Přejít na obsah


Fotka

Série II - plugin do statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#61 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 7:26

petulinka1 napsal/a:
Tak jsem dneska po dlouhym laborovani proc to sakra nefunguje prisla na pricinu jednoho problemu. Ve chvili, kdy ma tag Bookmark ve svy hodnote zapsanej jen jedinej bookmark (proste jsme tagovali kese jen z jednoho bookmarku), to plugin povazuje jako ze zadnej takovej tag neexistuje a jeci k tomu prislusnou hlasku. Dobu jsme vymejsleli, proc to dela, hledali kde se dalo... Pak me napadlo otagovat kese jeste jednim bookmarkem a najednou se to rozjelo...

Mrknu se na to mám takový pocit, že sem na podobný problém narazil v pluginu který dělám a už se mě na to i někdo ptal a s jedním to teď nefunguje ... no prostě je tam prasácká chyba
B)
ale už o ni vím a v příští verzi bych to měl umravnit
chyba je opravdu jen pro jeden BOOKMARK jakmile jsou dva tak vše OK
takže omluva mohl sem ušetřit práci ale nějkak v zápalu boje to u mě zaniklo...
někdy je dobrý do mě kopnout B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#62 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 7:30

balin napsal/a:
ešte taká otázočka. dalo by sa k určitým sériám ako je zlatý fond slovenských kešiek pridať na konci ešte obrázok? mám na mysli odznak za počrt odlovených kešiek.

Dá se ledacos a tak nějak o tom přemýšlím ale ještě to úplně nedozrálo.... původně tam byli grafy pod každou ze sérii ale to se mi až tak nelíbí přemejšlím o jiném způsobu prezentace
- nějaká symbolika postupu v jednotlivých sériich
- možná i ty grafy
- sbalovací seznamy keší (normálně by měla každá série baner s nadpisem, obrázkem, a hodnoceními a čudlem na rozkliknutí seznamu)
ale výhled kdy to překopu ještě nevím je to celkem dost jinak B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#63 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 7:40

Musím zde znovu poděkovat Petulince za obětavou práci a pomoc :)! Vyrukoval jsem na ní s tím, že bych rád hezké statistiky a nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo :D kdyby jste potřebovali betatestera, tak jsem k službám, najdu i tu nejmenší chybku (většinou neúmyslně) :D jen taková mikro otázka, na to vkládání vlastních obrázků do nadpisu je tam nejspíše nějaké omezení ne?:) velikost, formát souboru...některé se mi zobrazily a některé ne (spíš ty větší, teoreticky by se tam měly vejít ale neukázaly se) :) a samozřejmě díky vývojářům za jejich práci!;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#64 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 7:51

prazskychytrak napsal/a:
Musím zde znovu poděkovat Petulince za obětavou práci a pomoc :)! Vyrukoval jsem na ní s tím, že bych rád hezké statistiky a nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo :D kdyby jste potřebovali betatestera, tak jsem k službám, najdu i tu nejmenší chybku (většinou neúmyslně) :D
jen taková mikro otázka, na to vkládání vlastních obrázků do nadpisu je tam nejspíše nějaké omezení ne?:) velikost, formát souboru...některé se mi zobrazily a některé ne (spíš ty větší, teoreticky by se tam měly vejít ale neukázaly se) :) a samozřejmě díky vývojářům za jejich práci!;)

S tou velikostí obrázků to bude spíš taková automatická vlastnost....
obrázky automaticky upravuju na vejšku 100 pixlů prostě aby tam nebyly obludy a může se stát, že to některejm formátům nesvědčí tak tam nejsou asi to bude možná malinko pokus omyl někdy... víc sem to zatím neřešil. Hlavně sem s tím nějak podstatně nelaboroval moje použitý obrázky fungovaly ... ale můžu na to mrknout B)

p.s. betatestům se nebráním B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#65 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 7:55

DrakMrak napsal/a:
Mrknu se na to mám takový pocit, že sem na podobný problém narazil v pluginu který dělám a už se mě na to i někdo ptal a s jedním to teď nefunguje ... no prostě je tam prasácká chyba
B)
ale už o ni vím a v příští verzi bych to měl umravnit
chyba je opravdu jen pro jeden BOOKMARK jakmile jsou dva tak vše OK
takže omluva mohl sem ušetřit práci ale nějkak v zápalu boje to u mě zaniklo...
někdy je dobrý do mě kopnout B)

no ono by sme na to asi ani neprisli, kdyby to prazskychytrak nezkousel po jednom:D pak jsem s tim otravovala dobu chudaka gorda, hledali jsme to v kodu... a nasli:D pak me napadlo zkusit tam pridat jeste jeden bookmark a bylo to jasny... a taky jsem se opet neco priucila:)

prazskychytrak napsal/a:
Musím zde znovu poděkovat Petulince za obětavou práci a pomoc :)! Vyrukoval jsem na ní s tím, že bych rád hezké statistiky a nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo :D kdyby jste potřebovali betatestera, tak jsem k službám, najdu i tu nejmenší chybku (většinou neúmyslně) :D

ty uz prestan dekovat nebo te prastim :D
  • 0

#66 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 8:02

petulinka1 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
....

no ono by sme na to asi ani neprisli, kdyby to prazskychytrak nezkousel po jednom:D pak jsem s tim otravovala dobu chudaka gorda, hledali jsme to v kodu... a nasli:D pak me napadlo zkusit tam pridat jeste jeden bookmark a bylo to jasny... a taky jsem se opet neco priucila:)

prazskychytrak napsal/a:
Musím zde znovu poděkovat Petulince za obětavou práci a pomoc :)! Vyrukoval jsem na ní s tím, že bych rád hezké statistiky a nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo :D kdyby jste potřebovali betatestera, tak jsem k službám, najdu i tu nejmenší chybku (většinou neúmyslně) :D

ty uz prestan dekovat nebo te prastim :D

lol kdo praští mě za tu blbinu co sem tam vypotil....
no klidně příště rovnou písni reaguju většinou rychle pokud jsem zrovna k mání ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#67 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 8:08

draku, tebe nikdo mlatit nebude, my jsme radi, ze nekdo nejakej plugin vubec sepsal a funguje to:D holt v pascalu neni nula jako nula no :) kdybysme ti dali ranu, tak tam vypotis tuny dalsich blbin, ktery budou jeste horsi nez tohle, tohle je jen detail, kterej se projevi jen u extremu:) ale dobre, priste budu otravovat rovnou tebe, ale necekej zadny zazraky:D
  • 0

#68 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 8:14

petulinka1 napsal/a:
draku, tebe nikdo mlatit nebude, my jsme radi, ze nekdo nejakej plugin vubec sepsal a funguje to:D holt v pascalu neni nula jako nula no :)
kdybysme ti dali ranu, tak tam vypotis tuny dalsich blbin, ktery budou jeste horsi nez tohle, tohle je jen detail, kterej se projevi jen u extremu:)
ale dobre, priste budu otravovat rovnou tebe, ale necekej zadny zazraky:D

njn když já nejsem pascalista a tak s těma nudlama občas boxuju... hihi
ale lepším se ... fuj smochvála smrdí
;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#69 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 8:18

ono to celkem mate, kdyz nula je vlastne jedna, ale zaroven muze bejt i nula :Dja se ti nedivim, ze si nerozumite ;)
  • 0

#70 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 9:39

Tak obrázky vyřešeny, dával jsem cestu na stránky, které jsou pod heslem :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#71 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 9:43

prazskychytrak napsal/a:
Tak obrázky vyřešeny, dával jsem cestu na stránky, které jsou pod heslem :D

:D ok to su rád, že to nebylo nic horšího...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#72 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 12:45

Vypadá to pěkně :)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#73 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 12:59

Ahoj.. mam drobny napad na upravu.. po vygenerovani se mi vse radne vyexportuje do html ktery akorat pouziju ve statistikach.. problem je ve formatovani tabudek.. nejsou vsechny jednotne.. sloupce tabulky se upravi k pomeru obsahu vsech sloupcu (hlavne sloupci nazev, ktery byva kratsi i delsi) Co kdyby byly sirky tabulek fixni ? Typ, stav a zeme jsou jen obrazky Obtiznost a teren maji jen sirku 4 znaku (+/-) Sirku kraje bych ponechal fixni dle nejdelsi mozne varianty a zbytek bych nechal fixne na nazev Jiste by pak tabulky byly jako ze skatulky :-)
  • 0

#74 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 13:03

BlackReider napsal/a:
Ahoj.. mam drobny napad na upravu..

po vygenerovani se mi vse radne vyexportuje do html ktery akorat pouziju ve statistikach..

problem je ve formatovani tabudek.. nejsou vsechny jednotne.. sloupce tabulky se upravi k pomeru obsahu vsech sloupcu (hlavne sloupci nazev, ktery byva kratsi i delsi)

Co kdyby byly sirky tabulek fixni ?

Typ, stav a zeme jsou jen obrazky
Obtiznost a teren maji jen sirku 4 znaku (+/-)
Sirku kraje bych ponechal fixni dle nejdelsi mozne varianty
a zbytek bych nechal fixne na nazev

Jiste by pak tabulky byly jako ze skatulky :-)

jj vím o tom neduhu zatím nebyl čas to řešit ale nějakou ideu mám :-)
nakonec možná skoro podobnou
vypadá to občas neesteticky :-)
největší problém je velká variabilnost toho pluginu ... velké možnosti některé sloupce vypouštět nebo zobrazit graficky nebo textově což malinko dělá potíže....
:-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#75 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 13:42

V HTML nejde zajistit nastaveni sirek sloupcu v tabulce. Browser si to vzdy muze upravit podle sveho.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#76 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 23:49

Tak jsem se pohrabal ve zdrojáku a udělal jsem si série sbalené a rozklikávací. Hrabal jsem ale přímo do zdrojáku, takže je to nepublikovatelné. Dovedl bych si to představit ještě trochu jinak, nevím, jestli se k tomu někdy dostanu. Takže ve svém profilu to teď mám, s aktualizací balíčku se to ztratí. Byl to jen pokus o něco, co jsem chtěl vidět.
  • 0

#77 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 6:45

Pekne. Nabidni to Drakovi, treba to zapracuje. Neni to slozita uprava.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#78 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 23:41

objevena drobná chyba v Series II, version: 1.0.1 by DrakMrak, do výsledku se generují dvakrát české "GeoPuzzle Drevene kostely" a ani jednou slovenské
  • 0

#79 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 6:16

Ještě bych měl jeden námět. Do sérií generovat (volitelně?) vlastní jako nalezené. Nikdy nemůžu teď mít sérii Kostely a kaple kompletní, protože jednu multinu z této série jsem sám založil.
  • 0

#80 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 13:33

Byla by nějaká dobrá duše, která by mi poradila s tím, jak vložit ty bookmarky do záložky ,,Série''?
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama