Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
278 odpovědí na toto téma

#201 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 23:00

HaLuMa napsal/a:
Spojnice nulove tloustky by to preci rozhodit nemela. Prikladem takove spojnice je treba stredocesky kraj, kde je taky spojnice mezni vnejsi a vnitrni hranici (stredoceky kraj je prstenec kolem Prahy) a funguje to s tim bez problemu.


Možná jsem to nepochopil, až teď jsem si všiml. Pokud spojnice půjde hezky kolem dokola po hranicich okresů, tak to bude v pořádku, že ?
  • 0

#202 jana2520

jana2520

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 19:41

Můžete mi někdo prosím poradit? Pracuju normálně v geoget, mám nastavený filtr na all a presto tam nemuzu najit jednu stazenou kes. Vim presne, ktera to je, ale nevim, jak ji tam dostanu. Mam ji odlovenou. I kdyz stahnu nove kese, ktere jsem odlovila, tak se stahne o jednu min. Porad chybi tahle. Kdyz chci stahnout extra jenom tuhle, tak mi to napise, stazeno nula. Co mam delat? Nemam pak kompletni statistiku na profilu :-(
  • 0

#203 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 19:58

Neni archivovana? Pripadne zkus ctrl+f a vyhledat dle nazvu. Nekde tam byt musi :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#204 jana2520

jana2520

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 20:06

lukabike.com napsal/a:
Neni archivovana? Pripadne zkus ctrl+f a vyhledat dle nazvu. Nekde tam byt musi :)


Není archivovaná, uz jsem davala i sronat podle abecedy, i podle kodu a proste ji tam nemuzu nikde najit. Zkousim kde co.. ale abych si to spis nerozhasila :-(
  • 0

#205 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 20:10

co je to za kes?
  • 0

#206 jana2520

jana2520

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 20:24

petulinka1 napsal/a:
co je to za kes?

GC2NGFX
  • 0

#207 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 20:27

zajimavy, Geojarry mi ji taky nechce stahnout... vsude nuly...zajimavy EDIT: a jeste zajimavejsi je, ze kdyz jsem to zkusila trochu oklikou, a chtela zalozit novej bod, tak se hned objevila...se vsim vsudy
  • 0

#208 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 21:02

Najdi je nějak, třeba CtrlF a podívej se na její podobu Změnit bod. Dělalo mi to totéž u bodů, které jsem založil ručně a v obtížnosti nastavil 1,5 místo 1.5. Čárka místo tečky. Ale do statistik se mi i tato dostala, jen neprošla žádným filtrem.
  • 0

#209 jana2520

jana2520

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 21:45

Děkuji za pomoc a za rady. Vyřešila jsem to vložením nového bodu a nakopírovala jsem tam nejzákladnější údaje (sama se tam totiž neobjevila, asi to neumím). Statistika už je kompletní.
  • 0

#210 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 21:55

Proc si tu kesku nestahnes pres Geocaching Live? Vzdyt i BM si muze stahnout 3 plne listingy za den, coz na tu jednu kesku snad staci, ne? A pokud ti staci jen zakladni informace pro statistiku, tak tam mas limit dokonce 10000 za den. Tady staci zalozit bod s pozadovanym GC kodem, a pak dat v menu Body -> aktualizovat kesky Do dalsi verze Geogetu jsou uz planovane i funkce na prima tahani novych kesi pres Geocaching Live. (pracuju prave na tom...)
  • 0

#211 jana2520

jana2520

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 22:02

HaLuMa napsal/a:

Tady staci zalozit bod s pozadovanym GC kodem, a pak dat v menu Body -> aktualizovat kesky


Přesně takovou radu jsem potřebovala, teď už to frčí, jak má :-) Děkuju moc a omlouvám se, že jsem to nikde nenašla.
  • 0

#212 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 11:17

Nevím, zda se to už zde řešilo, ale v nejnovější verzi geogetu nějak nefunguje přidávání jednotlivých tagů do sloupců. Konkrétněji v editoru sloupců není v kategorii dostupných sloupců a pokud to chci obejít přes sloupec vlastní, rovněž to nelze, neboť je nedostupný button kategorie tagů...
  • 0

#213 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 11:22

Neresilo, v editoru sloupci to je, uplne stejne jako v drivejsich verzich, nic se na tom nemenilo. Ted jsem si to i zkusil, a chodi to jak ma.
  • 0

#214 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 11:44

Tak to netuším, kde může být problém...:( V tazích elevation mám, ovšem přidat jej nelze stejně jako jakýkoli jiný tag!
  • 0

#215 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 11:59

Nejak se mi nechce verit :-) Mne to jde pridat be zproblemu. Klikni na "Kategorie tagu", pak na sipku vpravo, v pravem sloupci sjed az na konec, klikni na Tag:, v ComboBoxu Kategorie tagu vyber Elevation, klikni na Zapsat. Hotovo. Co z toho nejde?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#216 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 12:03

Díky za nápovědu, už to funguje, zapomněl jsem kliknout na kategorii tagů...
  • 0

#217 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 15:20

Všechny zdravím a prosím o radu. Po 2 týdnech jsem zkusil spustit Geoget (mám ho z externího disku), a vyskočila mi hláška "Windows - chybí disk" / Exception Processing Message c0000013 Parameters 75b4b ...... Poradíte někdo co s tím? díky
  • 0

#218 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 15:27

KIM-PA napsal/a:
Všechny zdravím a prosím o radu.
Po 2 týdnech jsem zkusil spustit Geoget (mám ho z externího disku), a vyskočila mi hláška "Windows - chybí disk" / Exception Processing Message c0000013 Parameters 75b4b ......

Poradíte někdo co s tím?

díky


hm, tak aniž bych cokoli udělal, tak se to rozběhlo.
omlouvám se za zbytečnou otázku.
díky
  • 0

#219 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 15:46

Asi ti ten externi disk nefunguje moc spolehlive a na chvili se odpojil.
  • 0

#220 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 22:37

HaLuMa napsal/a:
Spojnice nulove tloustky by to preci rozhodit nemela. Prikladem takove spojnice je treba stredocesky kraj, kde je taky spojnice mezni vnejsi a vnitrni hranici (stredoceky kraj je prstenec kolem Prahy) a funguje to s tim bez problemu.

Tak to je pěkné řešení.
A zároveň je to výzva: založit přímo na té spojnici keš, nebo rovnou celou sérii, a pozorovat pak, do jakého kraje bude zařazena v GeoGetu :).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama