Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Logování eventů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
80 odpovědí na toto téma

#61 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 18:48

mirotiro napsal/a:
zamknout a místo řešení obnov svoje kešky...

+1
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#62 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 21:54

Ne že bych nechápal význam "attended", ale přijde mi divné, že by někdo mohl (vyjma adopce) mít za krabicovou keš 1 bod, kdežto za eventovou 2. Nepsaná pravidla-to je jen ta etiketa, anebo ještě něco navíc?
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#63 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 22:10

Nekra napsal/a:
Ne že bych nechápal význam "attended", ale přijde mi divné, že by někdo mohl (vyjma adopce) mít za krabicovou keš 1 bod, kdežto za eventovou 2.

Nepsaná pravidla-to je jen ta etiketa, anebo ještě něco navíc?

Slovo Reviewerovo ti nestačí? (na předchozí stránce)
A vůbec - jaký bod? Co to je?
  • 0

#64 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 23:51

Nekra napsal/a:
Ne že bych nechápal význam "attended", ale přijde mi divné, že by někdo mohl (vyjma adopce) mít za krabicovou keš 1 bod, kdežto za eventovou 2.

Nepsaná pravidla-to je jen ta etiketa, anebo ještě něco navíc?

Nějak jsem nepochopil ty 2 body za event... prosím zopakovat.
  • 0

#65 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 0:47

sobikovi napsal/a:

Nekra napsal/a:
Ne že bych nechápal význam "attended", ale přijde mi divné, že by někdo mohl (vyjma adopce) mít za krabicovou keš 1 bod, kdežto za eventovou 2.

Nepsaná pravidla-to je jen ta etiketa, anebo ještě něco navíc?

Nějak jsem nepochopil ty 2 body za event... prosím zopakovat.


Patrně jeden "bod" za založení, a druhý "bod" za účast. Anebo jsem taky tak tupej a nevím si s tím rady :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#66 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 8:59

Koukám, že svatá inkvizice geocachingu má zase spoustu práce s naprosto špatně jednajícími kačery :-)

Za chvíli budete chtít, u vstupu na event, kontrolovat opravdovost kačera, co ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#67 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 9:50

dachmh napsal/a:

sobikovi napsal/a:

Nekra napsal/a:
Ne že bych nechápal význam "attended", ale přijde mi divné, že by někdo mohl (vyjma adopce) mít za krabicovou keš 1 bod, kdežto za eventovou 2.

Nepsaná pravidla-to je jen ta etiketa, anebo ještě něco navíc?

Nějak jsem nepochopil ty 2 body za event... prosím zopakovat.


Patrně jeden "bod" za založení, a druhý "bod" za účast. Anebo jsem taky tak tupej a nevím si s tím rady :D


Tak toto vysvětlení je logické, ale myslím si, že by měl být pouze 1 bod ze účast - jako za nalezení schránky. Majitel schránky taky snad nepíše že ji našel. Nebo snad ano? A jestli ano, tak to potom je nějaký divný, že jo? PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#68 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:43

dr.vota napsal/a:
Je nejméně 37 způsobů, jak přijít k bodu snadněji, než pořádáním eventu. Kdo nevěří, ať si to zkusí. Za ten čas strávený organizací...ale nic...B)


Podle mého tento příspěvek vystihuje vše, co se k tématu dá napsat.

Pokud si někdo myslí opak, tak ať zkusí pořádat nějaký event...

PS: Všechny eventy, které jsem (spolu)pořádal, jsem si zalogoval. To je 10 bodů navíc za vlastní eventy a asi dalších 10 za eventy, které jsem spolupořádal... to je celých 20 bodů navíc :o :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#69 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:45

jasne, resto to tady po stoprvni porad dokola... Opravdu to nejde napsat jinak: JAK U BLBEJCH!!! :@ PLEASE LOCK!!!!bv
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#70 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:56

Nosferatu XIII. napsal/a:
jasne, resto to tady po stoprvni porad dokola...
Opravdu to nejde napsat jinak: JAK U BLBEJCH!!! :@

PLEASE LOCK!!!!bv


U nás je ještě spousta sněhu a tak se kešuje docela špatně, ale pokud je mi známo, tak naprostá většina republiky je bez sněhu.

Tak proč tu, sakra, je takových řešilů, co raději někde nekešujou ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#71 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 11:00

kolombo napsal/a:

Nosferatu XIII. napsal/a:
jasne, resto to tady po stoprvni porad dokola...
Opravdu to nejde napsat jinak: JAK U BLBEJCH!!! :@

PLEASE LOCK!!!!bv


U nás je ještě spousta sněhu a tak se kešuje docela špatně, ale pokud je mi známo, tak naprostá většina republiky je bez sněhu.

Tak proč tu, sakra, je takových řešilů, co raději někde nekešujou ...


Já ti to řeknu. Za hodinu je rodinný sobotní oběd, na který se prostě musí počkat v teple domova (nejbližší keše tak na hodinku už dávno odloveny) a až po obědě se bude vyrážet na kešky ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#72 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 11:04

Já osobně log "attended" u svých založených eventů nepoužívám... Když jsem založil svůj první, chápal jsem to tak, že je to jako můj event, tak proč logovat ještě attended. A teď tuto praxi nehodlám měnit... Holt přijdu o pár bodíků. Stejně nedělám eventy každý den, když už event, tak pořádný - víkendový, ne že svolám někde event jen tak někam na pět minut nebo na chvíli do hospody, takže těch bodů stejně nebudu mít moc (A kdo byl na mé GeoSubteře, ten ví že takový bodík na mém víkendovém eventu je opravdu zasloužený :-) ) Prostě po zakládání kešek mi tento postup přišel logický. I když tu někdo namítne se log nazývá "Attended", přesto dle mého názoru když jsem autor, tak už mám přece bod za založení a mou povinností (pokud zrovna mi v tom nezabrání nemoc nebo něco podobného) na eventu být... Vím, že je to můj pohled, každý máme svůj názor a na ten máme přece právo, je to přece hra. Takže nevím, proč někdo tady někomu nadává do blbců... Lidi, snažte se chovat trochu slušně, bude nám trochu líp...
  • 0

#73 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 11:24

Roman_Jaromer napsal/a:
Já osobně log "attended" u svých založených eventů nepoužívám... Když jsem založil svůj první, chápal jsem to tak, že je to jako můj event, tak proč logovat ještě attended. A teď tuto praxi nehodlám měnit...
Holt přijdu o pár bodíků. Stejně nedělám eventy každý den, když už event, tak pořádný - víkendový, ne že svolám někde event jen tak někam na pět minut nebo na chvíli do hospody, takže těch bodů stejně nebudu mít moc (A kdo byl na mé GeoSubteře, ten ví že takový bodík na mém víkendovém eventu je opravdu zasloužený :-) )
Prostě po zakládání kešek mi tento postup přišel logický. I když tu někdo namítne se log nazývá "Attended", přesto dle mého názoru když jsem autor, tak už mám přece bod za založení a mou povinností (pokud zrovna mi v tom nezabrání nemoc nebo něco podobného) na eventu být...
Vím, že je to můj pohled, každý máme svůj názor a na ten máme přece právo, je to přece hra. Takže nevím, proč někdo tady někomu nadává do blbců... Lidi, snažte se chovat trochu slušně, bude nám trochu líp...


Taky nechápu proč zde někdo nadává do blbců!!!
A naprosto s Tebou souhlasím, že za event jeden BOD - za založení nebo za účast !!! Ale s tím ať se popasuje každý sám, jak který bod získal a jestli to dělá jenom pro body no tak to je mi ho upřímě líto! Statistika je podle mého názoru až na druhém místě, ale když si ho někdo honí (ten bod) tak ať si ho honí. PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#74 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 11:28

Zas ty body.:D Tohle je fakt strašně virtuální problém. Raděj na ty eventy choďte, zakládejte je, ale hlavně furt dokolečka neřešte, jak kdo loguje. Stejně si za ty vaše pomyslné bodíky nikde nic nekoupíte a i za nějaké vytahování se, kdo má víc, se vám každý rozumný člověk leda vysměje.:) Geocaching zkrátka pro každého není soutěžní hra založená na bodech, není to zakotveno ani v jeho pravidlech, takže doporučuji se s tím smířit, nebo si najít jinou zábavu.
  • 0

#75 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 11:28

Proc? Protoze se to tu resio x krat, jen tohle vlakno je stare asi mesic. Jeho znovuotevrenim jste dosahli ceho? Jeden si eventy loguje, druhy ne. Na nic lepsiho se zde neprijde. Tak jste dali verejne najevo svuj nazor a to je cely. Doporucuji si nechat treba udelat tricko s napisem : Ne/loguji si sve eventy! (podle vkusu kazdeho soudruha) :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#76 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 12:52

Až přijde čas a já uspořádám event, tak pod anonymním nickem, abych si pak s klidným svědomím mohl dát attended. A bude to.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#77 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 22:46

plazem napsal/a:
Taky nechápu proč zde někdo nadává do blbců!!!
A naprosto s Tebou souhlasím, že za event jeden BOD - za založení nebo za účast !!! Ale s tím ať se popasuje každý sám, jak který bod získal a jestli to dělá jenom pro body no tak to je mi ho upřímě líto! Statistika je podle mého názoru až na druhém místě, ale když si ho někdo honí (ten bod) tak ať si ho honí. PlaZem

No...je hezké, když má někdo naprosto vyhraněný názor...jen to chtělo ještě tak 3x víc vykřičníků.
Nevšiml jsem si, že by se někde "body" za založení a "body" za nález sčítaly, tak fakt nechápu, vo co tady někomu gou B)
BTW Roman netvrdil, že si nikdo nemá právo zalogovat Attended na vlastním eventu, když se jej zúčastnil - jen napsal, že on to nedělal, nic víc.
Je to marný, je to marný, je to marný...
  • 0

#78 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 23:43

Nechcete to někdo napsat do wiki? Owner založí event a pak si zapíše attended log. Je to v rámci pravidel, tak není co řešit. Konec debaty?
  • 0

#79 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 0:02

Jasnas! Alkes, kolombo, dr.Vota či Hamaci mi mluví s duše. Tak už se konečně odpoutejme od závisti a hnidopišších starostí a vyražme ven!!!! Je tam krásně a o tom je geocaching!;)
  • 0
1.

#80 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 9:01

Plazemíčku, nic si z toho nedělej, že nechápeš. To se ti stane v životě ještě mockrát. Díky za tvůj názor, a když jsme u toho, poraď: mají se počítat ve forbale góly z penalty? Já bych je nepočítal! Už jsou potrestaný tím, že dostali červenou kartu a jeden už nesmí hrát! Naprosto soulasím s potrestáním, ale dle mého názoru by měli kopat penaltu, ale neměla by se počítat do gólů za zápas!!! To nikdy! Vždyť to není ze hry a o hru tady jde především, ne? Názor rozhodčích mě vůbec nezajímá. A názor tvůrců pravidel už vůbec ne. Chci, aby to bylo podle mě. Souhlasíš se mnou? Viď, že jo?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama