Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Logování eventů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
80 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 13:59

myspsb napsal/a:
Omlouvám se předem, ale chtěla jsem se jen malinko přeptati - je možné si logovat účast na vlastním eventu?Podle mě je to to samé, jako si lovat vlastní krabku. Díky


nestacilo by ti si projet stare flejmy na toto tema, nez to zakladat porad dokola. :|
  • 0

#22 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 14:23

Ukecali jste mě. Bod za T5 event se bude ve statistice vyjímat. Ten T1 dologovávat nebudu a tím uspokojím oba názorové tábory :)

DejfR napsal/a:
Účast na eventu si autor loguje, pokud se tedy zúčastní (bez něho by to ani moc nešlo).

Jinak vlastní keška se neloguje jako Found IT! Přesto jsem viděl několik ownerů, kteří toto porušují. :@

Už jsem byl na eventu, který trval od pátku do neděle a celé se to zvládlo bez ownera.
  • 0

#23 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 14:47

KaMo_cz napsal/a:
Už jsem byl na eventu, který trval od pátku do neděle a celé se to zvládlo bez ownera.


Jojo můžu potvrdit :)

DejfR napsal/a:
Jinak vlastní keška se neloguje jako Found IT! Přesto jsem viděl několik ownerů, kteří toto porušují. :@


Bacha na to, aby keš někdo nenašel a pak následně po nějakém čase neadoptoval. Sám mám několik takových kešek a nevidím důvod k mazání mého Found It. ;)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#24 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 15:26

Werki napsal/a:
Bacha na to, aby keš někdo nenašel a pak následně po nějakém čase neadoptoval. Sám mám několik takových kešek a nevidím důvod k mazání mého Found It. ;)

A co moje kešu, kterou jsem dal k adopci? Teď mi straší v mapě jako nenalezená. ;)
  • 0

#25 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 15:51

KaMo_cz napsal/a:
Už jsem byl na eventu, který trval od pátku do neděle a celé se to zvládlo bez ownera.

Taky jsem jeden zažil - bylo to CITO od Pá do Ne a pro úraz ownera i blízký FTF event jsme tam byli jen 2 + 2 georobotci :D
Své eventy loguji (dělám je i pro sebe) , své keše neloguji (dělám je pro ostatní), ale své logy na mnou adoptovaných nemažu.
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#26 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 16:03

Werki napsal/a:
Bacha na to, aby keš někdo nenašel a pak následně po nějakém čase neadoptoval. Sám mám několik takových kešek a nevidím důvod k mazání mého Found It. ;)

Uz jsem to psal v nejakem predchozim flame vlakne, ale na jedne sve kesi mam i FTF B)
Logovani vlastnich eventu je taktez jedna z cest k doplneni T/D tabulky B)
Mravokarci, puste se do me! ;)
  • 0

#27 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 16:12

Ja mam nalezy dokonce na svejch dvou kesich - proste jsem je nejdriv nasla a po nejakym case adoptovala...pokud by to bylo obracene, pak bych se za to stydela, ale takle nevidim zadnej problem. a s tema eventama - tam bych si attended s klidem dala - byla jsem tam a dalo mi to dost prace organizovat, tak proc si to nelognout zejo? :D(pro rejpaly: preskocte fakt, ze nemam zadnej vlastni event)
  • 0

#28 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 16:43

PLAJ family napsal/a:

Werki napsal/a:
Bacha na to, aby keš někdo nenašel a pak následně po nějakém čase neadoptoval. Sám mám několik takových kešek a nevidím důvod k mazání mého Found It. ;)

A co moje kešu, kterou jsem dal k adopci? Teď mi straší v mapě jako nenalezená. ;)

:D zapeklitá otázka, do téhle pozice jsem se nedostal, ale nevidím problém v zalogování keše při spoluatorování a tohle je skoro stejný případ :) Taky mě štve když to straší v mapě... :P

Někoho na tom možná štve, že mám o bodík víc, ale to je mi fuk, hlavně když mám vyčištěno :)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#29 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 30 leden 2012 - 18:33

Já dělám eventy pro svoje ego a v poslední řadě abych viděl pár dobrých známých - jsem socka a nechce se mi jezdit za nimi B) Eventy jsem nelogoval, bod mi stačí na jedné straně statistik ;) Ale nikdy jsem neviděl problém v tom že owner si event zaloguje... opruznýho telefonování, dohadování, počítání účastníků co se neráčí odhlásit ačkoliv vědí že nepřijedou, si užije dost B);)
  • 0

#30 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 18:50

PLAJ family napsal/a:

Werki napsal/a:
Bacha na to, aby keš někdo nenašel a pak následně po nějakém čase neadoptoval. Sám mám několik takových kešek a nevidím důvod k mazání mého Found It. ;)

A co moje kešu, kterou jsem dal k adopci? Teď mi straší v mapě jako nenalezená. ;)


Když jsi jí dal k adopci, tak už není tvoje. Tudíž bych jí normálně odlovil. Já adoptoval jednu (kterou jsem předtím našel) a svůj log jsem tedy zpětně změnil na WN.

@ Maaac: FTF na vlastní keši? To je dost zvláštní. To tě přece nemůže nijak těšit. co napsat k vlastní keši? Děkuji ownerovi za moc hezkou cache s mimořáně povedeným umístěním :D ?
I když jeden "samohledač" tu je a sranda je, že vždycky po zveřejnění svojí keše dá hned na začátek WN a když je logů dostatek, tak to změní na found it ;)
  • 0

#31 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 20:31

Jedna věc jsou "nepsaná" pravidla které si dohodla v geopravěku hrstka průkopníku geocachingu v Čechách a druhá věc jsou ty pravidla psaná. Ačkoliv si vlastní keše také neloguji tak stoji za to se zamyslet zda je to správné když to web GC umožnuje... Přece kdyby to bylo proti pravidlům tak by na webu owner neměl možnost mít zalogovat si vlstní keš... Ale když se nad tím tak zamyslím, když si může nějaký debílek dovolit zarchivovat cizí keš, tak je asi na tom webu GC možné všechno... :D :D :D
  • 0

#32 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 20:39

Jezci-sokolov napsal/a:
@ Maaac: FTF na vlastní keši? To je dost zvláštní. To tě přece nemůže nijak těšit. co napsat k vlastní keši? Děkuji ownerovi za moc hezkou cache s mimořáně povedeným umístěním :D ?
I když jeden "samohledač" tu je a sranda je, že vždycky po zveřejnění svojí keše dá hned na začátek WN a když je logů dostatek, tak to změní na found it ;)

Bylo to na kesi, kterou jsem rok a pul na to adoptoval :)
  • 0

#33 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 20:42

Tak to není FTF na vlastní keši :D. Jak´s to napsal, tak to vyznělo trochu jinak.
  • 0

#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 21:07

Nikdy mě nenapadlo logovat attended na vlastním eventu, i když jsem na obou svých eventech strávil celý víkend... I když bych mohl mít o jeden bodík více v nálezech, a kdyby pak mohla mít moje keška o jeden víc bodíků :-) Přece když jsem jednou kešku (event) založil, tak si ji nebudu logovat jako navštívenou...
  • 0

#35 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 30 leden 2012 - 22:11

Přidávám se k názoru Romana-Jaroměř. Je to jako založit požár, abych ho mohl uhasit coby hrdina. Nebo jako kdybych se pozval sám k sobě na návštěvu. Zalogovaná a později adoptovaná keš je v pořádku. Tady je blbost mazat legální nález. Wetu
  • 0

#36 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 22:49

Přece když jsem jednou kešku (event) založil, tak si ji nebudu lotovat jako navštívenou...

Je to jako založit požár, abych ho mohl uhasit coby hrdina. Nebo jako kdybych se pozval sám k sobě na návštěvu. u


Zní to logicky, ale na druhou stranu - co sportovní soutěže, kterých se účastní i pořádající sportovní klub? Nedej bože aby vyhrál:)
Měl by se nechat vygumovat z listiny účastníků?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#37 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 8:47

Nevidím důvod, proč se na svých eventech nezalogovat. Nebudu si hrát na papežštějšího než je papež, jak je to v čechách a na moravě zvykem, a s klidem v duši si ten bod za účast připíšu. Vždyť často tam nejsem jenom jako organizátor, ale i jako účastník. A kdybych chtěl honit body, tak znám snažší způsob, než dělat eventy. :) Jenom zajímavější část je, když organizátor event vyhraje. :D To bych nejspíše svůj výkon ignoroval a odměnil bych další v pořadí.
  • 0

#38 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 31 leden 2012 - 9:56

Pokud vymyslím setkání, a to bude o sportu nebo hrách, proč bych se soutěží nezůčastnil a třeba i nevyhrál. To je program eventu. Bodík za event však mám už tím, že byl event publikován. Nevím proč bych měl potrvrzovat učast do logbooku, který jsem sám vyrobil a jsem tam napsanej uz jako owner. Proto za sebe logovat si vlastní eventy nebudu byť je to možné. Wetu
  • 0

#39 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 10:58

attended-zúčastnil, takže proč ne owner? found it-našel, owner který ukryl už ji většinou nehledá (samozřejmě když vynecháš sklerózu ;), nebo to že to někdo uklidil jinam)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#40 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 11:55

je to jako diskuse mezi všežravcem a vegetariánem...někdo by prostě maso nepozřel a vlastního eventu se "nezúčastnil :D je to marný, je to marný, je to marný... (zelenina mi nevadí, ale maso mám rád)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka