Přejít na obsah


Fotka

Životnost kešky & premium


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#41 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 14:04

TwiceRaP napsal/a:
Selektovat návštěvnost kešky jejím zařazením do PM se nám příčí. :|Pokud si někdo chce zaplatit PM z důvodů většího konfortu na gc.com, tak to chápeme. Právě z těchto důvodů si ho platíme.:) Kešky vytváříme ale pro všechny kačery. ;) Pro jejich i naši radost.:P Při vytváření listingu i krabičky vždycky přemýšlíme, jak dlouho vydrží. S amortizací a i s vandalstvím se prostě musí počítat. Nejvíce ztrát se pochopitelně dočkáme u tradiček v přímém dosahu. Máme založené krabičky, které byly po zveřejnění nadupané a později jsme je museli z různých důvodu obměnit za klasiky. V současné době se k nim opět vracíme a při údržbě je zase nějak vylepšujeme. Logy nám říkají, kde máme ty ne moc zajímavé. U nich se hezkého logu nedočkáme. Pokud chceme založit krabičku s netradičním úkrytem, kupujeme materiál minimálně na dvoje obložení. Jinak to prostě nejde. Vždyť na ty hezké logy čekáme. A píší je nejenom PM kačeři.;)


Tak tohle by se mělo do kamene tesat. Naprostý souhlas.
  • 0

Jsem to stále já.


#42 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 17:34

PIVNI PUPEK napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Selektovat návštěvnost kešky jejím zařazením do PM se nám příčí. :|Pokud si někdo chce zaplatit PM z důvodů většího konfortu na gc.com, tak to chápeme. Právě z těchto důvodů si ho platíme.:) Kešky vytváříme ale pro všechny kačery. ;) Pro jejich i naši radost.:P Při vytváření listingu i krabičky vždycky přemýšlíme, jak dlouho vydrží. S amortizací a i s vandalstvím se prostě musí počítat. Nejvíce ztrát se pochopitelně dočkáme u tradiček v přímém dosahu. Máme založené krabičky, které byly po zveřejnění nadupané a později jsme je museli z různých důvodu obměnit za klasiky. V současné době se k nim opět vracíme a při údržbě je zase nějak vylepšujeme. Logy nám říkají, kde máme ty ne moc zajímavé. U nich se hezkého logu nedočkáme. Pokud chceme založit krabičku s netradičním úkrytem, kupujeme materiál minimálně na dvoje obložení. Jinak to prostě nejde. Vždyť na ty hezké logy čekáme. A píší je nejenom PM kačeři.;)


Tak tohle by se mělo do kamene tesat. Naprostý souhlas.


Nastesti jiz nejsme v dobe kamenne , takze tesej dle libosti ;-))

Kazdopadne, pokud mne vyroba kesky stoji napr. 2000 Kc, tak rozhodne nebudu delat druhou do zasoby... a pokusim se ji "ochranit" jak to jde = vhodny vyber mista, ne tradicka a PMO

Navic v soucasne dobe neni jiny zpusob nez PM, jak znepristupnit listing pro neprihlasene uzivatele a pripadne i zacinajici kacery.

Kesky samozrejmne delame pro vsechny, kteri je chteji lovit, ale pak je jen na danem kacerovi, jestli se rozhodne pro PM, nebo ne a soucasti toho rozhodniti je i fakt, ze se dobrovolne vzdava PM kesi , nebo ma zpusob, jak se k nim jinak dostat.
  • 0

#43 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 17:50

Kazdopadne, pokud mne vyroba kesky stoji napr. 2000 Kc,

:o

Takovo keš jsem ještě nenašel, nevyrobil a docela si jí ani neumím představit.
  • 0

#44 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 17:58

J@VO napsal/a:

Kazdopadne, pokud mne vyroba kesky stoji napr. 2000 Kc,

:o

Takovo keš jsem ještě nenašel, nevyrobil a docela si jí ani neumím představit.


A presto minimalne jedna takova existuje. Asi malo hledas ;-)
  • 0

#45 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 18:24

PM only keš je moc dobrá věc. Mám jednu založenou ve městě. Výroba mě trvala asi 9 hodin strávených v dílně a zničené dva vrtáky a schovaná je jen mikro keš. Je to pár set metrů od centra jako tradička. Pravda. Měl jsem ji tam dát jako tradičku pro každého a nechat si ji zničit, abych měl co dělat. Kdybych byl ochotnej jen sázet holokrabičky na každej roh, tak mě to vůbec neštve a tu pajdu za krabičku dám klidně 10x.
  • 0

#46 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 18:30

Další svaté tažení proti PM pikslám ? Některé názory jsou skutečné demagogické "perly" za které by se nemusel stydět ani jistý pan G :(
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#47 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 20:30

to yaqwsx_cz: tvoji krabičku jsem odlovil ještě někdy v začátku. Bohužel jsem neměl nic na výměnu, takže autíčko i CWG zustala. Byla to opravdu moc hezká krabička na zajímavém místě. Osobně proti PM nic nemám a spíše jsem pro, aby víc vymakané krabičky byly klidne PM všechny. Pokud do výroby investuje owner, proc by i hunter neměl něco obětovat
  • 0

#48 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 20:53

Děkuji všem za názory. Kešku jsem bohužel obnovil až teď - onemocněl jsem. Nakonec jsem se rozhodl kešku nechat, tak jak je - dostupnou pro všechny a jako tradičku. Vedlo mě mimojiné k tomu taky to, že most byl týden po disablování otevřen. Hlavolam jsem udělal o něco lehčí (až se skoro i sám otevírá :D) a počítám s tím, že až se zničí tato a následující krabička, tak keška poputuje do archivu.
  • 0

#49 Jarque

Jarque

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 10:49

TAk nevím, jestli pořizovat i PM na příští rok. V některýh městech si člověk bez PM skoro neškrtne - třeba KV...
  • 0

#50 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 11:16

yaqwsx_cz napsal/a:
Nakonec jsem se rozhodl kešku nechat, tak jak je - dostupnou pro všechny a jako tradičku.


Tou tradičkou bych si nebyl jistý. Pokud na místě něco "luštíš" aby ses dostal k logbooku tak je to mysterka.
Případně to konzultuj s revírníkem, jak to vidí on. Ne jednou se stalo, že se typ krabice měnil, protože to tradička prostě nebyla.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#51 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 16:41

Yaro.SH napsal/a:

J@VO napsal/a:

Kazdopadne, pokud mne vyroba kesky stoji napr. 2000 Kc,

:o

Takovo keš jsem ještě nenašel, nevyrobil a docela si jí ani neumím představit.


A presto minimalne jedna takova existuje. Asi malo hledas ;-)


My už jsme ji našli a je vynikající!
Tri krize by numeri http://coord.info/GC2J5VZ
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama