic by to bylo GP, ktere by si mozna mohl kazdy z vetsi casti odlovit ve svem regionu :) Jen by to dalo vetsi praci na sestaveni databaze :) brtnicek: u vetsiny GP jsem ownery obeslal s prosbou o umisteni ikonky do listingu, ale uspesnost je tak 30 % :) Ale to beru, ne kazdeho takova blbinka zajima :)
  • 0

#162 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 9:09

hexteam napsal/a:
brtnicek: u vetsiny GP jsem ownery obeslal s prosbou o umisteni ikonky do listingu, ale uspesnost je tak 30 % :) Ale to beru, ne kazdeho takova blbinka zajima :)


Já bych u své keše považoval ikonku za čest...
  • 0

#163 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 9:49

No pokud bude puzzle venovane Polednikum -- jako kese u vyznacenych poledniku v CR tak ja budu souhlasit se vsim. I kdyz nevim, zda zrovna moje polednikova je ten pravy reprezentant GC2PAPT
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#164 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 11:29

Tak jsem se divala na stranky a ac ve svem profilu mam vygenerovane geopuzzle, tak v sini slavy vubec nejsem uvedena.
  • 0

#165 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 11:32

mudlodcera napsal/a:
Tak jsem se divala na stranky a ac ve svem profilu mam vygenerovane geopuzzle, tak v sini slavy vubec nejsem uvedena.


myslim, ze je treba se na geotrophy.net zaregistrovat a nejen vygenerovat puzzle...ale nemam zkusenost, takze at me kdyztak nekdo opravi
  • 0

#166 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 11:44

ja05 napsal/a:

mudlodcera napsal/a:
Tak jsem se divala na stranky a ac ve svem profilu mam vygenerovane geopuzzle, tak v sini slavy vubec nejsem uvedena.


myslim, ze je treba se na geotrophy.net zaregistrovat a nejen vygenerovat puzzle...ale nemam zkusenost, takze at me kdyztak nekdo opravi


Prosim mene teorie a vice praxi - pro tvou informaci na strankach nevidim ze by se nekde dalo registrovat a v drivejsich prispevcich tohoto vlakna je i napsane, ze to zatim stranky ani neumeji.
  • 0

#167 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 11:54

mudlodcera napsal/a:

Prosim mene teorie a vice praxi - pro tvou informaci na strankach nevidim ze by se nekde dalo registrovat a v drivejsich prispevcich tohoto vlakna je i napsane, ze to zatim stranky ani neumeji.


V síni slávy na http://geotrophy.net/lovci.php sjeď úplně dolů,
vypň svůj nick, kolik kešek máš v kterém Geopuzzles odloveno a odešli. Do několika dnů by ses tam měla objevit.
  • 0

#168 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 12:10

davidb11 napsal/a:

mudlodcera napsal/a:

Prosim mene teorie a vice praxi - pro tvou informaci na strankach nevidim ze by se nekde dalo registrovat a v drivejsich prispevcich tohoto vlakna je i napsane, ze to zatim stranky ani neumeji.


V síni slávy na http://geotrophy.net/lovci.php sjeď úplně dolů,
vypň svůj nick, kolik kešek máš v kterém Geopuzzles odloveno a odešli. Do několika dnů by ses tam měla objevit.


Dekuji za odpoved. Tim ze nemam slovensko tak jsem az tak dolu neprojizdela
  • 0

#169 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 13:31

mudlodcera napsal/a:
Prosim mene teorie a vice praxi - pro tvou informaci na strankach nevidim ze by se nekde dalo registrovat a v drivejsich prispevcich tohoto vlakna je i napsane, ze to zatim stranky ani neumeji.


no dobre, je to vyplneni formulare a ne registrace...ale pro dobrotu na zebrotu...ono kdyby jsi provadela vice praxe (stejne jako radis) tak jsi se nemusela na nic podobnyho ptat...takze se omlouvam ze jsem se pokusil poradit
  • 0

#170 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2012 - 9:39

Tuhle jsem hledal v GPS kesku, ktera by byla k brevnovskemu klasteru, kdyz jsme byli kousek, ale v GPS nenasel... (mysety nemam v GPS standardne stazene a mobil nefunkcni) :( Ted jsem si udelal PQ ze vsech bookmarku, abych si je naimportoval do databaze a vedel, ze to jsou kese pro GeoPuzzle. Kdyz jsem se dival na web a do bookmarku, tak jsem si vsiml, ze v bookmarkach nejsou archyvovane kese, coz by se mozna hodilo pro kontrolu, zda dilek vybarvit a nebo ne (i kdyz za me to dela geogleti plugin). A jeste jedna prosba. Nebylo by mozne udrzovat jeste jeden bookmark, ktery by pokryval vsechny puzzle cache? Je mi celkem jedno, jake puzzle zrovna vybarvuju B) Jestli ne, tak si asi zalozim vlastni, ktery ale nebude 100 % aktualni... i kdyz jak se znam, tak si na to napisu XML parser, abych novinky nemusel kontrolovat rucne :P
  • 0

#171 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2012 - 11:56

Automatická aktualizace dle bookmarku - já na to používám program Geoget, obecně to má asi každý program na správu geo bodů :). Pak jsem si trochu upravil exportní makro, abych hned z názvu keše poznal, zda se jedná o puzzle - rychleji se to hledá v seznamu keší.
  • 0

#172 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 19:51

Do tech bookmarku bych archivovany nedaval, zybtecne by to delalo bordel, preci jen BM je hlavne k tomu aby si clovek z neho stahnul PQ a zbytecne by mu tam strasily mrtve krabky. Naopak ten spolecny bookmark pro vsechny GP je dobry napad, sice to bude duplicitni, ale na vygenrovani PQ sikovny.
  • 0

#173 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 20:16

Taky bych se přimluvil za ten společný bookmark. Díky předem.
  • 0

#174 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 18 duben 2012 - 21:28

Chci se zeptat, jestli se plánuje Puzzle na české zámky. Podle mě by si to zasloužily.
  • 0

#175 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 8:12

Petr.P napsal/a:
Chci se zeptat, jestli se plánuje Puzzle na české zámky. Podle mě by si to zasloužily.

Pokud máš seznam keší, které se týkají zámků, fotky, může být plán i realitou, přilož ruku k dílu.
  • 0

#176 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 8:51

Ty zamky jsou urcite dobre tema, stejne jako zriceniny zatim nechavam do zalohy, jsou temata, ktera bych uprednostnil a myslim ze na sezonu mame temat dostatek a radeji bych az bude cas, zprovoznil na webu registraci a mozna dalsi funkce.
  • 0

#177 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 9:00

No ono jestli se nekdy spustej ty pohadkovy zamky nebo jak se to jemnovalo --a k tomu uz sem nejakej prehled i videl ... tak se to hodne vyselektuje a spousta zamkaru se uspokoji :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#178 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 15:25

Taky se tady řešilo pivopucle. Dostalo se mi do mailu toto. Vypadá to zajímavě. http://www.blesk.cz/...pivni-mapa.html
  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#179 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 19:45

karelbela napsal/a:
Taky se tady řešilo pivopucle. Dostalo se mi do mailu toto. Vypadá to zajímavě.
http://www.blesk.cz/...pivni-mapa.html

Pivni puzzle se stale resi --- ted to konzultuju s aplikaci Ceske Pivovary pro Android.

Pivni mapa je hezka, ale ma mezery -- napr. chybi pododlicky pivovar Rychnov nad Kneznou (ale ten stejne nema kes), navic treba Regent Trebon (ten kes ma) je nekdo v Budejovicich
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#180 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 20:07

Nevím, jestli to už někdo zmínil, ale puzzle by si zasloužili i jeskyně v ČR. A při vhodném výběru by se dala jistě pokrýt rozsáhlá část ČR (na Moravě např. Moravský kras, Hranický kras, Mladeč, Jesenicko, pseudokrasové jeskyně Beskyd..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama