Přejít na obsah


Fotka

Projekt geozabava.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#81 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 9:38

Když můžou na téma GC vznikat bakalářské práce, tak se už nedivím ničemu. Nevím jak koho, ale abych si desetkrát četl o tom, jak se hledá keška, to mě fakt nebere. To raději na fóru budu s někým pátrat jestli, první owner měl v době založení kešky alespoň 1 nález.
  • 0

#82 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 10:12

a já jsem se báječně ranně Silvestrovsky pobavila...

Ráno jsem byla upozorněna na tohle "vskutku zajímavé" vlákno ...tak jsem si teď početla - a v úžasu němě zírám, :) :)

coby Předsilvestrovský vtip to je fajn :) a bude to DOUFAM stejné, jako nepovedené tiktakovky pod pařezem :) prostě web kačera-teoretika zanikne snad časem sám
Až se někdo bude nudit, mohl by sečíst ty spousty www stránek na téma "zaručeně nejlepšího geocachingu" ...
:) Přeji všem do nového roku jen to nejlepší - stovky nachozených kilometrů po krásách nejen České přírody - tisíce zážitků a desítky fajn setkání na cestách...a k tomu hlavně pevné zdraví... (a méně "divných" nápadů :) :)
A kačerovi-dlouholetému teoretikovi - přeji alespon tisíc nalezených krabiček....které nikdo nikam nebude odnášet :):o
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#83 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 13:03

Jezisi nekopirujte sem cely weby, kdo to ma cist. Ale abych vypichl jadro: nesouhlasim s dalsimi "vyucujicimi" weby, vzdyt jsme tady! Ještě jednou TA-DY.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#84 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 14:54

Kazdy projekt nekdy nejak zacinal - nektery hur, nektery lip. I ze spatneho zacatku muze nakonec vylezt zajimavy vysledek. Nicmene me tu vadi dve veci, ktere zatim bohuzel prevazuji nad vsim ostatnim: - pristup "jsem profik, chci udelat web, tak mi reknete co tam mam dat" - te pohadce tak nejak od zakladu neverim, je to cely divny (motivace, plany, sliby, nekomercnost projektu vs. chystana medializace a propagace vsude mozne,...) Suma sumarum: spis negativni ocekavani toho, v co se stranky vyvinou. Ale treba se pletu... Uvidime co se vylihne zitra, az (pokud) bude spustena ostra verze webu...
  • 0

#85 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 15:21

Prijde mi to cele jak nafouknuta bublina! Jedine co je videt je nehotovy, mizerny web, kde nic neni. A pak uz jen spousta planu a kecu! Zaloz na Chomutovsku 3 nebo 5 PEKNYCH kesi, starej se o ne, k tomu rozjed svuj blog/web/face/portal a kdyz na nem budou zajimave informace, tak se lidi budou vracet! Na vsechno ostatni je tu gc.cz s geowiki a regionalni weby! M.
  • 0

#86 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 16:05

No zatím nic moc , jak Silvestrovský vtip dobré, jak již zde psalo více lidí je to zřejmě příprava na zvýšení návštěvnosti nějakého internetového obchodu či jíného komerčního počinu a ještě k tomu po grafické a obsahové stránce zatím dost nevydařené. Stran toho, jak se zde rozebírala reklama na geocaching v médiich tak s tímto rozhodně nesouhlasím. 1. Spousta lidí geocaching považuje za tzv. undergroundovou zábavu, odlišit se od ostatních... 2. Již takhle se k geocachingu dostává moc lidí, kteří nemaj zájem provozovat geocaching tak jej provozujeme my ( dostat se na zajímavá místa zažít nějaké to dobrodružství) ale spíše znepříjemnit ostatním jejich společnou zálibu -myšleno ničení kešení, kradení keší atd 3. Vůbec nechápu jak tento web může psát člověk, který má pár nálezů, žádnou keš nezaložil a v podstatě neví o čem ten geocaching je ... (za předpokladu že zde nemá někdo nový nick neskrývá se pod tímto nickem někdo jiný) -ještě bych pochopil kdyby si někdo dělal osobní stránky blok o svých nálezech a statistikách zajímavostech ale toto je moc velké sousto smrdící komercí.... tot k tomuto počinu no uvidíme jak se to bude vyvíjet a zda to za pár dní nevyšumí jako spousty ostatních pokusů
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#87 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 19:46

Celé to jaksi smrdí. Prázdný web, anonymní "webdesignér", anonymní účet na gc.com, kliknu na ty nože-absolutně žádné ičo, telefon, adresa-tak takhle rozhodně obchod vypadat NEMÁ. Asi jediný cíl je diskutování. Nebo?
No, uvidíme zítra.
Přeju všem úspěšný nový rok 2012
PF 2012

Edit:
a na tom webu je opravdu fajn poslední článek Obchodních podmínek:
Pokuta za nepřevzetí zboží
Pokud dojde k závazné objednávce zboží zákazníkem, je zákazník povinen si zboží převzít. Pokud zákazník neodebere zásilku po jejím odeslání, zavazuje se uhradit dodavateli 20% z celkové částky objednaného zboží + náklady na dopravu objednaného zboží. V případě neuhrazení této částky předá dodavatel celou věc firemním právníkům, kteří se budou věcí zabývat.
  • 0

#88 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 20:34

Jezci-sokolov napsal/a:
Edit:
a na tom webu je opravdu fajn poslední článek Obchodních podmínek:
Pokuta za nepřevzetí zboží
Pokud dojde k závazné objednávce zboží zákazníkem, je zákazník povinen si zboží převzít. Pokud zákazník neodebere zásilku po jejím odeslání, zavazuje se uhradit dodavateli 20% z celkové částky objednaného zboží + náklady na dopravu objednaného zboží. V případě neuhrazení této částky předá dodavatel celou věc firemním právníkům, kteří se budou věcí zabývat.


To je na COIku, ne? .. :@
  • 0

#89 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 21:09

No pokud tam nema ani udaje, ktere predepisuje zakon, tak rovnou i mistne prislusny zivnostensky urad.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#90 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 8:31

přeji všem krásný nový rok... a na zmíněném webu teď, prvního ledna v půl deváté ráno je aktualita: Zkušební provoz Dnes 14.12.2011 byl zahájen zkušební provoz serveru geozábava.cz. Je to nový český web o českém geocachingu, kde máte i Vy možnost napsat svůj článek. Váš tým Geozabava.cz. :) tak nevím, Kelišová.... :) :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#91 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 11:37

Tady si pořád někdo stěžuje, teď jsem na "to" koukal a zjistil jsem že se "to" líbí sedmi lidem.
  • 0

#92 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 11:56

Jarouch napsal/a:
Tady si pořád někdo stěžuje, teď jsem na "to" koukal a zjistil jsem že se "to" líbí sedmi lidem.


no super :) sedmi lidem se to líbí - a třeba si jeden koupí nůž - a to se vyplatí :) :)
a my ostatní jsme měli zajímavé zábavné Silvestrovské čtení :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#93 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 12:10

Jarouch napsal/a:
Tady si pořád někdo stěžuje, teď jsem na "to" koukal a zjistil jsem že se "to" líbí sedmi lidem.

no nevím...minimálně jeden je v seznamu 2x

ale ještě lepší...když užjsem se tam podíval, na tom FB není vůbec nic, jen:

Informace
Geocaching v České Republice potřebuje podpořit a proto je tu časopis GeoZabava.cz


k tomu snad jen: OPRAVDU? :o
  • 0

#94 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 12:22

Je sice novy rok ale rozhodne me to nepudi abych vomitoval nejakej novej web. Chlapci - stridmost. Idyby se to libilo 100 lidem.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#95 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 19:12

7 hodin vecer a na tech strankach se vubec nic nedeje? Ja mel za to, ze startuji 1.1.2012.
  • 0

#96 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 19:13

Takovej velkej a veri na pohadky... :D
  • 0

#97 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 19:14

barbus61 napsal/a:
7 hodin vecer a na tech strankach se vubec nic nedeje? Ja mel za to, ze startuji 1.1.2012.



jo, a presne vo tom to je... kdyby kolem toho nenadelal tolik kecu a reklamy, ale naopak prisel s HOTOVYM webem, tak by to vypadalo a i vyznelo uplne jinak!
  • 0

#98 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 19:26

Vlevo nahoře (pod logem) reklama je celou dobu, a mám takové tušení, že je to přesně to, oč tu celou dobu šlo.
  • 0

#99 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 21:41

Tiskar94 napsal/a:
Vlevo nahoře (pod logem) reklama je celou dobu, a mám takové tušení, že je to přesně to, oč tu celou dobu šlo.

To se mi nezdá. Tady je totiž hezky vidět, jak ošemetná věc je marketing. Dosud jsem měl značku GeoGadget spojenou se solidním obchodem a kvalitními CWG. Poté, co jsem ji párkrát zahlédl na Geozábavě, tak se moje vnímání značky posunulo k "něčemu pofidernímu". Ještě pár dní to tam nechají viset a nekoupí si od nich nikdo ani suk.
  • 0

#100 mojaamuj

mojaamuj

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 21:42

koukám, že autor tohoto vlákna dokázal to, že se vlákno drží již 6 tým dnem na titulní straně gc.cz. Tak ho tam tímto mojím příspěvkem ještě chvilku udržíme:)... tak už mne kulhal předběhnul:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama