Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1129 odpovědí na toto téma

#181 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 21:58

honzak83 napsal/a:
Nevím, jestli to už někdo zmínil, ale puzzle by si zasloužili i jeskyně v ČR.


Ano, to neni spatny napad. Na jeskyne se da narazit skoro vsude a kazda ma neco specifickeho ...
  • 0

#182 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2012 - 23:15

Mame ale nove GP ze Slovenska - Slovenske jaskyne - nebyl jsme si jist vysledkem zpracovani tohoto tematu do GP, ale myslim ze to vypada take moc pekne :)


Aby som nezabudol - diky za zaradenie oboch "mojich" jaskyn do vyberu. Certova pec, ani Prepostska jaskyna nie su zrovna najznamejsie, o to viac ma ich vyber tesi B)
  • 0

#183 CZTomidlo

CZTomidlo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 7:03

Přimluvil bych se za puzzle ZOO, není jich sice moc, ale v kombinací s minizoo bych se jich mohlo nasbírat dost.
  • 0

#184 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 9:45

Zoo jsou supr nápad! Souhlas! :)
  • 0

#185 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 12:58

Návrh k Lovcom GeoPuzzle:
http://geotrophy.net/lovci.php
Generovanie zoznamu nálezcov zvládne jednoduché GSAK macro Cachechart, jeho výstup vyzerá takto:
https://sites.google...ovenske-kopceky

Podľa mňa by sa dalo upraviť a raz za čas zbehnúť, čím by boli rebríčky vždy aktuálne a kompletné bez nutnosti ľudí posielať dáta manuálne.
  • 0

#186 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 13:32

Rikitan napsal/a:
Generovanie zoznamu nálezcov zvládne jednoduché GSAK macro Cachechart, jeho výstup vyzerá takto:
https://sites.google...ovenske-kopceky

Jakým způsobem načítáš data found/owner ? Máš je uložené v GSAKu nebo je nutné se připojit, ke každé keši stáhnout komplet logy? Pak pro každý nick projít záznamy dle keší a nalézt záznam found. Jak zjišťuješ seznam lovců? Projdeš nejdříve všechny keše, uděláš seznam a pak ke každému nicku dohledáváš nález na konkrétní keši ?
S přibývajícím počtem lovců puzzle a témat na puzzle to bude čím dál náročnější na stažení dat (jsou jisté limity od GS) a výpočetní výkon.
  • 0

#187 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 16:58

Rikitan: zajimave makro - jen jsem zatim nepochopil odkud to bere ty "zapocitane" kacery - to bych asi musel mit u kazdy kesky komplet logy ze? Navic by se musela udelat nejaka selekce jen kaceru, kteri GP hraji, tedy tech kteri jsou ted v databazi na webu. No ale stejnak asi pujdu cestou registrace na webu, mozna to bude ve finale mene prace a na registraci se daji navesit dalsi funkce.
  • 0

#188 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 21:46

Jakým způsobem načítáš data found/owner ? Máš je uložené v GSAKu nebo je nutné se připojit, ke každé keši stáhnout komplet logy?


1. Z bookmarku Slovenské kopčeky som si spravil PQ a stiahol do novej databázy v GSAKu.
2. Pomocou API som doplnil logy ku všetkým kešiam.

S přibývajícím počtem lovců puzzle a témat na puzzle to bude čím dál náročnější na stažení dat (jsou jisté limity od GS) a výpočetní výkon.


Áno, GS má limity sťahovania počtu logov na účet a hodinu. K 32 kešiam som ich stiahol naraz, k 2 som musel s doplnením hodinu počkať. Tu to bolo pozitívne ovplyvnené tým, že ide o vrcholovky s málo nálezmi, rádovo desiatkami. Ku Českým hradom by som to ťahal 3 dni :| Ale zase - dátovo náročné je len úvodné sťahovanie, každým ďalším by stačilo doplniť povedzme 50-100 logov, čo zaktualizuje jedno puzzle komplet na jeden šup.

3. Zoznam lovcov vytvorilo prevzaté makro, manuálne som poupravoval info len o FTF, tam má automatika svoje limity.
  • 0

#189 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 21:48

No ale stejnak asi pujdu cestou registrace na webu, mozna to bude ve finale mene prace a na registraci se daji navesit dalsi funkce.


Jasné, v pohode. Len som chcel ukázať, že je tu aj takáto možnosť. A zároveň som chcel vedieť, ako som na tom s lovením puzzle v porovnaní so všetkými kešermi, nielen s tými, čo odoslali svoje dáta cez GeoTrophy web. B)
  • 0

#190 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 23:29

Ahoj, rád by som poprosil o doplnenie alternatívnych skrýš k zoznamu slovenských kopčekov: Kremenec: GCYKNM a GCYKPA - keďže ide o trojmedzie 3 štátov, sú to bonusové keše na slovenskej a ukrajinskej strane, "originál" GCYDVT je vlastne v Poľsku :o Sitno: GC2HNQW - zimný event Veľký Kriváň: GC1HBWT - pôvodná archivovaná multina GC394DX - zimný event Vďaka ;)
  • 0

#191 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 20:27

ahoj, je to tam
  • 0

#192 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2012 - 16:49

zde je souhrny bookmark vsech kesk v GP
  • 0

#193 z.o.e

z.o.e

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 18:28

Dobrý den, mám na svém profilu stažené puzzle České kopečky, když jsem si dnes chtěla na webu geotrophy.net zaskrtnout další odlovenou cache nepodařilo se mi stránku načíst - objevuje se mi tento napis (Stránka http://www.geotrophy.net požaduje uživatelské jméno a heslo se sdělením: „www.geotrophy.net-81“). Můžete mi prosím poradit, co s tím? Děkuji.
  • 0

#194 faf8

faf8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 19:04

Stejná zkušenost. Jen se obávám, aby to nebyl nějaký červík. Než jsem si uvědomil, že jsem tam nikdy žádné jméno a heslo nepotřeboval, tak jsem v domění že jsem je zapomněl, vyzkoušel své obvyklé sady jmen a hesel. Tak, snad jsem je někomu zadarmo neposkytl. Pro jistotu všechna důležitá měním. :@
  • 0

#195 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 22:15

Ahoj vsem, prekopaval jsme system a musel jsem na chvili cely web schodit a na nejakou dobu i zaheslovat, abych mohl zase vse nahodit. Zadna hesla zadana v tuto dobu do systemoveho prihlaseni se nikam nezaznamenavala, neni se ceho obavat. A ted proc to prekopani. V prvni rade je zprovoznena registrace. A to zatim hlavne kvuli vyplnovani skore do tabulek. Nyni tedy nemusite cekat, az se dokopu k aktualizaci statistik, staci se prihlasit a skore aktualizovat :) Tabulky jsou tedy nyni prazdne. Budu rad, kdyz to vyzkousite, jestli to nema nejake mouchy :)
  • 0

#196 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 22:59

Jenom technická poznámka, všiml jsem si že v baneru Slovenské jaskyne (zde: http://www.geotrophy.net/vyvoj.php ) je v obrázku nápis Slovenské jeskyně. Není to náhodou chyba?
  • 0

#197 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 23:03

Juhů, jsem nejlepší lovec :D Mě fungovalo všechno OK.
  • 0

#198 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 23:06

A přidávám alternativní kešky k Českým rekordům ke zvážení: Mumlavský vodopád GC2A9Q4 earthka přímo u vodopádu Orlík GC1BE9X multimystery pod hrází
  • 0

#199 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 6:35

Zdravim, u me vse probehlo bez problemu, jen ten overovaci email ma strasne maly font (snad to neni problem jen u me )
  • 0

#200 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 7:44

Tak nevim, uz jsem tu byl kdysi registrovany. Ted kdyz se chci prihlasit, tak mne to nezna. Tak jsem si poslal heslo, ale system mne zas nezna, tam muj e-mail neni v systemu. Tak jsem si rekl fajn, tak se znovu zaregistruji, ale ouvej, nejsem schopen zadat heslo, stale mi to hlasi "nepovolene heslo". Mel jsem tam jen pismenka, tak jsem zkusil neco s kombinaci cislic a pismenek a stale nepovolene heslo. Tak jsem zadal hratke heslo a ejhle hlaska: heslo musio mit minimalne 10 znaku. Tak jsem to jeste chvili zkousel a nic, tak jsem to vzdal. Tak myslim, ze mne system zna, ale nechce se kem mne hlasit a nechce se mnou komunikovat a ja netusim jak s nim navazat komunikaci. Zkusil jsem nekolik pravdepodobnych e-mailu a nic. Neporadite mi nekdo jak se do toho geotrophy safra prihlasit?
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama