Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Logování eventů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
80 odpovědí na toto téma

#41 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 31 leden 2012 - 12:22

Logbook je pro ownera jakymsi teoretickým důkazem, že kačer opravdu byl na příslušném místě. Zatím netrpím takouvou chorobou, abych si musel zapisovat do logbooku ani listingu, že jsem na svém eventu byl, ale věřím, že taková doba může postihnout klidně i mě. Nakonec zatím jsem vymysle jen jeden event, tak si svou účast asi dobře pamatuju. Mám rád zeleninu i maso a nikomu neberu jeho chutě. Mám rád i tyhle diskuse a proto sem píšu. Líbí se mi že je kačeři čtou. Wetu
  • 0

#42 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 12:36

logovat/nelogovat bitva ... co mi to jen pripomina .... :). . . . LISTER: Stojí tam, co se stalo ostatním kočkám? HOLLY: Svaté války. Tisíce let zuřil boj, Dave, mezi dvěma klikami. LISTER: Jakejma klikama? HOLLY: Mezi přívrženci červených čapek a přesvědčenými modročapkáři. Další obrázek ukazuje svaté války. Stojí proti sobě dva šiky kočičích lidí. Jedna strana má červenou kartonovou čepici s šípem, druhá modrou. LISTER: Chceš říct, že válčili kvůli tomu, jestli budou čapky v bistru červený nebo modrý? HOLLY: Ano. Většina z nich v těchto bojích zahynula. To je pitomost, co? LISTER: Neděláš si srandu? Měly bejt zelený.
  • 0

#43 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 12:49

Dain a Olik napsal/a:
logovat/nelogovat bitva ... co mi to jen pripomina .... :).
.
.
.
LISTER: Chceš říct, že válčili kvůli tomu, jestli budou čapky v bistru červený nebo modrý?
HOLLY: Ano. Většina z nich v těchto bojích zahynula. To je pitomost, co?
LISTER: Neděláš si srandu? Měly bejt zelený.



+ 1 :D
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#44 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 31 leden 2012 - 12:57

A Ty máš čapku jakou. Bitva v žádném případě. Jen jsem řekl, že je mi to logování divný a proč. Myslím, že je nás jen hrstka. Tedy né zas taková přesila. A taky myslím, že víc už k tomu dodávat nebudu a raději jdu chystat na jaro event vlastně zrovna dva. Abych byl zkušenější. To bude větší sranda. Wetu
  • 0

#45 shaama

shaama

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 13:33

Docela mě pobavilo, že naprostá většina příznivců anomálního výkladu slova attend je z bližšího či vzdálenějšího okolí Hradce. Že by v regionu působil nějaký alternativní vykladač slova božího zeměmluvného?:)
  • 0

#46 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 14:07

wetu napsal/a:


to nebyla reakce na tebe, to bych te citoval. to ze jsi byl zrovna posledni nema prazadny vyznam. to byla reakce na celou diskuzi o absurdite lety nekonecne opakovaneho sporu :).
  • 0

#47 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 14:13

znovu říkám: kdyby to bylo zakázáno, tak by to přece na webu nešlo zalogovat.... :D :D :D
  • 0

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 14:24

shaama napsal/a:
Docela mě pobavilo, že naprostá většina příznivců anomálního výkladu slova attend je z bližšího či vzdálenějšího okolí Hradce. Že by v regionu působil nějaký alternativní vykladač slova božího zeměmluvného?:)

:o
prosil bych vysvětlení termínu "anomálního výkladu slova attend"
  • 0

#49 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 14:42

Logovat se šípkovou! Nelogovat se zelím!
  • 0

#50 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 15:23

Tady se tak pěkné plká, neodolám a přidám se do této debaty, která nikam nevede. :D Event jsem ještě nepořádala a asi ani nebudu, nicméně mě nepohoršuje že si ho owner taky zaloguje pokud se ho osobně zůčastnil. Prostě tam byl, je mi úplně úplně jedno, že jednak dostane bodík za založnení a jednak za účast, netřeba mu závidět. Pokud bych po takovém bodíku toužila, nic mi nebrání taky si ho pořídit. :-) No a je mi i jedno, pokud si ho nezaloguje, je to čistě jeho věc. Logovat svojí keš mi naopak přijde dost divné a nepraktikuji to. Zatím se mi nestalo, že bych nějakou musela hledat a doufám že to ani nestane. :-) Edit: vlastně se mi to už jednou stalo, našla jsem svojí PETku a logbook úplně v jiné keši, byl to docela šok a demonstrativně jsem si jí samozřejmě nezalogovala jako nalezenou, naopak jsem jí odnesla. :D Ale: mám teď dvě čerstvě adoptované keše a svůj found it log měnit nebo mazat nebudu. Bodík sem nebo tam je mi celkem jedno i když pokud by se to smázlo, rozhodí to trochu statistiku... Nicméně našla jsem je v době kdy nebyly moje, tak proč bych to dělala, není mi to jasné. Zavání to trochu pózou a hrou na "nejsprávnějšího" kačera. :-)
  • 0

#51 shaama

shaama

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 15:49

prosil bych vysvětlení termínu "anomálního výkladu slova attend"[/quote] Rád dovysvětlím, mám na mysli dejme tomu nepravidelný, výjimečný výklad slova attend. Vzhledem k tomu, že naprostá většina lidí toto slovo překládá jako „zúčastnit se“, tak se na první pohled zdá, že logicky mohou nastat jen dvě situace, zúčastnit se nebo nezúčastnit se. Nicméně se zde vyskytuje nezanedbatelná skupina lidí, která odhalila ještě jakýsi třetí význam, kdy fyzická přítomnost nestačí, ale ještě musí adept na uznání logu splňovat další podmínky (nebýt owner) a stojí si za tímto názorem i když je to v rozporu s pravidly hry, tak mě tak nějak lidsky zajímá, jak k této regionální odlišnosti mohlo dojít. PS: Vtipnou google aplikaci, která by zobrazila ve vyhledávači slovo nadsázka nebo hyperbola se mi něchtělo hledat...
  • 0

#52 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 15:55

Ach to CZtko a plkání na něm. :) Logovat vlastní krabku = blbost. Logovat svůj vlastní event = skoro povinnost. Proč ten diametrální rozdíl? Protože vlastní krabka se nehledá, ale pouze udržuje v provozu. Zatímco vlastní event se navštěvuje a proto logovat jako zúčastněn, tedy navštíven. Dávám tím najevo, že jsem se zúčastnil, což není to samé jako založil. Pár eventů jsem již uspořádal a vždy jsem se zúčastnil a proto mám vždy zalogováno. Kdybych se nezúčastnil, což jednou již hrozilo, tak bych log nedával a jen poslal na event logbook. Je těžké to pochopit? :) Asi jo... .)
  • 0

#53 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 16:24

Pepa si zalogoval svůj event! Pepa má 1265 nálezů!! Pepa zrušil svůj log svého eventu. Pepa už má jen 1264 nálezů. To jsem si oddychnul, dobře mu tak.
  • 0

#54 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 17:08

Stejně tak, jako mě nenapadlo logovat svou kešku, nenapadlo mě před rokem a půl logovat si účast svého eventu. A dnes už s tím nebudu začínat... Prostě stačí mi ten bodík u založených keší :-) A dělat event s určitou kombinací D/T kvůli doplnění tabulky odlovených keší jak to tu někdo zmiňoval mi přijde taky jako docela divné... A účast na vlastním eventu pokládám za povinnost :-) Tedy, samozřejmě s vyjímkou toho, když mě srazí auto, onemocním, nebo se stane něco podobného... Samozřejmě, je to můj názor a nikomu ho nenutím. Prostě mi připadne logičtější, když už člověk event organizuje a má bodík za organizaci tak proč se hnát za bodíkem ještě za účast. Na druhou stranu třeba kešku, kterou bych adoptoval a měl jsem ji předtím nalezenou, tak bych nález nemazal, protože jednou jsem ho už udělal...
  • 0

#55 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 17:38

...nejpším řešením by asi bylo dát sem zámek, ale on to za pár týdnů stejně asi opětovně někdo jiný hodí do placu a všechno to začne znova. Tak ať si to každý dělá jak chce - nic se za zapsanou účast nerozdává a v opačném případě snad také nejde o život ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#56 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 19:09

Je nejméně 37 způsobů, jak přijít k bodu snadněji, než pořádáním eventu. Kdo nevěří, ať si to zkusí. Za ten čas strávený organizací...ale nic...B)
  • 0

#57 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 0:51

PRESEKA TEAM napsal/a:
Tak ať si to každý dělá jak chce - nic se za zapsanou účast nerozdává a v opačném případě snad také nejde o život ;)

Amen.
  • 0
Vložený obrázek

#58 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 10:50

dr.vota napsal/a:
Je nejméně 37 způsobů, jak přijít k bodu snadněji, než pořádáním eventu. Kdo nevěří, ať si to zkusí. Za ten čas strávený organizací...ale nic...B)


ne ze bych ti neveril, ale vazne min. 37?!? Neni to nejak hodne?
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#59 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 12:16

dr.vota napsal/a:
Je nejméně 37 způsobů, jak přijít k bodu snadněji, než pořádáním eventu. Kdo nevěří, ať si to zkusí. Za ten čas strávený organizací...ale nic...B)

já bych čekal, že ty napíšeš 42
ale spíš to bude nějaké prvočíslo :D
  • 0

#60 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 14:16

zamknout a místo řešení obnov svoje kešky...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka